Ιkariam

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

ΠΟΡΦΥΡΑ ΦΑΛΑΓΓΑ (ΙΛΙ) vs EΛΛAΣ (ΕΛΛΑΣ)

5

Judge zizu2

ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΦΑ

458

Dυck_4

S-W vs Καφενεια κοσμου Εψιλον

562

οratios

[ΦΕΥΓΑ] ΦΕΥΓΑΤΟΙ vs ΠΟΡΦΥΡΑ ΦΑΛΑΓΓΑ(ΙΛΙ )

45

SEPHIROTH-BEYBLADE

DIVINE ALCHEMY (DiaL) vs MASTER (MSTR).

8

Jiraiya

Κενές θέσεις

0

ΦΕΥΓΑΤΟΙ[ΦΕΥΓΑ] vs DIVIDERS[DIV]

354

Whitedrum

4 κενες θεσεις μουσειου gregorrom

0

[ΦΕΥΓΑ] ΦΕΥΓΑΤΟΙ vs Πρώην -xXx- και φίλοι τους

286

Dυck_4

DIVINE ALCHEMY (DiaL) vs MASTER (MSTR).

14

Jiraiya

Αρχάγγελοι(-Æ-) vs SPΑRTΑNS(-Λ-)

3

nikolas

[ΦΕΥΓΑ] ΦΕΥΓΑΤΟΙ vs Team Of Legends(-xXx-)

773

Whitedrum

4 κενές θέσεις μουσείων

1

Asxetoss

Recent Activities

• Judge zizu2 -

Replied to the thread ΠΟΡΦΥΡΑ ΦΑΛΑΓΓΑ (ΙΛΙ) vs EΛΛAΣ (ΕΛΛΑΣ).

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ASSASIN 10 (21.04.2018 0:16:24) ASSASIN[EΛΛAΣ] από ASSASIN 10, ASSASIN 4, ASSASIN 12 vs Jackal[ΙΛΙ] από Ήφαιστος ΙΛΙ, ௫ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ, ASSASIN 4, SOTOS SOTOS[ΙΛΙ]
  • XIONOYLIS -

Liked Dυck_4’s post in the thread ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΦΑ.

Like (Post)
    Quote from bill---: “συμπερασμα? εκτος του οτι εισαι ενας ηλιθιος αμορφωτος φασιστας που δεν θα αλλαξει ποτε? ” Quote from Aίαντας: “Σε ευχαριστώ που απάντησες, φίλε μου Βασίλη... ” Αρε ψυχάκια... Τι του έχεις κάνει και
  • οratios -

Liked Dυck_4’s post in the thread ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΦΑ.

Like (Post)
    Quote from bill---: “συμπερασμα? εκτος του οτι εισαι ενας ηλιθιος αμορφωτος φασιστας που δεν θα αλλαξει ποτε? ” Quote from Aίαντας: “Σε ευχαριστώ που απάντησες, φίλε μου Βασίλη... ” Αρε ψυχάκια... Τι του έχεις κάνει και
  • Dυck_4 -

Replied to the thread ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΦΑ.

• οratios -

Replied to the thread S-W vs Καφενεια κοσμου Εψιλον.

Αυτό εδώ πάντως δε μπορώ να το καταλάβω.... λες κ αμα τη φάω δε θα μπορώ να γράφω από την αλεξάνδρα ή τον νάσο μετά??? :D :D :D :D χεχεχεεεεε μοσχαρακια μου :love: :love: :love: a7f88a1b0e6501b63bf9548269c8cab7.png