Search Results

Search results 1-20 of 432.

• Quote from bill---: “συμπερασμα? εκτος του οτι εισαι ενας ηλιθιος αμορφωτος φασιστας που δεν θα αλλαξει ποτε? ” Quote from Aίαντας: “Σε ευχαριστώ που απάντησες, φίλε μου Βασίλη... ” Αρε ψυχάκια... Τι του έχεις κάνει και τραβάει τέτοια καψούρα με την πάρτι σου????

• Νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να το ξανακλείσετε γιατί δεν θα σταματήσουν να τρώνε φάπες όσοι τους βοήθησαν...! Ευχαριστούμε...!!

• Πάμε πάλι... Παρακαλώ να κλείσει το νήμα...!! prntscr.com/j7lrlz

• Αααα εγώ δεν ξέρω τίποτα... εγώ ψηφίζω ότι μου πεις εσύ...!!!! Αλλά τι φεκ και τι αηδίες...? Μετά μας φταίει ο παπαδόπουλος... Εχουμε έναν τέτοιον κι εμείς στην συμμαχία μας που δεν τον χορταίνουμε με όλο το χρυσό του κόσμου... Να ποιος μας έχει πίνει το αίμα εδώ και χρόνια...!!

• Ρε συ παυλάκια... του έχεις κάψει το μυαλό ρε συ..!!! Χρυσό πότε θέλεις να σου δώσω??? ή μήπως εννοούσες.... παπί μου χρυσόοοοοο????

• O λόγος που τις τρώνει οι ΙΛΙ είναι ξεκάθαρα ο Guardian !!! Οταν μας έστειλε μήνυμα και μας είπε να μην πατάμε πάνω τους.... του απαντήσαμε ότι αν δεν θέλουν να πατάμε μπορούν να βγάλουν άμυνες. Αυτός προτίμησε να το παίξει έξυπνος... (λέμε τώρα γιατί περισσότερο για μπούφο τον κόβω). Αν ήταν έξυπνος δεν θα αντιδρούσε με αυτόν τον τρόπο. Ηρθε λοιπόν κι αυτός και οι σύμμαχοί του έφαγαν τις φάπες τους και μετά απέλυσε τους στρατηγούς του αφήνοντας τους συμμάχους του να συνεχίσουν να τρώνε φάπες...…

• Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά!!! Αφού δεν άντεξε την φάπα κι αυτή η συμμαχία (λέμε τώρα) έφτασε στο τέλος της όπως όλες οι συμμαχίες που τα έβαλαν μαζί μας!! Συγχαρητήρια στους συμμάχους μου και πάντα τέτοια... ΠΟΝΤΙΕ.... ξεκίνα τον ζουρνά τώρα... σου πάει πιο πολύ!!! Παρακαλώ να κλείσει το νήμα!!! Υ.Γ. Εδώ στην υπογραφή μου σας δείχνω και το μήνυμα του αρχηγού των ΧΧΧ όταν ήταν ακόμα ζωντανοί....

• Quote from pontios1: “Χαμένοι στρατηγοί -xXx- 15974.4 Χαμένοι στρατηγοί xFile 43827.2 οι διακοπές καλά συνεχίζονται prntscr.com/ixsorg ” Τι χαίρεσαι ρε ξεκούρδιστε κεμεντζέ....???? Αν μετατρέψεις τα παρακάτω υλικά σε στρατηγούς πάλι χαμένος είσαι...!!! Χαμένα υλικά x X x --- 1.134.000

• Ας έρθει και τώρα να φαει φάπες δεν έχουμε πρόβλημα... αρκεί να έρθει εκεί που είμαστε... όχι να πάει στις άδειες πόλεις μας επειδή ξέρει ότι φύγαμε από κει...

• Quote from Aίαντας: “Είμαι σίγουρος, ότι και η μάνα σας να έπαιζε ικάριαμ, αν ήταν σε άλλη συμμαχία και σας έκραζε, δεν θα διστάζατε να την λεηλατήσετε, ή ακόμα χειρότερα να την εξευτελίσετε στο φόρουμ, για να φανεί η πολεμική σας ανωτερότητα και να κάνετε τους καμπόσους... ” Τελικά είσαι βλάκας... με επιβεβαίωσες... !!!!

• Εσύ επιμένεις ότι ο κουμπάρος σου θέλει φώτο και όλες τις αηδίες που λες γενικότερα και περιμένεις να πάρουμε εμείς τηλ να τον ρωτήσουμε αν όντως τη θέλει???? Είσαι βλάκας???? Βάλε κανα πλυντήριο γιατί δεν σε βλέπω καλά...

• Ελα μπουχέσα.... συνέχισε να γράφεις μπας και ποστάρει καμιά μάχη ακόμα ο όρτιος....!!!! Να δούμε ποιος κάνει τις γαργάρες τελικά???

• θα ξεκινούσα πρώτα αλλάζωντας το μυαλό σου αλλά που να το βρω...????? οπότε λέω να ξεκινήσω με τα μούτρα σου... αααα αυτά πάλι δεν φτιάχνονται με τόσες φάπες που έχεις φάει... Εχεις παραμορφωθεί... Τι να πρωτοφτιάξω η καημένη...???? Δεν γίνεσαι άνθρωπος όσο και να προσπαθώ!!!!! ΖΩΟ θα είσαι μια ζωή.... Συνέχισε να προσπαθείς να προσβάλεις εμένα γιατί για το πόσο φάρμα είσαι, δεν πρόκειται να καταφέρεις ποτέ να μας πείσεις ότι δεν είσαι...

• Από κει να καταλάβει κανείς, που έχεις ξεπέσει δόλιε κεμεντζέ.... Φαντάσου.... όλοι οι xfiles διακοπές.... δηλαδή σε κερδίζουν ακόμα και οι φοίνικες..... !!!! Χαμένοι υλικά xFile --- 0 ________________ Χαμένα υλικά x X x --- 1.134.000 Μα τι φάρμα είσαι ρε πόντιε?????? lol.gif Quote from pontios1: “ Είμαι και θα ειμαι οτι χειροτερο και ασχετο υπαρχει στο ικαριαμ ” Εντάξει όλοι συμφωνούμε με τα λεγόμενα σου... μέχρι και οι φοίνικες σε καρπαζώνουν... χαχαχαχα εμείς θα φέρουμε αντίρρηση?

• Είσαι για γέλια... και για κλάματα....!!!

• Quote from Aίαντας: “Ρε Τασία, είναι πράγματα τώρα αυτά...? Να ζητάς να πάρει ο κουμπάρος μου τον γιωργάκη και να του ζητάει το τηλέφωνό σου...? Ραντεβού με μεσάζοντα, πας να κλείσεις δηλαδή...? ” Εσύ γιατί κάνεις τον μεσάζοντα ρε γίδι...? γιατί δεν αφήνεις τον κουμπάρο σου να μου ζητήσει φώτο???? Να τον παίξεις με μεσάζοντα θέλεις δηλαδή??? Από ότι βλέπω πρέπει να σε πήρε γραμμή η γυναίκα σου πόοοοοοοσο παπάρας είσαι και ούτε αυτή σου κάθεται... Στανταράκι για να εχεις γίνει τόσο μαλάκας, δεν β…

• Τενεκέ με ήθος.... Αμα θέλει ο μάνος μπορεί να ζητήσει το τηλ μου από τον μίνωα και να με πάρει. Εσύ βγάλε το σκασμό...!!! Έχει δοθεί προειδοποίηση. adonisza

• αχαχααχ την γυναίκα σου... και τα πιπίνια σου εσύ τα ανέφερες τενεκέ... κανένας δεν ήξερε ότι βάζεις πλυντήρια με πιπίνια... κι ούτε ότι της γυναίκας σου της τα φοράς κανονικά...!!! Quote from King Minoas: “Τακουλη προσωπικα παντως δεν τον πιστευω κ πολυ τον Τζακ - ευχομαι ομως να εχει δικιο, γιατι καταλαβαινεις παρτυ που θα κανουμε. εγω ειμαι ασχετος με την Ελληνικη, αλλα θα επιβεβαιωσω του λογου το αληθες ρωτωντας ....... τους γονεις μου ” Οσο γι αυτό που λέει ο Μϊνωας, βασικά θέλει μυαλό για …

• Εσύ πάλι που ασχολείσαι με το τι κάνει η κάθε οικογένεια, του κάθε ένα που γράφει εδώ μέσα πρέπει να είσαι πολύ άντρας... σε συγχαίρω για το ήθος σου.. τενεκέ ξεγάνωτε...

• Quote from Aίαντας: “Τασία, έχει ξεχάσει τους κωδικούς του στο σκάιπ και δεν μπαίνει πια... Ότι θέλεις να στείλεις λέει, μέσα στο παιχνίδι.. ” ΠΙΟ *λογοκρίθηκε*ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ.... ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ *λογοκρίθηκε* +1 προειδοποίηση για προσβολές. adonisza