Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Quote from sotos13: “Εχεις διαυγεια σημερα Τρυφωνακο? ” Στην αλεξανδρα πες..... αυτη εχει βαρδια αυτη τη βδομαδα στα τιμ Quote from sotos13: “Επ δεν σου ειπα να μην παραφερεσαι στο φορουμ,προσβαλεις τις κοτες.... ” χίλια συγνώμη στις κότες..... Quote from sotos13: “Βασικα πρεπει να ειναι πρωταθλητης στις οπισθεν ” νομίζω συγανωνίζεται τον καρπαζοεισπρακτορα μπουλετ Quote from sotos13: “Κατι απο Βασω αποτυχημενη αρχηγο δεν σου θυμιζει? ” εεε και λιγο απο μαρθα βουρτση Quote from sotos13: “Εδω Τρυ…

• Quote from Dinos Great: “Την καλησπερα μου ” καλησπέρα..... Quote from Dinos Great: “Γενικα δεν ασχολουμαι μα ουτε γραφω στο φορουμ..γιατι λιγο πολυ οι"καμμενοι"κι αυτοι που δεν εχουν να κανουν τιποτα ασχολουνται με το κουςκους..κατι σαν τη Μενεγακη δηλαδη.. ” σε πιστεύω.... Quote from Dinos Great: “Τωρα οσο για τη συμμαχια που λεγεται S-W μονο συμμαχια δεν ειναι..θα τη χαρακτηριζα περισσοτερο,ενας"κοσμος"ολοκληρος. ” Τι να σου πω..... Quote from Dinos Great: “Ειμαι σε μια συμμαχια με 4-5 ατομα,…

• Quote from sotos13: “αλλα θα φαω μπαν αν το γραψω.... ” Άσε με να το πω εγώ που δε χαμπαριαζω.... ΟΙΚΟΣ ΑΝΟΧΗΣQuote from sotos13: “κριμα διοτι ηταν αυτος που θα μας επερνε τις αναφορες ” Μισό μισό να βάλουμε κ τα επίμαχα behind the scenes.... Quote from peter pan: “Στρατηγοί..............................-774.8 - Στρατηγοί..............................-742.4 Επιθετικοί βαθμοί........................1856 - Αμυντικοί βαθμοί.........................1937 Ζημιά...................................38740 …

• Με μεγάλη μου χαρά βλέπω οτι επιτέλους βγάλατε το σκασμό... χαίρομαι. Σώτο θα ποστάρεις εσύ τις αναφορές από τον πίθηκα?

• b3db21b6f45021a5a72872b26baae96e.png Το χαβά τους τα ιχωρακια.... ρε γιδια... ρε ζωα.... τι θα πει η βασουλα τωρα? δε ντρεπεστε να την εκθετετε ετσι?

• Quote from peter pan: “πρωην στρατηγε των αργω ” Έ, όχι και πρώην... μη λέμε ότι θέλουμε.... Στα υπόλοιπα απλά υπάρχει αυτή η καταμέτρηση.... για να γυρίσει αυτή η διαφορά πρέπει να παίξει μονο η κοπελιά μου 16478 ναυμαχίες και να μηδενίσετε όλοι οι υπόλοιποι στρατηγούς.... λίγο δύσκολο όπως καταλαβαίνεις... γιαυτό πάρτε όσες αναφορές θέλετε των 20-30-100 στρατηγών.... δε μας αγγίζουν Quote from sotos13: “Παμε και στη καταμετρηση δεν θα βαλω προηγουμενων νηματων που εχω γιατι θα ξεφυγει σε διαστ…

• Quote from sotos13: “Θα παρακαλεσω την ΔΟ να αφαιρεθει και η υπογραφη απο το προφιλ του Αιαντα καθοτι ειναι ομιλια του Παπαδοπουλου επι χουντας.... ” Που λες Σώτο.... άκου μια θλιβερη ιστορία..... Με είπε τραγί αυτός εδώ.... από εκεινη την ώρα μου έπεσε η πιεση στο μισό και αισθανομαι ολη την ώρα ζαλάδες.... ούτε να γράψω δε μπορώ καλά καλά.... κάτι μου λέει οτι με έπιασε κατάθλιψη..... μου 'ρχεται να βάλω τα κλάματα νομίζω....

• Quote from sotos13: “Αυτο το πουλακι ” Αν αυτό το πουλάκι ήταν το μοναδικό πουλακι για το οποιο μπορούσες να περηφανευεσαι σωτομ....αν δεν ειχες άλλο πουλάκι δλδ (περιστερι καναρινι κλπ, μη παει αλλού το μυαλό σας) εεε λογικό να το έβαζες κ προφιλ... ευτυχως που οι περιπτωσεις ευνουχων είναι λίγες στην ελλάδα σημερα edit.... πάει το κοψανε και αυτο το πουλάκι..... Quote from Aίαντας: “Το avatar απενεργοποιήθηκε. 3 μέρες εκτός φόρουμ Κάτια ”

• Quote from sotos13: “Να φορας παντελονακια τιτικα και να μην κανεις αναφορες σε αλλους οταν κανεις διαλογο ξεφτιλισμενο ανθρωπακι της φαπας ” Ήρεμα σώτο.... έκανε πολλές κωλοτουμπες τις τελευταίες μέρες.... άστον κ λίγο τον ερμο...τον λυπαται η ψυχη μου

• Quote from sotos13: “Ορατιε στρατηγος μεχρι 15 Μαιου ” ξαναβγαινω ανενεργός όπως είσαι μόσχαρε

• Quote from Alexandra13 S-W: “Με εχουν ταραξει στις προειδοποησεις ” Γιατί ρε μοσχάρι εμενα με εχουν αφησει νομιζεις? Να' ναι καλα το παιδί που παταει τις αναφορές... λογαριασμούς έχουμε κ εδω να γράφουμε αρκετούς... μακάριοι οι πτωχοι τω πνευματι....

• Αυτό εδώ πάντως δε μπορώ να το καταλάβω.... λες κ αμα τη φάω δε θα μπορώ να γράφω από την αλεξάνδρα ή τον νάσο μετά??? χεχεχεεεεε μοσχαρακια μου a7f88a1b0e6501b63bf9548269c8cab7.png

• Quote from sotos13: “Αχ ρε Τρυφωνακο,τωρα θα σου παρουσιασω LIVE μια περιπτωση κλασικης βλαβης.....αποτυχημενος στρατηγος αποτυχημενη αρχηγος μπουκωμενος Αιας......τωρα εχουμε και τον Νοντα.....θελω εξηγηση στραηγικης γιδια,αντε να δω αν καταλαβατε την τεχνικη του ” Πρόσεχε να δεις ασχετε .... σου λέει θα βαρεθεί να με γαμ εχμμμμ να μου βάζει πληντύριο κάποια στιγμή, και θα πατήσει μόνος του σημαία. Μετά θα βγει η αρχηγάρα μου η κωλογρια να υπερηφανευτει για τη πράσινη αναφορά.....

• Quote from sotos13: “Μην ξεχνας τον Ορατιο....θελει τον λεπρο ” αντε βαλε πληντυριο στον εαυτο σου παλιογιδι

• Quote from sotos13: “Να ειναι καλα το γιδι ρε με γλυτωσε σημερα καπνιζα με τα παιδια μεσα και μιλουσα και στο κινητο δεν φορουσα ζωνη και ειχα το μωρο μπροστα πφ να ειναι καλα ” Ωωωωω, καλά... άμα είναι να σβήσει κ τις δικές σου δε θα τελειωσει ποτέ

• Quote from bill---: “παω να παρω τσιγαρα ” ο σκατομπατσος που ειναι ρε παυλακια? ακομα κλήσεις σβηνει ο ερμος? πόσες έχεις μαζεμένες?

• Quote from sotos13: “Μονο εσυ θα μπορουσες να εισαι ανενεργος στρατηγος και η συμμαχια να κερδιζει ανετα ” Αρχηγός Κρήτη για δουλειές.... Στρατηγός ανενεργός... Υπουργός σε διακοπές.... ο μπιπ ο διπλωμάτης μας το χαλαει... ακόμα κ έτσι ομως εχετε τη καλύτερη ηγεσία από κάθε άλλη συμμαχία ρε γιδι..... ολη η ηγεσια σας γράφει στο ανδρικο γεννητικό όργανό της κ σας έχει αφήσει να κάνετε ότι μπιπια θέλετε... κ εσείς θελετε να γυρισω? αχάριστοι....

• Quote from sotos13: “Λοιπον Τρυφωνακο περιμενω σαν στρατηγος της κακιας ωρας ου εισαι να μου πεις το σχεδιο τους,να βγαλω κυκλικο να μπουνε ολοι διακοπες?Αρχησα να τρομοκρατουμε ειλικρινα ” Είναι πολύ απλό.... 1.θα βρουν οσους λογαριασμους μας δεν εχουν κολοσσο... καλή ώρα όπως η στρατηγάρα σου 2. θα χωσουν 10κ πλοια σε καθε λιμανι αυτων των λογαριασμών 3. θα μας πουν "αν θελετε να γαμ.. εεε λάθος σορρυ να βάλετε πληντύριο ελάτε να ανοίξετε τα λιμάνια σας" Quote from sotos13: “Εμ ειδες γιατι σε …

• Quote from sotos13: “Ευκολο,ηδη σου εχω δωσει,αφου τα διαμαντια και χωρις στρατηγο που ειμαστε χανουν η μαλλον ημαστε η μοναδικη συμμαχια με ανενεργο στρατηγο και κερδιζει ” ωωωω ειμαι κ στρατηγος? γιουπιιιιιιιιιιι Quote from sotos13: “23000 εχει η αποθηκη παρτα....αλλα να ξερς....τα διαμαντια ειναι ικανα να χασουν κι απο αυτα ” οχι ρε γιδι εισαι σοβαρος? με το που θα δουν 23κ πλοια θα ριξουν κολοσσο πριν καν αρχισει η ναυμαχια.... εγώ θα στα λεω αυτα? θα μ πεις αυτος ειναι ο λογος που εγω ειμαι…

• Quote from sotos13: “Τρυφωνακο αχρηστε στρατηγε της Αργω,νομιζα οτι εισια ο χειροτερος στρατηγος ολων των εποχων αλλα ο φαπομπουλετ σε ξεπερναει κατα πολυ αχχαχαχαχχαα ” ω την αδερφη..... πρεπει να μπω αμεσως μεσα.... δε γινεται να χάσω απο αυτον τον ερασιτεχνη της κακιάς ώρας λοιπον ακου να δεις.... 1. μου δινεις στρατηγο 2. μου δινεις 6κ κονιαματα 3. μου δινεις 20 βοηθητικά 4. τα στελνω απο 8 ωρες αποσταση μπουγιο 5. ξανακατακτω τη πρωτη θέση τι λες? καλό δεν ειναι το σχέδιο?