Search Results

Search results 1-20 of 752.

• Quote from Kένταυρος: “Ατιμια?Πως οριζεται η ατιμια?Οι ΦΕΥΓΑΤΟΙ δεν ειπαν ποτε οτι παιζουν τιμια,βασικα δεν χρειαζεται να προφυλαχθουν απλα τους κοβουν το παιχνιδι,οποιος εχει τα κακαλα να κατσει να παιξει.. ” Κοίτα γαϊδαράκο μου παρακάτω, πως ορίζεται η ατιμία... Quote from bill---: “καποτε ενας πιτσιρικας...... νομιζω στον κοσμο Μy......ηθελε με την νεα του συμμαχια να κερδισει την παλια.... μετεφερε πολεις μετεφερε λογαριασμους......τζιφος....ετσι πηγε να αγορασει κ λογαριασμο πανω στα νησια …

• Quote from Kένταυρος: “αγαπητέ μου χοντρούλη.... ανεξάρτητα από το τι τακίες γράφεις και εδω και σε καθε νημα που παιζουμε τα φευγατα τραγια οπως αναφέρεις, θελω να σε ενημερωσω πως θα συνεχίσουμε να ξεφτυλίζουμε τους αντιπάλους μας χρησιμοποιωντας τις γνωσεις που εχουμε και δεν εχουν θα συνεχισουμε να τους ξεφτυλιζουμε στο φορουμ θα συνεχισουμε να τους μειωνουμε και στο φορουμ και στο παιχνίδι θα συνεχίσουμε να τους καταστρεφουμε την διασκέδαση κλέβοντας τα εικονικά υλικά και σκοτώνοντας τα εικ…

• Quote from Alexandra13 S-W: “βλέπεις έχω ένα πλεονέκτημα.... εσένα.... όλο το ικάριαμ σε εχει κάνει συνωνιμο του μαλακας... οπότε μπορώ κάλλιστα να λέω "τακης" αντί για μαλακας και όλοι να καταλαβαινουν τι εννοώ βέβαια οι διαχειριστές δε θεωρουνε την λέξη τάκης βρισιά.... τι να κάνουμε... συμβαινει κ στα καλύτερα σπίτια ” Μου αρέσει που ουρλιάζεις κι εσύ και τα υπόλοιπα χοιρινά... Αλλά έχετε και κάποιο δίκιο... Όταν κάποιος σε εξευτελίζει επανειλημμένα στο φόρουμ, χωρίς να μπορείς να τον ακουμπή…

• Quote from Alexandra13 S-W: “ κάτι τελευταίο... ο τρυφωνας είπε παιρνει μια βδομάδα άδεια από το team viewer..... βρείτε κάποιον μαλ.. ” Έτσι τρυφωνάκο...θα μιλάς κόσμια και συγκαλυμμένα...δεν θα τολμάς να βωμολοχείς, ούτε από τον δικό σου λογαριασμό, ούτε από οποιονδήποτε άλλον γράφεις... Είδες πόσο γλυκά την έφαγε το αρχί-χοιρινό στην συζήτηση, μετά από το ξεμπρόστιασμα που του έκανα...? Έτσι θα σας παίζω μπάλα από δω και πέρα... Θα τεντώνω τις προβιές σας στον ήλιο μέχρι να ξεραθούν και μετά …

• Στα ουσιαστικά κομμάτια... Quote from οratios: “στα ουσιαστικά κομμάτια... είπες μια βλακια... σου απαντησαν οσο πιο ευγενικά γινόταν πως κάνεις λάθος... ” Αφαιρέθηκε φωτογραφία με προσβλητικές εκφράσεις. Ευχαριστούμε για την επισύμανση, αλλά αυτό μπορείτε να το κάνετε και μέσω report. Geomade Πολύ ευγενικά όμως... Τόσο πολύ που τον μαλώνει τρυφερά και ο διαχειριστής...και τον επιβραβεύει ταυτόχρονα... Κατάλαβες τώρα αγαπητή Ρέα, τι σημαίνει ευγένεια για τα Λογοκρίθηκε...? Προσβλητικές εκφράσεις…

• Καλησπέρα στην όμορφη παρέα...ωραία κουβέντα πιάσατε εδώ...κι επειδή κάπου πήρε το μάτι μου, ότι υπάρχουν απορίες... Quote from bill---: “ειναι μπαναρισμενος κ ο φιλος μου ο τακης γαμω την τυχη μου..... θα μας ελυνε ολλες τις αποριες αμεσα ” ...λέω να συνεισφέρω την ταπεινή μου άποψη...όχι ως ειδήμων επί των μαχών φυσικά...μια απόπειρα θα κάνω να ερμηνεύσω τους κανόνες του παιχνιδιού... Το παιχνίδι λοιπόν, βγάζει πράσινη και κόκκινη αναφορά, δηλαδή νικητή και χαμένο... Δεν το ενδιαφέρουν οι απώλ…

• Quote from WAR LIKE: “ΒΛΕΠΩ ΕΓΡΑΨΕΣ 3 ΣΕΙΡΕΣ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΚΑΣΕΙΡΟ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!ΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΤΑ ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΙΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΠΑΙΖΩ?ΤΟΥ ΑΙΑΝΤΑ ΠΑΙΖΩ ΤΟΝ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ!!!! ” Και να φανταστείς Warlike ότι τσίμπησα, όταν μου είπε ο τρύφωνας, ότι έστελνες καρκίνους...μετά βέβαια που του ζήτησα να βγάλει μηνύματα και άρχισε τις γαργάρες με στουπέτσι, κατάλαβα ότι δεν γίνεται να είναι κλέφτης χωρίς να είναι ψεύτης... Κλέφτης, είπα...? Το νου σας, τα πορτοφόλια σας... boar…

• Ακρίτα...φούσκωνε...φούσκωνε... Καλή η γκόμενα...η φουσκωτή...?

• Quote from Akritas S-W: “που ησουν τοσες μερες που ειχα πιασει γκομενα τον μπουλετ και τον πηγαινα κορνα που ησουν? χαχαχαχαχα ” Μπερδεύεσαι αδελφέ...μπερδεύεσαι... board.gr.ikariam.gameforge.com…042dc2b5b25f6850e59586647

• Ωχχχ...τι έγινε εδώ...? board.gr.ikariam.gameforge.com…042dc2b5b25f6850e59586647 Τρύφωνα, σε πιάσανε στα πράσα... Και σου είπα...μην καμαρώνεις τόσο πολύ... Τώρα που σε τσάκωσαν πόσο περήφανη θα νοιώθει, η οικογένειά σου...? Έχει Δοθεί Προειδοποίηση Georgeion

• Μα να σε χουφτώσει ο Μάστορας, ρε τρύφωνα...? Άλλο που δεν ήθελες, φυσικά...

• Πολλές βλάβες έμαθα έχετε στο μαντρί σας... board.gr.ikariam.gameforge.com…042dc2b5b25f6850e59586647 Πέσατε όμως σε καλό Μάστορα... +1 προειδοποίηση για απρεπείς εκφράσεις Georgeion

• Τώρα μου λένε ότι το γυρίσατε και στη μουσική... board.gr.ikariam.gameforge.com…042dc2b5b25f6850e59586647 Τι σκοπό θα σου σφυρίξει ο σωτηράκης, τρύφωνα...?

• Τι βελάσματα και αηδίες ρε τρύφωνα...εδώ στο μαντρί σας γίνεται της πόπης... Μαθαίνω ότι ασχολείστε με το μπάσκετ, τώρα τελευταία... board.gr.ikariam.gameforge.com…042dc2b5b25f6850e59586647 Ο αθλητισμός κάνει καλό... love.png love.png love.png

• Ρε συ, αυτός μοιάζει καταπληκτικά στον καράφλα...μόνο που δεν έχει τη χαίτη... Ρε για ρώτησε τον...πότε άφησε μπούκλες στα πλάγια...? Να, έκανε και like...σίγουρα, αυτός είναι...

• Μια που πιάσαμε τις φωτογραφίες, να βάλω κι εγώ μια βρε παιδιά...? board.gr.ikariam.gameforge.com…042dc2b5b25f6850e59586647

• Quote from sotos13: “Να βλεπεις καλυτερα αλλη φορα δεν υπαρχει αναφορα ανω των 1000 μια μονο ανω των 7000 ολες οι αλλες ειναι οπως η παρακατω,εκτος αν μπερδευεις (πολυ πιθανον σαν ασχετος που εισαι) τους στρατηγους με τα υλικα ” Όταν λέω πάνω από χιλιάρικο, εννοώ όλα τα ποσά από 1001 έως το άπειρο... Αλλά φυσικά ως άσχετος που είμαι, λησμόνησα ότι έχεις τόση σχέση με τα μαθηματικά, όσο αυτή εδώ η κούκλα... Quote from Alexandra13 S-W: “Θα σου πω εγω Βαζει κοκκινο χρωμα γιατι οταν τον ξεσκιζαμε κα…

• Ρε παιδί μου, είχα αυτήν την απορία...από τις 38 αναφορές που ανέβασες, ένιωσες την βαθειά εσωτερική ανάγκη, να χρωματίσεις τα υλικά πάνω από χιλιάρικο...κάτι ήθελες να τονίσεις... Μάλλον δεν σου αρκούν οι 38 αναφορές...θέλεις και το κόκκινο χρωματάκι για να δειχτείς... Οπότε τραγικός και ανικανοποίητος, μάλλον εσύ...

• Ρε γιουσούφ, για λύσε μου μια απορία... Γιατί τα υλικά πάνω από χιλιάρικο, τα χρωματίζεις με κόκκινο χρώμα, ενώ στα λιμά δεν βάζεις χρώμα...? Τι θέλεις να δείξεις με αυτό...?

• Τι είπε ο γίγαντας, ο καράφλας... Μόνο αυτός κατάλαβε, βέβαια...