Search Results

Search results 1-20 of 38.

• -- ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΟΛΟ -- Έχει Δοθεί Ban Nantia

• καλησπερααααααααααα!! Quote from Aίαντας: “Πες στο δικό σας, ότι ο κουμπάρος μου περιμένει τηλεφώνημα... Έτσι για να δούμε ποιός είναι ο άντρας και ποιοί τα ανδρείκελα... ” μωρη πουτσογλυφτρα για εμενα το λες αυτο?? ακου να δεις Τακη.. το ΜΟΝΑΔΙΚΟ ανδρεικελο που γνωριζω εισαι ΕΣΥ μωρη ρουφιανα, που θα μας το παιξεις κ αντρας. το τριπακι οτι ο κουμπαρος σου περιμενει τηλεφωνο μου, με αφηνει ΑΔΙΑΦΟΡΟ. αν γουσταρει μπορει να παρει τηλ αυτος, οκ μωρη κουδουνηστρα? κατα τ αλλα βλεπω τα προηγουμενα πο…

• καλημερες, καλημερες Quote from user 001: “Μα γιατί τέτοια εμμονή να πω ότι έχεις δίκιο; Απλά δεν έχεις. ” ρε συ Τζακ/user, μην του τα πετας ετσι χυμα, του γαμας ολο του το συμπαν. οχι τπτ αλλο, αλλα στο προηγουμενο ποστ μου νομιζω οτι φαινεται ξεκαθαρα το προβλημα. κοσμος vs Τακης Quote from user 001: “Τελικά ούτε να γράφεις, ούτε να διαβάζεις.. ” τζιζους, θα παθει τπτ το παχυδερμο καραφασισταριο μας, κ θα φυγει αμορφωτο κ αγραμματο απ αυτην την ζωη Τακουλη προσωπικα παντως δεν τον πιστευω κ πο…

• ωραια μερα, καλη Κυριακη να εχουμε παιδες!! Quote from Aίαντας: “Τώρα δεν μπορώ όπως καταλαβαίνεις να κάθομαι να ψάχνω νήματα... ” το διαβασα ρε μπαγασα κ μου εφυγε ο καφες απ τα ρουθουνια ολοκληρο backup του παλιου φορουμ εχεις για αυτον ακριβως τον λογο, πλακα μας κανεις πρωϊ πρωϊ ρε Τακουλη? το ψωμι σου. Quote from Aίαντας: “Όλοι ξέρουμε τι έχει γραφτεί και νομίζω είναι κουραστικό να επαναλαμβανόμαστε... ” τελος, εχεις ορεξη, δεν τα πιστευω αυτα που διαβαζω απ το χερακι σου. ολοι ξερουμε? οχι…

• ρε χεστη στην ζωη κ στο παιχνιδι Τακη, ακομα κατεβαζεις ταινιες εν ετη 2018? καλα το λεω οτι εισαι ντουβαρι απελεκητο. Χαρη, οταν εχεις ενα κακοπροαιρετο κρυφοκαραπουσταριο φασισταριο Τακη που εδω κ 10 χρονια σου πρηζει με το παραμικρο κ τα παντα, με μοναδικο σκοπο να αποδειξει ποσο καλα γνωριζει την Ελληνικη κ οτι ολοι οι υπολοιποι υστερουν να τον αντιμετωπισουν λεκτικα κ κανουν παντα λαθος, ε τοτε σορρυ, δεν γινεται! μονο ξεφτιλικια του αρμοζουν. η πλακα ειναι οτι νομιζει οτι "κερδιζει" στους…

• χωρις πλακα τωρα, με περιμενουν στα μπουζουκια αποψε. αν τα καταφερω βεβαια αφου την εχω κατα-βρει μπροστα στο λαπτοπ. Τακηηηηηηηηηηη πες αλευριιιιιιιιιιιι ρε σεις αυτος θα το παρει πανω του, ηδη προς τα εκει κινειται ο γλοιωδης.

• Quote from Aίαντας: “Καλώς τον φίλο τον Γιώργη... Το Στρασβούργο, πως πήγε...βγήκε απόφαση...θα ευτυχήσεις επιτέλους με τον σύντροφό σου...? Με την αποτοξίνωση, πως τα πας...κατάφερες επιτέλους να απαλλαγείς από τον αλκοολισμό...? Όσο για το ρούφηγμα, καμιά αναφορά, έχετε να σηκώσετε...? Δεν έχετε παράπονο πάντως...πεθαμένο νήμα και σας έκανα να βγείτε από τα λαγούμια σας όλοι... Ο Αίας σας σκέφτεται...θα φροντίσω να παραμείνει έτσι... ” ρε μα ειναι δυνατον να εισαι τοσο ζωον??? τι ρωταω θα μου …

• Quote from οratios: “σχετικά με τη φουκαριαρα τη γυναικουλα του τωρα κάτι θα ξέρεις παραπάνω για να λες για 13 καβαλάρηδες... πονηρουλη....εγώ πιάνομαι αδιάβαστος στον αριθμό.... ” *λογοκρίθηκε* Έχει δοθεί προειδοποίηση. adonisza

• *λογοκρίθηκε* Τακουλη ρουφα οχι αυτα που ρουφας συνηθως, ρουφα κ λιγο στο ικαριαμ επιτελους. το ξερουμε οτι σ αρεσει, οποτε ελπιζουμε να μας δωσεις την ευκαιρια να ανεβεις λεβελ (στο ρουφηγμα ετσι?) αλλα μην μου εξαπτεσαι μονο. *λογοκρίθηκε* τα καταφερατε καλοπαιδα, αυριο θα μπω να στειλω μοναδουλα +1 προειδοποίηση για προσβολή. adonisza

• καλησπερα Τακη, μπηκε το 2018, κ αμελησα να σου δωσω τις ευχες μου οτι επιθυμεις Τακουλι μας, στον κωλο σου να το βρεις Quote from Aίαντας: “ή να πάω και να του κάνω εξέταση προστάτη χωρίς λιπαντικό και με δερμάτινα γάντια εργασίας...? ” να του κανεις βρε, ε τι, μπρικια κολλαμε εχω ομως δυο αποριες μωρη κρυφοκουδουνηστρα του ικαριαμ: 1. καπελιο? μεθυσει? ποιος? αυτοοοοοοοςςςς 1-0 2. οταν κολυμπας πατωνειιις? 2-0 φλωρικη (εμ πως) λιγο η ιστοριουλα σου, αλλα εγω λυπαμαι πραγματικα την γυναικα σου …

• καλημερα σου Τακουλη μας, καταρχας σε ευχαριστω για τα πομολα, επιτελους ο κουμπαρος σου μπορει να ξαναμπει στο σπιτι του. κατα δευτερον τι λεει η ομορφη Μολδαβια? 250 ευρωπουλα ηταν αυτα - μπρος στην γνωση θα μου πεις.. πριν λιγο ομως με πηρανε τηλεφωνο απ την ακαδημια σου ρε νουμερο. εφτασες λεει σημερα το πρωι, δεν προλαβες καλα καλα να γραφτεις κ ενω σας εδειχναν τα εργαστηρια, πηρες 5 δειγματα ασκησεων μεγεθους XXL κ τα εχωσες ολα με μια μονο κινηση στον ... πατο σου! εντυπωσιακο φυσικα - π…

• ρε παιδες μοναχα εγω βλεπω το προφανες?? Τακη μου σου ελειψα ρε μπαγασα??? μιλησα με τον Μανο κ ..., Τακη σε παρακαλω φερε πισω τα πομολα. φερε πισω τα πομολα, κ γω αναλαμβανω το εξοδο με τον ψυχολογο

• καλησπερα, αφου χαρηκες εσυ, χαιρομαι κ γω για εσενα Τακη μου δεν ειμαι πολυ σιγουρος για την κλιμακωτη του διαμετρο, αλλα φανταζομαι οτι ετσι θα βοηθαει να ερχεται πιο ομαλα στην θεση του εξαλλου το γεγονος οτι ειναι Made in Germany - ανηκει στα συν του επισης, τι να σου κανει ο κινεζος με το τοσοδουλι του αμφισβητουμενης αποδοσεως αλεζουαρ Τακη μου, αλεζουαρ Made in Germany, εγκρινω!

• Λ Α (δυο απο πεντε) Έχει δοθεί προειδοποίηση adonisza

• Μ Α (ενα απο πεντε) +1 προφορική για σπαμ. adonisza

• Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Ϯ ΙΧΩΡ 9 (07.11.2017 23:16:26) King Minoas[ΦΕΥΓΑ] από Ζώμινθος vs ΕΛΛΑΣ[ΕΛΛΑΣ] από Ϯ ΙΧΩΡ 9 --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο.........................144(-0) - Σκάφος-Έμβολο..........................0(-18) Φλογοβόλο..............................44(-4) - Φλογοβόλο..............................0(-41) Κανονιοφόρο............................42(-0) - Κανονιοφόρο.............................0(-6) Βά…

• αρα Βασιλη μου βαζουμε 10.000 πλοια μαζι με 10.000 βοηθητικα σε μια ναυμαχια - ενα κυμα - κ δεν χανουμε καμια μοναδα???

• χωρις βοηθητικα Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Massalia (03.11.2017 23:54:59) King Minoas[ΦΕΥΓΑ] από Lemonum vs Voracius[ΕΛΛΑΣ] από Massalia --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο........................132(-12) - Σκάφος-Έμβολο........................234(-36) ............................................. - Βαλλιστροφόρο...........................1(-0) Φλογοβόλο..............................4(-32) - Φλογοβόλο.....................…

• καλησπερα, μισο, να βαλω τραγουδακι: Kitty Daisy & Lewis - Going Up The Country ι-στο-ρι-α, ι-στο-ρι-α

• καλημερα, θα μου λειψουν τα κυκλικα του Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΝΕΑ ΚΙΟΣ (02.11.2017 3:10:26) King Minoas[ΦΕΥΓΑ] από Ζώμινθος, ΝΕΑ ΚΙΟΣ vs papa_flesas[ΕΛΛΑΣ] από ΝΕΑ ΚΙΟΣ --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο........................132(-12) - Σκάφος-Έμβολο........................226(-36) ............................................. - Βαλλιστροφόρο.........................201(-0) Φλογοβόλο.............................16(…