Search Results

Search results 1-20 of 444.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• λέλε τσούξιμο!!! Quote from SEPHIROTH-BEYBLADE: “Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Μετόχι (17.06.2018 4:31:05) Duck_4[ΦΕΥΓΑ] από 亗 Σταυρούπολη 亗, Μετόχι vs ΓΙΩΡΓΟΣ 69[- G -] από Μετόχι, Παλατίτσια --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο.......................164(-338) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-420) Φλογοβόλο............................22(-602) - Φλογοβόλο.............................0(-169) Κανονιοφόρο..............…

• Μάχη για την πόλη Prodromi (15.06.2018 11:25:02) joy zaza[ΓΑΙΑ] από ASSOS, Πόλις, KERKYRA, Prodromi vs kouzoulos[ΦΕΥΓΑ] από espresso, ASSOS, S P A R T H --------------------------------------------------------------------------------------- Οπλίτης.............................771(-415) - Οπλίτης............................1313(-428) Γυροκόπτερο..........................356(-14) - Γυροκόπτερο...........................385(-0) Βομβαρδιστικό αερόστατο................0(-58) - Βομβαρδιστικό αερόστατο…

• Ναυμαχία μπροστά από την πόλη 亗Παπαναστασίου亗 (15.06.2018 14:57:32) ΓΙΩΡΓΟΣ 69[- G -] από Αλεξάνδρεια vs Duck_4[ΦΕΥΓΑ] από 亗Παπαναστασίου亗 --------------------------------------------------------------------------------------------- ............................................. - Σκάφος-Έμβολο..........................20(-0) Έμβολο ατμού...........................0(-15) - Έμβολο ατμού...........................50(-0) -------------------------------------------------------------------------------…

• Δεν ασχολούμαστε με νούμερα ρε πόντιε... πόσο μάλλον με σένα που είσαι το μεγαλύτερο νούμερο από όλα!!!! ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

• Καλημέρα Ανύπαρκτε... Καλημέρα ΦΑΡΜΑ!!!

• Ρε ξεκούρδιστε κεμεντζέ.... Πάλι σκούζεις... ????????????? Quote from οratios: “ μόνο μη ξεχνάς αυτά.... Quote from pontios1: “αυτη η συμμαχια διαλύετε ΚΑΙ τυπικά μιας (και μας ξεκόλιασαν οι φευγάτοι) και οι υποχρεώσεις τον συμμάχων μου δεν τους επιτρέπει να είναι ον όσο απαιτη ένας πόλεμος ” Quote from Billy93 VG: “για να μην ξεχνιόμαστε Quote from Billy93 VG: “παμε και σε νουμερα ΠΟΛΕΜΟΣ========= ΦΕΥΓΑ VS -XXX- ΕΩΣ ΠΟΣΤ 730 Χαμένοι στρατηγοί Φεύγα ----- * 313.127,5 Χαμένοι στρατηγοί -χχχ- --- …

• Σταματήστε να δίνετε ζωή στους πεθαμένους απαντώντας στην κάθε μπιππ που γράφουν....!!!

• O Τάσος ποιος είναι???? Ο Σώτος που να τον βρει τον χρυσό???? Και τον λεπρό τον έχω πάνω μου 1 μήνα τώρα... και μιας που το ανέφερες... Πάρε τον λεπρό μέχρι το 2020... Περαστικούλια !!!

• Εσένα σε έχω χεσμένο χοντρέ... !!! -- Έχει Δοθεί Ban Nantia

• Quote from Aίαντας: “Πότε θα στείλεις τη φώτο που ζήτησε ο κουμπάρος μου...? ” Δεν μου ζήτησε τίποτα εμένα ο κουμπάρος σου...

• Quote from Aίαντας: “Χαιρετίσματα από τον κουμπάρο μου...είπε να μην σου δίνω σημασία... ” Αν ο κουμπάρος σου έχει αναλάβει τα δικά σου καθήκοντα, το μόνο που θα μπορούσε να σου πει είναι να μην του δίνεις σημασία...!!! Τι άλλο θα μπορούσε να σου πει δηλαδή???? Ψηφίζω το ζ) ζ) ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ (αυτο ρε μαλακα χοντρε) -- +1 Προειδοποίηση Για Συνεχομενες Απρεπείς Εκφράσεις. Nantia

• 9e1a5424e31fae79a18e7c4f8653cba4.png Φαίνεται ξεκάθαρα ότι τα έχεις χαμένα...!!!!

• Quote from bill---: “συμπερασμα? εκτος του οτι εισαι ενας ηλιθιος αμορφωτος φασιστας που δεν θα αλλαξει ποτε? ” Quote from Aίαντας: “Σε ευχαριστώ που απάντησες, φίλε μου Βασίλη... ” Αρε ψυχάκια... Τι του έχεις κάνει και τραβάει τέτοια καψούρα με την πάρτι σου????

• Νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να το ξανακλείσετε γιατί δεν θα σταματήσουν να τρώνε φάπες όσοι τους βοήθησαν...! Ευχαριστούμε...!!

• Πάμε πάλι... Παρακαλώ να κλείσει το νήμα...!! prntscr.com/j7lrlz

• Αααα εγώ δεν ξέρω τίποτα... εγώ ψηφίζω ότι μου πεις εσύ...!!!! Αλλά τι φεκ και τι αηδίες...? Μετά μας φταίει ο παπαδόπουλος... Εχουμε έναν τέτοιον κι εμείς στην συμμαχία μας που δεν τον χορταίνουμε με όλο το χρυσό του κόσμου... Να ποιος μας έχει πίνει το αίμα εδώ και χρόνια...!!

• Ρε συ παυλάκια... του έχεις κάψει το μυαλό ρε συ..!!! Χρυσό πότε θέλεις να σου δώσω??? ή μήπως εννοούσες.... παπί μου χρυσόοοοοο????

• O λόγος που τις τρώνει οι ΙΛΙ είναι ξεκάθαρα ο Guardian !!! Οταν μας έστειλε μήνυμα και μας είπε να μην πατάμε πάνω τους.... του απαντήσαμε ότι αν δεν θέλουν να πατάμε μπορούν να βγάλουν άμυνες. Αυτός προτίμησε να το παίξει έξυπνος... (λέμε τώρα γιατί περισσότερο για μπούφο τον κόβω). Αν ήταν έξυπνος δεν θα αντιδρούσε με αυτόν τον τρόπο. Ηρθε λοιπόν κι αυτός και οι σύμμαχοί του έφαγαν τις φάπες τους και μετά απέλυσε τους στρατηγούς του αφήνοντας τους συμμάχους του να συνεχίσουν να τρώνε φάπες...…

• Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά!!! Αφού δεν άντεξε την φάπα κι αυτή η συμμαχία (λέμε τώρα) έφτασε στο τέλος της όπως όλες οι συμμαχίες που τα έβαλαν μαζί μας!! Συγχαρητήρια στους συμμάχους μου και πάντα τέτοια... ΠΟΝΤΙΕ.... ξεκίνα τον ζουρνά τώρα... σου πάει πιο πολύ!!! Παρακαλώ να κλείσει το νήμα!!! Υ.Γ. Εδώ στην υπογραφή μου σας δείχνω και το μήνυμα του αρχηγού των ΧΧΧ όταν ήταν ακόμα ζωντανοί....

• Quote from pontios1: “Χαμένοι στρατηγοί -xXx- 15974.4 Χαμένοι στρατηγοί xFile 43827.2 οι διακοπές καλά συνεχίζονται prntscr.com/ixsorg ” Τι χαίρεσαι ρε ξεκούρδιστε κεμεντζέ....???? Αν μετατρέψεις τα παρακάτω υλικά σε στρατηγούς πάλι χαμένος είσαι...!!! Χαμένα υλικά x X x --- 1.134.000