Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from VASWW@: “χαχαχα ναι αφηστε αρχηγο τον polemoxarhs απλα για να υπαρχει η sw ,που την διελυσε η diamond και ενωθηκατε στην νεα SW-TB ” Πολυ θα το θελες αχαχχαααχαχχααχ αλλα ο μονος που διαλυθηκε ειστε εσεις,οι αναφορες στα αναλογα φορουμ αχαχαχαχαχα τωρα κατσε σκουζε και κλαιγε εδω γιατι σε λιγο δεν θα χεις συμμαχια μικρο μου πονι

• χαχαχαχαχααχαχαχ κλαιω αχαχαχχαχαχχαχα μην αγχωνεσαι μικρο τζουζουκι μου αυριο θα ειναι κι αυτος στην συμμαχια οπως και ο αλλο ασε τη βλεπεις εσυ?Αυτο που ερχεται αν δεις θα ειναι τεραστιο αχχααχαχαχαχαχαχχα Επισης η συμμαχια S-W υπαρχει και δεν διαλυθηκε σαν την δικια σου που την εχω ξεπουπουλιασει χααχαχχααχ,οταν διαλυετε μια συμμαχια δεν υπαρχει σαν ονομα οπως εσεις που αλλαξατε 4 φορες χαχααχαχαχαχαχχααχαχαχαχχα ετοιμασε λοιπον τις καλογριες σου για μονιμες φαπες τωρα

• Εμ χαμπαρια δεν πηρατε,υπομονη αποκ βδομαδα θα ξεκινησει το πανηγυρι board.gr.ikariam.gameforge.com…7e319ff0d5464407bc016431a board.gr.ikariam.gameforge.com…7e319ff0d5464407bc016431a

• Εσυ που βλεπεις μαγαζι διαλυμενο?Εγω βλεπω να διαλυοντε ολες οι συμμαχιες του εψιλον μικρο μπαζο μου χαχαχχααχαχχ

• Βγηκε το πατσαβαουρι και κλαει παλι ρε παιδια?αχχαχαχαχαχαα μικρο μου παλτυδακι ασε τις κλαψες ερχεται σφαλιαρα μεγαλου μεγεθους

• Quote from sotos13: “να κλειδωσει το παρων η ανωτεροτητα της συμμαχιας μου σε ολα τα επιπεδα φανηκε σε ολους τους πολεμους - πολιορκιες, ” Quote from οratios: “σωτο εσυ φταις ειμαι σιγουρος.... ” Καλο καλοκαιρι Τρυφωνακο,παρε ανασες γιατι οσο ησουν ανενεργος πρεπει να κοπηκες

• Καλησπερα,καλο καλοκαιρι σε ολους με πολλα πολλα μπανακια,να κλειδωσει το παρων η ανωτεροτητα της συμμαχιας μου σε ολα τα επιπεδα φανηκε σε ολους τους πολεμους - πολιορκιες,τα λεμε απο Σεπτεμβρη με τους πικραμενους.

• Quote from VASWW@: “,το ιδιο θα ισχυει και στο μελλον οποτε βγειτε απο το λαγουμι σας ξανα ” Υπαρχεις πουθενα στον εψιλον εσυ και η συμμαχια σου?αχαχχαχαχαχαχαχαχαχα σε καταλαβαινω απολυτα,3 φορες διελυσες συμμαχια 1 φορα απετυχες σε ενωση οι μισοι συμμαχοι σου μπαναριστηκαν αλλοι τοσοι εφυγαν,μαλλον εμεινες εσυ και τα μπετα μεσα,τοση φαπα δεν εφαγε κανενας,αντε καλο καλοκαιρι τα λεμε απο Σεπτεμβρη με ολο τον εψιλον με κοκκινο σβερκο......

• Βρε βρε εμφανιστηκαν τα δυο αποτυχημενα του Ικαριαμ μουαχχαχαχαχαχχαχαχα τη εγινε ρε κοριτσια παλι γλωσσα βγαλατε?Βασω αγαπημενη μου σφουγγαριστρα γιατι κλαις?Επειδη δεν καταφερες να παρεις ουτε μιση απωλειεα σε τεσσερις πολεμους?η επειδη αποδειχτηκαν οσα ελεγα ?αχαχαχχαχαχα εδω σε θελω να σκουζεις απο το πρωι μεχρι το βραδυ... war παρε φορα βρε τραχανοπλαγια που θα ερθει και καταιγιδα,ουτε φουσκα με τις μυξες σου δεν μπορεις να κανεις... Τρυφωνακο κατσε απολαυσε ρε κατι τελειωμενα γιδια πως σκο…

• βρε βρε καλως τον παλι,Τρυφωνακο ειναι αυτος ρε που δεν ειναι ολη μερα στο παιχνιδι και κανει αλλα πραγματα στην ζωη του,προφανως βαζει μπουγαδα βεβαιως βεβαιως,λοιπον αιαντακο εφτιαξα ποπ κορν και σε απολαμβανω ρε μπαγασα,τετοια τρομπα πραγματκα δεν εχω ξαναδει,δεν πιστευω να θες τον ορισμο της τρομπας τωρα?Παντως ρε Τακη μολις μας εδειξες ρε θηριο οτι απο τους λεω εγω τωρα 300 χρηστες του φορουμ τα μηνυματα ενοχλησαν 3?αντε 5?χμ πρεπει αν το κοιταξεις το θεμα σου,αλλα σε καταλαβαινω ρε αλητακο…

• Quote from Aίαντας: “Μάλλον φοράς κιλότες, απ' ότι φαίνεται... ” τελειωσες με τα πληντυρια και το απλωμα η ακομα?

• βρε καλως το βρε καλως το,παλι εμφανιστηκες θυμα?Γιατι μου κλαις βρε κουτο?Γιατι τοση καουρα με τον ψυχακια?Ακομα δεν εχεις παρει χαμπαρι οτι σε κανουμε οτι θελουμε οπως το θελουμε και οποτε το θελουμε?Εδω θα ειμαστε να σε απολαμβανουμε να κλαις και εμεις να γελαμε με τα χαλια σου,καλοκαιριασε αιαντακο τον φοινικα να ποτιζεις καλα μοσχαρακι μου αχαχαχαχαχαχχααχχα παυλακια ακουει το τραγι και ανεβαζει πιεση τρυφωνακο αχχααχχαχαχαχααχαχαχ

• Τρυφωνα δες τν αποτυχημενο τον war κλαιω ολη την ωρα like εφτιαξε σεναριο επιστημονικης φαντασιας οτι τα μποτ λεει ηταν δικα μας οχαχαχαχαχαχ ποιος αυτος που εχει 1200 μποτ στον γαμα και στελνει υβριστικα δεξια και αριστερα αχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα ρε το μοσχαρο,νομιζει αυτο το σκουπιδι οτι θα τρελανει εμας αχαχαχαχαχαχααχ εμας που τον τρολαρουμε και βγαινει και δεισνει ποιος ειναι και μετα εχει το θρασος να λεει οτι βλεπει το κοινο χαχαχαχαχαχχαχ ΜΟΣΧΑΡΕ βλεπει το κοινο εσενα να βριζεις σπιτια μα…

• Quote from οratios: “και σου ειπα ρε σωτο..... οταν θα πηγαινεις να σφαζεις τα αρνια, να κλεινεις τη πορτα απο το μαντρι βγηκαν εξω και βελάζουν!!!! και πατάνε και αναφορά στους εαυτούς τους να το παίξουν μυξοπαρθενες μετά.... ” Τρυφωνακο ειδες πως εμφανιζοντε τα θυματα ρε?ο war αποτυχημενο σουπιδι like βγηκε ακομα μια φορα ν μιλησει για ηθικη και κλαψανε ολα τα μποτ του γαμμα με τις αρλουμπες που αραδιαζει,κοντευει και ο ιδιος να πιστεψει αυτα που γραφει ,ο αιαντακος τσουπ πεταχτηκε ξαμολυσε τη…

• Quote from οratios: “πάλι κλαινε ρε σωτο? τι τους εκανες ρε γιδι? ειμαι σιγουρος οτι εσυ φταις... ” ρε Τρυφωνακο αυτες οι δυο κλαινε παντου σαν μυξοπαρθενες,δεν θα τους κανω ψυχαναλυση εγω?Αστους θα τους περασει

• Quote from VASWW@: “φτιαχτε στολο στα ναυπηγεια να ελευθερωνετε λιμανια .χαχαχαχαχαχα ” βρε καλως την πατσαβουρα μας ,ζεις εσυ βρε?τρυφωνακο παρε την νικολουλη ν σταματησει το ψαξιμο

• Ρε παλιοφαρμες και με μηδεν στρατηγους που ειμαστε χανετε αχαχχαχαχαχαχχαχαχα παλτουδακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ Ναυμαχία μπροστά από την πόλη BULLET ΦΑΑΑΑΠ (05.06.2018 16:08:28) ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ[S-W] από ΚΡΑΣΙ 2, ΚΡΑΣΙ 1, ΧΟΝΤΡΟ ΑΓΓΟΥΡΙ, θειαφι, ΚΡΑΣΙ vs BuLLeT[DMD] από ΣΤΑΦΙΛΟς --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο.........................21(-26) - Σκάφος-Έμβολο..........................0(-37) Έμβολο ατμού...................…

• Quote from Κωστής.: “Ναι φιλαράκι μου. Ωστόσο, καμάρωσε τι ηθικό σύμμαχο έχεις ” Δεν ε καταλαβαινω δεν βλεπω κατι ανηθικο στο μηνυμα παντως

• Quote from Κωστής.: “Όμως να ξέρετε...ο τροχός κάποια στιγμή θα γυρίσει. ” Σπερεςςςςςςςςς για τον τροχο ης τυχης μιλας φανταζομαι.....

• Quote from οratios: “μα καλά, όλοι το βουλώσατε ρε μοσχάρια? ” Νηνεμια πριν την καταιγιδα Τρυφωνακο.... Quote from οratios: “χοντρούλη? ” Αυτο κανει διαλλειμα ρε,διαβαζει μεν αλλα θα βγει να πει οτι εμεις ειμαστε καμενοι κι οτι μπαινει μια φορα την εβδομαδα Quote from οratios: “γρια βασουλα? ” ειναι περιοδος μεταγραφων τωρα,,μιλαει με τους σκαουτερς το ταλεντο...θα εμφανιστει θα πει την Τακια της και θα εξαφανιστει Quote from οratios: “κοκκινοσκουφιτσα?? ” Σημερα γυρναει απο μπαν ο war εφαγα φαπ…