Search Results

Search results 1-20 of 169.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Καλή υπομονή στους BL με τον πατερ. Αντε αγόρι μου πήγαινε λίγο παραλία!

• Το κάνουν για να εξασκουμαστε σε δύσκολες συνθήκες και μετά να βγαίνουν πιο εύκολα τα κύματα. Μα τι αχαριστοι που είμαστε!?

• Quote from xariss: “Σου απανταει ο φιλος απο κατω που πριν συμφωνησε μαζι σου, αλλα τωρα διαφωνει... ” Δεν συμφώνησα και το γύρισα, συμπλήρωσα τη σκέψη της κοπέλας, ότι ισχύει αυτό που λέει για αυτόν που βάζει τους όρους, αλλά και το αντίστροφο. Όπως είπες και εσύ, δεν επιβάλλεται να τους σεβαστεί κανείς τους όρους.

• Quote from xariss: “Tοτε κανε εσυ quote τους κανονες, να μας πεις σε ποιον αναφερεσαι. ” Δεν υπάρχει αναφορά επί του θέματος. Άρα, οι όροι είναι καθαρά δική μας υπόθεση (δική μας δημιουργία), και η αποδοχή τους επίσης. Quote from mariaelsa: “δεν εξεταζω αν ειναι δικαιοι ή αδικοι ” Τίποτα δε σταματάει τον αντίπαλό σου να το κρίνει όμως

• Βασικά έχει δίκιο η μαρία-έλσα. Απλά, η αντίπαλη συμμαχία έχει επίσης το δικαίωμα να τους δεχτεί ή όχι.

• Σαν αρχηγός, είμαι υπεύθυνος των πράξεων μου και της συμμαχίας μου. Μου ζήτησαν να πω κάποια πράματα και απάντησα. Χρόνια πολλά! Υ.Γ.: Κάνω γαργάρα όλες τις ανήθικες πράξεις του πολέμου, γιατί απλά δεν έχει να νόημα αυτή η κουβέντα, δε θα κάνουμε σαν παιδάκια ποιος άρχισε, ποιος τελείωσε και ποιος αδικήθηκε περισσότερο. Πόσες φορές έχω δει να κατηγορεί ο ένας τον άλλον για ηθική σε αυτό το παιχνίδι? Είπα και παραπάνω, δε θα απαριθμήσω τις "αμαρτίες" των 2 συμμαχιών.

• Επαναφέρω λίγο το θέμα του τζιραγια για να απαντήσω όπως μου ζητήθηκε, καθώς δεν πρόλαβα να το κάνω. Γι'αυτό το λόγο άσε, καλή μου Whitedrum, να ανοίξει το θέμα και κλεισ'το μετά.. Δεν είναι περήφανη νίκη, αλλά είμαι περήφανος για τους συμμαχους μου που κατάφεραν να γυρίσουν το σκορ στις στρατιωτικές απώλειες. Στη συνείδησή μου είμαι ο μόνος που φταίει και γι αυτό λαμβάνω την ευθύνη για όσα έγιναν, αφού εγώ είμαι αυτός που ήθελε να δώσει ευκαιρία σε αυτά τα 2 μέλη και να πολεμήσουν χωρίς να τα ξ…

• Το χρονικό όριο του πολέμου φτάνει στο τέλος εντός ολίγων λεπτών, συνεπώς εκπληρώνεται ο 2ος όρος λήξης. Η καταμέτρηση έχει ως εξής: ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΣΤΡΑΤΗΓΩΝ OLD: 4. 637. 420 ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΥΛΙΚΩΝ OLD: 195. 994 ΣΥΝΟΛΟ ΑΠΩΛΕΙΩΝ OLD: 4. 833. 414 + 200.000 ΠΟΙΝΗ = 5. 033. 414 ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΣΤΡΑΤΗΓΩΝ DIAL: 4. 768. 075 ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΥΛΥΙΚΩΝ DIAL: 551. 533 ΣΥΝΟΛΟ ΑΠΩΛΕΙΩΝ DIAL: 5. 319. 608 ΔΙΑΦΟΡΑ ΥΠΕΡ OLD: 286. 194 Ευχαριστώ συμμάχους και αντιπάλους για τον χρόνο που διέθεσαν. Συγχαρητήρια σε όλους για όσες μάχες έγιναν. …

• Μάχη για την πόλη ΦΑΝΤΟΜΑΣ (26.05.2018 6:02:26) FlyingFinn[OLD] από ΚΑΤΩ ΚΡΕΜΑΣΤΑ vs demac[DiaL] από ΦΑΝΤΟΜΑΣ --------------------------------------------------------------------------------------------- Λογχοφόροι............................206(-4) - ............................................. Κανόνι.................................24(-0) - ............................................. ............................................. - Τείχος..................................4(-3) --------------…

• OLD SCHOOL!! Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Remarkmarble (24.05.2018 20:53:37) Σoφός[OLD] από ΧΑΡΟΣ, Ηφαιστουλης 1 vs JiraiyaSenpai[DiaL] από MasterBlaster, Remarkmarble --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο........................100(-20) - Σκάφος-Έμβολο........................142(-20) Φλογοβόλο..............................6(-42) - Φλογοβόλο..............................4(-21) Κανονιοφόρο............................42(-0) - Κ…

• Ψυχραιμία..! Γύρισα και κουράστηκα μόνο που είδα αυτό το 10αρι στις σελίδες... Λυσάξατε επειδή σας έλειψα ε?? Δε νομίζω να ειπώθηκε και κάτι σημαντικό, αφού δεν είπα κάτι.. Το σπαμ ΤΕΛΟΣ,το μόνο που μένει είναι η τελική καταμέτρηση.

• Quote from Jiraiya: “Αρχικά θέλω να δώσω μια συμβουλή στον Αρχηγό της τρομερής συμμαχίας OLD και στον χαζούλη υπαρχηγό του... ” Κράτα τις συμβουλές για τον εαυτό σου καλύτερα, μήπως και μπόνους 200κ ακόμα επειδή το σκέφτηκες αυτό? Γράφω κάπου ότι υπάρχει ποινή για κάθε πόλη που δέχεται επίθεση? Τι μ.....ικρότητες είναι αυτές? Έκανες και παράθεση τρομάρα σου..ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΡΕ ΠΡΩΤΑ! Προφανώς και υπήρξε παράβαση του κανόνα και θα πάρουμε ποινή 200κ στην τελική καταμέτρηση, απλά.

• Φίλε Ντιγκερ, αυτά έχουν ειπωθεί ήδη λίγο πολύ. Και προτιμότερο είναι να μιλάμε συγκεκριμένα, ο τάδε κανόνας που προτείνω δεν είναι λάθος γιατί... όπως κάνουν τα παιδιά παραπάνω Ευχαριστώ πάντως, που επαναφέρεις το θέμα μετά από τα διαφημιστικό διάλειμμα. Quote from bill---: “οπως το ειπες ομως..... ουσιαστικα δικια μου σκεψη για να μην μαλακιζομαστε με αναφορες 2 στρατηγων κ 100 υλικων.... ξαναλεω κ παλι ομως δεν σημαινει οτι επρεπε να αποδεχτει καμια συμμαχια αυτο που ειπα γιατι πολυ απλα ΔΕΝ …

• Quote from le wild johnny: “ΛΑΜΟΓΑΚΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ 20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΕΧΩ ΚΛΕΊΣΕΙ ΗΔΗ ΕΙΣΙΤΉΡΙΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ ΜΑΣ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΚΕΟΝ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΩΣ ΞΕΜΠΑΝΑΡΙΣΤΙΚΕ?ΚΑΛΑ ΤΑ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙΑ ΠΑΛΙΟ ΚΛΕΦΤΑΡΑΔΕΣ ” Ενώ εμάς μας νοιάζει πολύ για το εισιτήρια σου, να μας έλεγες καμία καλή προσφορά να 'λεγα πάει στο καλό. Ο μπίλι είπε έκανε τον κνιτη για να του περάσει η Καλυψω (?), εσύ της έκανες τικετ? Πως να σου κάτσει?? Περαστικά! +1 προειδοποίηση για σπαμ Geomade

• Quote from bill---: “πειτε μου κατι το οποιο κατα την αποψη σας ειναι εφικτο απο οσα λετε... να δουμε κατα ποσο στεκει αυτο που λετε..... μην ακουσω την λεξη απαγορευεται μονο να χαρειτε μεσα στις ιδεες σας..... ” Όπως η σκέψη σου για το ελάχιστο όριο λαφύρων και στρατηγών έγινε σχεδόν αυτονόητος πλέον σε κάθε πόλεμο, έτσι κι εγώ προτείνω κάποιους κανόνες με σκοπό τη διαμόρφωση σαν νέου είδους διαμάχης, όπως έχουμε αυτή τη στιγμή την πολιορκία και τον πόλεμο δλδ. Απ' ότι έχω καταλάβει, το μόνο ν…

• Καλημέρες, Καλώς τον και τον Χάρη στον χορό! Σε μπέρδεψε ο Νοτ με έναν χαρρης? χαχαχαχα Δεν τον αδικώ, χαρηςς - χαρρης... Ας ηρεμήσουμε λίγο εδώ. Βγήκε ο Κυρίαρχος στο κυνήγι και δεν προλαβαίνει τη σημαία. Κέρασες το παλικάρι? Να σου δώσω τον αριθμό του ή τον έχεις?

• Ρε παιδιά, αν είναι έτσι, τότε δεν έχει κανένα πρόβλημα το παιχνίδι? Τότε γιατί το σταματάνε τόσοι? Μου μη πείτε ότι είναι φάρμες (μόνο), γιατί είναι και σοβαροί παίκτες που φύγανε τόσα χρόνια. Quote from Libertad: “επισης οτι κανονες και να θεσουμε εμεις αυθαιρετα , δεν δεσμευουν κανενα απο την στιγμη που δεν εχουν οριστει απο την gf ” Από τη στιγμή που μπορούμε να θέσουμε κανόνες πολέμου, δε δεσμεύεται ο αντίπαλος? Νομίζω δεν έχει κάποια σχέση η εταιρία και οι γενικοί κανόνες του παιχνιδιού με…

• Μιλάμε για απάτη, όχι αστεία... Αφού νόμιζα ότι θα στελνε αναγνωριστικες στρατού και θα παιρνε πάντα πράσινες.. Εσύ τι χαίρεσαι όμως; : Ρ

• Quote from Alondra: “Καλά ρε τσακάλια..δυο μέρες πόλεμος και προλάβατε να ξεκατινιαστείτε;; Κι εγώ έλειπα και έχασα το σόου; Πάντως χαλάλι η κούραση του Σαββατοκύριακου, με κάνατε και γέλασα! ” Έλα συμπεθέρα, μία σχέση πρέπει να έχει και τις τρικυμίες και κάτι πιο θερμό.. ειδάλλως, ούτε αληθινή είναι, ούτε έχει υπόσταση..

• Ναυμαχία μπροστά από την πόλη MasterBlaster (11.05.2018 23:38:42) AmadeusMozart[OLD] από Poseidwnas, MasterBlaster vs JiraiyaSenpai[DiaL] από MasterBlaster, kolosos --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο.........................84(-36) - Σκάφος-Έμβολο..........................0(-36) Φλογοβόλο..............................7(-41) - Φλογοβόλο............................780(-66) Κανονιοφόρο............................42(-0) - .....…