Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• καλησπέρα σας καλές μάχες να έχετε δεν ξέρω κανενα σας σχεδόν απλά μια επισημανση να ξερετε ποσο ωραια αστεια λεει η βάσω σε διπλανό σέρβερ (δε ξέρω αν λεει και εδω τις ιδιες βλακείες) καλή συνέχεια στον πόλεμό σας και σορρυ για τη διακοπή Quote from VASWW@: “το ζητημα ειναι ενα _____ΞΕΡΕΙ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ ,ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΧΕΣ ΜΕ ΠΛΗΡΕΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΗΔΕΝΙΖΟΥΝ ” Quote from Akritas S-W: “Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΠΟΣ-κρ 4 (05.04.2018 8:41:07) vasww[DMD] από ΠΟΣ-κρ 1 vs AT…

• εγω θα σου πω το επιπεδο του τοιχους σου βρε κουνιστη αχλαδια? οσο για τις αναφορές... δε βλέπω να αποδυκνυεις οτι ειναι πλαστες...εν αντιθεσει με εμενα... για την αλλη τη μεγαλη με τα 34κ στρατηγούς δεν μου είπες πόσους γυρους επαιξες? εσυ θα βγαλεις μια φωτο? ρούφα το κλαρινο και μη μιλάς με γεμάτο το στόμα!!! Quote from pontios1: “ΠΡΟΣΟΧΗ Η αναφορά δεν είναι έγκυρη σύμφωνα με τους Κανόνες Πίνακα Αναφορών Πολιορκιών~ Whitedrum ” μωρη ποντια τι γινεται εδω ρε συ σουρωτηρι εχεις γινει και σου αρ…

• Quote from Einhasad: “Ναι απλά θα προτιμούσα να κάνατε την επιλογή της αλλαγής μόνοι σας χωρίς την χρήσης addons. ” κομπλέ ευχαριστω κ πάλι

• Quote from Einhasad: “Μην φορτώνεται οτιδήποτε addons βρίσκετε η σας μεταφέρουνε κάποιοι άλλοι... ” πολύ καλά ευχαριστώ απλά ρώτησα μιας που το εγκρινανε στον αγγλικό

• Quote from Einhasad: “Σε αυτό εδώ το νήμα δεν υπάρχει 47 ανάρτηση, άρα δεν μπορούμε να δώσουμε κάποια πληροφορία εκτός αν μπορείς να μας κάνεις μια περίληψη για αυτό που έγραφε. ” αναφέρθηκα στον Γιώργο επειδή μιλάει και συτός στο αγγλικό φόρουμ οπότε υπέθεσα οτι γνωρίζει κάτι παραπάνω

• Quote from pontios1: “και ολα αυτά με 14 στρατηγους ” εγω βλέπω οτι έχω στρατηγούς...τωρα το τι βλέπεις εσύ δε ξέρω.... a564eeefc9ba00e967e93830c0f34f5a.png Quote from pontios1: “δεν προκειτε να μ πάρεις αναφορά ρεεεεεεε ” μοσχαράκο μου εσύ Quote from οratios: “Μάχη για την πόλη ΣΟΥΡΜΕΝΑ (02.07.2018 8:38:05) oratios[ΦΕΥΓΑ] από Πόλις vs pontios[ΜΑΚ] από ΣΟΥΡΜΕΝΑ --------------------------------------------------------------------------------------------- Οπλίτης................................50(…

• Μιλάμε για πολύ υλικό κλαρινογαμπρέ...!!!! Μάχη για την πόλη ΣΟΥΡΜΕΝΑ (03.07.2018 10:41:06) oratios[ΦΕΥΓΑ] από Πόλις vs pontios[ΜΑΚ] από ΣΟΥΡΜΕΝΑ --------------------------------------------------------------------------------------------- Οπλίτης................................30(-0) - ............................................. Κανόνι..................................30(-0) - ............................................. ............................................. - Τείχος.................…

• καλά ρε χαζέ, δε ντρέπεσαι να αντιγράφεις αναφορές από τον άλφα? χαχαχαχα τι βλάκας είσαι εν αντιθέσει με τις δικές σου πλαστές... οι δικές μου είναι αληθινές βλέπεις... και δε μπορείς να το χωνέψεις. μεγάλη ομοιότητα πάντως αυτη που εβγαλες με μια άλλη Quote from pontios1: “(27.06.2018 16:23:11) ” Quote from Libertad: “(24.06.2018 16:23:11) ” Quote from pontios1: “Σκάφος-Έμβολο.......................150(-372) - Σκάφος-Έμβολο........................0(-1130) ” Quote from Libertad: “Σκάφος-Έμβολο.…

• ρε πόντιε τόσο πολύ σ αρέσει να κάνεις τη ρωσίδα? Μάχη για την πόλη ΣΟΥΡΜΕΝΑ (02.07.2018 8:38:05) oratios[ΦΕΥΓΑ] από Πόλις vs pontios[ΜΑΚ] από ΣΟΥΡΜΕΝΑ --------------------------------------------------------------------------------------------- Οπλίτης................................50(-0) - ............................................. Κανόνι..................................30(-0) - ............................................. ............................................. - Τείχος...........…

• Για να μιλήσουμε και με νουμεράκια... Απώλειες υλικών ΦΕΥΓΑ 287.577 Απώλειες υλικών ΜΑΚ 0 Απώλειες στρατηγών ΦΕΥΓΑ 5.570,6 Απώλειες στρατηγών ΜΑΚ 10.536,6 Συνολικές απώλειες ΦΕΥΓΑ 566.107 Συνολικές απώλειες ΜΑΚ 526.830 Απώλειες υπέρ ΜΑΚ 39.277

• Γιώργο, μπορώ να ρωτήσω κάτι άσχετο? Quote from Giwrg0s: “Το αρχείο αλλαγών ενημερώνετε από την εταιρεια και δεν γνωρίζουμε τον λόγο που δεν αναφέρονται οι αλλαγές, πιθανών γιατί η έκδοση είχε μόνο διορθώσεις σφαλμάτων. ” Στο φόρουμ γτ δεν βγήκε ανακοίνωση όπως στον αγγλικό?? Και μια ακόμη ερώτηση... αυτό που είπε η κασσιοπεια στο ποστ 47 επιτρέπεται σε εμάς? Ή θα φάμε κανα μπαν? (νομίζω αυτό μπορείτε να το απαντήσετε μιας που είναι δική σας αρμοδιότητα)

• Quote from manosk7: “μήπως προσπαθώντας να φτιάξουν αυτό με το +1 ώρα χαλάνε κάτι άλλο? ” εδώ και χρόνια υπάρχει αυτή η δυσλειτουργεία, δεν άρχισε τώρα. Όσο για την ερώτηση, ναι αλλά δεν ειναι αυτό το θέμα μας... η μια ωρα προστέθηκε στη προσπάθεια να διορθώσουν ενα κόλλημα στις μάχες

• Τέτοιες φωτογραφίες κεμετζέ ξεκούρδιστε σου βγάζω όσες θες... e1e5b80d6e8148c20c658197a07b90ce.png θα μπορούσα να πω κ εγώ πως μου εκανες επίθεση με 3 στρατηγούς και γιατί εχεις αρνητικό χρυσό... οι αναφορές λοιπόν μετράνε κανονικά

• Τέτοιες φωτογραφίες κεμετζέ ξεκούρδιστε σου βγάζω όσες θες... e1e5b80d6e8148c20c658197a07b90ce.png θα μπορούσα να πω κ εγώ πως μου εκανες επίθεση με 3 στρατηγούς και γιατί εχεις αρνητικό χρυσό... οι αναφορές λοιπόν μετράνε κανονικά

• είπες κάτι μικρούλη??? Quote from οratios: “βρε χαζούλη μου.... με αναφορές από όταν ήμουνα ανενεργός πας να το παίξεις παιχταράς???? d27dd061ecc45de844f59f09f1edb340.png δε ξέρεις οτι δε μετράνε? αν βεβαια επιμένεις να νικήσεις με τέτοιες αναφορές, να βάλω και εγω αυτή.... Ναυμαχία μπροστά από την πόλη 亗 Κρασί 2 (26.06.2018 2:49:46) oratios[ΦΕΥΓΑ] από 亗 Κρασί 3, 亗 Κρασί 2, 亗 Κρασί 4 vs pontios[ΜΑΚ] από bomb kastoras -------------------------------------------------------------------------------…

• βρε χαζούλη μου.... με αναφορές από όταν ήμουνα ανενεργός πας να το παίξεις παιχταράς???? d27dd061ecc45de844f59f09f1edb340.png δε ξέρεις οτι δε μετράνε? αν βεβαια επιμένεις να νικήσεις με τέτοιες αναφορές, να βάλω και εγω αυτή.... Ναυμαχία μπροστά από την πόλη 亗 Κρασί 2 (26.06.2018 2:49:46) oratios[ΦΕΥΓΑ] από 亗 Κρασί 3, 亗 Κρασί 2, 亗 Κρασί 4 vs pontios[ΜΑΚ] από bomb kastoras --------------------------------------------------------------------------------------------- Κανονιοφόρο..................…

• χαχαχαχαχαχα πόσο χαζός μπορεί να είσαι ρε πόντιε...!!!!!

• Αυτή τη στιγμή που μιλάμε δεν έχει περαστεί κάτι στον τεστ dcd44f287e9d7cc0bfe15d86fb4a0689.png εκτός αν βλέπω εγώ λάθος....

• Όσοι μπαίνουν από γερμανία δεν έχουν κανένα πρόβλημα.... αυτη ειναι η επισημη ανακοινωση...

• καλησπέρα Quote from Giwrg0s: “Καλησπέρα, Στο παιχνίδι τρέχει νέα έκδοση 7.9.1 και μετά την αναβάθμιση έχει εμφανιστεί αυτό το πρόβλημα. Από την μεριά μας έχουμε ενημερώσει την εταιρεία, δεν είμαστε η ομάδα παράγωγης του Ikariam για να μπορούμε να διορθώσουμε τυχόν προβλήματα. Παρακαλώ μην στέλνετε νέα ticket. Μόλις και αν έχουμε και νεότερα θα σας ενημερώσουμε. ” μήπως είναι διαθέσιμο το αρχείο αλλαγής της έκδοσης? στο παιχνίδι έχει μπει μόνο μέχρι την 7.9.0 και στον test server δεν έχει μπει κ…