Search Results

Search results 1-20 of 130.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from '[size=18: “ισως ενα μοναδικο φαινομενο στην ιστορια του ικαριαμ ειναι ο ρουφιανος [/size] - POLEMOXARHS - S-W -____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________μπηκε στην συμμαχια sw αφου τον ξεμπροστιασα και καμια συμμαχια δεν τον ηθελε ,πηγε ν…

• Quote from VASWW@: “ o σκοποι της συμμαχιας μου diamond ,ηταν να εξαφανιστει ο jeruu απο τον εψιλον ,το οποιο εγινε ,και δευτερον να προστατεψουμε καποιες συμμαχιες του εψιλον απο τους sw ,και οπως φαινεται απο τις αναφορες σχεδον καμια μαχη δεν κανατε με τις συμμαχιες που προστατευσαμε ,το ιδιο θα ισχυει και στο μελλον οποτε βγειτε απο το λαγουμι σας ξανα._____________________________________________________________________________________________________________________________________ ” Καλησ…

• Quote from WAR LIKE: “ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ prntscr.com/jt1fs1 ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΕΕΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ? prntscr.com/jt24ec ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΒΡΙΖΕ ΜΑΝΕΣ ΜΑ ΠΟΙΟΝ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ!!!!!! prntscr.com/jt26hu ΕΣΥ ΣΤΟΝ ΠΑΡΗ ΠΑΤΑ ΕΝΑ LIKE ..............ΧΑΧΑΧΑ prntscr.com/jt26x2 ΑΜΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΜΕΝΑ Ο ΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ prntscr.com/jt27jk ΕΣΥ ΠΑΛΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΟΧΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΜΠΕΣ ΚΑΣΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΑΤΑ LIKE prntscr.com/jt28w8 ΠΛΗΡΗΣ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΟΓΟΚΡΙΜΕΝΑ!…

• Quote from VASWW@: “Quote from sotos13: “Καλησπερα εδω θα ποσταρουμε αναφορες με διαφορες συμμαχιες που εχουμε ανοιχτα μετωπα,κατι Βασω αρχηγος και κατι πεταμενοι παρακαλουντε να απεχουν διοτι δεν υπαρχουν.... ” ΠΕΡΙΓΕΛΟΣ του ελληνικου ικαριαμ, ο αρχικλοουν του φορουμ sotos13 με την παρεα ,τους πορδορατιους και πορδοαλεξανδρες χαχαχαχα CIRCO MEDRANO by sotos13 αχαχαχαχαχα ” Καλος την χιλιομπαλωμενη που χαθηκες εσυ; Παλι επερνες νικες του Νασου; Μας ειπε οτι τον ξεζουμησες Τελικα ρε Βασω δεν μας …

• Quote from Aίαντας: “Το μπλε χρωματάκι στα γράμματα, ξέχασες τρύφωνα... Ή θα ποστάρεις αργότερα από τον κένταυρο...? ” Δεν ειμαι ο τρυφωνας ρε χαλβα..... Δεν σε εχει μονο αυτος σε εκτιμηση σε εχω και εγω..... Παντος θα σε μαλωσω δεν απαντησες σε τιποτα απο οσα ειπα χαχαχαχα

• Quote from Aίαντας: “Ο οποιοσδήποτε φυσιολογικός άνθρωπος δεν έχει κάνει την ζωή του μέρος του παιχνιδιού, όπως έχετε κάνει εσείς, ώστε να ανταποκρίνεστε "όπως πρέπει" σε ένα κάρο πολέμους και νήματα...οπότε εξ' ορισμού δεν κατατάσσεστε στους φυσιολογικούς ανθρώπους και κατά συνέπεια δεν μπορείτε να εκτιμήσετε τις ανθρώπινες σχέσεις γενικότερα...έχετε μόνο το παρεάκι σας, εντός του παιχνιδιού... ” Γιστι οποιος ανοιξει πολεμο ειναι μερος του παιχνιδιου; Δυλαδη τοσοι πολεμοι που ανοιξαν παιχτες στ…

• Quote from Aίαντας: “ Και το γουρούνι αν δεν το ξέρεις, είναι ζώο όπως το γίδι και το μοσχάρι... Ο διαχειριστής όμως, το βρίσκει προσβλητικό, το διαγράφει και το προειδοποιεί...ενώ φυσικά, αφήνει πολύ χειρότερες εκφράσεις ατιμώρητες... Αλλά είπαμε...κάποια στιγμή, που θα πάει, θα απαντήσει ο CoMa...Πολωνός, ξε - Πολωνός, κάθε μέρα νέα τίκετ θα του ανοίγω... Μέχρι να αποδοθεί δικαιοσύνη... ” Αντε καλο δρομο στην δικαιοσυνη

• Quote from Aίαντας: “Γιατί την Ελληνική, κάποιοι την μεταχειρίζονται κατά το δοκούν... ” πως φαινεται η μορφωση ρε παιδακι μου <<κατα το δοκουν>> το λες και νοιωθεις εξυπνος... Παπαπαπα τη σου ειναι η γνωση Αια μπραβο οχιιιιιιιιιι μπραβο..... Quote from Aίαντας: “...το "πατσαβούρα" δεν ενοχλεί...όπως δεν ενοχλούν τα ξεφτιλίκια, αλλά ενοχλούν οι "υπόνοιες κατά τις Δ.Ο"... ” Ωπα κατσε εδω μου τα χαλας γιατι μου τα χαλας εδω; Γιατι το πατσαβουρα ειναι προσβολη; Πατσαβουρα αν δεν το ξερεις ειναι ειδ…

• Σε διδαξα καλα φαινεται μπορουσες και περισσοτερους αλλα καλα ειναι για αρχη.... Σου εχω πει μπορεις να περνεις οτι θες γιδια ειναι ολοι..... Αλεξανδρα μου αυτον να τον προσεχεις ατιμα τα πλυντηρια με τα πιπινια

• Quote from οratios: “μπορεί να εννοω οτι φαγατε ανδρικο μοριο Αλεξανδρα ανοιξε τιμ βιουερ να σε ξεκουράσω και να κάνω καμια ναυμαχια απο τον λογ σου...και ασε ανοιχτο και το φορουμ να παρακολουθω...τρωω μπαν σε λιγο σε εμενα ” Ελα φιλε μου μαχες οσες θες χτες πηρα 5 λογαριασμους απο εναν βλακα το παρατησε και τους εδωσε σε ενα καλο συμμαχο του (ναι εμενα λεω) 700000 στρατηγους 2 δις χρυσο βαρα αβερτα...... το ενα θα το παρω εγω κανονισου Να παρακολουθεις μια χαρα ειναι να γραψεις εχουμε θεμα για…

• Quote from WAR LIKE: “ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ” Αυτος πρεπει να ειχε 20 στην εκθεση εγραψε 5 σειρες και το μονο που εγραφε ειναι (κοπελα που της αρεσει το βρομικο) με ανοιχτα ποδια χαχαχαχαχα 20 στην εκθεση μπραβοοο αξιος αξιοςςςςςςς Παρε 3 τωρα και τα αλλα στο τελος του τετραμηνου

• Quote from Kένταυρος: “Πφ ποιο χαμηλα ποιο χαμηλα ποιο χαμηλα......ρε παιδια τη εγινε χωρις καπετανιο μεινατε και πηδατε ενας ενας το καραβι? board.gr.ikariam.gameforge.com…aadf836c31a8ed41c5a6ac163 ” Καλησπερα Βασω αυτος παλι γιατι εφυγε επιμενεις ακομα οτι χαιρονται το παιχνιδι τα πλατα; Εγω βλεπω οτι φευγουν για να σταματησουν να τρωνε φαπες χωρις να τους βοηθαει κανεις.... Αν θες σου ειπα μπορω να σου καληψω εγω την διαφορα απο αυτους που εφυγαν σκεψουτο......

• Quote from VASWW@: “Quote from VASWW@: “Quote from jeruu08: “βασω σου ελειψα;επέστρεψααααα μωρο μου έμαθα τόσο καιρό επινες ουζακια με πολλούς λύκους.... δωσε χαιρετισματα στην κοτουλα μιτσουλη-λαγό ξέρει αυτή η κοπελιά....Το πολύ σεξ που έφαγε κατά καιρούς από ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ πάλι ξέρει αυτή βλέπει εφιάλτες τον Τάκη τον jeruu κτλ. βασω βασω ήρθα να στον περάσω. ” Quote from VASWW@: “Quote from Kένταυρος: “Quote from VASWW@: “δεν με ενημερωσε κανενας ,για κακο του βεβαια ” Ουαου φοβερο σχολιο......Α…

• βλέπεις έχω ένα πλεονέκτημα.... εσένα.... όλο το ικάριαμ σε εχει κάνει συνωνιμο του μαλακας... οπότε μπορώ κάλλιστα να λέω "τακης" αντί για μαλακας και όλοι να καταλαβαινουν τι εννοώ βέβαια οι διαχειριστές δε θεωρουνε την λέξη τάκης βρισιά.... τι να κάνουμε... συμβαινει κ στα καλύτερα σπίτια μιας που σε βρηκα θα σε παρακαλούσα να βρεις και τον κωδικό του manosgr1 ωστε να μην λειπεις από το φόρουμ... μου είχες λειψει βλεπεις οταν εφαγες το μπαν πριν λιγες μέρες... δες κ τα τοτε ποστ και θα καταλα…

• Αν έχετε το Θεο σας να διαφωνείτε με τις τακίες του warφαπα.... τουλάχιστον αν θέλετε να του πάτε κόντρα να έχετε τα άντερα να του βάζετε κ επιχειρήματα. Επιχειρήματα του τύπου "σας βάζουμε πληντύριο" εννοείται είναι ανυπόστατα.... δηλαδή τώρα ρε πουλάκια μου τι θέλετε?? να πείτε οτι οι πλαστές (ο τρυφωνας τις πλαστογράφησε που έχει και ειδικότητα) αναφορές που ποστάρατε μετράνε? ρε είστε σοβαροί? ειστε οντως σοβαροι? τι παρτάλια είστε εσείς? ακούστε λίγο την γκουρού των πολέμων γρια βασω (η γρι…

• Quote from VASWW@: “85 kai 60 παλι εκανε το θαυμα του ο mistoylis χαχαχα βαλε αμβροσια jeruu ,πρεπει να εχεις 6 πολεις σε ηφαιστο _______εσυ κουνιστρο αλεξανδρα πες μας ποιος αποφασισε που λες να βαρατε και αλλους ,ο αρχηγος σας ο σωτος??? χαχαχα οταν ξεκινησαμε τις μαχες αρχισε να κλαψουριζει σε ολα τα φιλαρακια του ανα τους κοσμους να παρουν λογ των sw και να παιζουν ,μπας και κανει προκοπη γιατι αν περιμενε απο τους συμμαχους του ,φεξε μου και γλυστρισα ,ενας απο τους διαλογους ειναι και ο εξ…

• Quote from VASWW@: “Quote from Alexandra13 S-W: “Quote from VASWW@: “ολοι διασκεδαζουμε με το παιχνιδι που λεγεται ικαριαμ ,ειδικα οταν χτυπαμε sw ,ειναι νεκταρ !!!! ” Γιατι ειπα εγω ποτε να μην διασκεδαζετε το παιχνιδι;Δεν σας χτηπαμε πλεον γτ εχουν και αλλοι σειρα....Θα ξαναερθουμε και σε εσας αλλα εσυ ειπαμε εκει στο καβουκι σου με 40000 πανω σου και με μηδεν μαχες ” και ποιος πηρε αυτη την αποφαση για να εχουμε καλο ρωτημα????? χαχαχα ποιος κανει κουμαντο στην sw? για διαφωτισε μας ” Γιατι θ…

• Quote from VASWW@: “ολοι διασκεδαζουμε με το παιχνιδι που λεγεται ικαριαμ ,ειδικα οταν χτυπαμε sw ,ειναι νεκταρ !!!! ” Γιατι ειπα εγω ποτε να μην διασκεδαζετε το παιχνιδι; Δεν σας χτηπαμε πλεον γτ εχουν και αλλοι σειρα.... Θα ξαναερθουμε και σε εσας αλλα εσυ ειπαμε εκει στο καβουκι σου με 40000 πανω σου και με μηδεν μαχες

• Καλησπεραααααααααααα χαχαχαχαχαχα Δεν τα ειπαμε αυτα; Νικητης ειναι αυτος με τις λιγοτερες απωλειες οχι αυτος που περνει πρασινη Μην τα ξαναλεμε ελεοςςςςςς Edit:Τελικα τα παλτα θα ξαναγυρισουν εγω σαν φαρμα εκει θα παω να χτηπησω φοβαμαι να βαρεσω τον φαρμομπουλετ

• Quote from WAR LIKE: “ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΓΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ Ο ΑΕΡΓΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΜΑΚΡΥΣΜΕΝΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΘΑ ΤΟ ΕΓΡΑΦΕ¨ΑΠΟΜΑΚΡΙΣΜΕΝΟΙ¨,ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΟΥ ..................................................ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!!!Α ΡΕ ΣΩΤΟ ΜΑΓΚΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΤ ΟΜΩΣ ΓΑΡΓΑΡΕΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΕ!!!!!!!ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΛΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΛΟ ΛΙΩΣΙΜΟ!!!!ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΦΑΠΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ!!!!! ” Εχει δικιο ο φαπας.....το παραξυλωσατε ποια με τους διπλους. Δεν βλεπετε εμενα που π…