Search Results

Search results 1-20 of 626.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Καλησπέρες στους εμπλεκόμενους. Οι πόλεις της Cosa - MPFC και της ακαδημίας της Camorra είναι εκτός ορίων και για τις δυο πλευρές. Ούτε πατήματα, ούτε υπερασπίσεις. Κάντε σα να μην τις βλέπετε. Σε αντίθετη περίπτωση, θα ενημερώνεται ο αντίπαλος και θα δέχεστε αντίποινα από εμάς. Δεν μας ενδιαφέρει ο πόλεμός σας και δεν έχουμε την πρόθεση να ανακατευτούμε. Εκτός αν θέλετε. Να έχετε καλές μάχες. Αρχηγός Cosa - MPFC (Cal)

• Γεια σας

Calliope - - Γενικό Αρχείο

Quote from Gfinder: “επισης ~UMBRA~ οταν με ρωτανε κατι σε σοβαρο τονο,θα το απαντησω σοβαρα...δεν νομιζω η απαντηση στο post 624 να μην ηταν σοβαρη... Επισης για να γινει σωστη λειτουργια του φορουμ χρειαζονται μελη συντονιστικης ομαδας για τον ελεγχο κτλπ.Αυτο κανουμε,βρισκουμε τα μελη που θα αντικαταστησουν τα οσα αποχωρησαν..” Τότε μάλλον θεωρείς αυτά που λέμε τόσες μέρες ασόβαρα (όλα), γιατί όταν δεν μας γράφεις, μας βγάζεις trolling alert. Για να γίνει σωστή η λειτουργία του φόρουμ, πρέπει…

• Γεια σας

Δεν έχεις δίκιο, δεν νομίζω. Νομίζω ότι όταν βγήκε ο coma και έβγαλε ανακοίνωση ή απάντησε σε κάποια μηνύματα, η αντίδραση δεν ήταν "πού ήσουνα πουλάκι μου, έλα κι έβγαλα λαβράκι"... ναι σαφώς και δεν έγινε δεκτή με... ενθουσιασμό... η εξήγηση που προσέφερε, αλλά αυτό συνέβη επειδή αυτά που μας είπε, ε δεν κόλλαγαν, πώς να το κάνουμε... είναι προτιμότερο να πεις κάποιες αλήθειες, και να ξεκαθαρίσεις ότι ξέτε κάτι? Λεπτομέρειες δεν έχει, δεσμεύομαι νομικά... παρά να βγεις και να πεις πράγματα που…

• Γεια σας

Δεν το περίμενα ότι θα έφτανε η αποφράδα μέρα που θα συμφωνούσα με τον mad, αλλά έλα που ήρθε. Εν μέρη βέβαια... με το παρακάτω διαφωνώ: Quote: “ΔΕΝ είναι δουλειά κανενός από την ομάδα η την εταιρία να σας απαντάει στο forum. Οι τύποι από το παιχνίδι απαντούν μονο στα tickets και οι τύποι από το forum είναι εδώ για να επιβλέπουν μονο το αν ακολουθείτε τους κανόνες. ” Δεν νομίζω ότι ζήτησε κανένας από τους mods ή από τους GO να δώσουν απαντήσεις. Τον TL και τον coma περιμένουν όλοι να τοποθετηθού…

• Γεια σας

Εγώ πάλι βλέπω το εξής, και δεν ξέρω αν είναι για γέλια ή για κλάματα... Ο coma, αφού εισέπραξε κατακραυγή, αποφάσισε να περάσει στο άλλο άκρο, και από το "μια οικογένεια είμαστε όλοι - παρεάκι σας είμαι και εγώ", ξαφνικά έκανε στροφή 180 μοιρών και ακολουθεί πλέον την τακτική Δημήτρη "σας έχω και γραμμένους, και σιγά μην σας κάνω την τιμή να ασχοληθώ μαζί σας". Gfinder? Υπάρχει και η μέση λύση - να προηγείται το να κάνεις σωστά τη δουλειά σου, τα παρεάκια να έπονται, και η έπαρση να λείπει.

• Γεια σας

Quote from Aίαντας: “Edit; Καλλιόπη έχεις δίκιο ότι το θέμα δεν είναι η συμμαχία του καθενός στον κάθε κόσμο, άλλα θα πω και σε σένα αυτό που είπα στη Βίκυ... Quote from Aίαντας: “Υ.Γ. Και για να μην βγαίνει η Βίκυ να κράζει ότι βγαίνουμε εκτός θέματος, έχω να πω ότι ακριβώς αυτό είναι το θέμα... Τέτοιου χαρακτήρα άτομα συνήθως έχουν τα προσόντα και επιλέγονται για να στελεχώσουν την (εκάστοτε) Δ.Ο...” ” Κοίτα αυτό θα με ενδιέφερε αν προσπαθούσα να τους πιάσω γκόμενους... επειδή όμως δεν είναι α…

• Γεια σας

Ρε παίδες, αφήσαμε τις μικροκοσμικές αντιπαραθέσεις του Ε και πιάσαμε του Α..? Ρε συ Αίαντα, αυτά που λες αφορούν τον Μύθο ως διπλωμάτη του Τάγματος, όχι ως mod... στην τελική πόσους σε αυτό το νήμα νομίζεις ενδιαφέρει τι έγινε με την Ομοσπονδία στον Α μεταξύ παιχτών..? Και τσιμπάει και ο Μύθος και προσπαθεί να βγάλει άκρη με τον Αίαντα... Εμένα θα με ενδιέφερε να μας διευκρινίσει ο COMA αν επιτρέπεται να παίζει σε ελληνικό σέρβερ ο TL της ελληνικής κοινότητας - μια και λόγω θέσης, ελέγχει όλους…

• Γεια σας

Quote from FooTopia: “Θα τα παρω με τη σειρα Καλλιοπη μας λες αυτο.... Ρε παίδες πλάκα μας κάνετε? Αυτή είναι η κατάφορη αδικία που υπέστη η συμμαχία σας? Εφ'όσον δεν διευκρινίσατε ότι μιλάτε για το 3541, η απλή λογική, ο κοινός νους και το αυτονόητο της γλώσσας εννοεί την πρώτη 15η Απριλίου που θα πατήσουμε από την κήρυξη του πολέμου. Άσε που αν δεν ίσχυε αυτό και ο κανόνας απαιτούσε χρονολογική διευκρίνιση, ο πόλεμός σας έπρεπε να μην είχε ανοίξει ποτέ. Είπα κι εγώ, μας ζαλίζουν τον έρωτα με τ…

• Γεια σας

Quote from FooTopia: “Για σενα φιλε Μουλακος εσυ λογικα δεν διαβασες καλα Πες μου που γραφει ετος 2012 εδω .... Ιχωρ (Ιχρ) Vs Brotherhood (Bro) Η Συμμαχία ΙΧΩΡ (ΙΧΡ) κηρύσσει τον πόλεμο στη συμμαχία BROTHERHOOD (BRO) ΛΟΓΟΙ ΚΗΡΥΞΗΣ ΠΟΛΕΜΟΥ 1) Ανοιχτοί λογαριασμοί από πέρσι. ΟΡΟΙ ΛΗΞΗΣ ΑΥΤΟΥ 1) Ο πόλεμος λήγει αυτόματα στις 15 Απριλίου. 2) Νωρίτερα από τις 15 Απριλίου μόνο κατόπιν συμφωνίας των 2 συμμαχιών.” Ρε παίδες πλάκα μας κάνετε? Αυτή είναι η κατάφορη αδικία που υπέστη η συμμαχία σας? Εφ'όσο…

• Γεια σας

Quote from Gfinder: “κανεις δεν ειπε οτι αυτοι που εφυγαν ηταν ακαταλληλοι για την θεση..ολοι επειτα απο την καταλληλη εκπαιδευση μπορει να γινουν αρκετα καλοι. επισης το γεγονος οτι απανταω δειχνει οτι δεν προσπαθω να το κουκουλωσω.αν το ηθελα αυτο απλα θα το εκλεινα μετα την πρωτη προσβολη που εγινε λεγοντας το thread δεν εξυπηρετει σε τιποτα κλεινει. επισης ηδη υπαρχουν αρκετες αιτησεις για τις θεσεις των συντονιστων και αρκετα ατομα ηδη εκπαιδευονται.επισης απο τα 15 ή ποσα ατομα ηταν που εφ…

• Γεια σας

Quote: “Μονοι τους αποχωρησαν οσοι αποχωρησαν,καποιοι γιατι θιχτηκαν, καποιοι γιατι ηταν φιλοι με τον Ανδρονικο,καποιοι γιατι τους εφερε ο Ανδρονικος εδω στην ομαδα,και καποιοι γιατι απλα δεν θελουν να αποτελουν μελη μιας ομαδας η οποια τρωγεται μονη της. ” Οπότε μας λες ότι: 1. Κάποιοι πήραν προσωπικά και θίχτηκαν (?!) το ότι απλά και όπως λες δικαιολογημένα (δεν είναι πλέον πολύ ενεργός) ο Ανδρόνικος δεν θα είχε πια τον τελευταίο λόγο. Παρ'όλο που, όπως μας λες, ο ίδιος ο Ανδρόνικος σκεφτόταν …

• Γεια σας

Quote from Gfinder: “και για να εξηγησω καλυτερα τι εννοουσα.το συγκεκριμενο θεμα δεν αφορα το παιχνιδι.αφορα την κοινοτητα αλλα δεν αφορα το παιχνιδι, αφορα τον τομεα του φορουμ...δεν βρισκω λογο στο να βγαλω ανακοινωσεις μεσα στο παιχνιδι, να τις βγαλω γιατι? θα πω τα "δικα μου",καποιοι θα συμφωνησουν,καποιοι οχι, και σε καποιους ολα αυτα θα ειναι αδιαφορα. γιατι να προσπαθησω να κανω παιχνιδια εξουσιας και εντυπωσιασμου μεσω γενικων μηνυματων απο την στιγμη που δεν χρειαζονται? επισης FooTopi…

• Γεια σας

Απορία... Βγήκε ο comma και είπε κάποια πράγματα , από την δική του πλευρά. Ξέρω ότι είπε ότι δεν παίρνει πλευρές, αλλά κάποια υπονοούμενα (δημόσια) ότι απειλούνται τα νέα μέλη της ομάδας από τα πρώην, καπάκι με (δημόσια) προειδοποίηση περί αποκλεισμών εμένα μου λέει κάτι διαφορετικό (αν όντως συμβαίνει, δεν αφορά το γενικό φόρουμ παρά μόνο για δημιουργία εντυπώσεων). Ακούσαμε λοιπόν τη μία πλευρά και πολύ ωραία. Δεν είναι όμως υποκρισία, παράλληλα να κολλάμε στην μούρη της άλλης πλευράς το DPA …

• Γεια σας

Κάποιοι απαιτούν να γραφτούν όλα δημόσια για χάρη της διαφάνειας... Κάποιοι αντίθετα, ενοχλούνται που ζητήθηκε (αν συνέβη) να διαδοθεί αυτό εδώ το νήμα ώστε να το πάρουν πρέφα πολλοί... Κάποιοι βγάζουν άχτι για μπαν που έχουν φάει... Εμένα πάλι που το μόνο που με νοιάζει είναι να διερευνηθεί αν υπάρχει κάτι σάπιο εδώ και να διορθωθεί, ή εναλλακτικά αν ολόκληρη σχεδόν η ομάδα φόρουμ είναι για τα κάγκελα και αφήνιασε σύσσωμη χωρίς λόγο, είμαι σοβαρά γιατρέ μου..? (Φυσικά και θα ήθελα να ξέρω τι πα…

• Γεια σας

Πάντως όταν σηκώνονται και φεύγουν σχεδόν όλα τα μέλη μιας συντονιστικής ομάδας, και βλέπεις ανάμεσά τους κι αυτούς που πας κι αυτούς που δεν πας μαζί, η λογική λέει ότι δεν παλάβωσαν όλοι μαζί, αλλά μάλλον στραβά αρμενίζουμε... το θέμα είναι ότι το ξέραμε ότι αρμενίζαμε στραβά... φαντάζομαι κάποια σταγόνα ξεχείλισε το ποτήρι... απλώς πλέον αυτό δεν μπορεί να κρυφτεί κάτω από το χαλάκι, ούτε διορθώνεται με το να ανοίξουν οι αιτήσεις για νέους συντονιστές, πρέπει η εταιρία να βρει και να διορθώσε…

• Νίκες AK-C

Calliope - - Hall of Fame

Μάχη για την πόλη WaR PigS (12.09.2012 17:01:26) Ναβουχοδoνόσορ από WaR PigS vs ΜΙΧ από ΑΡΗΣ ------------------------------------------------------------------- Εκτοξευτής...........403(-0).... - ................................ Γυροκόπτερο..........250(-0).... - ................................ Βομβαρδιστικό........180(-0).... - ................................ Κριός.................30(-0).... - ................................ ................................ - Γιατρός................5(-0)....…

• Νίκες AK-C

Μάχη για την πόλη MITSAKOS (09.09.2012 13:32:30) MrBafos από MITSAKOS vs Xasapis από Sumatra ------------------------------------------------------------------- Οπλίτης................0(-50)... - Οπλίτης...............39(-5).... ................................ - Καταπέλτης............30(-0).... ------------------------------------------------------------------- Χαμένοι στρατηγοί............-70 - Χαμένοι στρατηγοί.............-7 Επιθετικοί βαθμοί.............17 - Αμυντικοί βαθμοί.............175…

• Λεηλασίες AK-C

Μάχη για την πόλη Polis (09.09.2012 6:55:15) Xasapis από ΘΥΡΑ 13 vs MrBafos από Polis ------------------------------------------------------------------- Οπλίτης...............30(-0).... - ................................ Κριός.................29(-0).... - ................................ ................................ - Τείχος.................0(-5).... ------------------------------------------------------------------- Χαμένοι στρατηγοί..............0 - Χαμένοι στρατηγοί..............0 Επιθετ…

• Νίκες AK-C

Μάχη για την πόλη Feloh (08.09.2012 23:19:18) Malandrinos από Λιακαδα vs feller από Feloh ------------------------------------------------------------------- ................................ - Εκτοξευτής.............1(-0).... Ξιφομάχος..............0(-360).. - Ξιφομάχος...........3076(-132).. ................................ - Οπλίτης.............3279(-124).. Πυροβολητής Θείου......0(-84)... - Πυροβολητής Θείου....420(-0).... Κονίαμα................0(-30)... - Κονίαμα...............18(-12)... ..…

• Νίκες AK-C

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΒΡΟΧΟΠΟΥΛΟΥ (07.09.2012 3:05:56) tsakalofido από ΒΚΑΪΛΑΣ, ΒΡΟΧΟΠΟΥΛΟΥ, ΛΑΜΠΙΔΩ, Λίζα από ΛΑΜΠΙΔΩ vs EKATH από ΓΑΒ ΓΑΒ, ΒΚΑΪΛΑΣ, virtuland 9, ATHENS, ΣΟΥΒΛΙΤΣΑ ------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο........251(-231).. - Σκάφος-Έμβολο........261(-231).. Φλογοβόλο............170(-598).. - Φλογοβόλο............103(-438).. Κουπί-Ρόδα-Κριός......58(-2).... - Κουπί-Ρόδα-Κριός.....324(-12)... Σκάφος κονιάματος....134(-0).... - Σκάφ…