Search Results

Search results 1-20 of 393.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• πες τα χρυσοστομε K_NOS ,μεταφερουν πολεις για να ριχνουν θαυματα ,παιζουν με 15 διπλους ο καθενας και προπαντων οι sw ,εχουν ενα υφακι περιεργο στο φορουμ ,ξεδιαντροπο και ειρωνικο Quote from Dinos Great: “Την καλησπερα μου Γενικα δεν ασχολουμαι μα ουτε γραφω στο φορουμ..γιατι λιγο πολυ οι"καμμενοι"κι αυτοι που δεν εχουν να κανουν τιποτα ασχολουνται με το κουςκους..κατι σαν τη Μενεγακη δηλαδη.. Τωρα οσο για τη συμμαχια που λεγεται S-W μονο συμμαχια δεν ειναι..θα τη χαρακτηριζα περισσοτερο,ενας"…

• Quote from Alexandra13 S-W: “Καλησπερα, παλι κλαιει αυτη.... Μιλα εσυ ρε Βασω για γιουσουφακια εσυ που εστελνες στους Ιχωρ μυνηματα για να ερθουν μελοι στους united να παιξουν με τους Λυκους.........χααχαχαχα Εγω ακομα δεν εχω καταλαβει (βοηθεια οποιος ξερει να με δωσει τα φωτα του) τωρα αυτη το παιζει προστατης του επσιλον ή την καταπιολα του επσιλον; Ρε γιδι βλεπεις οτι σε εχω γραψει τοσο καιρο γιατι εισαι απλα κλαψας δεν εχει προσφερει το παραμικρο σε αυτο που εωρεις συμμαχια. Γιατι ξεκιναω π…

• χαχαχα ποιες συμμαχιες ρε παρταλι? εμεις κανουμε μαχες με εσας ,σας κυνηγαμε,σιγα μην σας αφησουμε να κανετε μαχες με αλλες συμμαχιες στον εψιλον χαχαχαχα χαμαλι της sw εχεις πολυ πλακα ,ολους τους εχω αραχτους στον εψιλον ,και εσενα σε κυνηγω χαχαχαχα

• εχεις παθει συγχυση ,το νημα αυτο δεν αφορα 2 συμμαχιες ,ξανακοιτα τον τιτλο ,ηθελες να κανεις μαγκες στον εψιλον και στις κοψαμε μαχαιρι και αυτο θα γινεται παντα σωτηρακι ,το ξερεις και τρεμεις στην ιδεα ,κανονισε να τα βρεις με τον τακη και να τον πεταξετε εξω τον γυρολογο του εψιλον

• οποτε παιρνετε στρατηγους απο τις αποθηκες σας για να πειραξετε καποιον στον εψιλον ,εχει φαπα ,εσυ καταλαβαινεις τι εννοω,τα υπολοιπα ειναι για καταναλωση !!! δεν θα ξεμπεξετε ευκολα αν δεν πεταξετε εξω τον jeruu ,το απολειφαδι του εψιλον

• ο bullet εχει σκοπο να σε κανει να μηδενισεις στρατηγους,να σε ζορισει ,ο δικεφαλος θα παιρνει αναφορες ,το καλο που σου θελω ειναι να μηδενισεις στρατηγους οπως εκαναν και οι υπολοιποιι sw ,το νημα αυτο θα κλεισει γιατι δεν θα κανετε καμια επιθεση σε καμια αλλη συμμαχια του εψιλον ,γιατι ως γνωστον εμεις οι προστατες των αδυνατων του εψιλον θα σας εχουμε στην φαπα συνεχεια !!!! ΓΚΕΓΚΕ??????? ΥΓ 5 πολεις σου θα ειναι συνεχεια κατειλημενες πρωην στρατηγε των αργω χαχαχαχαχα-------- prnt.sc/j8iulw

• ΑΠΟ ΚΟΛΟΣΣΟΥΣ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΒΛΕΠΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Α ΡΕ SW ,ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΝΑ ΚΟΤΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ ..VASWW Η ΑΡΧΗΓΟΣ DIAMOND υγ σωτηρακι γιουσουφακι μας ειπες ολοκληρη ιστορια παραπανω ,τελικα τα καφεδακια και οι βολτιτσες σου ολα ψεματα ,κολημενος στο pc εισαι ,θες να σου φερω καμια πανα??????? χαχα γιδι που ηθελες να ανοιξεις νημα μονος σου με τον ψευδο και καμπουρη ακριτα (που κλαιγεται οτι πεφτει το θαυμα του) και οπως υποσχεθηκα εκτος απο τις 2 πολεις του σωτου που ειναι κατειλημενες μονιμα ,τωρα…

• που ειναι ο αλεξανδρα13 με το μαγικο του στρινγκ που φοραει????????? polemoxarhs πιο ρουφιανος των sw δεν υπαρχει !!!!!!!_____________________________________________________________________________________________________σωτο ΡΕΖΙΛΙ____μπανανα________________________________________________________________________________Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΠΟΣ-κρ 4 (21.04.2018 23:27:09) ATHENIAN[S-W] από ΠΟΣ-κρ 4, sotos13[S-W] από ΚΟΚΚΙΝΟΣΒΕΡΚΗΣ, ΠΟΣ-κρ 4 vs ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ[DMD] από Πόλις, ΠΟΣ-κρ 4 -------…

• πρωτη σφαλιαρα στον σωτο ,τον αποτυχημενο στρατηγο της αργω και νυν γιουσουφακι των sw χαχαχα ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΚΑΣΣΟΣ (22.04.2018 0:01:01) sotos13[S-W] από BULLET ΦΑΑΑΑΠ, ΚΑΣΣΟΣ, ΚΑΛΥΜΝΟΣ vs ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ[DMD] από Πόλις, ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟ, θειουπολη 3 ------------------------------------------------------------------------------…

• παλι κλαις ρε σωτο? σε λιγο θα βγαλω τις φαπουλες που εφαγες ,και ξερεις κατι ? εχουμε και καποιους παικτες που ξερουν να περνουν αναφορες απλα δεν τους ειχα ενεργοποιησει ακομη ,κοκκινος σβερκος βαλε προδερμ χαχαχαχαχα Quote from sotos13: “ΕΚΤΑΚΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Καλημερουδια,εχει παει 10 το βραδυ και πινω το καφεδακι μου,ολη μερα ειχα τον επαναστατη φαπωμενο και αποτυχημενο στρατηγο bullet να προσπαθει να διωξει τα πλοια του,σκεφτομαι λοιπον να φορτωσο την ναυμαχια και να παω για νανακια,ξαφνικα βλε…

• ψευδε ακριτα ,ετοιμαζουμε καποια κολπακια ,εγω βεβαια τους ειπα να ακολουθησουν την τακτικη σου και να κατεβασουν στρατηγους αλλα μου ειπαν εχουν αλλα σχεδια ,αυτη τη φορα θα τραβηξει περισσοτερο το σκοινι , θα δουμε τι σχεδιαζουν !!!!!! εσυ αραξε ειναι η σειρα της αλεξανδρας να παιζει τους λογαριασμους σας χαχαχαχαχαχαχα 3ης και ο κουκος

• κομενο το ονειρO σας να τριγυριζεται στον εψιλον και να χτυπατε οπου θελετε ,ακριτα θα ειμαστε παντα μπροστα σας ,ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η VASWW !!!!!!

• κοντοστουπι ορατιε ,εισαι ανενεργος και δεν μπορουμε να σου κανουμε επιθεσεις ,κανε ενα λογκαρισμα prnt.sc/j6swpv να χαρω εγω sw σε χειμερια ναρκη ,αυτο δεν ειναι συμμαχια ειναι κοτετσι χαχα ΒΑΛΕ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ 190 ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΧΑΣΑΜΕ .... ___________________Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΣΤΑΦΙΛΟς (18.04.2018 8:18:43) sotos13[S-W] από ΚΟΚΚΙΝΟΣΒΕΡΚΗΣ, ΣΤΑΦΙΛΟς, BULLET ΦΑΑΑΑΠ vs BuLLeT[DMD] από ΣΤΑΦΙΛΟς, ΠΡΙΟΝΟΚΟΡΔΕΛΑ, ΧΟΝΤΡΟ ΑΓΓΟΥΡΙ, θειουπολη 3, ΤΟ ΒΑΘΥ ΑΓΓΟΥΡΙ ------------------------------…

• Quote from peter pan: “ΡΕΖΙΛΙ ΝΗΜΑ ΧΑΧΑΧΑ S-W vs Καφενεια κοσμου Εψιλον Quote from sotos13: “Καλησπερα εδω θα ποσταρουμε αναφορες με διαφορες συμμαχιες που εχουμε ανοιχτα μετωπα,κατι Βασω αρχηγος και κατι πεταμενοι παρακαλουντε να απεχουν διοτι δεν υπαρχουν.... ” ” σωτο τι ειπες ??? θα βαρεσεις διαφορες συμμαχιες στον εψιλον???? αχαχαχα γιατι καλε μπορεις?????? ΑΦΟΥ Η DIAMOND ΘΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑ ΠΑΝΤΟΥ !!!!

• ΡΕΖΙΛΙ ΝΗΜΑ ΧΑΧΑΧΑ S-W vs Καφενεια κοσμου Εψιλον Quote from sotos13: “Καλησπερα εδω θα ποσταρουμε αναφορες με διαφορες συμμαχιες που εχουμε ανοιχτα μετωπα,κατι Βασω αρχηγος και κατι πεταμενοι παρακαλουντε να απεχουν διοτι δεν υπαρχουν.... Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Spooky_Th_1_C (16.03.2018 12:32:07) georgia1[C V L] από Spooky_Th_5, Spooky_Th_1_C, Dimis, Korina_2, Μαρμαρο vs Spooky[S-W] από Spooky_Th_1_C, Spooky_Th_4, Spooky_Th_2 ---------------------------------------------------------------…

• σας πηρε χαμπαρι και ο παντελης ,μην αγχωνεστε ,γι αυτο πεταξε τον διπλο του alexandra13 εξω απο την ιχωρ και τωρα η καημενουλα ψαχνει στεγη για τον διπλουλη της polemoxarhs χαχαχα

• ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ SW ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΨΙΛΟΝ ΧΑΧΑΧΑ ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΛΥΚΑΚΙΑ ,ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΨΙΛΟΝ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΡΔΙΣΤΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΗΜΑ ΕΧΘΡΟΠΡΑΞΙΩΝ ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΕΨΙΛΟΝ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΡΕΖΙΛΙ ΓΙΝΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΤΕΡΤΙΠΙΑ ΤΟΥ SOTOY13 YG ΒΓΑΛΕ ΤΙς ΑΝΑΦΟΡΕς ΜΕ ΤΟΥς ΔΙΠΛΟΥς ΠΟΥ ΕΧΕΙς ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΒΑΛΕ

• Βαραμε ΙΧΩΡ αλλες φαρμες απο κει και εχω και καμια 15 αρια ανφορα απο συμμαχιες εκπληξη μην σκουζεις καφενειο ειστε και εσεις οπως ολος ο εψιλον στην σειρα σας , ΠΟΙΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΡΕ ΣΩΤΟ ΕΚΠΛΗΞΗ? ΜΟΛΙΣ ΒΓΕΙ Ο BULLET ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΦΑΠΑ ,ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙΣ ΑΛΛΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΣΤΟΝ ΕΨΙΛΟΝ

• Quote from sotos13: “Quote from οratios: “ο καιρός λεει βρεχει φάπες.... Quote from sotos13: “[b][/b] Χαμενοι στρατηγοι S-W 698.735 Χαμενοι στρατηγοι DMD 2.346.595 Διαφορα στρατηγων υπερ S-W 1.647.860 Xαμενα υλικα S-W 14.350 Χαμενα υλικα DMD 2.345.000 Διαφορα υπερ S-W 2.330.650 ” ” Τρυφωνακο βλεπεις καλα ρε?Η μηπως η φαπες ηταν διαστημικες? Quote from peter pan: “ΕΛΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΗΜΑ ΕΧΘΡΟΠΡΑΞΙΩΝ ΜΕ DIAMOND ,ΑΝΤΕ ΑΝΟΙΞΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΜΑ ” Βαραμε ΙΧΩΡ αλλες φαρμες απο κει και εχω και κα…

• Quote from Akritas S-W: “ΓΡΙΑ ΚΑΤΣΙΚΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΛΑΒΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΑΙΝΤΕ ΡΕ ΨΕΥΤΑΡΟΥ ΠΕΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΓΡΙΑ ΨΕΥΤΑΡΟΥ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΠΕΣ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΑΡΗΓΟΣ ΣΥΝΤΩΝΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΕΤΕ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΣΕ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΠΟΛΗ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΑΣΥΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΜΠΩΜΑ ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΤΟΝ ΚΟΛΟΣΟ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΑΤΗΣΑΤΕ .ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ ΓΙΑ ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ ΑΡΧΗΓΑΡ…