Search Results

Search results 1-20 of 197.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• βρε χεστον σιγα κανε το παιχνιδακη σου εκει στειλτου και μια τουλουμπα του ρεσκεμπε και κοπανατον μεχρι να πεσουν ταπομολα απο ..........!!!!!!!!!χαχαχ0α0χα0χ!!!!!!! αγαπη μονο μην ξεχνατε!!!!!!!!!!

• καλησπερα σε ολους! αν και δεν με αφορα το νημα προς αποφυγην παρεξηγισεων και φυσικα επειδη ο WAR LIKE αναφερθηκε ο λελαπα ειναι διπλος να πω ενα οχι οτι ο λελαπα δεν ειναι σωτος η καθε σωτος η αλλος παιχτης!οσο για τον γιαπωνεζο εγω σουρωτηρη τον εκανα αλλα π[αλι δεν εχει σχεση με το ποστ σας! WAR LIKE ΗΡΕΜΗΣΕ ΛΙΓΟ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ παιχνιδη ειναι δεν πληρωνεσαι απο το ικαριαμ!!!!!!ΣΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ Η ΠΙΕΣΗ ΕΔΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!! σωτο 7 μην τους κανεις μπουλινκγ στα παιδια θα πεταξω ρ…

• Quote from sotos13: “Quote from WAR LIKE: “FACEBOOK ΜΟΥ ΟΤΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ (ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ) ΔΕΧΟΜΑΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΔΥΜΟ ΤΩΝ ΣΑΛΙΑΡΗΔΩΝ ΜΕ ΒΑΡΥΤΑΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ καλα σου κανει ο σωτος7 μπουλιν?? αγιος ανθρωπος δες τον εχω σε φωτο!prntscr.com/ihubr7 βεβαια ειπαμε οτι ο θεια δικη χρισημοποιη την ιδια ατακα τυπου σαλιαριδες οπως λες απο πανω και ο ιδιος μαλλον κατι δεν μας λες καλα!!! και μιας και μπηκες πες μας το παρακατω τι κοινο εχουν αντε και αμα το βρεις θα σου στειλω μια στολη πειρατη θ…

• εγω μονο ενα εχω να πω κλασικη περιπτωση βλαβης !!!!!χα0χ0αχ0α0χ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εβαλε ονομα λεει αγαμεμνον χα0χα0χ0α καλα ρε τον φαρμα εβαλε εμενα επρεπε να βαλει που με λεει τσακι τσαν!και του λεω εμενα θα με λες τσικο τσικο !!!!!χα0χα0χ0χ0α0!!!!!!!! σωτο 7 παει χασαμε απο το αεκακ ι!!!με της υγειες σου!!!χα0χα0χ0α!!!

• παιδια μερες που ειναι οχι κρεας τυπου γιδια !!!!τρωμε μονο ψαρια θα πρωτημουσα καλαμαρακια χταποδακια!!!!χα0χα0χα θεια δικη ο ΟΡΟΣ πρεζακια ειναι υποτιμητικος και ξεπερασμενος! θεωρουμαι ατομο εξαρτημενο απο ουσιες και φυσικα ειναι ενας ανθρωπος αρρωστος! φυσικα δεν θεωρητε η διέγερση των ***Λογοκρίθηκε***ενός ατόμου από το ίδιο με στόχο την πρόκληση ***Λογοκρίθηκε*** ***Λογοκρίθηκε***και ικανοποίησης της γενετήσιας ορμής του χωρίς σεξουαλική επαφή !(εδω μπορω να σε καταταξω πολυ ανετα φυσικα μ…

• ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ?????? ΤΑΞΙΤΖΗΣ (ΟΡΑΤΙΟΣ) ΓΥΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΑΡΙ ΚΛΙΝ(ΑΙΑΣ) ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΠΙΣΩ ΘΕΣΗ(SOTOS13) ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΠΡΟΣ(PHAINOMENO) ANTE NA ME BAΛΩ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕΣΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΠΑΤΡΑ!!ΧΑ0ΧΑ0ΧΑ0ΧΑ!!!! ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ!!!ΧΑ0ΧΑ0ΧΑ0!!!!!!! youtube.com/watch?v=pDsBgpJxWNA

• ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ! χαμενοι στρατηγοι japan:5011,4 χαμενοι στρατηγοι ΛΟΙΠΟΙ:4555,6 XAMENA ΥΛΙΚΑ JAPAN:109992 XAMENA ΥΛΙΚΑ LELAPA7: 0 ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΗ!

• Απόψε, σήμερα και χθες όλες οι πόρτες είν' κλειστές και γω είμαι απ' όξω και μες στο θάμπος το θαμπό παίρνω αμπάρριζα να μπω και με πετάνε ΟΞΩ όλος ο κόσμος μ' αγνοεί βαρέθηκα πια τη ζωή τους φθόνους και τα μίση αλί αλί και τρισαλί Φωνάχτε αμέσως τον Αλή να με καρατομήσει!

• Εγώ ξέρω...εσείς ξέρετε μόνο τις φώτο με τις χοντρές που βάζει ο πίθηκας και κάνετε από κάτω like, σαν καθυστερημένα... like2.gif λευτερια στις χοντρουλες!!χα09χ0αχ!!!! δεν θελω ρατσιστικα σχολια και οι χοντρουλες εχουν χαρη!!!χα0χ0α0χα!!!! οπως και ολες οι παριμιες αν δεν μπαζωσης δεν χτιζης και αλλα πολλα!!!! αλλα να θυμαστε ο σωστος ο αντρας πρεπη να εχει παει με ολες τις κατηγοριες των γυναικων!!χα0χ0α ενα πραγμα μυλοι αγ.γεωργιου!!!!

• και μια τελευταια αναφορα απο κατι ξεχασμενα στην πολι του!!χα0χ0α0 Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΟΣΑΚΑ ΠΟΣ (15.02.2018 20:53:40) ΓΙΑΠΩΝΕΖΟΣ[MEDLK] από ΟΣΑΚΑ ΠΟΣ vs LELAPA7[ΜΚΔ] από ΚΑΡΤΕΛ LELAPA --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο.........................88(-54) - Σκάφος-Έμβολο.........................66(-54) Φλογοβόλο...............................2(-0) - Φλογοβόλο..............................4(-20) Κανονιοφόρο...........…

• Quote from ntahs: “ενα φραπε μετριο σε πλαστικο για εξω. ” α0χα0χα0χα0χ0!!!!! πλαστικα τελος εχει φορο περιβαλοντικο εχουμε τσιγκινο!!χα0χ0αχ0α

• ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! παρακαλω να κλειδωση το παραπανω ο παιχτης τζαπαν φαπαν ειναι η κλασικη περιπτωση παιχτη φαρμα !!!που νομιζη επειδη κανει κατι στην πειρατια κανει κατι!!!χα0χα0χ0αχ!!!!!!! καλο πεταμα στην αμβροσια τα φαπακια στα εριξα δεν μπορω να πω οτι ευχαριστηθηκα! αν θες ανοιξε και εσυ να ερθεις να μας πεις τα καλαντα!!!!!!!! καλη συνεχεια σε ολους!!!!

• Ένα θα σου πω και θα καταλάβεις: μην πεις τιποτα σε καταλαβα απο την φωνη τελος!!χ0αχ0α0χα0χα!!!!!!!!!! με συριζα που λεει και ο λαος τον ξυριζα!!χ0αχ0αχ0α!!!!!!!! λιγο το σκοπιανο λιγο η νοβαρτις λιγο ο ερντογαν απο παντου μπαζουμαι!!!!χ0αχ0α0χ

• ΦΑΠ ΦΟΥΠ!!!Χ0ΑΧ0ΑΧ * Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Καβασάκι Φροντ (13.02.2018 18:43:40) ΓΙΑΠΩΝΕΖΟΣ[MEDLK] από Καβασάκι Φροντ vs LELAPA7[ΜΚΔ] από ΚΑΡΤΕΛ LELAPA --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο.........................90(-18) - Σκάφος-Έμβολο.........................139(-6) ............................................. - Φλογοβόλο..............................22(-8) ............................................. - Κανονιοφόρο…

• ΚΑΛΟΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ! ΞΕΧΑΣΑ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΡΜΑ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΝΟΜΙΖΗ ΤΩΡΑ ΠΕΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΜΩΣ ΕΕΕ ΜΑΤΙ! 1ΟΣ prntscr.com/ie3iuy 2ΟΣ prntscr.com/ie3ktc ΟΧΙ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΤΕ ΑΠΑ ΠΑ!!!! ΦΩΤΙΑ ΝΑ ΠΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΨΕΙ ΤΩΡΑ ΘΕΙΑ ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ ΜΕ ΤΟ ΑΓΑΛΜΑ ΠΑΡΑΜΑΣΧΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΕΡΝΗ!!! Ο ΜΟΥΦΟ ΤΖΑΠΑΝ ΓΡΑΦΕΙ ΓΚΡΙΚΛΙΣ ΠΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΕΔΕΙΞΕΣ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Χ0ΑΧ0ΑΧ0Α00!!!…

• ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΣΙ ΟΡΑΤΙΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΔΩ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΛΕΕΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΟΣ ΤΟΥ ΚΙΝΕΖΟΥ!!Χ0ΑΧ0ΑΧ0!!!!ΡΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!ΧΑ0Α0Χ0!!!!!!!! ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΙΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 2 ΓΥΡΟ ΑΝΑΨΑ ΗΦΑΙΣΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΣΠΑΣΩ ΚΑΝΑ ΚΑΡΑΒΙ!!ΧΑ0ΧΑ0Χ0Α0!!!!!!!! Ο ΔΕ ΙΑΠΩΝΙΚΟΣΤΟΥΚΑΣ ΚΑΝΑ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟ ΣΤΕΛΝΕΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΛΙΜΑΝΗ ΑΝΟΙΧΤΟ ΝΑ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΗΖΗ!!!!!ΧΑ0ΧΑ0ΧΧ0ΑΧ0Α

• Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Καβασάκι Φροντ (13.02.2018 17:26:16) ΚΕΡΑΥΝΟΣ[GDLi] από Αντιφασιστές, mia, maestro[GDLi] από Αντιφασιστές vs LELAPA7[ΜΚΔ] από ΚΑΡΤΕΛ LELAPA --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο..........................0(-79) - Σκάφος-Έμβολο.........................65(-55) Φλογοβόλο............................20(-183) - Φλογοβόλο..............................6(-18) ............................................. - …

• * Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Καβασάκι Φροντ (13.02.2018 13:21:52) LELAPA7[ΜΚΔ] από Chianti vs maestro[GDLi] από ΑΓΟΡΑ42, ΚΕΡΑΥΝΟΣ[GDLi] από ΤΟΡΩΝΗ --------------------------------------------------------------------------------------------- Έμβολο ατμού...........................50(-0) - Έμβολο ατμού...........................0(-40) Σκάφος-Έμβολο.........................120(-0) - ............................................. Φλογοβόλο.............................12(-12) - ...................…

• ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΤΗΤΑ ΤΟΥ ΩΡΑΙΟΥ ΙΚΑΡΙΑΜ!!! ΙΑΠΩΝΕΖΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΣΑ ΜΟΥ ΕΛΑ ΕΔΩ ΓΡΑΨΕ ΜΗΝ ΣΚΟΥΖΗΣ ΕΔΩ Ο ΑΛΗΤΗΣ Ο ΛΕΛΑΠΑ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!Χ0ΑΧ0ΑΧ0Α ΒΡΕ ΣΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΑΠΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟ???ΚΑΙ ΜΕ ΦΛΟΜΟΣΕΣ ΣΤΟ ΨΕΜΑ?? ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ??? prntscr.com/ie73qz ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΚΙΝΕΖΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΙ ΔΙΠΛΟΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΧΩΡΤΑΣΩ ΦΑΠΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΒΕΡΚΟ ΠΙΤΜΠΟΥΛ!!!!!!!!ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΑΠΟΜΑΚΡΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΑΝΑΛΙΚΑ ΚΑΙ ΜΩΡΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΑΝΑΦΟΡΕΣ…

• Quote from sotos13: “Quote from THEIA DIKH SJS: “ΜΕ ΑΠΕΙΛΕΙ ΚΙΟΛΛΑΣ.ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΣ.ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΚΑΛΕΣ ΠΑΠΑΡΕΣ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΥ ” Ποιο τουρνουα ρε λολιτα?στο ρολαν γκαρος νομιζεις οτι παιζεις?ε ρε φαπα που θα φας ” μαλλον λεει το νημα διπλα το δικο μου αλλα κοιτα να δεις ποσο ποια δεν ξερει τι του γινεται που στο τελος θα πεση και σε αντιφασης κανει σαν 12 χρονο δεν σε παω σε 10 χρονο ειδες! θεια δικη ο τζαπον ιμιτασιον γραφει παντα γκρικλις στην αγορα θα μου επιτρεψης να το ξερω γιατι εκει συνομιλου…