Search Results

Search results 1-20 of 54.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΔΩ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ?? VASWW ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΕΣ ΑΥΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΓΑΜΜΑ ΣΕΡΒΕΡ ΠΕΙΡΑΤΕΙΑ???

• ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ!!!!!!!!!!! ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΤΖΟΝΝΥ ΑΝΤΕ ΣΑΛΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΡΕ ΒΛΑΚΑΚΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΑ,ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΜΑΣ ΕΚΛΑΣΕΣ. +1 Προειδοποίηση για ασέβεια κανόνων ( Εκτος Εμπλεκομενων Συμμαχιων & Απρεπεις Εκφρασεις ). Georgeion

• ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗΝ Η ΒΑΣΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΓΝΩΡΙΜΊΑ ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΠΟΛΥ ΒΙΑΣΤΗΣ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕΣ ΡΕ!! ΤΟ ΚΑΛΤΣΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕ!

• ΠΑΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Έχει δοθεί προειδοποίηση Georgeion

• ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΡΕΛΕ ΜΟΥ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΩ Ε ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΊΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΕΖΑΚΙΑ ΡΕ ΤΡΕΛΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΔΗΛΩΣΗ ΒΟΜΒΑ Η ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ ΙΚΑΡΙΑΜ ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΕΙΡΑΤΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΠΑ ΕΙΠΑ!

• ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ Έχει δοθεί προειδοποίηση Georgeion

• ΚΟΙΤΑ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΖΟΣ ΚΑΙ ΣΑΧΛΑΣ ΔΕΝ ΣΕ ΑΔΙΚΩ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΓΟΥΡ ΛΑΙΚ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΤΟ ΧΑΛΑΣΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣ... ΑΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΜΩΡΗ ΑΔΕΡΦΗ ΠΑΜΕ 1V1 ΝΑΙ Η ΟΧΙ? ΕΔΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΣΕ ΞΕΦΤΥΛΊΣΩ Έχει δοθεί προειδοποίηση Georgeion

• ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ ΧΌΡΤΑΣΑ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΕΙΣΑΙ ΜΩΡΗ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΛΕΓΕ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΣΤ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΕΡΒΕΡ ΣΕ 5 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ 3 ΠΡΩΤΙΕΣ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΠΕΙΡΑΤΕΙΑ Η ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ ΝΑ ΜΕ ΛΕΗΛΑΤΊΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΗΝ ΠΗΓΑΊΝΕΙΣ ΣΕ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΕΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ ΠΟΤΕ ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΉΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΠ…

• ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!!!! ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΏ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΦΙΛΑΚΙΑ. +1 Προειδοποίηση για Trolling. Georgeion

• ΑΓΑΠΗΤΕ ΣΤΡΙΓΝΚ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΟΥΣΙΕΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΡΑΥΔΡΟΚΑΝΑΒΙΝΟΛΗ (THC) ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΊ Ο ΠΑΡΗΣ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΗΜΙΚΗ ΟΥΣΙΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΜΑΧΗ ΡΕ ΦΑΡΜΑ ΑΝΤΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΙΑ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ ΠΕΣΑΝ ΠΟΣΑ ΜΠΑΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΤΑ ΠΟΙΑ? ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΕΤΣΙ ΕΣΕΙΣ?

• ΓΙΑ ΑΠΑΝΤΑ ΜΑΣ ΕΙΛΙΚΡΕΙΝΑ ΕΔΩ,ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΜΕ 50 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ ΠΟΡΤΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ?ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ 500ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΩΣΤΑΚΙ?ΠΟΥ??? ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΦΑΓΕΣ ΤΙΚΕΤ ΚΑΡΦΟΤΟ ΚΑΙ ΤΥΧΑΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΕΦΑΓΕ ΜΠΑΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΡΗΣ ΕΦΑΓΕΣ ΜΠΑΝ ΔΙΟΤΙ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΠΕΙΡΑΤΙΚΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΕΣΩ ΤΡΙΤΩΝ ΑΠΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΔΗΛΩΜΕΝΟ ΙΠ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΣΟ ΕΞΥΠΝΟΣ!!!ΟΙ…

• ΜΠΡΑΒΟ ΣΩΤΟ ΦΟΒΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΩΡΑΙΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΡΕ ΚΑΤΑΚΑΗΜΕΝΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ?ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΘΕΙΤΕ? ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΤΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΛΕΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ 10 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΕΚΔΟΧΕΣ Ο ΕΞΥΠΝΟΣ ΔΩΣΕ 5 ΡΕ ΚΑΤΣΑΠΛΙΑ ΔΩΣΕ 5 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΙΣΩΣ ΤΟ ΒΟΥΛΟΣΩ ΠΑΛΙΟ ΜΠΟΙΓΜΕ

• ΑΧΧΧΧ ΣΩΤΟ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΠΟΝΑΜΕ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ..!!ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ.ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΠΟΙΓΜΕ ΓΥΜΝΟΣΑΛΙΑΚΑ. ΑΣΧΟΛΕΙΘΕΙΤΕ ΚΙΑΛΛΟ ΜΕ ΕΜΑΣ ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΕΣ Ε ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΕΣ

• ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΚΑΤΣΑΠΛΙΑ ΠΑΡΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΛΟΥΙΣ ΕΧΘΕΣ!ΕΣΥ ΕΓΙΝΕΣ ΑΡΑΤΟΣ ΡΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΠΛΟ ΣΟΥ ΤΟΝ RAGNAR ΒΛΑΚΑ ΟΧΙ ΕΓΩ.ΑΝΕΜΟΔΑΡΜΕΝΕ ΓΡΟΘΕ Η ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΜΑΛΛΙΣΤΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΟΙΤΕΥΕΤΕ ΜΕ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΙΚΑΡΙΑΜ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΩΛΟΦΕΡΑΤΣΑ ΡΕ ΜΠΙΓΜΈ.ΩΞΩΩΩΩΩ ΡΕΕΕ ΠΟΥ ΘΑ ΑΣΧΟΛΕΙΘΩ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΞΑΝΑ.ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΕΙΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕ…

• ΠΑΡΗ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ?ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΣΟΥ ΜΗΠΩΣ? ΤΟ ΓΕΓΟΝΌΣ ΟΤΙ Η ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΙΟΛΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΊΣΕΙ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ 50ΑΔΑ ΤΗΣ ΠΕΙΡΑΤΕΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΆΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΑΣ ΡΕ ΣΑΛΙΑΡΙΔΕΣ?ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΓΛΥΦΕΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΤΥΝΕΤΕ ΣΑΛΙΑΡΙΔΕΣ. ΟΞΩΩΩΩΩ ΜΩΡΗ ΚΩΛΟΓΡΙΑ ΒΡΕ ΩΚΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111 ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΣΑΣ~ Whitedrum

• ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΈΝΕ ΕΣΥ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΜΙΛΑΣ?ΕΔΩΣΕΣ ΕΣΥ ΜΑΧΗ ΡΕ ΚΑΡΝΙΒΑΛΕ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑΝ ΚΑΛΎΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΈΝΑ,ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΥΤΟΓΝΩΣΊΑ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΑΦΟΥ ΕΠΑΙΞΑΝ ΚΑΛΎΤΕΡΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΝΙΚΗΣΑΝ ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΛΕΙΣΤΑ ΛΙΜΑΝΙΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΆΝΩ ΠΩΣ ΕΓΩ ΓΙΑ ΜΑΧΕΣ ΕΚΑΤΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΓΥΡΟΥΣ ΜΑΧΗΣ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΙΣΑΝ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΛΟΥΙΣ...ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΊΤΕ?ΣΥΝ ΟΤΙ ΕΠΑΙΖΑ 2 ΕΝΑΝΤΙΟΝ 1 ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ 2 ΕΙΧΑΝ …

• Quote from sotos13: “Quote from THEIA DIKH SJS: “1.ΕΙΠΑΤΕ ΓΙΑ 9 ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΑΛΦΑ ΚΟΣΜΟ 2.ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΤΕΣ 3.ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΦΟΡΑ )4.ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΤΕ ” 1)Μολις αλλξουν ονοματα στους λογαριασμυς που πηραν και μπουνε στην συμμαχια θα τους δεις2)Ενας ειναι κανε υπομνη δεν φτιαχνοντε απο την μια μερα στην αλλη τα μποτακια το ξερεις καλα 3)Τοσα βγηκαν γιατι κανεις τον κινεζο? 4)Ηδη ξεκινησε εκ των εσω μαλλο ουτε αυτο το πηρες χαμπαρι... ” ΑΡΑ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ Π…

• ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΣΟΤΟ ΕΓΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΜΙΣΑ.. ΡΩΤΗΣΑ ΤΑ ΕΞΟΙΣ...ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ ΠΑΡΗ 1.ΕΙΠΑΤΕ ΓΙΑ 9 ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΑΛΦΑ ΚΟΣΜΟ 2.ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΤΕΣ 3.ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΦΟΡΑ 4.ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ?ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?ΟΧΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΛΑΘΟΣ?ΤΑΕΙΠΑΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΡΕ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΤΕΣ.

• ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΙΡΆΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΣΟΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ, ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΠΑΡΗ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΣΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΑΥΤΟ,ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ 9 ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΦΑ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ,ΤΡΙΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΤΙ ΜΕΓΑΛΟ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΦΑΡΜΑ ΤΟΝ ΟΡΑΤΙΟ...ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΚΡΑΤΤΗΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΣΑΣ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΑΠΟΟΤΙ ΦΕΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΕΙΣΤΕ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ. ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΟΤΙ …

• ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ 2 ΠΟΣΤ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΉΣΩ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ,ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΣΥΜΜΑΧΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΣΟΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΥ ΣΤΉΝΩ ΚΙΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΥΘΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΜΠΟΤΑΚΙΑ Η ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.ΕΣΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ 80 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΔΥΝΑΜΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΚΙΝΗΤΗ?ΣΤΗΝ ΠΕΙΡΑΤΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΤΑΣ 24/7 ΔΥΟΜΙΣΑΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΖΩΗ.80 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙΙ ΠΟΛΥ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΙΝΗΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ! ΟΣΟ…