Search Results

Search results 1-20 of 147.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from NIGHT_WOLF: “ο πολεμοχαρης πριν βαλει τον διπλο του μπιλ γκειτς στους war ,εκανε αιτηση και στην ΙΛΙ ...χαχα τοτε ηταν που ξεκαρδιστηκαμε στα γελια αλεξανδρα ,μιλαμε κλαιγαμε απο τα γελια ,χαχα να σαι καλα μας εφτιαξες την διαθεση.................σε πεταξανε απο την ιχωρ οταν μαθανε οτι εχεις διπλους σε ολες τις συμμαχιες ...πλην ιλι φυσικα ” ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ποιον; χαχαχα ποιον εβαλα; Εγω; Ναι ναι εγω ημουν εγω ειμαι ολος ο σερβερ δικος μου ειναι χαχαχαχα Εχεις δικιο και αφου δεν μπηκε αυ…

• Quote from citywolf: “Quote from Alexandra13 S-W: “χαχαχαχαχα και επειδη εγω ειπα τι εχω σε καθε συμμαχια λογαριασμο εσυ καταλαβες ” Οταν αρχιζεις να γραφεις σαν απαντηση με ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, δηλωνει ελλειψη ψυχραιμιας...Εκλαψες οταν σε πεταξε η ΙΧΩΡ... Αν σε διαβαλλω , υπεβαλε μηνυση Το θεμα ειναι οτι, ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ!!! ” χαχαχαχαχαχαχα ελειψη ψυχραιμιας οπως το ειπες ειναι χαχαχαχαχαχα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ναι ναι παρα πολυ αλλα για να σε πληροφορισω εγω οχι μονο εχω αριστες σχεσης με την Ιχωρ αλλα κα…

• Quote from citywolf: “Quote from Alexandra13 S-W: “Αχρηστε εγω μπηκα στους Λυκους τον Γεναρη δειξε μου αναφορα τοτε που εκανε μαχες με τους WAR... ” Γεια σου ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΜΑΚΑΡΙ να ηξερες σε ποια συμμαχια...ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Σε ολες εχεις λογαριασμο και το ελεγες και με καμαρι, μαλιστα τονιζες οτι δεν εχεις καταφερει ακομα να βαλεις λογαριασμο στην ΙΛΙ, αλλα καποτε θα βαλεις!!! Μαλιστα, τονιζες με παθος τον διπλο σου μεσα στην ΙΧΩΡ ΦΟΒΑΜΑΙ, θα με καταστρεψεις, δεν θα μπορεσω να ξαναπαιξω ΙΚΑΡΙΑΜ χαχαχαχα ”…

• Quote from citywolf: “Quote from Tatakis_R: “αχ Τασομ Τασομ τι να σου πω βρε παιδι μου εχεις μπερδεψει τα παντα Τασομ οτι πεις, δεν θα σου χαλασω το χατηρι ” να μην μου χαλασεις χατηρι καθοτι ειμαι και μεγαλο <<παιδι>>Ο ΠΟΛΕΜΟΧΑΡΗΣ ΙΧΩΡ, η ALEXANDRA S-W, στον κοσμο Γαμμα καθοτι συμμαχοι εκει ενα φεγγαρι, μου ειπε, οτι τα Λυκακια S-W εχουν λογαριασμους μεσα στην WAR, για να σωζουν τον ΔΡΕΠΑΝΙ, φιλαρακι του ΝΑΣΟΣ79. Ο ΠΟΛΕΜΟΧΑΡΗΣ μαλιστα δεν πολεμησε στην βεντετα ARM vs WAR, βαριοταν!!! ΣΩΤΗΡΑΚΗ σ…

• Quote from citywolf: “Βαρανε ΑΝΕΛΕΗΤΑ την DIAMONDS και νοιωθουν ΗΔΟΝΗ Βαραει ο ΓΥΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ sotos13 S-W τον MINX13 ΙΛΙ...τρισμεγιστο ΛΑΘΟΣ, διοτι το καφενειο μας ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ και ΑΝΤΙΔΡΑ και θα ΑΝΤΙΔΡΑ... ” Να σου απαντησω εγω γιδι την Βασω την βαραγαμε και θα την βαραμε γτ εβγαινε στο φορουμ σαν εσενα χωρις να εχει παιξει ουτε μιση ναυμαχια και μας εβριζε..... Δεν μπορειτε να αντεξετε την πιεση μας και κανατε ενωση με την T-B ενα ποστ της απο τα τελευταια τσεκαρε να δεις..... NIGHT_WOLF wrote: …

• Quote from citywolf: “Το ΚΑΦΕΝΕΙΟ μας ξενυχτα, παιζουμε ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΙ και σας ΕΝΟΧΛΟΥΜΑΙ συγχρονως Μπραβο giorgio80, πολυ καλα τα πηγες, ΝΑ ΕΝΟΧΛΕΙΣ ” Για να μην λες οτι δεν σου απανταω.....Χτες φιλοι μου ενω εκανα ναυμαχια με ενα γιδι που με ειχε βαρεσει τις προηγουμενες μερες τσουπ καταληψεις πανω στο νιση τοτε ξεκινησε ο παιχταρας (28.09.2018 3:22:09) ο γιωργος μας ξαφνικα κοκκινος στρατηγος συναγερμος μας την πεσαν (μονο εγω ημουν ξυπνιος ειχα σκοπια) αρχιζει η ναυμαχια 2 γυρο μυνημα απο τον στ…

• Quote from NIGHT_WOLF: “Quote from Alexandra13 S-W: “Quote from citywolf: “[bΠροσωπικα το παλευω, καντε το ιδιο...[/color] ” Σαν αυτον εδω το παλευεις που περασε μια φορα και μετα μαυρα ματια καναμε να τον ξαναδουμε;Ηθελα πολυ να τα αφησει εκει μεσα να γελασουμε χαχαχαχαχαα Ναυμαχία μπροστά από την πόλη odym (15.09.2018 15:22:21) giorgio80[ΙΛΙ] από gyovani7 vs Alexandra13[S-W] από odym --------------------------------------------------------------------------------------------- Κωπήλατη τορπιλάκ…

• Quote from NIGHT_WOLF: “δεν ειναι θεμα ποιος κερδισε τι....αλλα οτι απαντησαμε αμεσα στις προκλησεις σας και με περισσοτερες απωλειες ...οπως λεει και ο george απο τ-β ,δεν μας νοιαζουν τα υλικα ” Ρε παιδια εκτος απο την πρωτη μερα που ηρθε ο στρινγκ και ο γιωργος με τους διπλους του χτηπησαν και αλλη μερα κανονικα; Θα αρχισω να πιστευω οτι δεν βλεπω καλα ή οτι μπηκα σε αλλη συμμαχια ποτε απαντησες ρε φιλε με την μια φορα ππυ περασες εχεις 200000 στρατηγους απλα για να τους βλεπεις και απαντησες…

• Quote from citywolf: “Να ΕΝΟΧΛΕΙΤΑΙ, η να μην ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ??? ΝΑ ΕΝΟΧΛΕΙΤΑΙ ακομα και με απωλειες, ΕΤΣΙ για να μην ειναι ποτέ ΗΣΥΧΟΙ!!! ” Φυσικα και να ενοχλειται αυτο θελουμε αλλωστε Με οτι θελετε ειδικα αν γελαμε οπως σημερα το πρωι να ενοχλειται περισσοτερο χαχαχα Quote from citywolf: “ΠΟΛΛΟΙ λειπουν και ειπαν να κανουν την ΥΠΕΡΣΥΜΑΧΙΑ εναντιον μας για να καλυψουν τα κενα τους. Αρα ο ΤΑΚΗΣ να μιλα στον sotos13??? ” Τα κενα που μαλλον ειχαμε εμεις οι τα κενα που πιστευεται εσεις οτι ειχαμε; Για ν…

• Καλησπερα σας..... Σημερα ειχαμε επισκεπτες ποιους;;;;Μα ποιους αλλους τους ΙΛΙ ηρθε ο γιωργος με τον διπλο του..... Παρτε ποπ κορν και απολαυστε την υπερσυμμαχια του Επσιλον. prntscr.com/kwkvfw Καλη αρχη στα γελια.... 5 Γυροι για να μπει (Εισαι τυχερος που τοτε με ειδοποιησαν αλλιος ακομα εκει θα ησουν να βαρας ντουβαρια) Μάχη για την πόλη oratios (20.09.2018 11:37:53) Eξολοθρευτής Λ[ΙΛΙ] από Leipsoi vs Alexandra13[S-W] από oratios, SCΑRFACΕ[S-W] από TONY ---------------------------------------…

• Quote from citywolf: “Ειναι αδιανοητο ο SOTOS13 να βγαινει στο φορουμ και να σε μειωνει!!! ” Μπραβο πες τα πες τα....εμ δεν ειναι αδιανοητο να βγαινει και να σε μειωνει ετσι....ειδικα σε εσενα που εισαι τοσο ευαισθητος; Quote from citywolf: “[bΠροσωπικα το παλευω, καντε το ιδιο...[/color] ” Σαν αυτον εδω το παλευεις που περασε μια φορα και μετα μαυρα ματια καναμε να τον ξαναδουμε; Ηθελα πολυ να τα αφησει εκει μεσα να γελασουμε χαχαχαχαχαα Ναυμαχία μπροστά από την πόλη odym (15.09.2018 15:22:21) …

• Quote from citywolf: “Αγαπητη ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ μια απαντηση παρακαλω τελικα ο Spooky ειναι ΣΥΜΜΑΧΟΣ σου η ανηκει στην δικη μου παρεα των ΚΑΦΕΝΕΙΩΝ του ΕΨΙΛΟΝ??? ” Ο σπουκυ οπως και ολα τα παιδια ειναι συμμαχοι μας ειτε ειναι μεσα ειτε ειναι εξω απο την συμμαχια..... Οχι καφενειο του Επσιλον δεν ειναι γτ δεν θα τον βαρεσουμε.....τωρα εσυ λεγε και εμας καφενειο αλλα να σε διορθωσω εσυ εφυγες οταν επεσε το πρωτο μπαμ απο την φαρμοσυμμαχια σου Τασουλη μια απαντηση θελω και εγω τελικα γτ εφυγες απο τους RIN…

• Quote from citywolf: “γλυκο συκο που δεν εδεσε!!!!!! Όνομα: Spooky_M_5 (36) Τίτλος: Παίκτης: Spooky Συμμαχία: -Το συκο θεωρειται απο τα πιο δυσκολα γλυκα κουταλιου για να δεσει Πόντοι: 35,736,535 Οικοδόμοι: 29,828,536 Επιστήμονες: 5,731,392 Στρατηγοί: 120,219 Απόθεμα χρυσού: 2,497,619,078 ” Καλησπερα Τασουλη και εσυ βλεπω οτι εφυγες απο την συμμαχια που ησουν και πηγες στους Ιλι τη εγινε εφυγες ή σε διωξανε; Μονο με εμας ασχολειστε σας εχουμε πονεσει πολυ περισσοτερο απο οτι πιστευαμε τελικα....…

• Quote from VASWW@: “,πες του ορατιου να δωσει τον λογ πισω στον jeruu γιατι τον θελει χαχαχαχαχαχα η τον αφησατε μπουκαλα??? ορατιε δωσε πισω τον λογ ρε νταβελη χαχαχα ” Ποιον λογ λεει παλι ειχε και πολλους ο ατιμος ο τζερου....... Ειπαμε ο Σωτος εχει τους λογ του Τζερου εμεις απλα κανουμε τους βοηθητικους του ηταν πολλοι βλεπεις Quote from VASWW@: “λοποδυτη φερε τους λογ πισω στον jeruu !!!!!! xaxaxaxa ” Αντε παλι τα ιδια μα σου ειπαμε τους εχει ο Σωτος ολους Παντος εμενα δεν μου απαντησες σε α…

• Quote from VASWW@: “συμφωνα με πληροφοριες πολλοι παικτες εχουν παρατησει τους παλιους κοσμους και θα γινει απο την εταιρεια συνενωση .Για να ενωθουν αλλοι κοσμοι στον εψιλον και να μην μας στειλουν εμας σε αλλους κοσμους πρεπει να φαινεται κινηση ,οποτε σωτο μια χαρα ξεκινησες μαχες στον εψιλον να δειξουμε οτι κινειται κατι εδω , ” Λες τετοιο πραγμα εσυ η μεγαλη αρχηγος; Παραδεχεσε δημοσια στο φορουμ οτι τρωτε φαπες....εσυ η μεγαλη αρχηγος που κατεκτησες τον επσιλον και παλεψες στηθος με στηθος…

• Συζητηση Σωτου στο τηλεφωνο (με φουλ δουλεια) ελα ρε ανοιγω νημα στο φορουμ πως να το γραψω; Σωτο ειμαι δουλεια δεν ξερω ρε φιλε γραψτω vs τα Μπουρδελα θα πιασει τοπο..... Ευτυχος που με ακουσες ρε φιλε..... Τελος παντον καλες μαχες να εχουμε (ας πουμε) Edit; Σωτο αυριο τηλ να μεταφερουμε τους στρατηγους που εβγαλα και να μαζεψω και χρυσο..... Edit;Βασω καλα ξεπατωματα θα τα πουμε και απο κοντα σε καμποσες μερες μεχρι τοτε να κανετε υπομονη αχορταγες Καληνυχτα σας +1 προειδοποίηση για απρεπείς ε…

• Καλησπερα καιρος ηταν να ξεκινησουΝ παλι τα αιματα αν και αρχισανε ειδη ειδα..... Εγω θα σας κρατησω λιγο στην αναμονη μιας και ακομα εχει τρελη δουλεια αλλα σας υποσχομαι οτι θα παιξω... Σωτο εσυ ξεκινα φιλε μου χρυσο εχεις απο οτι ειδα αν ξεμεινεις που θα ξεμεινεις (χΑΧΑΧΑΧΑΧΑ) ελα και παρε οσο θες μετα απο την τριμηνη απουσια μου στο ικαριαμ τα παιδια μου ξαναγεμισαν Αντε καλες φαπες.......Λυκοι κοιταχτε οταν ξαναερθω να βρω τιποτα.....καλο υπολοιπο καλοκαιριου σας ευχομαι. Edit: Ρε παιδια αυ…

• Quote from '[size=18: “ισως ενα μοναδικο φαινομενο στην ιστορια του ικαριαμ ειναι ο ρουφιανος [/size] - POLEMOXARHS - S-W -____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________μπηκε στην συμμαχια sw αφου τον ξεμπροστιασα και καμια συμμαχια δεν τον ηθελε ,πηγε ν…

• Quote from VASWW@: “ o σκοποι της συμμαχιας μου diamond ,ηταν να εξαφανιστει ο jeruu απο τον εψιλον ,το οποιο εγινε ,και δευτερον να προστατεψουμε καποιες συμμαχιες του εψιλον απο τους sw ,και οπως φαινεται απο τις αναφορες σχεδον καμια μαχη δεν κανατε με τις συμμαχιες που προστατευσαμε ,το ιδιο θα ισχυει και στο μελλον οποτε βγειτε απο το λαγουμι σας ξανα._____________________________________________________________________________________________________________________________________ ” Καλησ…

• Quote from WAR LIKE: “ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ prntscr.com/jt1fs1 ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΕΕΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ? prntscr.com/jt24ec ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΒΡΙΖΕ ΜΑΝΕΣ ΜΑ ΠΟΙΟΝ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ!!!!!! prntscr.com/jt26hu ΕΣΥ ΣΤΟΝ ΠΑΡΗ ΠΑΤΑ ΕΝΑ LIKE ..............ΧΑΧΑΧΑ prntscr.com/jt26x2 ΑΜΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΜΕΝΑ Ο ΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ prntscr.com/jt27jk ΕΣΥ ΠΑΛΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΟΧΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΜΠΕΣ ΚΑΣΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΑΤΑ LIKE prntscr.com/jt28w8 ΠΛΗΡΗΣ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΟΓΟΚΡΙΜΕΝΑ!…