Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Μουχαχαχαχχαχα κλαιω,πλακα εχετε για παμ πειτε κι αλλα τρελαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

• Quote from takislar: “Είδα ότι μόλις αυτοί οι κανιβάλοι οι ΙΛΙ άρχισαν να σας φαπώνουν την έκανες από αρχές Σεπτέμβρη για Παρμενίωνα δήθεν που τελείωσε πριν μερικές μέρες!!! ” Ποιος μας φαπωσε οι ΙΛΙ?μουχαχαχαχαχαχαχαχ ονειροπαρμενο σε βλεπω σε αφηνω να συνεχισεις.....

• Quote from WAR LIKE: “ΔΕΝ ΣΕ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΙΚΑΡΙΑΜΙΚΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙΟΚΑΡΑΒΑΝΑ!!!!!!!! ” Προσωπικα εσυ μιλας εγω μιλαω παιχτικα,δεν αναφερομαι πουθενα σε προσωπικα θεματα και ποτε κοκοβιε..... Quote from WAR LIKE: “ΛΟΓΚΑΡΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ FREE ΣΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΣΤΟΝ ΕΨΙΛΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΟΛΕΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟ ΠΟΛΕΜΟ ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΣΑΛΙΑΡΙΣΜΑΤΑ ΣΑΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΑΤΕ ΣΥΜΑΧΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΤΛ ” Καταλαβαινω το κλαμα για τον φρι ρε μπαγασα αλλα να σου πω αλλο ο γαμμα …

• Quote from takislar: “ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ο WAR LIKE??? ” Αυτος ρε φαρμιδι δεν μπορει ουτε ορθιος να κατρισι περιμενεις να παιξει κλαρινο κιολας? Quote from takislar: “εγώ είμαι ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ο Τακούλης, ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΓΙΔ !!! ” Ε τωρα συγκινηθηκα παναθεμα σε,που εισαι ρε ψυχη εσυ?Μας ελειψες Νατος εμφανιστηκε παλι πες κανα αριθμο του Τζοκερ board.gr.ikariam.gameforge.com…a690b24b5ef386468ba3ef113

• Quote from takislar: “Αληθεύει ρε ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ότι όταν λογκάρεις αυτόματα συνδεέσαι με τον ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ σου με ΠΟΛΥΜΠΡΙΖΟ??? ” Γουορ λαικ βγες μεσα απο το τρολ τακη αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

• Quote from takislar: “ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ” Quote from takislar: “ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ” Quote from takislar: “ΓΙΔΙΑ, ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ” Πρεπει να το κοιταξεις το θεμα συ εχεις ενα προβληματακι με τα γιδια προφανως..... Quote from NIGHT_WOLF: “του εφυγε η μαγκια αποτομα και τωρα περιμενει στις πολεις του και στα νησια του χαχαχαχα ” Αληθεια τωρα?αχαχααχχααχ αφυ ειστε τοσο μαγκες γιατι δεν ερχεστε να σας δω? Quote from WAR LIKE: “ΑΠΟ ΦΑΠΕΣ ΕΧΕΙΣ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΕΧΕΙΣ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ” Αποδειξεις θελω,για σενα εχω 3 φο…

• Ενα ενα μπαινουν τα βουλωματα να γραψουν την κοτσανα τους χοχοχοχοοχοχ μονο γραφετε ομως δεν βλεπω κανεναν κατσαπλια να ερχετε γι φαπες,ουτε σε διπλα νησι μου δεν μπορειτε να πατησετε κοτες

• Καλημερουδια εμφανιστηκε και ο γουορ εφαγα φαπες απ ολους λακι αχχχααχαχχαχαχαχ σκουζε και βριζε ρε βρωμιαρη να μας δειξεις γι ακομα μια φρα ποιος εισαι τενεκε αχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχα Απο τον λογαριασμο μου μπηκα γιδι αλλα οπως ειπα κοιμαστε ορθιοι η μαλλον τοσο ξερετε ασχετοι χαχααχχαχαχαχα

• Quote from monomaxos ΙΛΙ: “ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΜΕΙΝΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑΤΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΑΡΜΟΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΙΛΙ ” Κατσε να δεις πως το λενε...α ναι αρχειο πολεμων.....κανε μια αναδρομη και κοιτα ποιοα ειναι φαρμοσυμμαχια στον εψιλον εκει ειναι γραμμενα ολα και οι φαπες που εφαγες.... Quote from monomaxos ΙΛΙ: “ΣΕ ΑΝΑΚΥΡΗΣΟΥΜΕ ΕΠΙΤΙΜΟ ΦΟΡΟΥΜΑΚΙΑ ΤΟΥ ΕΨΙΛΟΝ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΕΛΑΜΕ ΟΠΩΣ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΙΚΑΡΙΑΜ. ” Καλα τωρα το ποιος γελαει με ποιον ασε να το ξερουμε καλυτερα…

• Quote from citywolf: “1,1,1,1,1,1, τεστ ακουγομαι???? ” Βγαλε τις λουτσες(ψαρι) απο το στομα να ακουγεσαι ορε συντεκνε..... Quote from citywolf: “ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ του Γραπτου λογου sotos13... ” Ε ναι κατι σπουδες τις εχω ο ατιμος.... Quote from citywolf: “Λεξουλες οπως, Στρινγκακια, φρυδια, κοριτσια, πριονοκορδελες θα τις απευθυνεις μονο στις οικειες σου!!! ” [b]Ακριβως αυτο κανω...τι δεν καταλαβαινεις? Quote from citywolf: “ΕΓΩ αισθανομαι ΚΑΦΕΝΕΙΟ του ΕΨΙΛΟΝ, ελα να το τεκμμηριωσεις... ” Εσεις σκουζα…

• Quote from NIGHT_WOLF: “προσοχη στις εκφρασεις ,οσον αφορα την πορφυρα φαλαγγα , μπουλη ” Καλως τα φρυδια μας ρε,γιατι θα με κανετε ντα ντα κοτουλες?Για πια ΙΛΙ μιλας αυτην την ξεβρακωτη?χααχχααχαχαχ κοιτα τη λεει το τρομπονι ρε

• Κοριτσια νυχτες θα ταξιδευουν μην ψαχνετε αδικα ξημερωματα...υλικα ουτε ο λογος,αν νιωσετε οτι φορατε παντελονακια πειτε μου που θελετε να ερθω η να ερθετε μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ΙΛΙ κοταρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

• Αγαπουλα πουλα επεστρεψα κοριτσια για να σας δω,στα γραπτα καπως τα καταφερατε να κλεψετε μεταξυ σας τις εντυπωσεις,,για ελατε να δουμε τωρα ποσο μαγκες ειστε, Σωτο θελατε Σωτος ηρθε

• Quote from NIGHT_WOLF: “Quote from sotos13: “Quote from NIGHT_WOLF: “εισαι και εσυ απο αυτους που νομιζουν οτι σηκωσαμε στρατηγους γιατι ειδαμε τον σωτο διακοπες?? αν εισαι πλανασαι ,και αν αυτο σου μετεφεραν σου ειπαν ψεματα ....οποτε τα περι γατων και ποντικιων δεν ευσταθουν ” Ρε στριγκ μαζεψε την ***** που απο τις φαπες που ερωγε μπηκε στο μαντρι των φαπωμενων ΙΛΙ ο ***** που εστελνε 5000 πλοια απο 50 ωρες μακρια,μου γραφεις και στο φορουμ παναθεμα σε τραγι.....Quote from Billy93 VG: “ΟΣΟΙ ΚΡ…

• Quote from NIGHT_WOLF: “εισαι και εσυ απο αυτους που νομιζουν οτι σηκωσαμε στρατηγους γιατι ειδαμε τον σωτο διακοπες?? αν εισαι πλανασαι ,και αν αυτο σου μετεφεραν σου ειπαν ψεματα ....οποτε τα περι γατων και ποντικιων δεν ευσταθουν ” Ρε στριγκ μαζεψε την ***** που απο τις φαπες που ερωγε μπηκε στο μαντρι των φαπωμενων ΙΛΙ ο ***** που εστελνε 5000 πλοια απο 50 ωρες μακρια,μου γραφεις και στο φορουμ παναθεμα σε τραγι..... Quote from Billy93 VG: “ΟΣΟΙ ΚΡΥΒΟΝΤΕ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΟΦΛΑΙΝ ” Αλιμ…

• Quote from NIGHT_WOLF: “prnt.sc/kkva16 .................................................................................... youtube.com/watch?v=6XLV-gIjF24..............................................και ειπες πριν πας στον παρμενωνια και πριν μπεις διακοπες ,ας χτυπησω την ΙΛΙ ???? χαχαχαχαχα εχεις προγραμμα ........................χαχαχα ” Τελικα εισαι ο ηλιθιος και ο πανηλιθιος μαζι εσυ αχαχαχαχχχαχχ το τυρακι το τσιμπησατε τωρα να δειτε που θα πεσετε...... Εχει δοθει προειδοποιηση Georgeion…

• Quote from NIGHT_WOLF: “ο sotos13 αρχηγος διελυμενης ” Εισαι και βλαξ με διπλωμα ο Σωτος δεν ηταν αρχηγος καμιας συμμαχιας τοσο γιδι εισαι αχαχαχχαχαχα αλλα ποιος να σου ανοιξει τα ματακια.... Quote from NIGHT_WOLF: “sotos13 μπηκε αμεσως διακοπες ” ο Σωτος πανιβλαξ αυτη τη φορα ειναι διακοπες σε ολους τους σερβερ επιστρεψει με την ληξη του Παρμενιωνα πανη΄λιθιε αλλα που μυαλο αχχαχαχαχαχ οποτε ξεκουρσου μετα εχει λουτσα μπαλα και τραμπαλα.... +1 Προειδοποιηση για προσβολη. Georgeion

• Quote from citywolf: “Μεχρι προχθες ειχαν την VASWWWWWW και την εβριζαν ασυστολα, τωρα που βρηκαν αντιδραση απο την ΠΟΡΦΥΡΑ ΦΑΛΑΓΓΑ αρχισαν τα, ΘΑ,ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ...μας αερισετε Εδω ειμαστε ΤΥΡΡΑΝΟΙ του ΕΨΙΛΟΝ ελατε να μας τα αερισετε... ” μ δεν χορτασες απο την πρωτη φορα θελεις και δευτερη χαχαχαχαχα φυσικα κ θα την εχεις μετα μην αρχισεις τις κλαψες τα μποτακια κ τα υβριστικα χαχαχαχαχαχαχα

• Quote from NIGHT_WOLF: “ο πλουραλισμος της συμμαχιας μας σε ολο της το μεγαλειο ” Για πια συμμαχια μιλας ρε τραχανοπλαγια?αχαχαχαχαχαχαχαχαχχχα ρε ερχοντε φαπουλες και κοκκινοι σβερκοι κοιτα να εχεις το νου σου εσυ και το στριγκ μουαχχαχαχαχαχαχαχαχαχ

• Quote from citywolf: “Αγαπητοι ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΙ ΤΥΠΟΙ ΤΟΥ ΕΨΙΛΟΝ Δεν χαλάρωμουμαι επ ουδενι ” Αυτο ειναι το μονο σιγουρο,το νου σου.... Quote from citywolf: “Ειναι αδιανοητο ο SOTOS13 να βγαινει στο φορουμ και να σε μειωνει!!! ” Με μικρα το sotos13 γιδι,τις 5αδες μπαλονια εμαθες να τις σπας η ακομα?χααχαχχαχααχαχαχ Quote from citywolf: “Προσωπικα το παλευω, καντε το ιδιο... ” Χμ δεν το βλεπω για πολυ ακομα,ξερετε εσεις οι ΙΛΙ ερχοντε οι γνωστες φαπες..... Quote from monomaxos ΙΛΙ: “καλησπέρα. ο Σωτος …