Search Results

Search results 1-20 of 267.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• scarface...χλαιει εχετε ΣΑΛΤΑΡΕΙ με την πειρατια και αφηνεται τον...γαμο

• Ρε μην ανεβαζετε αηδιες αναφορες εκατερωθν Ο gyovanni προσπαθει, ο μονος που προσπαθει. Ο ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ sotos13 μας ανακοινωσε οτι γυρισε αλλα....παπαλα Εχει βαλθει να οργανωσει τους διπλους του με το αλλο το ερπετο τον ΟΡΑΤΙΟ ΧΛΑΠΑΤΣΑ

• Quote from sotos13: “Κοριτσια νυχτες θα ταξιδευουν μην ψαχνετε αδικα ξημερωματα... ” Αυτος ειπε...αλλα δεν ακουσαμε Ο ΑΡΧΙΚΟΥΔΟΥΝΑΣ της Χωρας του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ των ΓΙΔΙΩΝ βρεθηκε ακαλυπτος, οι φλογες εφταιγαν!!! Η ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΤΗΣ ΞΕΦΤΙΛΑΣ, ρε να χασει ο ΑΡΧΙΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΓΥΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ !!! Ναυμαχία μπροστά από την πόλη TAKHS (20.10.2018 4:49:04) ΚΟΥΖΟΥΛΟΣ[ΙΛΙ] από ATHENA GODDESS vs sotοs13[S-W] από TAKHS --------------------------------------------------------------------------------------------- Φλογοβόλ…

• Quote from Gyovanni777: “και οριστε η μεγαλη μαχητρια αχαχαχαχαχαχαχα στα λογια ολοι καλοι ειναι prntscr.com/l84ozn ” Αφου δεν εισαι φορουμακιας....αλλα το εχεις το μικροβιο χαχαχα Η WHITE WOLF χθες το απογευμα εδειρε τους ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ σου, ΔΡΕΠΑΝΙ, OPEL TIGRA, και μετα μας αποχαιρετησε για ολιγοημερες διακοπες στο ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ!!! Quote from citywolf: “Οταν ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ, να μας πειτε γιατι ο Spooky ευρισκεται σε διακοπες τοσο αιφνιδιαστικα !!! ” Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ παντα επιστρεφει στον τοπο του εγκληματος!!! Στ…

• Οταν ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ, να μας πειτε γιατι ο Spooky ευρισκεται σε διακοπες τοσο αιφνιδιαστικα !!!

• Quote from Gyovanni777: “ειμαι φορτω τοσες μερες με στρατηγους τους εχω συγκεντρωμενους για να πιασετε τυρακι και να τον κανετε επισημο [αλλα τπτ] ” Αν εχετε να πειτε κατι ουσιαστικο καλως, ανουσια λογια τελος. Εσεις ειστε η ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ στον ΕΨΙΛΟΝ, μας ζαλισατε με τις αερολογιες σας, σε συμμαχιουλες. Εμεις περνουσαμε ησυχα, μας ξυπνησατε ομως και να τα αποτελεσματα, ΦΟΒΑΤΑΙ ο ΓΙΑΝΝΗΣ το Θεριο και το Θεριο τον Γιαννη. ΙΔΟΥ Η ΡΟΔΟΣ ΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ ΑΝΤΕ, ανοιξτε ΕΠΙΣΗΜΟ ΓΙΔΟΒΟΣΚΟΙ, συνεχει …

• Quote from citywolf: “Nasos79, ειμαι πεπεισμενος οτι δεν παιζεις και κακως δεν απαιτησες ο νεος κατοχος του λογαριασμου σου να αλλαξει ονομα, καλυτερα να τον διεγραφες!!! ” Οφειλω μια απαντηση σε αυτο το σημειο o nasos79 ειναι υπαρκτο προσωπο και συνεχιζει (οσο μπορει) στον ΕΨΙΛΟΝ. Ο sotos13 ο ΑΡΧΙΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ας συμπλευσει με τον ΑΡΧΗΓΟ του και να αφησει τα ΓΙΔΙΑ πισω εκει στα μαντρια των Κοσμων που παιζει απο Α εως το απειρον...ειναι καλος στην χειραγωγηση !!!

• Το ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ S-W περιμενει τα ΓΙΔΙΑ στο ΜΑΝΤΡΙ, να εκδραμουν για νεα ΛΙΒΑΔΙΑ, ηγειται ο ΑΡΧΙΚΟΥΔΟΥΝΑΣ sotos13

• Καλημερα, σημερα 18 ΟΚΤ, ναταν εκεινη η μερα του 1981...ΔΙΚΑΙΩΣΗ ενος λαου!!! Η ΔΙΚΑΙΩΣΗ ειναι οτι πιο ταπεινο μπορει να περιμενει ενας αδικημενος. ΟΡΑΤΙΕ οταν σου αγορασουν καινουργιο αυτοκινητο, ασε να το οδηγησω εγω καθοτι εισαι ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΝΟΜΑΧΕ εχεις μια <<ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ>> εκμεταλευσου την!!! Nasos79, ειμαι πεπεισμενος οτι δεν παιζεις και κακως δεν απαιτησες ο νεος κατοχος του λογαριασμου σου να αλλαξει ονομα, καλυτερα να τον διεγραφες!!! Ο ΓΥΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ απο το ΜΑΝΤΡΙ των ΓΙΔΙΩΝ του sotos13 με…

• Quote from sotos13: “Κοριτσια νυχτες θα ταξιδευουν μην ψαχνετε αδικα ξημερωματα...υλικα ουτε ο λογος,αν νιωσετε οτι φορατε παντελονακια πειτε μου που θελετε να ερθω η να ερθετε μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ΙΛΙ κοταρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ” 1,1,1,1,1,1, τεστ ακουγομαι???? ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ του Γραπτου λογου sotos13... δεν προκειται να σε ακολουθησω στο φορουμ για οσο διαστημα η Δ.Ο σου <<επιτρεπει>> να χειριζεσαι τοσο αψογα τον γραπτο λογο σου. Λεξουλες οπως, Στρινγκακι…

• Mparmparosa, ως παικτης εισαι παντελως ασχετος και αχρηστος, θυμασαι ποσες φαπες σου εριξα στον ΓΑΜΜΑ, η ΤΣΑΜΠΙΚΑ ομοιως, ο ΡΑΓΚΝΑΡ ομοιως και τσαπππππππππππππ απολυειες στρατα και εμεινες με 3 στρατηγους φαρμα!!! Στα λοιπα εισαι καλος, για κουτσομπολης και παραποιηση εισαι μανουλα. ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΟΛΑ τα εκανα και σας εβρισα και σας απειλησα και και και και..... Το θεμα ΠΟΡΤΑΤΙΦ βλεπω οτι σας αφηνιασε, ΑΛΗΤΑΡΑΔΕΣ, θελατε τον μεζε αλλα θελατε και να εκβιαζετε. Πες του ΗΓΕΜΟΝΟ το ΚΙΜΟΝΟ ΜΕΔΙΚΟΥ, εδω ε…

• Quote from Gyovanni777: “απελυσα γιατι ξερω οτι δεν θα εχω χρονο αυτες τις μερες απο εκει και περα ανεβαστε κανεναν επισημο να δουμε τα α..... σας ” Εμεις ειμαστε τα ΚΑΦΕΝΕΙΑ του ΕΨΙΛΟΝ, ΤΣΟΠΑΝΙ7 χαχαχαχαχα ΕΣΕΙΣ οι SW-TB ειστε οι ΒΕΛΙΓΚΕΚΕΣ του ΕΨΙΛΟΝ, ελατε αν μπορειτε ακομα και με ΕΠΙΣΗΜΟ ΓΙΟΥΣΟΥΦΑΚΙΑ Quote from Gyovanni777: “οσο για το φορουμ δεν ασχολουμε και πολυ ” ναι ξερω , οταν τις αρπαζεις τις φαπες δεν ασχολεισαι με το φορουμ ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

• Quote from TAKHS 23: “παρατώ, παρατ.: παρατούσα, στιγμ. μέλλ.: θα παρατήσω, αόρ.: παράτησα , παθ.φωνή: παρατιέμαι , μτχ.π.π.: παρατημένος 1. εγκαταλείπω (όλες οι σημασίες) 2. σταματώ, παύω 3. αφήνω κάποιον ήσυχο Καλη συνέχεια στις μαχεςχαχαχαχα ” σε αλλο νημα μου εγραψα προσφατα οτι εισαι καλος και επθετικος παικτης... τωρα αν δεν παιζεις αυτο ειναι δικο σου θεμα αλλα δεν θα μου υποδειξεις τι ωρες να παιζω χαχαχα Καλη σου συνεχεια σε οτι και αν κανεις!!!

• Quote from Georgeᴿ: “Χαχαχα...πόσο γελοίος ψεύτης είσαι....με τον αμυντικό έχω πολύ καλές σχέσεις και οταν έπαιζε σε ξεμπρόστιαζε εδω μεσα... ” ΠΑΡΑΜΑΓΟΥΛΑ-ΧΟΝΤΡΟΜΠΑΛΑ μην ξυνεσαι στην γκλιτσα μου Την εκβιαζες την ΠΟΡΤΑΤΙΦ λογω ...ΑΜΥΝΤΙΚΟΥ χαχαχα τετοιοι ΑΛΗΤΕΣ ειστε, η ΚΟΡΙΝΘΟΣ φταιει για ολα, ειχες τον ΗΓΕΜΟΝΟ ΤΟ ΚΙΜΟΝΟ να σε ενημερωνει!!!

• Quote from Georgeᴿ: “Ας βγει το πορτατιφ να πει ευθέως ποιος την εκβίαζε....εγω δεν εχω να κρύψω τίποτα...αντίθετα με εσένα που ξεχνάς οτι απειλούσες πως θα βρεις τα παιδιά μου στο σχολείο τους και θα τα δείρεις...εκβίαζες και απειλούσες την γυναίκα μου.... ” Ρε ΧΟΝΤΡΟΜΠΑΛΑ εσυ την εκβιαζες με τον...ΑΜΥΝΤΙΚΟ, μου τα ελεγε οταν την ειχα συμμαχο στους ΑΤΡΩΤΟΥΣ!!! Η γυναικα σου ουδεποτε επαιξε ΙΚΑΡΙΑΜ και αν εχεις γυναικα και αυτο παιζεται χαχαχα ο ΚΙΡΙΜ ηταν η ΜΑΡΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ, καθ΄ομολογια του!!!

• Quote from Georgeᴿ: “Με κανένα απο τους S-W δεν εχω σχέση ουτε είχα ποτέ...οπότε κατάπινε μωρή αμόρφωτη και πολλά μην λες για εμένα και την Τ-Β... ” μην το πεις παλι αυτο, θα θυμωσει ο sotos13 που τον αποκηρρυσεις ... Οσο για τα ...αλλα τα εργα σας, να μαθει ο κοσμος εδω το πως εκβιαζες την ΠΟΡΤΑΤΙΦ στο παιχνιδι, μην το μαθει ο ΑΛΛΟΣ... χαχα Ειχατε μπει στην προσωπικη ζωη του καθενος, ολοι το γνωριζουν τι ΑΛΗΤΑΡΑΣ εισαι ΧΟΝΤΡΟΜΠΑΛΑ με ΠΑΡΑΜΑΓΟΥΛΕΣ,

• ο ΤΣΟΠΑΝΙ7 αποσυναρμολογησε τον στολο του, μπας και γλυτωσει!!!! ΦΡΕΣΚΑ ΨΑΡΙΑ Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΜΟΣΧΑΤΟ (12.10.2018 14:30:07) SΤING[ΙΛΙ] από Μετόχι vs gyovani7[S-W] από ΜΟΣΧΑΤΟ --------------------------------------------------------------------------------------------- Έμβολο ατμού...........................70(-0) - Έμβολο ατμού............................0(-1) ............................................. - Πυραυλάκατος.........................191(-15) Βάρκα Κατάδυσης..............…

• Quote from Gyovanni777: “λοιπον δεν εχω να πω πολλα κωστακη αγορι μου δεν φταιμε εμεις για τον πρωην στρατηγο της συμμαχειας σου δεν σου την πηραμε εμεις ουτε σε στειλαμε εμεις σε ψυχολογο βγαλτα αλλου τα κομπλεξ σου ” Κοινωνικα Αμορφωτε ΤΣΟΠΑΝΙ7 καπου κατι ακουσες απο τον ΠΑΛΙΟΛΟΓΗ η GEORGER και το μεταποιησες εντελως για αλλους, δηλαδη τον ΜΟΝΟΜΑΧΟ Αυτα που επαθε ο ΜΕΔΙΚΟΣ απο τον ΣΤΡΑΤΗΓΟ του τα μετετρεψες σε ωραιο παραμυθι για τον ΜΟΝΟΜΑΧΟ.. Με λιγα λογια ανταποδιδεις στο φορουμ τις φαπες πο…

• Quote from NIGHT_WOLF: “κλειστο το νημα γιατι σφιξαν οι κωλοι ” ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ σας ευχεται η παικτουρα giorgio80 Στην ΠΟΡΦΥΡΑ ΦΑΛΑΓΓΑ, ολοι γινονται παικτες οταν το θελουν

• Ολοκληρωθηκε η Ανατομια του Εψιλον Προσπαθησαν οι S-W me T-B , 7-8 παικτες συνολικα να ισοπεδωσουν και να κατακτησουν τον Εψιλον, αλλα δεν τα καταφεραν ουτε στην συσταση ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑΣ Τελικα ο sotos13 Ο ΓΥΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ τα ΚΑΚΑΡΩΣΕ !!! Τα ΚΑΦΕΝΕΙΑ του Εψιλον (ΕΜΕΙΣ) Αδιαφορα, οι περισσοτεροι ουτε καν διαβαζουν φορουμ, παιζουν το παιχνιδακι να περνα...η ΚΡΙΣΗ!!!! ΕΜΕΙΣ (Λ) τα παλιοπαιδα του Εψιλον θα ειμαστε παντα μπροστα τους!!! Παρακαλω να κλεισει το νημα και καπου, καποτε θα τα ξαναπουμε!!!