Search Results

Search results 1-20 of 656.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• λαθος λογικης.... δικιας σου ομως.... οι χρονοι σου τρεχουν επι 3 οχι τα υπολοιπα.... διορθωστε με αν κανω λαθος γιατι δεν παιζω.... χεσε το επιστημονικο..... με την δικια σου λογικη.... ας πιασουμε το ναυτικο μελλον..... συντηρηση σκαφων 2%*3 πισσα 4%*3 θαλ. διαγραμματα 8%*3 συνολο 42% και 25 τα μελλοντα επι 6 συνολο 192% θα φτιαχνεις δλδ κανα δυο πεντε δεκα εκατομυρια στρατηγους.... να τρεχεις με καμια 100αρια μυρια μειον την ωρα ωστε να κερδιζεις 90 μυρια χρυσο την ωρα..... τα ιδια κ στο στρα…

• εσυ δεν παιζει...... για να φας μπαλονια θα πηγαινες με τοξοτες... συμμαχια αργοχαφτων. κεφαλαιο 3 παραγραφος 5 οταν δεν εχουμε γυροκοπτερα βαζουμε τοξοτες στην μαχη γιατι χτυπανε τα μπαλονια... μετα πηγες εσυ κ την εμπλουτισες βεβαια.....

• γιατι να ερθεις σε αντιπαραθεση βρε? μαζι μου κιολας? εγω σας βοηθησα κ θα μου την πεις? μεταξυ μας τωρα..... αυτα που ειπες καλυτερα να μην τα ελεγες...... γελαν κ οι ρωσοι μαζι σας που ειστε για τα πανηγυρια.... ποιος? οι ρωσοι.....καταντια σε πμ μπορεις να μου πεις ποιος αλλος βρωμοφευγατος ηρθε κ σας εφαγε κονιαματα? δεν μπορει..... σε κοβω καλο παιδι εσενα..... αλλιως δεν θα μιλουσες για επιδρομη..... ενα ονομα πες μου κ εχω να τον κανω....... τον παλιολεχριτη....

• ααααααα..... να λεμε κ του στραβου το δικιο.... καλα τα πε το παλικαρι απο πανω σε καποια σημεια.... εκει στην καλησπερα ολα τα δικια δικα σου.... αυτο που λες οτι κανουν θαυματα.... εδωσες την απαντηση μονος σου στα ωραια κολπα..... για τις σημαιες επισης καλα τα πες..... αμα δεν παταγαν σημαια θα ποσταραν την αναφορα με τα 500 κονιαματα? δεν θα την ποσταραν..... δεχτηκαν λοιπον μια μικρη ''βοηθεια''..... αν το καλοσκεφτεις εγω εσας βοηθησα.... τι θελατε? να σας τα φαν οι βρωμορωσοι? ξερεις ποσ…

• για τους ναυτες σου δεν ξερω.... εσυ τα κοπανησες παντως πολυ ασχημα..... εχουν παει τα τικετ συννεφο... τρεμετε κομμουναλιστες

• Ναυμαχία μπροστά από την πόλη λολα ναενα μηλο (21.08.2018 8:49:39) bill---[ΦΕΥΓΑ] από UndergrRailroad, Neapoli-X vs kostas17[-TBL-] από λολα ναενα μηλο --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο........................271(-90) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-283) ............................................. - Φλογοβόλο...............................0(-6) Κανονιοφόρο...........................336(-0) - Κανονιοφόρο.......…

• Μάχη για την πόλη Ναβου9 (20.08.2018 15:59:19) bill---[ΦΕΥΓΑ] από UndergrRailroad, Neapoli-X, DOXATO 7, DOXATO 1, DOXATO 4, ま Ήφαιστος vs titof[-TBL-] από Ναβου9, Πόλις, Πόλις, nikos01[-TBL-] από JOLOKIA, george abc[-TBL-] από sibitanidios --------------------------------------------------------------------------------------------- ............................................. - Πυροβολητής θείου...................487(-546) Οπλίτης...............................0(-389) - Οπλίτης.................…

• σχολαν σε λιγο οι τουμπουλουδες..... λολα να ερθω σε σενα???? μα καλα..... 500 κονιαματα τα αφησατε? θα σας κρεμαγε ο πατερουλης των λαων αμα ζουσατε στην εποχη του.... δοσιλογοι ειστε εσεις σιγουρα..... τροκτσιστες κ ετσι κ γιουβετσι........ αναρχοαπλυτοι με λιγα λογια.......

• * Ναυμαχία μπροστά από την πόλη λολα ναενα μηλο (20.08.2018 10:07:01) bill---[ΦΕΥΓΑ] από DOXATO 1, λολα ναενα μηλο, Neapoli-X, UndergrRailroad, ΙΝΤ ή -TBL- vs kostas17[-TBL-] από λολα ναενα μηλο, UndergrRailroad --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο.........................36(-90) - Σκάφος-Έμβολο.......................288(-252) Φλογοβόλο............................20(-166) - Φλογοβόλο.............................7(-199) Κανον…

• μια χαρα τα ειπε ο απο πανω..... μπραβο λεβεντη μου.... πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω ομως εσυ ο μη αρχοσχολος που ζεις κ βγαινεις πως στο διαολο εβγαλες την φωτο.... τι βλαμενα ειστε τελικα ολα...... οι μουτζουρες στην φωτο παντως δεν ειναι Quote from Κωστής.: “κυνηγητό ” κρυφτο λεγετε...... παμε κ στα χαιβανια τους ρωσους........ ρε απλυτα αναρχοκουμουνια...... βρηκατε 500 κονιαματα.... φυγατε που φυγατε..... την αναφορα στο φορουμ τι την ανεβασατε? που θα τα ξαναβρειτε τωρα αυτα? παν......…

• Quote from _Λoλα_: “............................................. - Κανόνι..............................593(-224) ” οι ρωσοι ειναι πονηροι κ θελουν το κακο μας... τρωνε τα κονιαματα...... τι τρωνε δλδ...... καλε βρε αναρχοκομουνια... βρηκατε τετοιο μεζε κ τον αφησατε? πωωωωωωωωωωω...... ουτε για πεντοβολα δεν ειστε.....

• Quote from WhoAmI: “Δεν θα σχολιασω τους "περαστικους" ” η αναφορα κ μονο θα μπορουσε να χαρακτηριστει σχολιο..... οχι οτι δεν σχολιασες... το ποστ το εκανες για να ξεδιαλυνεις την γελοια κηρυξη ενος πολεμου? δεν νομιζω να καταφερες να ξεδιαλυνεις τιποτα για τον απλουστατο λογο οτι δεν βγαζει κανενα νοημα κανενας ορος απο οσους εχετε γραψει..... ειπαμε οτι ειναι γελοιοι απο μονοι τους αλλα σπασατε καθε ρεκορ..... μου αρεσει παντως που μπηκατε στην διαδικασια να προσπαθειτε να πειτε στα ποστ σας …

• καλησπερα σας κ καλες μαχες.... περαστικος ειμαι.... μην δινετε κ πολυ σημασια...ουτε ξερω κανενα απο σας αλλα ουτε καν οτι υπηρχε τετοιος κοσμος... παντως για αλλη μια φορα οφειλω να ομολογησω οτι μου προκαλει εκπληξη το ανοιγμα ενος νηματος πολεμου οπου θετει καποιος ορους.... παντως αγαπητε μου πατερ-κατι επρεπε ανεξαρτητα αν προσωπικα θεωρω γελοια την εναρξη ενος τετοιου πολεμου να συνταξεις ενα ρημαδι κειμενο που να βγαζει κ νοημα... 1ος ορος..... δεν καταλαβαινω ποιος ο λογος της ποινης σε…

• αυτος μαλιστα..... ανεβαζει 150 χιλιαρικα..... ταξιδευει 2 μερες..... ερχεται κ επιθεση.... παιζει 5 γυρους...τρωει φαπες κ παει διακοπες.... κυριος..... Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΜΗΔΕΝ (28.05.2018 20:55:24) joy zaza[ΓΑΙΑ] από Grigorupolis 4 vs bill---[ΦΕΥΓΑ] από ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΜΗΔΕΝ, ΚΡΗΝΕΣ, ΚΡΗΤΗ, KERKYRA, Lactarius --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο......................1228(-144) - Σκάφος-Έμβολο..................…

• Quote from Aίαντας: “Τον πόνο μου...ποιόν πόνο μου...βλέπεις να πονάω πουθενά...? ” διαβαζοντας παρακατω βλεπουμε πολυ πονο.... κυριολεκτικα τι να σου πω? αν πονας? νοιωθουν τα παχυδερμα? οσο κ να σε βαραει η γκιοσα η πεθερα σου το χερι της ποναει..... καμια μυτη να σου ανοιξει το πολυ πολυ οταν σου τραβαει καμια αναποδη..... Quote from Aίαντας: “είδες τι κάνουν τα παλιοχουντόσκυλα...?...μέχρι και τον αείμνηστο στις μέρες μας, ξανάφεραν... ” υπομονη φιλε μου.... που θα παει.... θα ψοφησουν σιγα …

• ορτιε αμα δεν διαβασες διπλα.... στρατηγο..... παω να φυλαξω τα προβατα.... θα τα σταβλισω στην εατ-εσα σημερα..... κ τα εχει πιασει κ ενα τσιρλιο τα ρημαδια..... ευτυχως θα παει ο χοντρος το πρωι να ξεσκατισει τα γραφεια..... με την γλωσσα βεβαιως....που την κατεχει την τεχνη.....

• Quote from Aίαντας: “Αλλά για άνοιξε το ίδιο, αν μπορείς...να δούμε πόσο μεγάλα κονέ έχεις στη Δ.Ο... Μπορείς...? ” να σχολιασω μονο τον πονο σου...... ολα τα αλλα..... γνωστα.... μην δαγκωσεις την γλωσσα σου κ φαρμακωθεις προσεχε μονο..... μπορω......χωρις να χρειαζεται να εχω κανενα κονε με την δ.ο μιας κ δεν εχω.... ΑΛΛΑ..... ΔΕΝ ΘΕΛΩ..... μου αρεσει ο τροπος που εκλεισε...... εσκασες μωρη κακιασμενη που δεν μπορεσες να ποσταρεις τελευταια ε? το πως βεβαια μπορω... θα επρεπε να το ξερεις.... …

• με προλαβες τελικα.... δεν ηρθα..... ηρθες..... ειχα πολυ καιρο να δω κοκκινο στρατηγο..... φοινικα ομως οχι..... μα φοινικα ενω εισαι στην επιθεση ρε ορνιο???????? Μάχη για την πόλη XA-LVAN-AKOΣ (20.05.2018 2:24:39) joy zaza[ΓΑΙΑ] από Grigorupolis 4 vs bill---[ΦΕΥΓΑ] από XA-LVAN-AKOΣ --------------------------------------------------------------------------------------------- Λογχοφόροι...........................63(-857) - Λογχοφόροι..............................1(-0) ..........................…

• καλημερα σας.... θα μου επιτρεψετε μια μικρη παρεμβαση παροτι ειμαι ασχετος με το νημα κ τον κοσμο σας Quote from Aίαντας: “Θα συνεχίσω κάθε φορά, που θα σας βλέπω να συμπεριφέρεστε χυδαία στο φόρουμ, να μπαίνω στα νήματα σας και να σας αντιμετωπίζω αναλόγως, μέχρι τα αισχρά σας νήματα να κλειδώνουν από την Δ.Ο κι εσείς να τιμωρείστε, όσο το δυνατόν περισσότερο. ” να σε ενημερωσω αποτυχημενε οτι το νημα κλειδωσε επειδη το ζητησαμε εμεις..... κ οποτε γουσταρω ξανανοιγω κ το ιδιο....για τις τιμωρι…

• ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..... τα ταξιδια ειναι υποχρεωτικα..... Ναυμαχία μπροστά από την πόλη MARANELO (17.05.2018 22:44:11) joy zaza[ΓΑΙΑ] από MARANELO, KERKYRA, ΑΘΗΝΑ, SIKELIA, ASSOS, GERAKAS vs bill---[ΦΕΥΓΑ] από ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΜΗΔΕΝ --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο..........................0(-36) - Σκάφος-Έμβολο........................341(-19) Κανονιοφόρο.........................498(-160) - Κανονιοφόρο...........................234(-…