Search Results

Search results 1-20 of 52.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from takislar: “Quote from sotos13: “Το παρων ανοιγει μηπως και ζωντανεψουμε τον σερβερ,επιτρεπονται ολα πλην αναφορων λεηλασιας σε ξενες πολης και μαχων ναυμαχιων βαζοντας διπλους τριπλους κλπ κλπ,ολα αποδεδειγμενα με φωτογραφιες,τυχαρπαστα ανθρωπακια υβριστες κοπριτες κλπ κλπ δεν χωρανε οποτε μας αδειαζουν την γωνια...... ” Ρε εσύ είσαι η κανένας άλλος?Χάλασες , που είναι τα ΓΙΔΙΑ, τα ΚΑΦΕΝΕΙΑ που έβριζες σε άλλα ποστ??? Ρε ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ , έμαθα οτι λες σε διάφορους οτι δουλέυεις στην ΔΗΕ,…

• Quote from NIGHT_WOLF: “πολεμισταρα οταν φτιαχνεις κυματακι για να μου φας τριτη γραμμη να πατας και τον ηφαιστο χαχαχαχα........μεγαλο πουλεν ο διγενης ακριτας ...ΧΑΧΑΧΑ.............................Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΜΕΓΑΛΗ ΣΦΑΛΙΑΡΑ (20.10.2018 15:50:20) giorgio80[ΙΛΙ] από SOC-Σ vs ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ[S-W] από ΜΕΓΑΛΗ ΣΦΑΛΙΑΡΑ --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο.........................250(-0) - Σκάφος-Έμβολο.........…

• και οριστε η μεγαλη μαχητρια αχαχαχαχαχαχαχα στα λογια ολοι καλοι ειναι prntscr.com/l84ozn

• Quote from NIGHT_WOLF: “η αναφορα περιγραφει ακομη και πως ειναι ενα καφενειο στον εψιλον(gyovanni) .....αραγμενα ολα σε πολη του και χωρις ηφαιστο . τι να πω ΗΜΑΡΤΟΝ .. υγ αλλαξε συμμαχια ντροπιαζεις τους καθε αυτου sw ... ” καλησπερα καπου ειδα το ονοματακι μου και ειπα να μπω αν και μιλησα με καποιον συμμαχο σας και οντως εδω ειναι ξεκατηνιασματα και του ειχα πει οτι δεν θα ξαναγραψω [τουλαχιστον προσβλητικα λογια] δεν αντεξα να σου τονισω κατι γιαννα αν λες οτι ειμαι καφενειο χωρις να το πισ…

• Quote from monomaxos ΙΛΙ: “Quote from Gyovanni777: “παμε στα του παιχνιδιου τις αναφορες τις σημερινες μην ξεχασετε και αφου ειστε τοσο καλοι γιατι δεν ανοιγετε επισημο ρε παληκαρε;;; τι φοβαστε;;;;ααα ξεχασα εσεις δεν φοβαστε ” Στα του παιχνιδιου . για τις λασπες δεν απαντω απλα μπορω να σε συστήσω εναν γυναικολογο να σε εξετασει. επίσημο πολεμο δεν ανοιγουμε διοτι σας εχουμε για την πλακα μας. οποιος κοιταξει τις συμμαχιες 3 κ ο κουκος μεινατε να λογκαρετε ολους τους λογ. σε αντιθεση με εμας π…

• ανελεητε μαλλον δεν ησουν στον Ε να λες οτι εμφανιστηκα τωρα;;;; αν παιζω μονος μου το ξερουμε εμεις μπορει να ειναι και για αλλον λογο που δεν παει το μυαλουδακι σου και μην ψαχνεις πολυ οποιος προσπαθει με βρισκει οπως σημερα κανε και εσυ την κινηση σου παικταρα μου οσο για το φορουμ δεν ασχολουμε και πολυ θα το ηξερες αν ειχες ασχοληθει λιγο παραπανω ολος ο κοσμος Α σε ψαχνει να σε σβερκωσει παλι ξερεις εσυ το οτι εισαι διαχειριστης δεν μου λεει κατι εδω και στην πολυκατοικια μου εχω εναν ετσ…

• κωστα ετσι ελεγες και σε καποιον αλλον και στην εφαγε κακομοιρη [λογια του στρινκ ειναι ,δεν τα εχω βγαλει απο το μυαλο μου,ουτε αυτα,ουτε για ψυχολογους] προσεχε αλλη φορα που τα λες παμε στα του παιχνιδιου τις αναφορες τις σημερινες μην ξεχασετε και αφου ειστε τοσο καλοι γιατι δεν ανοιγετε επισημο ρε παληκαρε;;; τι φοβαστε;;;;ααα ξεχασα εσεις δεν φοβαστε καλη λεια σημερα ας οψετε φαρμιδια τα λεμε καλα κερατα

• gyovani7 23.09.2018 10:07:53 Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΜΙΝΧ-5 (23.09.2018 10:04:58) gyovani7[S-W] από ΣΩΤΗΡΗΣ ღ vs minx13 Λ[ΙΛΙ] από ΜΙΝΧ-5 --------------------------------------------------------------------------------------------- Φλογοβόλο.............................27(-21) - Φλογοβόλο..............................0(-48) Έμβολο ατμού..........................115(-0) - Έμβολο ατμού...........................0(-30) Σκάφος-Έμβολο.........................114(-0) - ..........................…

• καλημερα στ[ρ]ινκ ελπιζω μετα την επισκεψη μου στον μινχ13 που τον εδιωξες μην εχουμε τα ιδια και με τον ανελεητο καλο παιδι,οπου το εβαζα καθοτανε λοιπον μετα απο αποκλεισμο σχεδον ολων τον λιμανιων του ανελεητου [δεν προλαβα 1] prntscr.com/l0dxhi ηρθε και μια αναφορα να ξεχρεωσω τον συμμαχο μου τακη βεβαια εσυ σε λιγη ωρα θα την βγαλεις και αυτη κερδισμενη για εσας αλλα οκ σε εχουν μαθει ολοι και γελανε Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΑΚΑΡΔΗ (30.09.2018 6:37:11) gyovani7[S-W] από ΑΧΑΡΙΣΤΗ, ΥΠΟΥΛ…

• για καντο λιανα για να σε καταλάβουμε...Είμαστε και λιγο περιορισμένης...

• Δεν ξερω ρε στρινκ γιατι ο κωστας σε εβαλε παλι εκει περα;;;με κανεναν δεν κανεις και ανακατευεσαι με ολους και με ολα...τι να πω;;;κυκλοθημηκος στο φουλ εισαι...να μου πεις εδω σε ειχε πεταξει εξω γιατι ανακατευωσουν στα δικα του προσωπικα,δεν θα λες και δεν θα ανακατευεσαι για αλλους;;οσο για τους λυκους που λες,φιλικα δεν κανουν..και αν κοντραριστουμε με ΑΡΜ ειναι δική μας υπόθεση και μονο..αδεια δεν χρειαζόμαστε!!!ιδικα απο σενα...

• Καλο αυτο..οταν δεις οτι ζορίζουν τα πραγματα να πετας αυτη την αναφορά...να γελαει λιγο το χειλακι σας...φαντασου οτι.εγω πρεπει να πολεμαω εξι μηνες..φαντασου εσυ...αλλα τοσα.χρονια να παιζεις και παλι θα σου ερθει καποια στιγμή φλασια να πας να χτυπησεις καποιον που.δεν ειναι σε επισημες μαχες..τι να σου πω ρε στ(ρ)ινκ..δηλαδη ελεος..μαζι σου η επιστημη πρεπει να.εσκισε τα πτυχία της..τελος για μενα απο εδω...ετσι κι αλλιως αδικα ανοιγουμε κουβεντα...αλλου για αλλου..αλλα λεει η γιαγια μου,αλ…

• φιλτατε ερευνητικές κανω...ακομα δεν εχουμε ξεκινήσει καν..που ειδες κουραση και ολα τα αλλα που λες;;;;μην ξεχνας οτι δεν αναφερθηκα εγω στις απωλειες..εγω απλα τις ποσταρα στην αρχη μεχρι που βγηκες και ειπες για αμεση ανταποκριση (μαλλον με τοκυο εννοουσες) και διαφορα στις απωλειες...εγω μετα συμπληρωσα..μην σας χασουμε μετα ομως,οπως ξερετε εσεις...0 στρατηγους και νωρις για υπνο... Εχει δοθει προειδοποιηση. Georgeion

• Μάλιστα.... Και που το είπα εγώ αυτό? Παρεμπιπτόντως...κάνετε μάχες οπού αλλου θέλετε εκτός απο πόλεις μας... Όποιος θέλει πάτημα μπορεί να ρωτάει... Νομίζω ειναι πάρα πολύ απλό για να γίνει κατανοητό..... Ε ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ....ΤΟ ΕΙΠΕΣ....ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΔΩ Ο ΤΑΣΟΣ ΕΙΔΕ ΤΗΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥΣ....

• και στην MINX6 ειναι αλλοι 400 στρατηγοι..σου τους χαριζω αυτους γιατι ηταν παρθενια...με 0 εγω και 448 ο ταλιμπαν ο δικος σου...οποτε τωρα μπορεις να πεις οτι ηταν ολα υπερ σας χαχαχαχακαι....ευτυχως που τα ποσταρεις και εσυνα και δεν λεω ψεμματα...χαχαχαχαχαχαχα...

• Περισσότερες απωλειες ποιος;;;σας πηρα 1000 στρατηγούς διαφορα στην πρωτη και άλλους 200 στρατηγούς στην αλλη..και πηρατε 2 αναφορες με 200 η καθε μια..σε ευχαριστώ που το παραδέχεσαι..αν λεω ψέμματα πες μου...οσο για το αμεση δεν θα το ελεγα...ημουν απο Κυριακή πρωι στα μεροι σας και ηρθες Δευτέρα ξημερώματα. (Αμεση ανταπόκριση οντως) χαχαχαχα....ρε τασο..αλλα διαβαζεις αλλα καταλαβαινεις και προσπαθείς ετσι να τα μεταφέρεις και στους αλλους!!!γιαυτο αγορινα οκ...ετσι βγαινεις ο καλύτερος...ο π…

• και επειδη ειμαι και καποιας ηλικίας και ξεχναω...ναι πηγα για τις επιστροφες..αλλα και παλι δεν μου πηγε ασχημα..κοιτα και εσυ τις αναφορες μου και συγκρινε..αν θες το κλειδωνουμε εδω και να κανεις σουνα να δουμε ποιος κερδισε χαχαχαχαχα...μηπως νομιζεις οτι κερδισες τωρα μετα την επισκεψη μου;;;;αλλα να μου πεις ουτε με τον εαυτο σας δεν τα βρισκετε...ο δασκαλογιαννης εγινε κουζουλος σημερα..αυριο ποιος ξερει τι αλλο;;;ρε στ(ρ)ινκ τα εχεις χασει λιγο..λυσε μου την απωρια!!!!κερδισες τωρα;;;;να…

• προσπαθω να καταλαβω τι νοημα βγαζει κανεις απο αυτα που εγραψες...αν ειμαι καλος Η οχι το εχεις γευτεί αρκετες φορές...και οχι πειρατικα..το συμπερασμα ειναι οτι ηρθα μονος μου και πηρα 1000 στρατηγους και 81000 υλικα...ηρθατε δυο και πηρατε 400...χαχαχα..μεγαλη σας τιμή..πρεπει να.διαβαζουν αυτα που γραφεις και να γελανε..δεν μπορει!!!παλι καλα που τα λες και μονος σου...αντε,παμε για αλλα νυχτοπουλι μου...

• Προεπισκόπηση Μάχη για την πόλη ΜΙΝΧ-7 (24.09.2018 0:01:14) gyovani7[S-W] από ΣΩΤΗΡΗΣ ღ vs minx13 Λ[ΙΛΙ] από ΜΙΝΧ-7 --------------------------------------------------------------------------------------------- ............................................. - Εκτοξευτής..............................0(-1) ............................................. - Τείχος..................................0(-7) Πυροβολητής θείου......................84(-0) - ............................................. Ξιφομάχο…

• καλησπερα θα σου απαντησω για τελευταια φορα το μονο που θα κανω απο εδω και περα ειναι να ποσταρω μονο ομορφα και ωραια παμε λοιπον επαρχος οχι δεν ειμαι αλλα δεν περιμενα να δινει η συμμαχια του παρη στρατιωτικη σε ιλι ετσι ειχα την εντυπωση για διαφορους λογους που γνωριζουμε καποιοι απο εκει και περα ολα ειναι επιτρεπτα ετσι κι αλλιως αργα Η γρηγορα ολα θα μπουν στην θεση τους καλη συνεχεια και παλι