Search Results

Search results 1-20 of 778.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Καλημέρα στην παρέα... Ήρεμα παιδιά με τον Σωτηράκη - δεν φταίει αυτός... Τον ευνούχισαν κάποτε στον Άλφα και μετά τον έκλεισαν στο χαρέμι και τον έκαναν γιουσουφάκι... Με τόση παρά φύση ασέλγεια καθημερινά, τι να έκανε ο δόλιος...? Του έστριψε...και να τα αποτελέσματα.... Μάζεψε και πεντέξι προσκυνημένους ακόμα, κλέψανε κι ένα σκασμό λογαριασμούς και πήγανε να το παίξουνε νταβατζήδες των σέρβερ... Τώρα τον γυρίσατε πίσω στην ασέλγεια...και χωρίς την απαραίτητη λίπανση... Με το μαλακό παίδες...θ…

• Οι κενές θεσούλες παραμένουν...και περιμένουν συμπαίκτη να τις γεμίσει...

• Τελικά δεν ήταν γραφτό να κλειδώσει...βοήθησε βέβαια και η Μαύρη Οχιά που ποστάρησε τις δικές της κενές...δεν τρέχει τίποτα, καλοδεχούμενη... Τρεις κενές θέσεις ακόμα, από εξαφανίσεις... Για περάστε...

• Κι εσύ ρε Αργύρη, με κοτζάμ παντοπωλείο, δύο συνεχόμενες μέρες με το ικάριαμ ασχολούσουν...? gamer.gif Μην αφήνεις βρε το μαγαζί στους υπάλληλους, δεν ξέρεις ότι στο τέλος θα σε φαλίρουν...? 326.gif Εκτός κι αν έχει κόψει η δουλειά...άνοιξε κάνα σούπερ μάρκετ δίπλα...? stick.gif

• Θέσεις τέλος...ευχαριστώ τους συμπαίκτες μας που με κάλυψαν... Μπορεί να κλειδώσει, αν και εφόσον δεν αδειάσει καμιά άλλη θεσούλα στα μουσεία, οπότε θα επανέλθω... Υ.Γ. Καλή πρόοδο στους μαθητές...ανοίξτε κανένα βιβλίο να μορφωθείτε...όχι όλο παιχνίδια και ίντερνετ...δεν θα προκόψετε ποτέ...

• Καλημέρα και καλό μήνα..σου έστειλα φίλε μου... Στο παιχνίδι θα με βρείτε ως Αία κι όχι ως Αίαντα... Σωστή η παρατήρησή σου...ας το έχουν υπόψη και οι υπόλοιποι συμπαίκτες μας, που ψάχνουν πολιτισμικές...

• Δεν βλέπω κινητικότητα...δεν γυρίσατε ακόμα από διακοπές...? Τρεις θεσούλες, παραμένουν κενές...για περάστε...

• Και πάλι τρεις οι κενές θεσούλες... Αναμένω αιτήσεις...

• Edit: Μία κενή θεσούλα απόμεινε... Για περάστε παρακαλώ...

• Edit: Δύο κενές θέσεις, παρακαλώ...

• Φύλακας της γνώσης, ο τρύφωνας...? Μου έφτιαξε το βράδυ...

• Αν δεν κλειδώσει το νήμα ο αετός ο διαχειριστής, θα σου απαντήσω αναλυτικά το βράδυ, που θα γυρίσω από ένα πλυντήριο που πάω να βάλω με κάτι πιπίνια... Ωστόσο, αν θες να δεις κάποιον που ξεφτιλίζει την οικογένειά του και όχι μόνο την ξεφτιλίζει, άλλα την εθίζει και σε ουσίες, δες τον παρακάτω... Quote from sotos13: “Quote from Aίαντας: “Καλά ρε σωτηράκη, εσύ που έχεις τρία πιθηκάκια δεν ντρέπεσαι να καπνίζεις και να μιλάς στο κινητό, την ώρα που οδηγάς...? ” Λαθος πληροφοριες,εχω 4 μπαμπουινους …

• Το μπλε χρωματάκι στα γράμματα, ξέχασες τρύφωνα... Ή θα ποστάρεις αργότερα από τον κένταυρο...?

• Στην ολιγαρχία, μπορεί να έμαθα γιουσουφάκι... Την κλοπή, την απάτη και την αλητεία, δεν έμαθα... Ούτε πως να ποτίζω μπάφους την οικογένεια, για να βλέπει τις μύγες για δράκους...

• Quote from οratios: “Πως ξεκίνησε η συμπάθειά μας στην γυναικα του φιλου μας του τακη.... δεν ειναι το πρωτο post του, αλλά ενα απο τα post οπου αναφερεται στα πληνυρια (κοινως στο απαυτωμα) Ο οποιοσδηποτε φυσιολογικος ανθρωπος τι καταλαβαινει? οτι ο γραφων κουτουπωνει τη γυναικα του ” Ο οποιοσδήποτε φυσιολογικός άνθρωπος δεν έχει κάνει την ζωή του μέρος του παιχνιδιού, όπως έχετε κάνει εσείς, ώστε να ανταποκρίνεστε "όπως πρέπει" σε ένα κάρο πολέμους και νήματα...οπότε εξ' ορισμού δεν κατατάσσεσ…

• Το βελάκι στην φωτογραφία δεν έβαλες, γιουσουφάκι... Μάλλον φοράς κιλότες, απ' ότι φαίνεται...

• Ας θυμηθούμε λοιπόν πως ξεκίνησε η "συμπάθειά" σας στη γυναίκα μου...αλλά ας το πάρουμε από την αρχή...όχι από τη μέση, όπως σας βολεύει... Quote from bill---: “Quote from Libertad: “δεν μας ενδειαφερει ποσο κομπλεξικος ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ , ” χριστε μου τι βοθρος ειναι αυτος....καλα τα λεει ο τακης.... ειμαι κακη επιρροη....εδω μεχρι κ αυτος παεκτραπηκε κ οχι μονο μια φορα..... ποσο οσοι με τρωνε στην μαπα ολη μερα..... ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ αυτο νομιζω δεν ειναι αληθες ομως.... παντρεμενος ειναι.... εκτος αν εν…

• Quote from οratios: “Οι βρωμοφευγατοι φταίνε και για τη τρύπα του όζοντος.... Σαφώς και δε φταίει κάποιος που ρίχνει υπόνοιες για την ΔΟ... Και μετά να προσπαθεί να το παίξει και οσιομάρτυρας....κρίμα που οι βρωμοφευγατοι δεν είναι σαν κάποια μαιμουδακια και για ακόμη μια φορά οι μπιπιες ενός χοντρού δεν πιάσανε τόπο και έπεσε ο ίδιος στο λαιμό που έσκαβε και αναγκάζεται τώρα να σκουζει ” Δεν κατάλαβες Τρύφωνα...ποτέ δεν υπονόησα ότι η Δ.Ο σας κάνει πλάτες...ξεκάθαρα το λέω, ότι σας κάνει... Για…

• Α ναι, ξέχασα...οι φευγάτοι δεν πατάνε αναφορές...φοράνε παντελόνια... Ξέρει ο διαχειριστής, ποιός πάτησε την αναφορά...κι εσείς το ξέρετε κι εγώ το ξέρω... Και δυστυχώς για σας, το ξέρουν κι όλοι οι υπόλοιποι που μας διαβάζουν...γιατί βλέπουν ποιοί τρώνε προειδοποιήσεις και ποιοί την βγάζουν καθαρή...παρ' όλο το υβρεολόγιο που βγάζουν...

• Quote from le wild johnny: “Καλησπέρα σας, βασω πες μου μωρή σε ποιους σερβερ παιζεις να σου ξιγησω το ονειρο γιατι σαν πολλες μαγκιες να μου πούλισες και δεν μου αρεσε!!! +1 Προειδοποιηση Για Απρεπεις Εκφρασεις. Georgeion ” Μάλιστα...το "μωρή" θηλυκό αντίστοιχο του "ρε", τιμωρείται με προειδοποίηση... Από την άλλη... Quote from sotos13: “Quote from VASWW@: “φτιαχτε στολο στα ναυπηγεια να ελευθερωνετε λιμανια .χαχαχαχαχαχα ” βρε καλως την πατσαβουρα μας ,ζεις εσυ βρε?τρυφωνακο παρε την νικολουλη…