Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from sotos13: “Μιλησε κανεις ρε παιδια? ” ακούω κάτι νιαουρισματα σωτο, μαλλον γατακια θα σκουζουνε

• ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΕΒΡΙΠΟΣ ξεκιναμε με αυτα για αρχη.... f49a44d5feed2fe7f9217a04fca51fb7.png εδω δε καταλαβα γιατι μου παταγες σημαιες ρε εβριπε.... το αποτέλεσμα ιδιο θα ηταν ετσι κ αλλιως.... 1. Μάχη για την πόλη ΤΙΘΡΩΝΙΑ (15.01.2019 6:59:40) oratios[ΦΕΥΓΑ] από Oratios Nelson vs Crazy Evripos[ΜAΘ] από ΤΙΘΡΩΝΙΑ --------------------------------------------------------------------------------------------- ............................................. - Εκτοξευτής.............................0(-19) Πυροβολ…

• Βλέπω που λέτε χτες το βράδυ ένα κομπλεξικο να στέλνει στον σύμμαχο μου υπεράσπιση.... . . . Κοιτάω πάλι σήμερα το πρωί, ακόμα εκεί. board.gr.ikariam.gameforge.com…3a24b85eeb7acec074ec1dfa4 Ήθελε λιγο για να τελειώσει... Αφού τελείωσε λέω κ εγώ δε στέλνω ένα κυματακι όσο κάθομαι.... board.gr.ikariam.gameforge.com…3a24b85eeb7acec074ec1dfa4 Δυστυχώς αναφορά δεν πήρα board.gr.ikariam.gameforge.com…3a24b85eeb7acec074ec1dfa4 Νομίζω πάντως πως την δουλειά μου την έκανα board.gr.ikariam.gameforge.com…3…

• Quote from sotos13: “Quote from οratios: “ουτε τι εγραφες πριν ενα μηνα δε θυμασαι... νταξει στο παιχνιδι το ηξερα οτι εισαι φάρμα αλλά να μη μπορεις ουτε στο φορουμ σου να παιξεις... τόσο άχρηστος είσαι ρε κιναιδε μου? ΜΑ ΤΟΣΟ? ” Γιαννο μου με ποιον προσπαθεις να μιλησεις?Κατσε να σου δειξω μαλλον με ποιον μιλας.... Quote from NIGHT_WOLF: “με ψευτιες ορατιουλη κανεις δεν προκοψε στην ζωη.......παιξε team viwer na φας καμια φαπουλα στον εψιλον ....που ηθελε και η μουρη σου εψιλον ..χα χα χα περα…

• ουτε τι εγραφες πριν ενα μηνα δε θυμασαι... νταξει στο παιχνιδι το ηξερα οτι εισαι φάρμα αλλά να μη μπορεις ουτε στο φορουμ σου να παιξεις... τόσο άχρηστος είσαι ρε κιναιδε μου? ΜΑ ΤΟΣΟ? +1 προειδοποίηση για προσβολή Georgeion

• αναρτημένα είναι ολα.... και στο ενδιάμεσο των ποσταρισματων γραφεις εσυ... τραβα λιγες σελιδες πισω στον δεκεμβρη και θα τα δεις μεταξυ μας τωρα.... και εσυ μονο λογια εισαι

• Quote from NIGHT_WOLF: “ορατιε τις σφαλιαρες που εφαγε ο sotos13 ,εσυ επαιζες με team viwer ? ” το οτι παιζουμε παιζουμε... τωρα για σφαλιάρες δεν ειδα κάπου εκτός αν λες τότε που σβέρκωνα εσένα και τον μονομάχο... αυτες ναι ηταν σφαλιάρες από την άλλη.... το δικό σου παιχνίδι είναι να τρολλάρεις στο φορουμ.... λίγο δυσκολα να σε παρει κάποιος στα σοβαρά.....η σχέση σου με το ικαριαμ ειναι τοση οση και ενος μανάβη με τη NASA.... συνεχισε λοιπον να φαντασιωνεσαι νικες μικρέ μου

• Quote from NIGHT_WOLF: “Quote from SEPHIROTH-BEYBLADE: “εγώ είμαι η φαρμούλα? τσέκαρε το ξύλο που δώσαμε στη συμμαχία σου στο δέλτα στο νήμα ΦΕΥΓΑ vs ΙΛΙ και μετά τα λέμε Quote from NIGHT_WOLF: “μην αγχωνεσαι φαρμουλα ” ” προφανως και μπορεσες φαρμουλα ,γιατι πολυ απλα δεν παιζουμε στον δελτα ....ειναι μια απλη συνωνυμια χα χα ξυπνα.... ” χαχαχαχαχα τουλάχιστον λες ωραια αστεια

• Μάχη για την πόλη ΤΙΘΡΩΝΙΑ (14.01.2019 7:01:15) oratios[ΦΕΥΓΑ] από Oratios Nelson vs Crazy Evripos[ΜAΘ] από ΤΙΘΡΩΝΙΑ --------------------------------------------------------------------------------------------- ............................................. - Εκτοξευτής.............................0(-12) Κριός..................................30(-0) - Κριός...................................0(-1) Μάγειρας...............................20(-0) - Μάγειρας...............................43(-0) Γιατρός…

• Εγω παιζω απο το τιμ βιουερ του γιατι ρωτας? Ναυμαχία μπροστά από την πόλη POISON (14.01.2019 10:39:39) sotos13[S-W] από POISON vs ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ[ARM] από Πόλις --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο..........................17(-3) - Σκάφος-Έμβολο..........................0(-16) Έμβολο ατμού...........................20(-0) - Έμβολο ατμού...........................0(-20) Φλογοβόλο.............................20(-16) - .............…

• Quote from sotos13: “οπου ξερουν οτι οι αντιπαλοι ειναι εκει ” ε, μαλλον δε θα θελουν να κανουν μάχες ρε σωτο..... ξερουν οτι δεν παιζουν με τον xaros και τον zoumpas απο τον δελτα και οτι πανε σε ατομα που ξερουν λιγακι το παιχνιδι.... σου λενε απο το να χασω αναφορά ας κανω τον κλοουν καλύτερα

• board.gr.ikariam.gameforge.com…3a24b85eeb7acec074ec1dfa4board.gr.ikariam.gameforge.com…3a24b85eeb7acec074ec1dfa4 Αυτά από εμάς.... Τακουλη μάγειρες να βάλεις. Όχι όπως τη προηγούμενη φορά 5df82ee29d11678efcfd137f08fc73d4.png εγω τα λεω, εγω τα ακουω μου φαινεται...

• Που ειχαμε μεινει? στον κομπλεξικο.... εδω εσυ ευριπε δεν καταλαβα τι εκανες ακριβως... prntscr.com/m6ub41 τεσπα.... Μάχη για την πόλη ΤΙΘΡΩΝΙΑ (13.01.2019 18:26:51) oratios[ΦΕΥΓΑ] από Oratios Nelson vs Crazy Evripos[ΜAΘ] από ΤΙΘΡΩΝΙΑ --------------------------------------------------------------------------------------------- Πυροβολητής θείου......................84(-0) - Πυροβολητής θείου......................0(-50) Ξιφομάχος.............................480(-0) - Ξιφομάχος....................…

• Μισό να ποστάρω τον κομπλεξικό και ερχομαι να τα πουμε έβριπε Ναυμαχία μπροστά από την πόλη παραναλωμαναβου (13.01.2019 3:41:05) oratios[ΦΕΥΓΑ] από Oratios Nelson vs takis ans[ΜAΘ] από παραναλωμαναβου --------------------------------------------------------------------------------------------- Έμβολο ατμού...........................35(-0) - Έμβολο ατμού...........................0(-50) Μεταφορικό αερόστατων...................6(-0) - Μεταφορικό αερόστατων..................17(-5) Σκάφος-Έμβολο....…

• Είναι πολλές οι αναφορές απο τους θεουληδες οποτε την υπομονη σας πλιζ.... Μάχη για την πόλη SovereignofSeas (12.01.2019 10:39:38) Crazy Evripos[ΜAΘ] από ΤΙΘΡΩΝΙΑ vs oratios[ΦΕΥΓΑ] από SovereignofSeas --------------------------------------------------------------------------------------------- Πυροβολητής θείου......................0(-96) - Πυροβολητής θείου.....................336(-0) ............................................. - Λογχοφόροι..............................1(-0) .................…

• Σωτο παω να ποσταρω στον αλφα κάτι φαπες δυο θεουληδων... αμα βρουνε τα παντελονια οι φARMες για μαχες τα ξαναλεμε (οταν δλδ θα εχουν και ηφαιστο και χρονο και offline αντιπαλο και και και... )

• μη δινεις σημασια ρε Σωτο....απλά βραχυκυκλωσε το πληντυριο απο το πολυ κλάμα και τωρα καποιος πλενει στο χερι

• Quote from sotos13: “Νατο παλι,βγαζει μηνματα και δεν εμφανιζονται,ε προφανως θα γραφει κανενα σκουπιδι σαν κι αυτα που εξαφανιστηκαν κατα καιρους απο το Ικαριαμ.... ” κρυβε λόγια γιατι μολις ανακαλυψουν και οι αλλοι το κουμπι της αγνοησης στο φορουμ δε θα μπορουμε να κοροιδευουμε κανεναν

• Quote from phainοmenoN: “Θες να μου πεις οτι δηλαδη ξερεις τι κανεις? Γιατι λες οτι το "εμαθες" ” από όλες τις μ....πιπιες που ειπε αυτο σε πειραξε εσενα? εδω νομιζει οτι εμαθε για τα 5 μπαλονια....μεχρι να μαθει κ την κωπηλατη εχουμε καιρο. Quote from FRΕΕ_300: “ΝΑΙ ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΡΛΟΥΜΠΑ ΜΟΥ ” και τωρα με την κωπηλατη αρλουμπες λες...... Quote from FRΕΕ_300: “ΚΑΙ ΜΑΧΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ” μεχρι στιγμης δυο μαχες των δυο γυρων εχουμε δει...και εναν παρη να μας μιλάει για θεωριες και αλλες θεωριε…

• Θα σου προτεινα λοιπον την θεωρια να την πεις στον καθρευτη και στους συμμαχους σου. Μην κλαις λοιπον οταν ο φαινομενο και ο καθε φαινομενο θα σου βαλει κωπηλατη. Σε τελικη αναλυση μηδεν μαχες θα γινονται αν μπειτε διακοπες, μηδεν μαχες γινονται και τωρα. Άρα ποιος ο λογος να διαμαρτυρεσαι?