Search Results

Search results 1-20 of 354.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• καλησπερα παιδια:)) αν στις συμμαχιες που ειστε ξερετε και αλλα πατριωτακια μας ενημερωστε τους γιατι μπορει να μην εχουν δει την σελιδα

• Quote from NIGHT_WOLF: “κλαψιαρης ? χαχαχα εσυ μονιμα κλαιγεσαι οταν ανεβαζω καμια αναφορα .....................ποσταρισμα μαχων -κλαμα ο ακριτας ......και μετα οι γνωστες ατακες ,ελα στις πολεις μου .....περιμενε να εχω κανει καταληψη εκει σε ολο το νησι να ειμαι και αμυνομενος στην πολη μου και οτι βλακεια σου κατεβει στο κεφαλι ,την αμολας .......ο μαγκας ειναι αυτος που κανει μαχες ,παρε θαρρος ακριτα και κανε καμια μαχη ” βρε κλαψιαρη γιωργακη. ειπαμε οτι εισαι μπαρουφας αλλα εσυ εχεις απογ…

• Quote from NIGHT_WOLF: “Quote from Akritas S-W: “εμαθα οτι τον γιωργακη δεν τον αντεξαν οι ιλι και τον σουταραν μαλιστα το κλωτσιδι το εφαγε με βατραχοπεδιλο XXL. μαλλον το παλτο ο γιωργακης δεν εκοβε τις μπαρουφες ουτε μεσα στην συμμαχια του. αντε γιωργακη παρε θαρρος και ελα με την προυποθεση να εχεις φαει πολλα φασολια. ” χαιρομαι που παρακαλας να ερθω να σε πονεσω ,καμια αναφορα εχεις? εστω και των τελευταιων μηνων . οταν φαρμουλα ακριτα μαθεις ικαριαμ και κοψεις να παιζεις με τις κουκλιτσες…

• εμαθα οτι τον γιωργακη δεν τον αντεξαν οι ιλι και τον σουταραν μαλιστα το κλωτσιδι το εφαγε με βατραχοπεδιλο XXL. μαλλον το παλτο ο γιωργακης δεν εκοβε τις μπαρουφες ουτε μεσα στην συμμαχια του. αντε γιωργακη παρε θαρρος και ελα με την προυποθεση να εχεις φαει πολλα φασολια.

• Quote from NIGHT_WOLF: “Quote from Akritas S-W: “Quote from NIGHT_WOLF: “Quote from Akritas S-W: “ασε ρε παρταλι γιωργακη που σε πηγαινε κοντρα στην ανηφορα που θα μιλησεις κιολας. μπαρουφα ε μπαρουφα τοσο καιρο σε ξεφτιλιζω εδω στο φορουμ μπας και τολμησεις ρε παλτο και ερθεις να δουν ολοι τι ασχετος που εισαι. λοιπον γιωργακη ατζαμη δεν μπορεις να να κανεις βουβα και να μην πεις....μπαρουφες . ειπαμε οκ γελαμε με σενα αλλα μουγκα κανα δυο μερες μετα πες τις γιωργακιες παλι. λοιπον γιδοπαλτο μο…

• Quote from NIGHT_WOLF: “Quote from Akritas S-W: “ασε ρε παρταλι γιωργακη που σε πηγαινε κοντρα στην ανηφορα που θα μιλησεις κιολας. μπαρουφα ε μπαρουφα τοσο καιρο σε ξεφτιλιζω εδω στο φορουμ μπας και τολμησεις ρε παλτο και ερθεις να δουν ολοι τι ασχετος που εισαι. λοιπον γιωργακη ατζαμη δεν μπορεις να να κανεις βουβα και να μην πεις....μπαρουφες . ειπαμε οκ γελαμε με σενα αλλα μουγκα κανα δυο μερες μετα πες τις γιωργακιες παλι. λοιπον γιδοπαλτο μουγγα και οποτε θες ελα και θα βρω εγω τροπο να σε…

• Quote from οratios: “Quote from Akritas S-W: “μπας και τολμησεις ρε παλτο και ερθεις να δουν ολοι τι ασχετος που εισαι. ” Πολλά ζητάς και εσυ τωρα.....ο συγκεκριμενος κλοουν ανηκει στην συμμαχία Πορφυρά Φάρμα.... θεωρεις οτι μπορεί να κάνει εστω και μια μέτρια μάχη? ” αντε ρε ορατιε τωρα τον γατογιωργακη δεν το ξερουμε ποιος ειναι. αναφορες βγαζει ο ασχετος με τον αντιπαλο οφλαιν και χωρις ηφαιστο για να γινει πιστευτος οτι ξερει να κανει μαχες λες και δεν ξερει κατα βαθος οτι τον παει μεντα να …

• ασε ρε παρταλι γιωργακη που σε πηγαινε κοντρα στην ανηφορα που θα μιλησεις κιολας. μπαρουφα ε μπαρουφα τοσο καιρο σε ξεφτιλιζω εδω στο φορουμ μπας και τολμησεις ρε παλτο και ερθεις να δουν ολοι τι ασχετος που εισαι. λοιπον γιωργακη ατζαμη δεν μπορεις να να κανεις βουβα και να μην πεις....μπαρουφες . ειπαμε οκ γελαμε με σενα αλλα μουγκα κανα δυο μερες μετα πες τις γιωργακιες παλι. λοιπον γιδοπαλτο μουγγα και οποτε θες ελα και θα βρω εγω τροπο να σε ξεβρακωσω παλι μονο μην μιλας και ελα. ατζαμουλι…

• Quote from NIGHT_WOLF: “Quote from Akritas S-W: “Quote from NIGHT_WOLF: “ Quote from phainοmenoN: “Εγω απλα θα ενημερωσω και τους ΙΛΙ και τους πιθανους εικονικους μου αντιπαλους (Για να μην ξεχνιομαστε οτι οτι κοντρα εχουμε μενει εδω...) Οτιδηποτε πατε να κανετε εχουν γινει προ πολλου...Προσεχετε πως παιζετε γιατι ποτε δεν ξερετε..Ο,τι κανετε μπορουν ευκολα να γινουν χ10 χειροτερα εναντιον σας... Μια ιστοριουλα μικρη...Κατι παιδακια πηγαν σε εναν κοσμο να κανουν οτιδηποτε μπορουσαν για να μας νι…

• Quote from NIGHT_WOLF: “ Quote from phainοmenoN: “Εγω απλα θα ενημερωσω και τους ΙΛΙ και τους πιθανους εικονικους μου αντιπαλους (Για να μην ξεχνιομαστε οτι οτι κοντρα εχουμε μενει εδω...) Οτιδηποτε πατε να κανετε εχουν γινει προ πολλου...Προσεχετε πως παιζετε γιατι ποτε δεν ξερετε..Ο,τι κανετε μπορουν ευκολα να γινουν χ10 χειροτερα εναντιον σας... Μια ιστοριουλα μικρη...Κατι παιδακια πηγαν σε εναν κοσμο να κανουν οτιδηποτε μπορουσαν για να μας νικησουν...Δυστυχως ΑΠΕΤΥΧΑΝ.. Μην καταληξετε σαν α…

• Quote from NIGHT_WOLF: “η χαζοπαρεα του φορουμ μιλαει μεταξυ της .μια κοτσανα ο ενας μια ο αλλος υπαρχει ανταγωνισμος στο φουλ απο την...oratios και σια ,ολοι με περικεφαλαια ,γιατι σταματησατε? μηπως ειναι η ωρα ξεκουρασης του φορουμ ? ” αι ρε σαχλα γιωργακη αφου στο ειπαμε και δεν καταλαβαινεις. περιμενουμε αντρικια (λεμε τωρα) απαντηση του μονομαχου γιατι την ξεφτιλισμενη αναφορα που εβγαλε. γιωργακη κανε λιγο υπομονη τις μπαρουφες σου λιγο αργοτερα......

• Quote from Aίαντας: “Αλογομούρη, βλέπω έχεις κάνει διατριβή στα περιττώματα και στην αφόδευση... Λογικό είναι... Όταν διαβιείς σε βόθρο... Πάντως λίγα έγραψες...μπορείς και πιο χαμηλά... ” φτανει βρε κατινα και εσυ μας ζαλισες. ειπαμε περιμενουμε τον παντελονατο τον μονομαχο να δωσει εξηγησεις για την αναφορα δεν θα ασχολουμαστε με την κλαψα σου ουτε με τις μπαρουφες του γιωργακη. μονομαχε λεγε σε ακουμε

• Quote from NIGHT_WOLF: “ορατιουλη πες την αληθεια ....οταν εχει πεσει φαπα σε βαζουν στην συμμαχια ,σου δινουν και τον στρατηγο και ποσταρεις να κλεισουν τα νηματα ,μονο γι αυτο κανεις ταγαρι μου εσυ χαχαχαχαχα ” γιωργακη ολο αυτο το διαστημα γελαω και εγω με τις μπαρουφες αλλα μετα την ξεφτιλα του μονομαχου μιλαμε σοβαρα οποτε εσυ μην μιλας γιατι παλι .................θα λες. συγνωμη παιδια που θα σας στερησω λιγο γελιο απο τον γιωργακη αλλα περιμενω σοβαρη απαντηση απο τον αρχηγο των ιλι τον μ…

• καλα ρε μονομαχε δεν ντραπηκες λιγο? δεν εχεις λιγο τσιπα και εβγαλες τετοια αναφορα καλπικη? ξεφτιλιζεσαι ρε απο μονος σου. να βγεις και να πεις την αληθεια για την αναφορα που εβγαλες. αντρικεια και παντελονατα αν δεν το κανεις επιβεβαιωνεις οτι λεγανε τοσο καιρο για σενα.........

• Quote from monomaxos ΙΛΙ: “καλησπερα σας. ειναι η τελευταια φορα που γραφω στο θεμα σας οπως και ολα τα μελη της ΙΛΙ απο εδω και περα θα μιλαμε μονο με αναφορες και στο πεδιο της μαχης. το ποιοι ειμαστε σαν παικτες ειναι αποδεδειγμένο και το εχετε νοιωσει καλα... δε χρειαζομαστε διαφήμιση απο κανεναν. τελος γατακια φαρμουλες Αρχηγός Πορφυρας Φαλαγγας ” εγω νομιζα οτι μονο τον γιωργακη ειχατε να λεει μπαρουφες εσενα σε ειχα ξεχασει. περασαν οι μελανιες απο το ξυλο που σου εριξε ο τζιοβανι? κανεις…

• Byron ΙΛΙ γραφεις αραια και που αλλα σε αυτα που λες στα περισσοτερα συμφωνω. σε παρακαλω κανε κανενα μαθημα σε εκεινον τον μπαρουφα τον ψευτη μωρε το παλτο τον γιωργακη να γραφει και να μην πεταει ετσι την καθε (εξυπναδα) και εμεις να την διαβαζουμε. λοιπον παιχταρα γιωργακη που εσυ δεν εισαι ρηχος και ψευτης εχω να σου πω ρε παλτο εβγαλες ανφορες και ο αλλος ηταν οφλαιν και χωρις ηφαιστο ενω εσυ ρε ασχετακο οσες εχασες ησουν ονλαιν και με ηφαιστο. γιωργακη αν τολμησεις λεω αν που τοσο καιρο σο…

• Quote from NIGHT_WOLF: “Quote from Akritas S-W: “Quote from NIGHT_WOLF: “Quote from Akritas S-W: “εσυ ρε γιωργακη ποτε εκανες μαχη και δεν σε μελανιασε στο ξυλο? ποτε? οσο για τον ορατιο για να το φτασεις εσυ και κατι αλλοι στις μαχες στο ικαριαμ οχι καρβελιας φουρνους ολοκληρους πρεπει να φατε και αν. γιωργακη ολο κοκο και γαργαρα εισαι . δεν σε βλεπω στην γειτονια. παλτο ε παλτο ” ψαξε να βρεις στο φορουμ καμια μαχη δικη μου ,αν δεν βρεις στειλε προσωπικο ,και βεβαια οποιος αλλος θελει να δει …

• Quote from NIGHT_WOLF: “Quote from Akritas S-W: “εσυ ρε γιωργακη ποτε εκανες μαχη και δεν σε μελανιασε στο ξυλο? ποτε? οσο για τον ορατιο για να το φτασεις εσυ και κατι αλλοι στις μαχες στο ικαριαμ οχι καρβελιας φουρνους ολοκληρους πρεπει να φατε και αν. γιωργακη ολο κοκο και γαργαρα εισαι . δεν σε βλεπω στην γειτονια. παλτο ε παλτο ” ψαξε να βρεις στο φορουμ καμια μαχη δικη μου ,αν δεν βρεις στειλε προσωπικο ,και βεβαια οποιος αλλος θελει να δει μερικες αναφορες .... ” ασε ρε γιωργακη παλτο που…

• νομιζω οτι δεν το πολυξερουν.

• εσυ ρε γιωργακη ποτε εκανες μαχη και δεν σε μελανιασε στο ξυλο? ποτε? οσο για τον ορατιο για να το φτασεις εσυ και κατι αλλοι στις μαχες στο ικαριαμ οχι καρβελιας φουρνους ολοκληρους πρεπει να φατε και αν. γιωργακη ολο κοκο και γαργαρα εισαι . δεν σε βλεπω στην γειτονια. παλτο ε παλτο