Search Results

Search results 1-15 of 15.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• GNMP vs ΣΛΣ

Lefteris Χ - - Aρχείο κόσμου Ny

Μια ερωτηση , απο ποσα υλικα και ποσους στρατηγους και πανω να ποσταρουμε αναφορες;;

• GNMP vs ΣΛΣ

Lefteris Χ - - Aρχείο κόσμου Ny

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (28.07.2016 16:20:06) ΣΑΤΑΝΑΣ[ΣΛΣ] από ރpanthion-Π, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ vs ΨΑΡΑΣ Ν[GNMP] από ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ, ރpanthion-Π --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο........................126(-54) - Σκάφος-Έμβολο........................238(-78) Φλογοβόλο.............................12(-68) - Φλογοβόλο.............................4(-202) Κανονιοφόρο...........................126(-0) - Κανονιοφόρο.............…

• Καλησπερα! μηπως ξερει κανενας ποια ειναι αυτη η γραμματοσειρα;; και τον τροπο που μπορω να την βαλω σε μια εικονα;; prntscr.com/bhlt8y

• Τι να υποθεσεις ρε ζωο; απο κατω απο το ποστ μου το γραφω και με μεγαλα γραμματα για εσενα τον γκαβο εμεις ειμαστε τουλαχιστον εκει πανω εσυ ξερεις που πανω εισαι; στο καλαμι.. δεν σε κατηγορω παντως ο καθενας με τα γουστα του! Δεν ασχλουμαι αλλο με παραουρους! αντε φιλακια!! Αν θες ξαναλεω ξερεις που να με βρεις!! γατακι EΛΛΑΣ] EΛΛΑΣ Ημέρα ίδρυσης: 14.05.2016 Μέλη: 1 Τοποθέτηση: 103 (4,292,573) 341206.jpg

• Καλησπερα κοριτσια... το μονο που εχω να σχολιασω ειναι οτι ο ολυμπος ειναι μεγαλος χεστης και ανικανος τιποτα αλλο! τον ειδατε εστω σε μια μαχη; οχι τοτε ρε κακομοιρη τι καθεσαι και μιλας; που εφυγες αμεσως; και για να ξεκαθαρισω πριν αρχισεις παλι τα σαλια σου, γιατι εισαι μεγαλος σαλιαρης, πριν πεις κατι απο την ελλας εφυγα, γιατι διαφωνουσα ως λευτερης με καποια πραγματα εκει μεσα και επισης γιατι η πλειοψηφια επαιζε για την παρτη της (τα παιδια που γνωρισα και μιλησαμε απο εκει ηταν πολυ κα…

• Eτσα ρουφιανοι που εισαστε και εσεις, ρουφιανους εχετε και μεσα στη συμμαχια!!!

• Μρε ανικανε ολυμπε ιντα θες και μας εχεις πρηξει; κατσε διακοπες μην ερθουμε στις πολεις σου και τις κανουμε ρημαδιο, μπυροκοιλια

• ]Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΠΕΦΤΕΙ Η ΕΛΛΑΣѦ (26.05.2016 22:09:04) ΣΑΤΑΝΑΣ[ΕΛΛΑΣ] από Є ΗΦΑΙΣΤΟΣ, Polis, ΑΛΣ[ΕΛΛΑΣ] από ΛΟΚΡΟΣ vs SPAWN[ΤΓΜ-Α] από ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, nikfaf[ΤΓΜ-Α] από ΠΕΦΤΕΙ Η ΕΛΛΑΣѦ --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο........................177(-12) - Σκάφος-Έμβολο.......................1212(-36) Φλογοβόλο.............................38(-95) - Φλογοβόλο..........................1069(-118) Κανονιοφόρο.............…

• Δεν μου ειπε, εβλεπα οτι γυρνουσαν οι απωλειες απο τα κυκλικα των αναφορων, τελος παντων

• Στην πρωτη ναυμαχια του νηματος που μολις σου εκλεισα τα πατηματα πατησες σημαια και σε αυτην Ναυμαχία μπροστά από την πόλη σαχτης ο φαπας (20.05.2016 23:17:02) -SHAKTI-[ΤΓΜ-Α] από Ναι εγω ειμαι, φανικφ, σαχτης ο φαπας, nikfaf[ΤΓΜ-Α] από σαχτης ο φαπας, Ναι εγω ειμαι vs Δ Ρ Α Κ Ο Σ[ΕΛΛΑΣ] από -σαχτης-, Harrenhal --------------------------------------------------------------------------------------------- Καταμερισμός ζημιάς.......................49% - Καταμερισμός ζημιάς.......................51…

• 'Ελα nikfap μπορεί να έχετε υπεροχή, αλλά όταν γυρίζουν οι ναυμαχίες καλός σημαιφόρος εισαι και εσυ!!!

• Ο μεγαλύτερος πόλεμος ως τώρα στον Rho!! Καλή επιτυχία στους πολέμαρχους και καλές μάχες!!

• Νίκο ζήτα ρε να μπει poll!! όλοι πιστέυω ότι συμφωνούμε!!

• +1 Γιατί κατά την διάρκεια της μάχης μέσα στην πόλη σου που θα έχεις όλο τον στρατό σου θα μπορείς και τότε να παίξεις με κυματάκια

• Η ιδεα δεν μου αρεσει γιατι ετσι θα χρειαστουμε 1 παραπανω κτηριο στις πολεις μας συνεπως ενα λιγοτερο κτηρειο ειτε μειοτικο ειτε αυξητηκο..! Και αν ηταν ετσι και ειχαμε κανει μια αποικια σημερινη και ερχοταν καποιος με λεηλασια θα μπορουσε να μου παρει ολο το χρυσο..?? ΚΑΤΑ