Search Results

Search results 1-20 of 411.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• Quote from sotos13: “Quote from NIGHT_WOLF: “σε αποκαλεσε κολλητο ο σωτος ,δεν εχω λογω να μην τον πιστεψω ,ο σωτος δεν λεει ποτε ψεματα ” Να τα λεμε αυτα να ακουνε και οι υπολοιποι οφειλω να σε ευχαριστησω...Quote from FRΕΕ_300: “Ο σωτος ειναι οργιο και γιδοβοσκος αλλα δεν με εβαλε ποτε στην διαδικασια να επιλεξω ” Στα ειπα τηλεφωνικα εσενα γιδαρμεξ....... Παιδες μην μπερδευετε το παλιοπαιχνιδο με το εξω,εγω ακομα και τους εικονικους εχθρους μου τους εχω δωσει ευκαιριες και με καποιους γιναμε φ…

• Quote from FRΕΕ_300: “ΕΙΠΑΜΕ ΟΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙΣ ΠΟΛΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΧΕΙΡΩΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ. ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΛΑΤΩΜΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΚΑΚΟΙ ΙΚΑΡΙΑΜΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ. ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΑ ΑΡΧΙΖΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΒΡΙΣΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΩΣΤΕΙΕΣ ΟΛΕΣ, ΤΟ ΓΕΝΕΟΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΜΝΗΜΑΤΑ. ΚΑΤΣΕ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΡΑΤΑΜ…

• Quote from takislar: “Ρε παλιογίδια δεν μπορείτε να μείνετε στο παιχνίδι, τώρα παίζουν και οι μάνες το κωλοπαίχνιδο??? ” ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ ΜΕΓΑΛΕ ΕΔΩ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ ΚΑΡΚΙΝΟΙ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Ο ΠΡΕΖΑΚΙΑΣ ΑΕΡΓΟΣ ΟΙ ΚΑΤΑΡΕΣ ΟΙΣ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΟΙ ΑΠΕΙΛΕΣ ΚΑΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΖΩΗΣ ΑΠΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΠΟΤ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΑΝΔΡΟΥΣ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ ΕΘΝΟΣΗΜΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΖΗΤΗΘΕΙ !!!!! ΦΥΣΙΚΑ Ο ΓΥΝΑΙΚΩΤΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΣΤ…

• ΕΛΑ ΣΩΤΟ ΤΙΜΗΣΕ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΦΟΡΑΣ ΜΕ ΤΟ ΕΘΝΟΣΗΜΟ ΠΑΝΩ!!!!!!!!!!ΑΝΑΞΙΟΣ ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΟΡΑΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟΥ!!!!!!!!!!!!! ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΚΑΤΕΛΗΞΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΕ ΤΟ FREE MOY ΕΛΥΣΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΡΟΙΑ Ο ΠΡΩΗΝ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΣΥΜΑΧΟΣ ΣΑΣ ΣΤΡΙΝΓΚ ΣΑΛΙΑΡΗ ΣΕ ΑΝΕΒΑΖΑ ΣΑΛΙΑΡΗ ΣΕ ΚΑΤΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ ΑΠΟΛΥΤΑ...............ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΣΑΛΙΑΡΗΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΕ ΕΠΕΙΣΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ. ΒΡΩΜΑΣ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ!!!!!!!!!!!!!!! ΑΚΡΙΤΑΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ ΕΓΩ ΣΟΥ ΦΤΑΙΩ 10 ΜΗΝΕΣ Μ…

• Quote from sotos13: “Quote from citywolf: “Χαριν αυτου επιβιωνετε σε ολους τους κοσμους!!! ” Απορω γιατι εγραψες ολοκληρη εκθεση,χωρις να μπορεις να μας αποδειξεις το οτιδηποτε,ποιος ειναι αυτος που βγαζεις στην φορα και γιατι τον στοχοποιεις?Αλλη μια φαντασιοπλητκη εκτιμηση σου ειναι αυτη?Μηπως τελικα ο Billyvg ειχε δικιο για εσενα??Σου ειπε ο free οτι ειχε συμμαχο εναν dog στον εψι΄λον με την ιδια υκολια λοιπον και γω λεω οτι εσυ εχεις συμμαχο τον ΑΝΕΛΕΗΤΟ αρα γνωριζεις τη κανουμε στους κοσμου…

• Quote from Akritas S-W: “βολεμενε δημοσιε ουτε μια τριχα απο τα γκογκολια μου πιανεις. οι διαχισριστες τι κανουν απο χθες? μηπως λεω μηπως ο ανελεητος βαζει το χερακι του και επηρεαζει καταστασεις? μια προειδοποιηση πηρα χθες εγω μια και δημοσιοτεμπελης . λες και ειπαμε τα ιδια. για να δουμε κυριοι διαχειριστες για να δουμε. ” ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ !!!!!ΑΚΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΝΑ ΝΙΝΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΕΚΑΝΕΣ ΛΕΕΙ ΤΙΚΕΤ ΣΤΟΥ…

• ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΑΥΤΑ ΙΛΙ Ο ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΣΤΟ ΚΑΨΙΜΙ ΤΟΥ ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΦΡΕΣΚΑ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ ΟΤΙ ΤΟΥ ΡΙΞΑΤΕ ΛΙΓΕΣ ΦΑΠΕΣ ΠΑΛΙΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΒΓΑΛΑΤΕ ΕΝ ΩΡΑ ΜΑΧΗΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΟΤΙ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙΑ ΑΥΤΟ ΦΡΕΣΚΑ ΚΟΛΟΥΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΦΩΝΑΖΕΙ Π ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ!!!! ΤΙ ΛΥΚΟΣ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΕΝΑΣ ΓΛΥΦΤΑΚΟΣ ΕΙΣΑΙ,ΕΧΕΙΣ ΓΛΥΨΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ,ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΠΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΝ ΤΟ ΓΛΥΨΙΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ…

• ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΕΔΩ?ΒΓΗΚΕ Ο ΑΡΧΙΚΟΤΑΣ ΣΩΤΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ?ΡΕ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΓΛΥΨΙΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΡΑΤΗΓΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΠΑΙΚΤΑΡΑ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ,ΣΕ ΠΕΤΑΞΑΝ ΟΙ ΙΛΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΝ ΩΡΑ ΜΑΧΩΝ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΚΙΟΛΑΣ!!! ΧΤΙΣΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΤΕ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ !!!! ΦΑΡΜΑΡΙΣΜΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΡΧΙΚΟΤΑ ΣΤΡΑΤΗΓΕ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΙ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ ΤΟΥ ΑΚΡΙΤΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΣ ΒΛΑΚΕΙΑΣ ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΜΕΤΡΑΣ?ΚΥΡ…

• Quote from sotos13: “Quote from takislar: “ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ” Quote from takislar: “ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ” Quote from takislar: “ΓΙΔΙΑ, ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ” Πρεπει να το κοιταξεις το θεμα συ εχεις ενα προβληματακι με τα γιδια προφανως.....Quote from NIGHT_WOLF: “του εφυγε η μαγκια αποτομα και τωρα περιμενει στις πολεις του και στα νησια του χαχαχαχα ” Αληθεια τωρα?αχαχααχχααχ αφυ ειστε τοσο μαγκες γιατι δεν ερχεστε να σας δω?Quote from WAR LIKE: “ΑΠΟ ΦΑΠΕΣ ΕΧΕΙΣ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΕΧΕΙΣ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ” Αποδειξεις θελ…

• ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΒΡΩΜΙΑΡΗ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΛΑ, ΠΟΙΟΣ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΕΙΣΑΙ ,ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ ,ΣΤΕΙΛΕ ΒΡΙΣΙΕΣ ΑΠΟ ΜΠΟΤ ΣΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ ΑΘΛΙΟ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΟ ,ΒΡΩΜΙΑΡΗΣ,ΞΕΦΤΙΛΑΣ ΣΑΛΙΑΡΗΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!ΑΠΟ ΦΑΠΕΣ ΕΧΕΙΣ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΕΧΕΙΣ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΑΠΟ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΕΙΣΑΙ ΧΟΡΤΑΣΜΕΝΟΣ ΟΠΟΤΕ ΟΝΕΙΡΕΨΟΥ ΦΑΠΕΣ ΟΤΙ ΕΡΙΞΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙΑ ΝΑ ΣΕ ΓΛΥΤΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΛΟΓΚΑΡΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΠΕΡΑΣΕΣ ΤΗΝ ΙΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Β…

• ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ WAR LIKE ?ΓΥΡΙΣΕ Ο ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟΥΣ prntscr.com/l6vr6m ΠΡΩΤΟΣ ΣΕ ΟΛΌ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ,ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΟ ΣΑΛΙΑΡΙΣΜΑ ΜΕ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΣ ΣΕ ΣΤΗΣΙΜΟ ΠΟΛΕΜΩΝ ΕΠΙΣΗΣ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΣ, ΣΤΟ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΜΠΟΤ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΑΝΤΕ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ,ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΛΟΓΚΑΡΕ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΕ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΚΑ…

• ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΓΗΣ ΟΛΟΙ,,,,,,,,,,,ΟΡΑΤΙΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ?ΣΩΤΗΡΟΥΛΑ?Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΑΔΕΛΦΙΚΟΣ Ο ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ? ΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΑΝ ΕΓΡΑΦΑΝ ΕΓΡΑΦΑΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ? ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΓΙΟ,ΣΩΤΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΟΡΘΙΑ ,ΔΕΝ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΤΙΣ ΚΑΤΑΡΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΓΙΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ !!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ …

• Quote from sotos13: “Quote from NIGHT_WOLF: “εισαι και εσυ απο αυτους που νομιζουν οτι σηκωσαμε στρατηγους γιατι ειδαμε τον σωτο διακοπες?? αν εισαι πλανασαι ,και αν αυτο σου μετεφεραν σου ειπαν ψεματα ....οποτε τα περι γατων και ποντικιων δεν ευσταθουν ” Ρε στριγκ μαζεψε την ******* που απο τις φαπες που ερωγε μπηκε στο μαντρι των φαπωμενων ΙΛΙ ο [b] ******* που εστελνε 5000 πλοια απο 50 ωρες μακρια,μου γραφεις και στο φορουμ παναθεμα σε τραγι.....[/b]Quote from Billy93 VG: “ΟΣΟΙ ΚΡΥΒΟΝΤΕ ΚΑΙ Κ…

• ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΜΑΧΗ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!!!!!ΑΠΛΑ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ***** ΤΗΣ ***** ΤΟΥ (ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ)ΚΑΙ ΤΟΥΣ ***** ΓΙΟΥΣ ΣΤΟΝ ΓΑΜΑ ΣΕΡΒΕΡ(ΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ) ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΙΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΜΑΧΗ ΜΕ ΤΗΣ ΑΓΩΓΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ!!!!!! ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ***** ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ!!!!!! ***** ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΙ ΔΙΑ ΠΑΝΤ…

• Quote from FRΕΕ_300: “ΑΓΑΠΗΤΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΕ. ΙΠ ΝΑΞΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΓΙΑΠΩΝΕΖΟΣ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΕΛΕΙΠΕΣ. ΕΓΩ ΘΑ ΞΑΝΑ ΟΡΚΙΣΤΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΣΑΝ ΑΤΟΜΟ ΟΥΔΕ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΠΟΤ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΣΟ ΣΠΑΘΑΚΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ. ΙΠ ΝΑΞΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ Ο ΙΝΟVΑ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΛΙΟΣ73 ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΜΕ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟΣ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΝΑΞΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΙΚΑΡΙΑΜ.ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΕ ΜΕ ΠΕΡΙΣΙΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΘΡΑΣΣΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΠ ΤΩΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ ΕΙΤΕ ΚΟΙΝΕΣ ΕΙΤΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΙΠ,ΓΙΑΤΙ…

• Quote from FRΕΕ_300: “ΝΤΕΝΕΚΕ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΔΗΜΗΤΡΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΦΑΠΕΣ ΘΑ ΦΑΣ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΥΤΟ. ΕΙΧΑ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΣΥ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΝΑ ΠΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΕΚΤΕΤΑΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΟ ΠΙΚΑΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΚΥΚΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ "ΜΟΥ" ΣΕ ΚΥΚΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ "ΜΟΥ" ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ? Η ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΠΩ ? ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΥΚΛΙΚΑ. ΤΟ ΤΗΛ ΣΟΥ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΘΡΕΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕΣ ΕΣΥ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ . ΟΥΤΕ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΣΑΝΕ, ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣ…

• Quote from FRΕΕ_300: “ΕΣΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΒΡΙΖΕΙΣ. ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΒΡΙΣΗΜΟ. ΕΒΡΙΣΕΣ ΜΑΝΑ ΓΥΝΑΙΚΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ. ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΘΑ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ? ΟΚ. ΠΑΩ ΠΑΣΩ. ” ΕΝΩ ΕΣΥ ΣΑΝ ΑΞΙΟΣ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ ΚΑΙ ΑΚΡΟΔΕΞΙΟ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ ΠΗΡΕΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΒΡΟΣΙΕΣ ΚΛΕΜΕΝΕΣ ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕΤΑ ΖΗΤΗΣΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΠΑΝΗΛΘΕΣ ΔΡΥΜΙΤΕΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΕΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΥΤΑ Π…

• Quote from FRΕΕ_300: “ΑΧΟΥ ΜΩΛΕΕΕΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΘΩΟ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ . ΠΕΣ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΟΤΑΝ ΛΕΣ. ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛ ΕΠΙ 1000 ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ? ΠΟΙΑ ΔΗΛΑΔΗ? ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΙΕΣ ΕΙΠΑΜΕ ΚΟΨΕ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΑΝ ΑΚΟΜΑ ΕΙΣΑΙ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΛΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ . ” ΓΥΡΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕΣ ΣΕ ΠΛΑΚΙΤΣΑ,ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΕΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΣΩΣΕΙΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΣ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΥΑΛΟ ................ΣΠΟΥΡΓΙΤΙΟΥ!!!!!!!! ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠ…

• Quote from FRΕΕ_300: “ΝΑΙ ΜΩΡΕ ΚΑΝΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕ ΤΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΑΕΡΙΣΕΤΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΩ ΕΓΩ ΟΛΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ. ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΝΟΝΗΣΕ ΠΑΛΙ ΠΟΣΟΥΣ ΘΑ ΚΑΤΑΠΙΕΙΣ. ΚΑΤΑΠΙΟΛΑ. ” ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΟΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΙΝ GAME ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΛΛΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ,ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟ ΤΟ ΡΟΥΦΙΑΝΙΛΙΚΙ ,ΤΟ ΦΑΣΙΣΤΙΛΙΚΙ ,Η ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΑΝΙΚΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!! ΠΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΙΞΕ ΜΑΣ ΠΟΣΟ ΔΙΑΡΚΕΙ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ,ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΩ ΧΡΟΝΟ…

• ΜΑΘΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΒΡΙΖΩ ΓΙ ΑΥΤΑ,ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΒΡΙΖΩ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΜΕ ΤΙ ΒΡΙΖΩ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΑ . ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ ΠΡΩΤΟΤΥΠΗΣΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΙΣΩ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΚΑΒΑΤΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΩΣΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΗΝ ΤΑ ΨΑΧΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!! ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ!!!!