Search Results

Search results 1-12 of 12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• + 1 και απο εμένα. πολύ καλή και σωστή ιδέα. μπράβο.

• +1 γιατί να μη γίνει? αφού θα είναι για όλους και δεν θα χάνεις και τα 20λεπτα τσάμπα (διπλανό νησί (μη φανεί και οτι δε ξέρω). ας το μειώσουν στο 1/2 το χρόνο για να μας κρατάει και σε εγρήγορση. όσο για τα θαύματα και τα turbo και τα NOS(οταν τα βάλουν με το καλό) φυσικά και αυτά ανάλογα ευχαριστώ.

• Είναι μια καλή ιδέα που θα βοηθήσει αρκετά ένα αρχηγό ή την ηγεσία να ανεβάσουν τα νέα μέλη της παρέας αρκετά γρήγορα. Οσο για τους διπλούς ....... αυτοί αυτό περίμεναν για να ανέβουν.χαχαχαχαχαχαχα +1

• +1 ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ.

• Quote from Meta knight: “Το λες σοβαρα τωρα αυτο ? Κανεις μα κανεις δεν ξεχναει να στηλει κρασι στις πολεις του εε ? αυτο νομιζεις ? απο οτι καταλαβαινω παιζεις λιγοτερο απο 2 μηνες ε ? και παλι ομως και να ξεχνανε τις δωρεες, υπαρχει παντα καποιος να τους το θυμιζει!” καλησπέρα σε όλους. επειδή βλέπω πυροβολισμούς και (του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ) και αφού ψήφησα είναι η τελευταία φορά που γράφω εδώ. όσο μικρός ή άσχετος και εάν είμαι, στους περίπου 30 μήνες παιχνιδιού στο ΒΕΤΑ και στη …

• xaris-18 δε θέλει πολύ κλικ κλικ για να καταλάβεις τι θέλω να πω. είναι πολύ απλό αφήνεις την ποσότητα που θες και κάνει αυτόματα δωρεές. και στο κάτω κάτω εσύ μη το βάλεις στον αυτόματο εάν το βάλουν σα πρόσθετο. και εάν δεν κατάλαβες πάλι το κράσι το έβαλα γιατί ΟΟΟΟΛΟΙ δε ξεχνάνε να στείλουν στις πόλεις τους ενώ δωρεές αρκετοί από αυτούς λένε (ξεχάστηκα) ελπίζω να σε βοήθησα να καταλάβεις που κολλάει το κρασί.

• +1 και από εμένα γιατί δε παίζει τέτοιου τύπου στραβή δεδομένου ότι όλοι δε ΞΕΧΝΑΜΕ να έχουμε κρασί παντού. αλλά από δωρεές όλο και κάποιοι ξεχνάνε.......

• και για να μην ξεχνιόμαστε η M-R πλέον έχει μπει για τα καλά στο χορό και είναι στην 67 θέση ....(έπεται και συνέχεια) χορευτές ένα σορό .......... παιχτοχορευταράδες ΜΟΝΟ ΕΜΕΙς. Φιλαράκια ένα κι ένα Ίσως λίγο mourlamena. :Enjoyn :Enjoyn :Enjoyn :Enjoyn :Enjoyn

• με αυτά και αυτά άγιο είχαμε που πείσαμε το στρατηγό μας να σταματήσει για λίγο το παιχνίδι και να μπει λίγο και στο και forum. :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: και για να μην ξεχνιόμαστε φτάσαμε και στην 70. :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: Quote: “ 2.12 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση όπως και αυτά της υπογραφής) …

• M-R

poko-poko - - Aρχείο κόσμου Beta

Καλησπέρα σε όλους και όλες. board.gr.ikariam.com/index.php?page=User&userID=22871 pavlosathina το μόνο σίγουρο είναι ότι και εσύ καθώς και ο apaiktos και σίγουρα πολλά από τα παιδιά της φουρνιάς ...... ΦΤΑΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕ. αλλά ΟΚ!!!!!! έτσι είναι η ζωή για όλα έχουμε μια δικαιολογία και εγώ έχω σαν δικαιολογία εσάς τους φταίχτες.χαχαχαχαχα Και για να μην είμαστε και πολύ μακρυά από το θέμα η M-R είναι στην 80 θέση και με Φιλαράκια ένα κι ένα Ίσως λίγο mourlamena.

• +1 και απο εμενα . οχι βεβαια οτι δεν εχουμε το χρονο αλλα ειναι ποιο μεγαλος κοπος και ξεχνας εαν εχεις στηλει 5ή 6ή7 κατασκοπους ........

• Χαιρετώ όλους τους παίχτες και τους αναγνώστες. Σε χρονικό διάστημα λιγότερο απο ένα χρόνο μέσα στο ικάριαμ σε ακαδημία μεγάλης συμμαχίας και περνώντας απο διάφορες θέσεις μέσα σε αυτή, εγώ και κάποιοι φίλοι μου θελήσαμε να δούμε και απο άλλη πλευρά το παιχνίδι και δημιουργήσαμε τη δική μας συμμαχία,το δικό μας cabaret,το ποιο τρελό cabaret. και το βαφτίσαμε Mourlin Rouge (M-R) . Έτσι θέλω και εγώ με τη σειρά μου να πω δυο λόγια για την σχετικά νέα συμμαχία μας Mourlin Rouge (M-R). Απο τις 12/3/…