Search Results

Search results 1-11 of 11.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• ρε αλοντρα τι σε πειραζει ο σμοουκ...ειναι καλο παιδι..... μην δεις ενα καλο παιχτη....κατευθειαν να τον φας..τι εισαι εσυ παιδι μου

• εγεινε.....αλλη φορα θα γραφουμε στα ελληνικα..χαχαχχαχαχχαχα

• ee theristi me olo ton sevasmo..kai tin kali geitwnia.... re file..re sidekne re kardasi...pws na se prosfonisw... poy kriftikes...? den varathikes....na anevazeis stratigous kai emeis..na sas toys trwme..aaa kai gia na pernaei i wra sas dinoyme kai kamia maxi..na min einai monotono to pragma....kai limania sas anoiksame...ti allo na kanoyme poia gia na emfanistite? oso k na traviksei..olo tha sas trwme ton strato toylaxiston me aksiwprepeia dilwse ita... Quote from gaidouri: “2.1 Η γλώσσα του Φ…

• ee green army dwse kai ta dika moy xeretismata ston theristi....an ton vreis...giati emeis stous mid den ton vriskoyme... giati kriftike... ligo ton afinoyme xalaro na anevasei strato..kai meta tsoup...sfigoyme ta zonaria..... alla kamia adistasi..den probale..para mono mia...a fora... Quote from gaidouri: “2.1 Η γλώσσα του Φόρουμ είναι η Ελληνική και μόνο. Τα Αγγλικά επιτρέπονται μερικώς (για παράδειγμα η χρήση λέξεων που δε μεταφράζονται), αρκεί να μην χρησιμοποιούνται με βρισιές ή μειωτικά σχ…

• Καλα το εθεσες στρατηγε μου...αν... εγω παντως σε πενεψα.....ειπα την αληθεια..οτι αν ερθουν οι εσπ με σας θα μαθουν 2-3 σωστα...

• ΑΛΟΝΤΡΑ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΛΥΚΟΥΛΑ.....ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΩ? ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΥΣ.... ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΣΥΜΜΑΧΟ.....ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΕΧΘΡΟ...ΦΟΒΕ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕ ΤΟΝ 7 ΘΑΛΑΣΣΩΝ.....

• Και κατι αλλο θεριστη..μιλας και για BEI,ANTONISA,SENOR αλλα και για την καλη μου την ALONDRA πρεπει να ειχες καλες στιγμες μαζι τους..ομορφες συγκρουσεις...ε? ;) σου εκαναν μεγαλη εντιπωση τα παιδια....ε? και δεν εχεις αδικο...ειναι ψυχαρες....και μεγαλοι παιχτες....αν πας ποτε στην ομαδα τους ισως μαθεις 5-10 σωστα πραγματα..... και στο λεω εγω που επαιξα μαζι τους.... μιλας για τσιρακια..ααχχαχχαχαχα καλο ε?.... με εκανες και γελασα..... θα το ηθελες πολυ αλλα λυπαμαι....δεν ανηκουμε σε τετοι…

• καλημέρα φιλτατε θεριστή..... κατά αρχήν να συστηθω το όνομα μου είναι στορμ και ανήκω στους mid κάτι είπες για vvv και για boh.... κάτι με μπερδεύει.....με αυτούς πολεμάς; ή με mid? εγώ ήμουν κ στις 2 συμμαχίες τιμή μου κ καμάρι μου... κάτι είπες για την αλοντρα....έχεις άσχημη ανάμνηση από αυτήν? γιατί? είναι καλό κ γλυκό κορίτσι...την ξέρω... κάτι είπες ότι είστε 3-4 άτομα... εμείς φταίμε γιά αυτό? όταν πήγατε 3 άτομα στον βαρώνο ταυτόχρονα ήταν σενια? προσωπικά σε ευχαριστώ για την μία και μ…

• ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΜΕ ΝΙΚΗ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΣΤΟΥΣ MID!!!!!!!

• θελω να πω ενα μεγαλο μπραβο στην συμμαχια ssqac... Τους ευχαριστω προσωπικα για τις ομορφες μαχες..αν και δεν καταφερα να παιξω οπως θελω ειδα πολλα καταλαβα πολλα περισσοτερα... Μπραβο στα παιδια! Ο υπουργος των MID LOST

• Καλες μαχες να εχουμε!Καλες μαχες να εχουμε και οι δυο πλευρες..να αποκτησουμε εμπειρια..οσο περισσοτερο μπορουμε.. Και με την νικη στους MID!