Search Results

Search results 1-9 of 9.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• Καλές μάχες και καλή διασκέδαση ......άντε να ζωντανέψει λίγο ο κόσμος ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΕΛΛΑΣ ------B A S E P I------

• ας μετρησουμε κατι ακομα ....... 234 μαχες στρατου η για υλικα υπαρχουν στο φορουμ (αν αχασα και καμια μικρο κακο ) 129 αφορουν σε συνολο σε 3 συμμαχους energy - elsentai -leon κατα βαση λεηλασιες αφου ετυχε αυτοι οι 3 να ειναι στον πυρηνα σας μονοι τους .....και απο εκει ειναι και τα υλικα που λες ....ακομα και οταν ηταν ανενεργοι εσεις κανατε λεηλασιες και ποσταρατε και τις μαχες !!!! πχ prntscr.com/ccgqeq energy τωρα αν εσεις εισαστε ικανοποιημενοι που καταφερατε να λεηλατησετε 3 ατομα που κα…

• να πω και εγω ενα μπραβο στους συμμαχους μου ..... αν και ηρθε σαν φαντασμα πηρε στην ουσια μια καλη αναφορα απο εναν αφου ηταν πια οφ λινε 4 το πρωι !!!!!!!!!!! η ιστορια εχει ομως και συνεχεια ......... Ναυμαχία μπροστά από την πόλη eee (21.06.2016 9:27:19) BASEPI[ΕΛΛΑΣ] από EL Diablo, eee vs nikfaf[ΤΓΜ-Α] από Θεσσαλονικη, CarlosTJ[ΤΓΜ-Α] από ΔΙΑΣ Ѧ --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο.........................66(-72) - Σκάφ…

• εχω και εγω μια ,,,,,,,ας την δωσω να υπαρχει .....και αντε για Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Φαπα Ξαπλα (18.06.2016 10:16:07) BASEPI[ΕΛΛΑΣ] από ЄΓΑΤΟΥΠΟΛΗ, Φαπα Ξαπλα, Є ΚΡΥΣΤΑΛΟΥΠΟΛΗ, Є ΜΑΡΜΑΡΟΥΠΟΛΗ, -msk-[ΕΛΛΑΣ] από ΠΑΛΙ ΞΥΛΟ Ѧ, Є ΚΡΥΣΤΑΛΟΥΠΟΛΗ vs -Dux-[ΤΓΜ-Α] από Φαπα Ξαπλα --------------------------------------------------------------------------------------------- Σκάφος-Έμβολο..........................0(-48) - Σκάφος-Έμβολο........................404(-90) Φλογοβόλο........................…

• πως εχετε διπλο στην συμμαχια το ξερουν ολοι ...... αυτο δεν εχει να κανει με τα ψεματα που λες εδω !!!! τωρα αν νομιζετε οτι με ρουφιανους γινεστε μεγαλοι πολεμιστες οκ αλλα επιπεδο δεν εχετε ..... αν και οι αλλοι στην συμμαχια σου ειναι σαν και εσενα τοτε ολοι εισαστε αλητες που βριζουν προσβαλουν για να κανουν τους μαγκες !!!! θελω να πιστευω οτι μονο εσυ εισαι και οχι οι υπολοιποι. και να ξερεις .... εγω ποτε δεν ειπα οτι ειμαι ο καλυτερος απο ολους.....δεν εχω τετοια κομπλεξ τον χαβαλε μου …

• καλησπέρα στους επισκέπτες θέλω να κάνω μια ερώτηση με δυο σκέλη και να μου απαντήσει όποιος ξέρει ....... αυτά τα πλοία ......πόσο χρόνο θέλουν για να πάνε σε διπλανό νησί ?????? prntscr.com/bhwhja και αυτός που έχει την πόλη .....θα τα είχε δει πριν αρχίσει το τρέξιμο ???? prntscr.com/bhww1k εγώ δεν έχω κάτι άλλο να πω .....ας λένε οι άλλοι

• εσυ αυτο καταλαβες μανωλη ???? κριμα .... και πριν γινει το οτιδηποτε ειχαμε μιλησει και σου ειχα πει στο σκυπε για ποιο λογο παω

• εσυ που εισαι μεγαλος πολεμιστης , θα ξεκινουσες ναυμαχια ετσι ???? http://prntscr.com/bgp3hs γιατι εμενα δεν με ενοχλει να χασω ενα καραβακι παραπανω ...αφου απλα ηθελα να προλαβω την επιστροφη των πλοιων του http://prntscr.com/bgp55h εδω φαινεται η επιστροφη ....με τι διαφορα εχει αρχισει η ναυμαχια ???? αλλα τελειωσαμε ετσι ... http://prntscr.com/bgp6ln με σημαια του ..... οσο για το οφ λινε που ειπες .... εδω ηταν απο την πρωτη ναυμαχια που πατησε κολοσσο ...που πατησε σημαια .... Ναυμαχία μ…

• αν δεν κάνω λάθος , όλες οι αναφορές που βγάλατε , λένε νικητής BASEPI !!!! τίποτα άλλο ...............