Search Results

Search results 1-13 of 13.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• Ξέχασες λέει να στείλεις ς βοηθητικά ? μάλιστα... με 7 πλασιο λογαριασμό λε ς απλά οτι ξέχασες να βάλεις βοηθητικά ? πες τέτοια να γελάει ο κόσμος που τα διαβάζει, αυτές τις μαύρες μέρες να κάνεις τον κόσμο να γελάσει λίγο . αν σκευτεις οτι απαιζα ΧΩΡΙΣ θαυμα.. και παλι εχασες... δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι α σχολιασω.. περαστικα σου, και διακοπες μπαινω οταν θελω ... εσυ δεν υπαρχεις.

• 11. ZeroTolerance 3,445,302 vs 342. Mυθοπλαστης 502,374 ο λόγος που δέχτηκα επίθεση? δεν τον γνωρίζω, μονάχα υποψίες.. το αποτέλεσμα είναι τραγικό για την zero περαστικά σου, που θα πάει, θα μάθεις τα βασικά ή κάτι τέτοιο...φαντασία έχεις.. Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Α Ναυπλιον Α (09.04.2016 23:00:12) ZeroTolerance[ΦΕΥΓΑ] από Α-Κουνελακι-Α, Πόλις, Α Ναυπλιον Α vs μυθοπλαστης[- A -] από Α Ναυπλιον Α, Α-Οίνος Ανοχής -------------------------------------------------------------------------------…

• να το διασκεδασουμε παίδες... μην ξεχνάμε οτι είναι απλά ένα παιχνιο...

• τα κουμπακια.. θελουν δαχτιλακια για να τα πατας..και τα φιλαρακια σου.. οταν " βρεξει " σαν τα πουλκια θα τα ξερασουν... απο εδω και περα , λες δεν λες.. να καταλαβεις οτι δεν με νοιζει το παιχνιο.. αλλα εσυ.. τσα!!! αντε παιξε οσω μπορεις ακομα

• ευχαριστω για το μνμ !!!! τωρα εχω αυτο που θελω... ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ. ΑΛλΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩ!!! ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ ΕΓΩ!!!! οταν θελω εγω. αρωστο... τα εβαλες με λαθος ανθρωπο... ευχαριστω και παλι... τα λεμε.. [center] +1 προειδοποίηση για προσβολή. Georgeion

• ναι.. απλα θα τα πουμε διαφορετικά οι δυο μας.. ξέρεις εξω απο το παιχνίδι.. μακαρι να εκανα αλλη δουλειά να σε βοηθούσα, ξερεις με τα εσωτερικά σου ζορια.. αλλα είμαι απλά τεχνικός δικτύων..

• Quote from ZeroTolerance: “Και μετά τον Κολοσσό ήρθαν και οι διακοπές 3η φορά! ltOFbac.png” ασχολήσου και με κάτι άλλο... η ζωη έχει και αλλα πράγματα.. ωραια.. ανθρώπους ( δεν θα σε φανε βγες εξω ) περπάτα έστω λίγο στον δρόμο .. φτιάξε έστω μουσακά... ΖΉΣΕ!!!! ξέρεις ο κόσμος ζει.. ναι !! το κάνει !!! και απλά σε ... προσπερνάει.. στην παρούσα φάση.. απλά σε αγνοεί.. τραβήξου μόνη σου.. και αν εχεις τα αντερα.. ξερεις πως να με βρεις.. ή να σε βρω εγω.. γιατι εγω δεν ειμαι ντουντουνα..

• ας πούμε οτι έκανα και εγω ενα φεγγάρι διαμάντια... και ισως γνωρίζω μερικούς ? νομιζω εχω ενα μικρο δικαίωμα..

• το δεν εχω αντι επιχειρήματα , ειναι δεν βγάζεις άκρη ? ξερολες ? μας ξερεις τοσο καλα αδερφε ? σου στελνω σε μνμ το κιν μου, να μ πεις απο κοντα ποσω ξερολας ειμαι.. φαω δεν φαω μπαν...

• η διαφορά δυο εκατομμυρίων (( 2.000.000 )) λύθηκε γιατί ο ένας πάει στον άλλον ? πρώτα από ολα, έτσι άρχισε η " διαφορα" μεταξύ τους , και ξερουμε ολλοιιιιιι μας, σαν έξυπνα παιδιά που είμαστε, ότι σε ένα βράδυ , δεν βγάζεις 20.000 στρατιωτικό ... . ή βγάζεις ? .. γιατί αν βγάζεις, στο έδωσα, τότε η διάφορα είναι χαοτική.. ή δεν βγάζεις τόσο στρατιωτικό, που άρα.. το ένας εναντίον ενός, είναι να είχαμε να λέγαμε... θα μου πεις αγορασε καραβια σε ενα βραδυ... ναι ισως... μμμ ποιος θα πουλουσε τοσ…

• Quote from Thuglife Bo gg: “Δεν καταλαβαινω γιατι θεωρείτε παράλογη την Ναντια ! Εννοείτε πως παίζει σημαντικό ρόλο τα 2 επιπλεον μύρια που βαστάει η Ζερο!! Παρολλα αυτά , μάχες δεν βλέπω, ανεβάσατε 30κ στρατηγούς για να τα εχετε για μόστρα!; Δωστε μια συναντηση και σκαστε με τα μουτρα ναουμε..” ετσι ντε.. και εγω το ειπα... 3 γιγα μπαιτ πληροφοριες και μπλα μπλα, για μιση ναυμαχια.. μην τις εχεις πολεμο.. θες σερβερ μονο για τα μνμ τους..

• Quote from Νandia-: “Παρατέθηκε από "Xrusaki" Νάντια, αν ήξερα οτι θα θιχτείς τόσο δε θα το έλεγα! Ο λογαριασμός της συμμάχου μου ήταν πάντα δικός της. Τι λόγο έχουμε να της δώσουμε μεγαλύτερο? Και να υπενθυμίσω οτι εσύ η ίδια έθιξες το θέμα των πόντων. Ούτε την ίδια την είδα να ενοχλείται με την διαφορά τους. Αλλά και εγώ συμφωνώ απόλυτα σε αυτό που είπε πιο πριν ο Νίκος, το θέμα είναι να μπορείς ο ίδιος να διαχειριστείς τον λογαριασμό σου όσους πόντους και αν είναι.... Και για να μην τα πολυλο…

• Quote from Ο Θεός Μαζί Σου (J.Blue): “ Καλησπέρα , ότι λογαριασμό και αν έχει κάποιος , εάν ξέρει να παίζει η διαφορά στην γενική βαθμολογία δεν λέει τίποτα. Εφόσον και οι δυο έχουν χρυσώσει τα πάντα , έχουν τελειώσει τις έρευνες , έχουν πάνω κάτω ίδιους στρατηγούς όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες των κλαψιάρηδων. Αφήστε τες να κάνουν καμιά μάχη κ θα κρίνουμε εκ του αποτελέσματος. ” ρε εσυ .... σε σέβομαι και σε αγαπάω πολύ... αλλα μην λεμε οτι θέλουμε... ειναι 4 φορες μεγαλύτερος , τι να πρωτο πε…