[PHI]THE LAST LEGION (SPQR) Vs KELTORI PRIVE (PRV)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• Ενημέρωση όρων πολέμου μετά απο κοινή συμφωνία ανάμεσα στις δυο συμμαχίες
    1)Οποιοσδήποτε ρίχνει θαύμα θα ειδοποιείται απο τους διπλωμάτες της συμμαχίας και αν σε 2-3 μέρες δεν έχει ανεβάσει ναό η να τον γκρεμίσει τελείως
    Η συμμαχία του θα χρεώνεται 20.000 υλικά και 1000 στρατηγούς
    2) Σε περίπτωση που κάποιος μπει διακοπές ενώ δέχεται επίθεση απο την αντίπαλη συμμαχία η συμμαχία του θα έχει ποινή 50.000 υλικά και 5000 στρατηγούς
  • Eλπιζω να μην βγηκατε για να αρχισετε να βαρατε από τωρα γιατι αλλιως δεν εχει νοημα ο ορος που βαλαμε για να προετοιμαστουν και οι δυο συμμαχιες.

Επισης ένα δικο σας ατομα ριχνει το θαυμα σε νησια μας ενώ υπαρχει ορος να μην γινεται κατι τετοιο. Θα ενημερωθείτε αμεσα αλλα βγαλτε και ένα κυκλικο με τους ορους
    it doesn't matter how long you go as long as you do not stop!
  • ΠΑΝΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΝΟ ΤΗΣ ΦΩΝΗΣ ΜΟΥ, ΣΟΥ ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕ ΕΣΑΣ ΑΥΤΗ Η ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΕΙΑ ΜΑΣ....

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΜΩΣ....

:D ;)

RODENET

ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟΝ ΔΙΠΛΩΜΑΤΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΩΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ Ή ΣΤΟΝ RED ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ/ΔΙΚΟ ΣΑΣ (ΕΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΓΙΑ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΑΙΚΤΗ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΠΙ ΣΕΛΙΔΩΝ ΤΕΛΙΩΣ ΧΑΖΕΣ
    :borg: :borg: :borg:
  • Οκ φιλε. Εμεις θεωρήσαμε την κινηση σας αυτή λιγο υποπτη αλλα αφου προκεται για άλλο θεμα δεν μας πεφτει λογος.

Απλα μεχρι την τριτη στις 6 να εχετε γυρισει πισω στην συμμαχια σας γιατι αλλιως δεν θα μπορειτε να παρετε μερος στον πολεμο. Υπαρχει ορος που λεει ότι μετα την εναρξη δεν μπαινει κανεις σε καμια συμμαχια.
  • καλη επιτυχια και στις δυο συμμαχιες ευχομενος να γινουν εντυπωσιακες μαχες με βαση το επιπεδο των συμμαχιων. :)

Recnamorcen--Μελος PRV
  • καλη επιτυχια και στις 2 συμμαχιες
    ας περιοριστουν τα ποστ εδω και να δουμε κινητικοτητα στο διπλα νημα με της μαχες :thumbup:
    __________________¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_________________
    __________________¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_________________
  • marios.Finarfin wrote:

καλη επιτυχια και στις 2 συμμαχιες
    ας περιοριστουν τα ποστ εδω και να δουμε κινητικοτητα στο διπλα νημα με της μαχες :thumbup:

Eδω είναι το καλυτερο νημα βρε..

Εδώ γινεται το ξεκατίνιασμα
  • Rodenet wrote:

marios.Finarfin wrote:

καλη επιτυχια και στις 2 συμμαχιες

Eδω είναι το καλυτερο νημα βρε..

Εδώ γινεται το ξεκατίνιασμα

ΚΩΣΤΑ θες να αρχισουμε οι δυο μας που δεν παρεξηγουμαστε κι' ολας????
    χαχαχαχαχαχα

:borg: :borg: :borg:
  • dexterity wrote:

καλημερα , οκ φιλε!!!

γιατι το εδειξες αυτο με τα υλικα?

για να με πουν φαρμα? :thumbdown: :|

χαχαχαχα
    γιατι δεν εισαι;;
    χαχαχα

καλες μαχες και καλη διασκεδαση η νικη στον καλητερο

ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ....
    ΚΛΑΨΕ ΠΟΥ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΙ!
  • giannaras wrote:

dexterity wrote:

καλημερα , οκ φιλε!!!

γιατι το εδειξες αυτο με τα υλικα?

για να με πουν φαρμα? :thumbdown: :|

χαχαχαχα
    γιατι δεν εισαι;;
    χαχαχα

καλες μαχες και καλη διασκεδαση η νικη στον καλητερο

ουστ απο εδω :evilgrin:

σε 1 ημερα και 20 ωρες ειμαι στον χι.... :thumbsup:

ακους εκει φαρμα!!! X(
  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ - ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ 2 ΗΓΕΣΙΩΝ ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΔΕΚΤΟ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΤΥΠΗΘΕΙ Ο ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ ΕΩΣ ΟΤΟΥ ΓΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΕΝΕΡΓΟΣ
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 24 ΩΡΕΣ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΟΣΧΕΘΩ ΤΙΠΟΤΑ

ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΑΛΟΓΑ.....ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΝΗΡΑ, ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ

ΑΦΟΥ Ο ΦΟΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΙΜΙΟΤΗΤΑ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ......

stef