[PHI]THE LAST LEGION (SPQR) Vs KELTORI PRIVE (PRV)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• stefpol wrote:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ - ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ 2 ΗΓΕΣΙΩΝ ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΔΕΚΤΟ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΤΥΠΗΘΕΙ Ο ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ ΕΩΣ ΟΤΟΥ ΓΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΕΝΕΡΓΟΣ
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 24 ΩΡΕΣ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΟΣΧΕΘΩ ΤΙΠΟΤΑ

ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΑΛΟΓΑ.....ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΝΗΡΑ, ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ

ΑΦΟΥ Ο ΦΟΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΙΜΙΟΤΗΤΑ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ......

stef

Καλησπέρα φίλτατοι,

Φιλε στεφανε το αιτημα σου δεν εγινε δεκτο γιατι αφορα και αυτό το στρατηγικο κομματι του παιχνιδιού. Και εμεις θα μπορούσαμε να σας ζητήσουμε να μην χτυπήσετε πχ τον ΔΗΜΗΤΡΗ γιατι θα φυγει διακοπες σε λιγο καιρο. Θα μπορουσε η συμμαχια σου να καθισει μια μερα στα νησια σου και να σε προστατευσει όπως σκοπεύουμε να κανουμε και εμεις σε αναλογες περιπτώσεις. Δεν μπορούμε να καθόμαστε σε έναν πολεμο και να λεμε μην χτυπήσεις αυτόν για τον ταδε λογο, τον αλλον γιατι αυτό κτλ

Ελπιζω να καταλαβαίνεις τι θελω να πω. Παντως από εμενα αφου συννενοηθω με την ηγεσια αν θελετε μπορούμε να συζητήσουμε την περιπτωση σου να δουμε τι μπορούμε να κανουμε. Γιατι κανουμε τον πολεμο για να διασκεδασουμε και όχι για να κερδίσουμε και να αποδειξουμε κατι. Ευχομαι να βρεθει μια λυση ώστε αμφότερες οι συμμαχιες να είναι ικανοποιημένες.
    it doesn't matter how long you go as long as you do not stop!
  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΑΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ....

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥ ΠΑΙΧΤΗ

ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΘΟΝΤΑΙ 10 ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΙΠΛΑ ΠΟΛΕΙΣ

ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΛΕΗΛΑΣΙΑ ΑΠΟ 3 ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ

ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ PRV.

ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ PRV ΠΙΑ.

ΑΝ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΟΤΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΝΤΑΣ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΓΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΘΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΩ ΠΛΗΡΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΡΑΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΩ.

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ.......ΑΝΤΕ ΜΩΡΗ ΕΛΛΑΔΑΡΑ !!!!!!!!
    ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ !!!!!!

• λιγη ωρα πριν αρχισει ο πολεμος ξαναβγαζω ποιοι ειναι εκτος συμμαχειας....

franchi, w0lol0

prntscr.com/3w0hya

sammy_win
    prntscr.com/3w0i8s

Nassoutos
    prntscr.com/3w0ifb

akoyi13,ΑΤΣΙΔΑΣ

prntscr.com/3w0iqf

daglinia, prntscr.com/3w0j9t

monica kai stef, prntscr.com/3w0jrc

καλη μας συνεχεια και καλη διασκεδαση σε ολους και νικη στην συμμαχεια μου...

:borg: :borg: :borg:
  • stefpol wrote:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ - ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ 2 ΗΓΕΣΙΩΝ ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΔΕΚΤΟ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΤΥΠΗΘΕΙ Ο ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ ΕΩΣ ΟΤΟΥ ΓΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΕΝΕΡΓΟΣ

ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΑΛΟΓΑ.....ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΝΗΡΑ, ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ

stef

ας μην εκλεβες να μην ετρωγες μπαν να μην τα παθαινες αυτα

αφου εισαι μπαναρισμενος οποιαδυποτε πραξη κατα σου ειναι σωστη και δικαιολογιμενη
    επεισης αναφορες απο μπαναρισμενους και ανενεργους δεν μετρανε στους πολεμους (διορθωστε εαν κανω λαθος)

αρα ας προσεχες εγω θα φωρτωνα απο ολες τις πολεις σου στην θεση τους

ειμαι υπερ του σωστου και του τιμιου αν και ο ρεδ ειναι φιλος αλλα υπαρχουν ορια σε ολα

edit: Αιμα δεν μπορεις να αμυνθεις ανενεργο παιχτη
    στεφανε μην ξεκινας την κλαψα και τα κεφαλαια τοσο καιρο κοροιδευες ολον τον σερβερ μεχρι που εντοπιστηκες και εσυ (καιρο πριν αλλα αργησαν οι αντιδρασεις στα τικετ που ειχαν γινει και παλαιοτερα)
    δωσε και εσυ μερικα απο τα υλικα σου που με κλεψιες απεκτησες αντε ντε

(ξαναλεω για να μην παρεξηγηθω ειμαι υπερ του καλητερου που ακομα δεν ειναι γνωστο ποιος ειναι αρα ειμαι ουδετερος το μονο που εχω την θεληση να δω ειναι τον ρεδ να χειριζεται τους στρατηγους του (ειχα την ευκαιρια να τον εχω αντιπαλο μια φορα αλλα αυτο κρατησε για μερικες μονο μερες))

[alac]Έχει δοθεί προειδοποίηση

# Al Achtsa #[/alac]

ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ....
    ΚΛΑΨΕ ΠΟΥ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΙ!

The post was edited 1 time, last by giannaras ().

• giannaras wrote:

stefpol wrote:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ - ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

stef

ας μην εκλεβες να μην ετρωγες μπαν να μην τα παθαινες αυτα

αφου εισαι μπαναρισμενος οποιαδυποτε πραξη κατα σου ειναι σωστη και δικαιολογιμενη
    επεισης αναφορες απο μπαναρισμενους και ανενεργους δεν μετρανε στους πολεμους (διορθωστε εαν κανω λαθος)

αρα ας προσεχες εγω θα φωρτωνα απο ολες τις πολεις σου στην θεση τους

ειμαι υπερ του σωστου και του τιμιου αν και ο ρεδ ειναι φιλος αλλα υπαρχουν ορια σε ολα

ρε γιαννη!!!! τι ειπες τωρα!!!!!
    το ειχα ξεχασει τελιως.... :phatgrin:

τσαμπα τον εδιωξα!!!!

μου φενεται οτι :sleeping: μουν ορθιος!!!

• εγω προσφερθηκα να ερχομουν στην συμμαχεια σας να ριξω και εγω καμια φιλικη φαπα

αλλα δεν ειμαι αποδεκτος αυτην την απαντηση ελαβα
    βεβαια πριν βιαστεις μπορουσες να ρωτησεις εκτως εαν κανεις δεν το θυμοτανε

ξεχασατε τους πολεμους και τις μαχες και μαθατε ολοι να κλεβεται στο πειρατικο (δεν κατηγορω καποιον προσωπικα σε αυτο το μηνυμα μιλαω γενικα)

μεχρι στιγμης ο χι ειναι ο καλητερος σερβερ σε μαχες αν και ειναι νεος υπηρξαν ειδη 2 μαχες 80 γυρων περιμενω στον φι να δω 180 γυρων

ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ....
    ΚΛΑΨΕ ΠΟΥ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΙ!
  • ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΣ ?

ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΠΑΙΞΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ?

ΜΙΛΑ ΜΕΤΑ ΒΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ .....ΑΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΠΡΩΤΑ

ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΩΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ .... ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΠΡΩΤΙΜΑΜΕ

ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΝΗΜΑ

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΣΥΧΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΩΣ ΤΩΡΑ

• οτι δεν μπορεις να αντιμετοπησεις το αποφευγεις

μονο να ηξερες ποσα ατομα σου ειχανε κανει επανηλημενα τικετ και ας ηταν συμμαχοι τοτε κλπ
    εμεις οταν λεμε δεν θελουμε τους μποτακιδες το ενοουμε και ας ειναι και αδερφια

εγω οτι λεω το λεω μονο και μονο για να ανοιξω τα ματια των ακροατων
    εφαγες μπαν για τα ανεπτυγμενα μποτακια σου για καταχρηση κανονων και γυρνας και λες να μην περνουνε οι αλλοι τα υλικα σου και οτι εισαι τιμιος παιχτης και αλλα σορο τετοια
    ειχες και το θρασος πριν μερικους μηνες να σχολιασεις και τις κυνησεις μου
    μεχρι και να μαζευω εγω τα μποτακια σου για να σε προστατευω μου ειπες γτ δεν ειχες χρονο και εφαγες την αρνηση κατα μουτρα

εγω λεω να αφησεις τα κλαψουρισματα και να βγαλεις λιγο στρατο εκτος απο λονχες και σφεντονες να πας να πολεμησεις εαν ξερεις πως γινεται

μεχρι στιγμης το μονο που σου χρειαζοτανε ηταν 1 λονχη να βαρας τα μποτακια σου να περνεις υλικα
    τωρα πρεπει να βγαλεις και το κατι παραπανω αντε να σε δω να σε θαυμασω

edit: Πατα και αναφορες η αληθεια ποναει και το ξερουμε

εχουν κρατηθει ολα στο αρχειο των τικετ που εχω κανει βλεπεις εγω παντα εχω αποδειξεις για οτι λεω σε αντιθεση με καποιους αλλους που με κατηγορουσαν χωρις καμια αποδειξει παραπληροφοροντας και λασπολογοντας

(το παρακατω μηνυμα παιχνιδιου δεν εμφανιζει ουτε τον αποστολεω ουτε τον παραληπτυ ουτε ημερομηνια ουτε ωρα οποτε δεν μπορω να φαω μπαν για απλα μερικες προτασεις που δεν εγραψα εγω)

edit και επειδη αυτο εδω ειναι νημα πολεμου λεω να σας αφησω μπας και μπορεσεις να μου αποδειξεις το αντιθετο δηλαδη οτι δεν εισαι μια φαρμα με καλοστημενα μποτακια

ευχηθηκα ειδη να κερδησει ο καλητερος αντε να δουμε

στεφανε μιλα μονος σου δεν σου απανταω αλλο εδω σε αυτο το νημα μπορεις να πεις οτι αβασιμη και ψευδη κατηγορια θελεις

τραβα να απολαυσεις τονα γωνα σου τωρα

ναι αντε μιλα για προδοτες και προδοσιες
    οταν σας εδωσα ενα μαθημα τοι τα μποτακια σας δεν βγενουν πειρατεια το ειπατε προδοσεια
    μπενατε πειρατικο με το πολυ 40κ πληρωμα επειδη ειχα καλες σχεσεις με τους αλλους πειρατες και δεν σας τρωγανε
    ναι εσυ δεν ειχες μονο τοσο λιγο πληρωμα αφου ειχες τα μποτακια εκει να σου μαζευουν σπαθια
    βεβαια μπροστα σε αυτο που εφτιαξα εγω σε εκεινον τον γυρο βαρωντας τους τεμπελιδες και τους συμφεροντολογους της τοτε αε (μερικοι ισως να μην ηταν ετσι) ηταν πολλαπλα μεγαλητερο και ειπα μπραβο στον αιμα που εαν και με το ποσοστο τυχης με κερδησε και ας μην ειχε παραπανω

οι αλλοι που μπενατε σε 50αδες και γεμιζατε τις λιστες με αε και ολοι χαιροσασταν και λεγατε οτι ευκολα τερματιζεις ειχατε το μπονους μονο και ησασταν ντροπη για οσους προσπαθουσαν
    παρολο που δεν ειχα σκοπο να κανω κατι τετοιο ενα κυκλικο μηνυμα που τοτε ειχε βγει το οποιο ελεγε οτι στο πειρατικο μπενεις χαλαρα 10αδα με 1400 πληρωμα με εξοργησε δεν φτανει που του εκαναν την χαρη βγηκε και ο τοτε συμμαχος να πει αυτην την σκεψη
    οτι εγινε απο εκει και περα ηταν για να δειξω στους ανευθηνους οτι εαν εχουν εχθρο δεν μπενουν μεσα
    οτι και να πεις βλεπεις εγω εχω και τα μηνυματα και τα επιχειρηματα και τις αποδειξεις να δειξω τοι ειναι ψευδες αλλα οπως πειραματα εχουνε δειξει

εαν το 99% πιστευει μια αποψη και το 1% πιστευει μια αλλη εαν οι αποψεις αυτες ειναι αντιφατικες τοτε καθε νεος υποστηρηχτης των αποψεων πηγενει εκει που εχει την μεγαλητερη απηχηση και το συμφερον

εαν θες και το πειραμα στο βρισκω να το δεις

αντε τραβα τωρα να κλαψουρησεις

> Την **.**.**** **:** ο/η **** έγραψε:
    > > ωραια
    > >
    > > σου εχω προταση
    > >
    > > αυτο που κανουμε μεταξυ μας δηλαδη
    > >
    > > φερε εδω πολη , σε εμας
    > >
    > > στον επομενο γυρο θα μαζευουμε ολοι για σενα
    > >
    > > και θα φροντισεις στο τελος να βγουμε ολοι για υλικα

και αυτο το μηνυμα μου ειχε ερθει τοτε που οι συνθηκες ηταν διαφορετικες και ολοι με εκμεταλευοσασταν

Την **.**.**** **:**ο/η **** έγραψε:
    > > > > > > > > > > > > ενα θα σου πω
    > > > > > > > > > > > >
    > > > > > > > > > > > > εισαι η ζωη του παιχνιδιου....

βεβαια οταν αποφασησα να σας λυξω ολα αλλαξαν

τον συμμαχο τον υποστηριζεις και ας εχει αδικο
    τον εχθρο τον βριζεις και ας εχεις αδικο

2.15 Ποστ με περιεχόμενο ή Screenshots/Video/υπερσυνδέσμους (λινκς) που περιλαμβάνουν ονομαστικά ξεκάθαρη καταγγελία ή υπονοούμενο και που υποδεικνύουν ότι κάποιος έκανε κάτι παράνομο στο παιχνίδι, δεν επιτρέπονται. Για οποιαδήποτε καταγγελία που αφορά το παιχνίδι, απευθυνθείτε στον αρμόδιο Χειριστή Παιχνιδιού μέσω του GameForge Ticket System

[alac]+1 προειδοποίηση για παραβίαση του παραπάνω κανόνα
    Παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες του φόρουμ

# Al Achtsa #[/alac]

ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ....
    ΚΛΑΨΕ ΠΟΥ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΙ!

The post was edited 4 times, last by giannaras ().

• ΓΙΑΤΙ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΝΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ?

ΓΙΑΤΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΥΧΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΤΣΙΔΕΣ ?

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΝΗΜΑ ΟΠΩΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΠΛΕΥΡΕΣ ?

PS.....ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ ΜΠΑΝ
    ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ
    ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ

ΘΕΣ ΝΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΔΩΤΕΣ ?
    ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΝΗΜΑ, ΟΧΙ ΕΔΩ
    ΘΕΣ ΝΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΟΥΛΑΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΑΝ ΚΑΛΑ ?
    ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΝΗΜΑ, ΟΧΙ ΕΔΩ

ΑΣΕ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.....
    ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΔΩ......

• Ηρακλη ειναι ακυρα τα print screen που εστειλες πρεπει να ειναι το μηνυμα διωξε απο την συμμαχια απλα σε ενημερωνω για να ξερεις :)
    Μελη συμμαχιων κατα την εναρξη
    prntscr.com/3w2k0h θα ενημερωσω και αυριο το βραδυ για τα ατομα που αποχωρισαν απο πρβ :)

The post was edited 1 time, last by anekdotakias ().

• καλησπερα,

ο πολεμος ουσιαστικα ειναι ενεργός εδώ και κάποιες ώρες βάσει όρων του νηματοθέτη, όχι απο 18/6

"Ο πόλεμος θα είναι ενεργός από της 24 Ιουνίου 2014 ώρα σερβερ 18:00"

αρα μπορω να δωσω τις ευχές μου για καλές μάχες και με νίκη στην αδελφική μας PRV

μάχες με ανενεργούς και τιμωρημένους δε μετράνε σε κανένα πόλεμο, ούτε αναρτώνται βάσει κανόνων φόρουμ, αυτο επειδη έγινε αναφορά σε ανενεργό παίκτη, και ποστάρισμα με αναφορές από ανενεργό προειδοποιείται ασχέτως αν θέλουν ή δε θέλουν οι εμπλεκόμενες συμμαχίες!!!

achi43
    ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ Archangels
    Ἀναστήτω ὁ Θεός, καὶ διασκορπισθήτωσαν οἱ ἐχθροὶ αὐτοῦ, καὶ φυγέτωσαν ἀπὸ προσώπου αὐτοῦ οἱ μισοῦντες αὐτόν

Ω Τριάς Θεέ μου, Πατήρ Υιός και Πνεύμα, ελέησον τον κόσμον.

έστι δίκης οφθαλμός, Ός τα πάνθ'ορά

• Ηρακλή στο ξανα ειπαν πιο πανω αλλα μαλλον δεν το ειδες. Οι φωτογραφιες που βγαζεις είναι ακυρες. Αν πχ εγω τωρα τον χτυπησω και του παρω υλικα θα μετρηθουν κανονικα. Πρεπει να στειλει φωτογραφια ο υπουργος σας με το μηνυμα του διπλωματη ότι τον διωξατε
    it doesn't matter how long you go as long as you do not stop!
  • Υπολογισμός απωλειών μέχρι #4 ποστ
    Υλικα κερδισμένα SPQR 248078
    Υλικα κερδισμένα PRV 0
    Στρατηγοι κερδισμενοι SPQR 8202.2 x50 = 410110
    Στρατηγοι κερδισμενοι PRV 4581.8 x50 = 229090
    Συνολικές απώλειες Υπερ SPQR = 658188
    Συνολικές απώλειες Υπερ PRV = 229090
    Διαφορά ανάμεσα στις συμμαχίες = 429098 υπερ SPQR