[PHI]THE LAST LEGION (SPQR) Vs KELTORI PRIVE (PRV)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ...

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΤΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΣΧΕΤΟ ?
    ΕΛΕΟΣ, ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ

ΑΝΤΕ ΜΩΡΗ ΕΛΛΑΔΑΡΑ.......

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΣ ΕΜΑΣ

ΤΡΕΛΑΝΕ ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ !!!!!!!!!!!

[alac]+1 προειδοποίηση για spam και πρώτο ban
    Παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες του φόρουμ

# Al Achtsa #[/alac]

• giannaras wrote:

το χειροτερο ειναι η παραπηροφορηση κυριε λογοκριθηκε
    εαν καταλαβα καλα μιλας για πανελλαδικες
    και επειδη εγω σε αντιθεση με αλλουσ ειμαι ΑΝΘΡΩΠΟΣ καλη επιτυχεια να εχεις

η ημιμαθεια ειναι δυπλωματεια ομως η παραπληρωφορηση ειναι ψεμα και εσυ ξερεις να παραπληροφορεις πολη καλα οπως και να λες και την μιση αληθεια ξερεις πολη καλα

καλη επιτυχεια σημαντικοτερες ειναι οι πανελλαδικες απο το ικαριαμ εγω ειχα σταματησει 3 χρονια το παιχνιδι απο το λυκειο και ξαναρχησα μολις τελιωσα με τις πανελλαδικες οποτε ξερω να δυνω βαση σε οτι ειναι ποιο καθοριστικο στην πραγματικη ζωη βλεπεις ξερω τι μου γινεται οποτε κοψε το ειρωνικο σου ηφος

Aχ ποσο καιρο περιμενα αυτή τη στιγμη που θα φυγω και θα τα βγαλω όλα στην φορα και θα γελαω από μια γωνια μονος μου. Φιλε γιαννη εχω κρατησει ολες τις εικονες από την πρωτη μας κοντρα. Καποιοι από αυτους που πηγες να στρεψεις εναντιον μου τις εχουν ηδη και καταλαβαν για τι ατομο μιλαμε. Για να βοηθησω λιγο η παραπληροφορηση δεν θεωρείται ψεμα θεωρείτε πως δεν γνωρίζεις εξ ολοκληρου ένα θεμα και το μεταδίδεις λαθος. Αρα δεν παραπληροφορώ αλλα πληροφορω. Λες επισης ότι η ημιμαθεια είναι διπλωματια. Αυτό δεν το καταλαβαινω αν θες εξηγησε το μου. Ειμαι νεαρος στην ηλικια, επετρεψε μου να μην μπορω να καταλαβω πως κατάφερες και ταυτιζεις αυτές τις δυο λεξεις με συνεπεια να μην μπορω να απαντησω. Τελος θελω να σου πω πως δεν σε ''εθιξα'' ουτε σε ειρωνευτικα για την πραγματικη ζωη σου κρινοντας από τον χαρακτήρα σου μεσω ενός παιχνιδιού ( αν και ξερεις λενε ότι ο ανθρωπος όταν ξερει ότι δεν μπορει κανεις να τον αναγνωρισει ,ειτε αυτό είναι μεσα σε ενα παιχνιδι ειτε πισω από μια μασκα ειτε οπουδιποτε, λενε φιλε ότι βγαζει τον πραγματικο ευατο του, το μισος και τα κομπλεξ του που δεν είναι ικανος να αναδειξει στην πραγματικη ζωη φοβούμενος την κριτικη που θα λαβει από ατομα στον αληθινο του περιγυρω). Όπως καταλαβαίνεις λοιπον δεν σε εθιξα αλλα σου ξεκαθαρισα πως πιστευω ότι μιλας για πραγματα χωρις να εχεις ακουσει τη γνωμη των αλλων και κρινεις με βαση την μιση αληθεια. Επειδή και εγω είμαι ανθρωπος ευχομαι να κατάφερες και να μπηκες εκει που πραγματικα ηθελες και να τελειώσεις το συντομοτερο (αληθεια που εχεις περασει; Φυσικο; Γιατι ολοι οι φυσικοι που ξερω στα γιαννενα τελειωσαν).
    Τελος επετρεψε μου να θεωρω πως είμαι πληρης αφου τα κοντινα μου ατομα γνωριζουν τι πραγματικα εχει γινει σε ολες τις περιπτώσεις. Οποιος νιωθει πληρης δεν εχει την αναγκη να αποδειξει τιποτα σε κανεναν ουτε να καθισει να ακουσει τις εκδοχες ολων γιατι πολυ απλα δεν τον νοιαζει και ουτε θελει να ασχοληθεί. Αλλωστε πολλες φορες οι δυο επιμαχομενες μεριες εχουν διαφορετικη οψη των πραγματων και αδυνατουν να ερθουν λιγο στη θεση του αλλου να δουν πως αυτος βλεπει τα πραγματα. Απλα εχουν σχηματισει μια γνωμη και την υποστηριζουν σαν ένα παιδι που κλεινει τα αυτια του και φωναζει για να μην ακουσει τον αλλον.
    Να ξερεις φιλε ότι παντα θες να δειχνεις καλο προσωπο και να υπηρετείς το καλο προσπαθώντας να γινεις αποδεκτος από τους γυρω σου αλλα καποια στιγμη αφου εχεις πλεον κουραστεί και εισαι ετοιμος να παραδωσεις τα οπλα, αναθεωρείς και πλεον δεν σε νοιαζει να βγεις να αποδειξεις ότι δεν εισαι ελεφαντας (η παρτακιας όπως με αποκαλεσες εσυ και αλλοι). Ο χωρος δεν αποτελει δικαστηριο νομιζω. Ας δουμε τα πραγματα τοσο απλα, οσο απλα είναι. Το παιχνιδι είναι ετσι ώστε να δημιουργούνται διαμάχες το θεμα είναι όμως να ειμαστε σε θεση να απελευθερωθούμε μετα από ένα μικρο διαστημα από την γλυκια εχθρα γιατι μετα η εχθρα μετατρεπεται σε μισος και το μισος δεν μπορει να απομακρυνθεί ευκολα, θα παρει καιρο για να ησυχάσουμε από αυτό.
    it doesn't matter how long you go as long as you do not stop!

The post was edited 1 time, last by Rodenet ().

• μπραβο ωραια λογια αλλα ξερω πολυ καλα οπως ξερεις και εσυ οτι δεν εισουν ουτε σωστος ουτε τιμιος ουτε ειχες καποια ηθικη αυτο που εισουν ηταν συμφεροντολογος ψευτης υποκρυτης και παρτακιας

χμμμ οχι δεν προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας προσπαθεις να αποδειξεις οτι εγω ειμαι ελεφαντας

δεν εχω να πω κατι εχω κουραστει να γραφω τα μηνυματα τα εχω και εγω τα εστειλα μαλιστα και σε πολλους αλλα δεν με νοιαζει τι πιστεψαν και τι οχι εκεινο το κεφαλαιο εκλεισε οσοι ειχαν μια στοιχειωδη λογικη και μια σωστη σκεη καταλαβαν τι ηθελες να πετυχεις και τι πετυχες
    ολα ομως αυτα τελιωσαν και δεν γουσταρω να ξανανοιξω το θεμα και ουτε θα το κανω

για μια στιγμη κολοφαρδιας λογο του 10% τυχης στην εφοδο εγιναν τοσα νηματα και τοσο σουσουρο

τελος αυτα

οσο τωρα για την σχολη οχι δεν ειμαι στο φυσικο ειμαι στο μεχανικων ηλεκτρονικων υπολογιστων και πληροφορικης στα γιαννενα 5ετη φοιτηση καλη αλλα δυσκολη σχολη

σου ευχομαι τα καλητερα και μην ακους οτι λενε στην ηλεοραση επρι ποσοστων αποτυχιας και λοιπα
    οπως και εσυ θα εχεις καταλαβει με τοσα χρονια στα θρανια υπαρχουν παιδια που δεν διαβαζουν ειτε επειδη δεν γουσταρουν ειτε επειδη δεν μπορουν και αυτα τα παιδια δνουν πανελλαδικες οπως και ολα τα αλλα που προσπαθουν ομως ανεβαζουν το ποσοστο της αποτυχιας

οι πανελλαδικες ειναι σαν ενα σχολικο διαγωνισμα απλα ειναι το διαγωνισμα που θα κρυνει την ζωη σου
    τα θεματα δεν ειναι δυσκολα ειναι βατα απλα το ανχος σε εμποδιζει να σκεφτεις σωστα
    εαν δωσεις οεφε θα καταλαβεις οτι ο οεφε σαν δυσκολια ειναι δυσκολοτερος απο τις πανελλαδικες επεισης εαν εισαι σε ενα αξιολογο σχολειο με σωστους καθηγητες θα δεις οτι τα διαγωνισματα των καθηγητων ειναι επεισης δυσκολοτερα και διορθωνονται πιο αυστηρα και ολο αυτο για να σε κανουν να προσπαθεις παραπανω αλλα και στο τελος να γραψεις καλητερα απο οτι εγραψες στα αλλα διαγωνισματα για να νιωσεις οτι τα εδωσες ολα

πχ εγω εγραφα εκθεση στο σχολειο 14 και στις πανελλαδικες εγραψα 18.2 η διαφορα ηταν στην δυσκολια που στο διαγωνισμα των πανελλαδικων δεν υπηρχε αλλα και στην διορθωση που ηταν σαφεστατα λιγοτερο μαχαιρομα απο αυτη των καθηγητων του σχολειου

ηερω οτι ολα αυτα δεν πολυ νοιαζουν το φορουμ ειδικα σε αυτο το νημα αλλα αφου εγινε το θεμα απαντησα και το κλεινω εδω

περιμενω μαχες να δω ΑΝΤΕ!

ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ....
    ΚΛΑΨΕ ΠΟΥ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΙ!
  • giannaras wrote:

δεν εχω να πω κατι εχω κουραστει να γραφω τα μηνυματα τα εχω και εγω τα εστειλα μαλιστα και σε πολλους αλλα δεν με νοιαζει τι πιστεψαν και τι οχι εκεινο το κεφαλαιο εκλεισε οσοι ειχαν μια στοιχειωδη λογικη και μια σωστη σκεη καταλαβαν τι ηθελες να πετυχεις και τι πετυχες

giannaras wrote:

μπραβο ωραια λογια αλλα ξερω πολυ καλα οπως ξερεις και εσυ οτι δεν εισουν ουτε σωστος ουτε τιμιος ουτε ειχες καποια ηθικη αυτο που εισουν ηταν συμφεροντολογος ψευτης υποκρυτης και παρτακιας

χμμμ οχι δεν προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας προσπαθεις να αποδειξεις οτι εγω ειμαι ελεφαντας

ολα ομως αυτα τελιωσαν και δεν γουσταρω να ξανανοιξω το θεμα και ουτε θα το κανω

για μια στιγμη κολοφαρδιας λογο του 10% τυχης στην εφοδο εγιναν τοσα νηματα και τοσο σουσουρο

τελος αυτα

οσο τωρα για την σχολη οχι δεν ειμαι στο φυσικο ειμαι στο μεχανικων ηλεκτρονικων υπολογιστων και πληροφορικης στα γιαννενα 5ετη φοιτηση καλη αλλα δυσκολη σχολη

σου ευχομαι τα καλητερα και μην ακους οτι λενε στην ηλεοραση επρι ποσοστων αποτυχιας και λοιπα
    οπως και εσυ θα εχεις καταλαβει με τοσα χρονια στα θρανια υπαρχουν παιδια που δεν διαβαζουν ειτε επειδη δεν γουσταρουν ειτε επειδη δεν μπορουν και αυτα τα παιδια δνουν πανελλαδικες οπως και ολα τα αλλα που προσπαθουν ομως ανεβαζουν το ποσοστο της αποτυχιας

οι πανελλαδικες ειναι σαν ενα σχολικο διαγωνισμα απλα ειναι το διαγωνισμα που θα κρυνει την ζωη σου
    τα θεματα δεν ειναι δυσκολα ειναι βατα απλα το ανχος σε εμποδιζει να σκεφτεις σωστα
    εαν δωσεις οεφε θα καταλαβεις οτι ο οεφε σαν δυσκολια ειναι δυσκολοτερος απο τις πανελλαδικες επεισης εαν εισαι σε ενα αξιολογο σχολειο με σωστους καθηγητες θα δεις οτι τα διαγωνισματα των καθηγητων ειναι επεισης δυσκολοτερα και διορθωνονται πιο αυστηρα και ολο αυτο για να σε κανουν να προσπαθεις παραπανω αλλα και στο τελος να γραψεις καλητερα απο οτι εγραψες στα αλλα διαγωνισματα για να νιωσεις οτι τα εδωσες ολα

πχ εγω εγραφα εκθεση στο σχολειο 14 και στις πανελλαδικες εγραψα 18.2 η διαφορα ηταν στην δυσκολια που στο διαγωνισμα των πανελλαδικων δεν υπηρχε αλλα και στην διορθωση που ηταν σαφεστατα λιγοτερο μαχαιρομα απο αυτη των καθηγητων του σχολειου

ηερω οτι ολα αυτα δεν πολυ νοιαζουν το φορουμ ειδικα σε αυτο το νημα αλλα αφου εγινε το θεμα απαντησα και το κλεινω εδω

περιμενω μαχες να δω ΑΝΤΕ!

Συνχαρητηρια , καλη επιτυχεια στην ζωη σου :) Οι μαχες ειναι στο διπλα φορουμ μπορεις να πας και να δεις ηδη υπαρχουν αρκετές!

Επισης D3XT3R1TY εχτος
    prntscr.com/3xmy1d

The post was edited 1 time, last by anekdotakias ().

• Γιαννη όπως σου ειπα ο καθενας εχει την δικια του, προσωπικη αποψη. Ας μην το κουρασουμε άλλο. Δεν θα ξανααπαντησω σε αυτό το θεμα για τις μεταξυ μας διαμάχες, αλλωστε τελειωσαν όπως σου ειπα δεν εχω σκοπο να ξανακανω κατι εναντιον σου.
  • [alac]Καλησπέρα σας.Το νήμα αν δεν καταλάβατε είναι νήμα πολέμου και όχι γενική συζήτηση.Αν δεν έχετε να γράψετε κάτι που αφορά τον πόλεμο μην σπαμάρετε το νήμα.Αν συνεχιστεί τα μηνύματα θα προειδοποιούνται.[/alac]
  • Καλησπέρα σε ολο το φόρουμ
    Η συμμαχια μου δεχεται επιθεσεις απο αλλα ατομα εχτος πολεμου (οπως papamixalis1) ζητησε προσωρινη παυση του πολεμου απο την PRV αλλα δεν εγινε δεκτη για να ξεκαθαρισουμε το θεμα για αυτο η συμμαχια μας
    Δηλωνει την ΗΤΤΑ της σε ολο το φορουμ
    Παρακαλώ να κλεισει το θεμα πολεμου και μαχων
    Ο προσωρινος στρατηγος SPQR
    prntscr.com/3xqx3g
    Συνχαρητηρια στα παιδια της PRV για την ΝΙΚΗ τους λυπουμαστε που δεν μπορουμε να ανταπεξελθουμε ετσι στον πόλεμο !
    Παρακαλω να κλειδωσει το thread :locked: :locked:
  • Να γραψω οτι ο λογος της ληξης σας ειναι φτηνες δικαιολογιες κατα εμε.Ειναι ανηκουστο να μην μπορειτε να χειριστειτε συμμαχια με τοσα ατομα ενα ατομο. Ιδιαιτερως οταν βρισκεται και διπλα σας.Θεωρω οτι το κανετε για να προστατεψετε τα υλικα της πειρατειας που το βρισκω και φυσιολογικο.Μαγκια σας να τρωτε ηττα πολεμου για υλικα....αλλωστε ειχαν αρχισει ηδη να αλλαζουν χερια ε?? :)

Στρατηγος PRV---> Recnamorcen
  • Καλημερα,
    συγχαρητηρια στην συμμαχια μου η οποια απεδειξε σε αυτες τις λιγες ημερες την πολεμικη της ισχυ, η ανωτεροτητα μας φανηκε στα πεδια των μαχων με συντριπτικη υπεροχη τοσο σε στρατηγους οσο και σε λεηλατημενα υλικα. Να ξεκαθαρισω την θεση μας, οταν εχεις ενεργο πολεμο και ο αντιπαλος κανει το ΛΑΘΟΣ να βαλει 8 ατομα στην 50αδα και μαλιστα σε υψηλες θεσεις και σου ζητανε με το τελος του πειρατικου ανακωχη, νομιζω οτι ειναι ακρως αυτονοητο οτι μια τετοια προταση δεν επροκειτο να γινει αποδεκτη, ειδικα οταν απο μεριας μας τα 2 ατομα που μπηκαμε στην 50αδα καψαμε τα υλικα αμεσως ενω εγω προσωπικα ( ο ενας εκ των δυο που μπηκαν στα υλικα ), δεχθηκα 7 λεηλασιες ταυτοχρονες με το τελος του πειρατικου ( δινοντας μηδενικες απωλιες ). Θεωρω το προβλημα "παπαμιχαλης" αμελητεο καθως 2-3 ατομα να πηγαινατε απο τα 35 που ειστε συνολικα μπορουσατε να τον ειχατε τελειωσει, ο πραγματικος λογος πιστευω ειναι οτι ενω οι απωλιες εχουν ξεφυγει προ πολου κανατε το ΛΑΘΟΣ να παρετε τονους υλικων, τα οποια αδειαζονται απο συμμαχους μου ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ! Δεν μπορουσατε να διαχειριστειτε την κατασταση που δημιουργησατε, και πηρατε μια λαθος αποφαση, εμεις επιλεξαμε να πουμε οχι στο πειρατικο και στην αναπτυξη των λογαριασμων μας προκειμενου να μην ρισκαρουμε να δωσουμε απωλιες, σε αντιθεση μ εσας που κοιταξατε τους λογαριασμους σας και σημερα κανατε ενα απο τα μεγαλυτερα λαθη σε αυτον τον πολεμο, να γεμισετε 8 λογαριασμους με 20μυρια.
    Ελπιζω να μου επιτρεψετε να ποσταρω μερικες μαχες-λεηλασιες προς τιμην των παιδιων που ξενυχτησανε πανω απο τον υπολογιστη για να τις παρουν.
    Να εχετε ενα υπεροχο καλοκαιρι!
    Ο διπλωματης της PRV,
    roman
  • Αγαπητε Recnamorcen,
    Αποψη σου και δεν ειναι ενα ατομο ΔΥΣΤΗΧΩΣ ονοματησα μια συμμαχια στον ΝΙΚΟ ΗΡΑΚΛΗ ΜΙΧΑΛΗ στο σκαιπ αν θελετε ρωτηστε τους αν υπαρχουν εχθροπραξιες αναμεταξη μας ! ο παπαμιχαλης απο την αλλη μην ξεχνας πως ειναι ενα λογγ στην 20αδα που σημαινει πως θα επρεπε να ασχοληθει τουλαχιστον ενα δυνατο μελος μας μαζι του οποτε πες που να στειλω ατομα πρωτα εκει που θα βαραει η PRV ο Παπαμιχαλης η καποιος αλλος?
    Αντε καλο βραδυ και καλο καλοκαιρι !

• πριν λιγες μερες τον πεταξες εκτως βγαζοντας τον ανικανο και τωρα θελεις ενα δυνατο μελος να παει να τον αντιμετοπησει;;

καλα σας κανει ο παπαμηχαλης και αφου ειστε τιγκα στα υλικα καλα σας κανουν και οι αλλες συμμαχιες

φθηνη δικαιολογια για την λυξη του πολεμου μπραβο στους πριβε πουτους πατησαν και στις μαχες και στις λεηλασιες υλικων

ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ....
    ΚΛΑΨΕ ΠΟΥ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΙ!

• ρομαν ξερεις οτι μπορειτε να τους φαρμαρετε ανεξαρτητα εαν εχετε πολεμο ετσι;;

τσαμπα υλικα εχουνε εκει πηγεντε παρτε τα αλλη φορα να προσεχουνε που κυριττου πολεμο

ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ....
    ΚΛΑΨΕ ΠΟΥ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΙ!
  • Αναλυτικα οι απωλιες του πολεμου μας, οι οποιες θα ειχαν ξεφυγει κι αλλο αν δεν ειχε γινει η ληξη του πολεμου καθως ημασταν πανω στα νησια σας

Στρατηγοι υπερ PRV = 45367,4
    Στρατηγοι υπερ SPQR = 32962,8

Υλικα υπερ PRV = 606023
    Υλικα υπερ SPQR = 450766

Απωλιες απο στρατηγους υπερ PRV = 2268370
    Απωλιες απο στρατηγους υπερ SPQR = 1648140

Συνολικες απωλιες υπερ PRV = 2874393
    Συνολικες απωλιες υπερ SPQR = 2098906
    Διαφορα υπερ PRV = 775487
  • Mπραβο αγορινες μου μια χαρα τα πηγατε. Εχετε δικιο καναμε το λαθος και σας κυρηξαμε πολεμο μεσα στο καλοκαιρι χωρις να το πολυσκεφτούμε. Παντως το ραντεβού μας ανανεώνεται. Αλλωστε οι μαχες και τα ξενυχτια δινουν ζωη σε έναν κοσμο. Και όπως πιστευω εχετε αντιληφθει ο δικος μας κοσμος ηταν νεκρος μεχρι πριν λιγες μερες. Μας στριμώξατε αρκετα μπορω να πω και ειδαμε πως και εμεις σαν συμμαχια δεν ειμαστε αρκετα δεμενοι αφου αποχωρησαν τοσα πολλα μελη για διαφορους λογους. Όπως και να εχει ευχαριστηθηκα λιγο που μετα από τοσο καιρο μπηκα σε αυτό το πνευμα του πολεμου

Να εχετε ολοι ένα ομορφο καλοκαιρι σε εσας και τις οικογενειες σας.
    Τωρα που το ληξαμε ελπιζω ολοι να βγουμε και λιγο παραπανω εξω να χαρουμε την ομορφοτερη περιοδο του χρονου.

Ευχομαι τα καλυτερα
  • Καλησπέρα σε όλους και συγχαρητήρια στην συμμαχία PRV για την νίκη της. Η συμμαχία μας προσπάθησε αρκετά αλλά ηττήθηκε δίκαια... Για εμάς αυτός ο πόλεμος ήταν μία δοκιμασία από την οποία βγήκαμε δυνατότεροι και σοφότεροι. Όπως γνωρίζετε είμαστε μία σχετικά νέα συμμαχία και δεν είχαμε τον απαραίτητο χρόνο να οργανωθούμε και να δέσουμε, αλλά είδαμε το δυναμικό μας και τα οριά μας. Εντοπίσαμε τα αδύναμα σημεία μας και έχουμε μπει σε μία διαδικασία βελτίωσης. Ελπίζω να απολαύσατε όλοι τον πόλεμο και να κερδίσατε κάτι απο αυτόν. Συγχαρητήρια ξανά σε όλους όσους συμμετείχαν (δεν ήταν αρκετοί από την συμμαχία μας και με ξενέρωσε αυτό) και όπως είπε και ο Aima, ανανεώνουμε το ραντεβού μας για το μέλλον που θα είμαστε όλοι πιο δυνατοί και οργανωμένοι και θα γίνουν ακόμα ωραιότερες μάχες. Καλό καλοκαίρι λοιπόν σε όλους και σας εύχομαι να περάσετε καλά στις διακοπές σας!

Φιλικά,
    Alex23
  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΑΧΕΣ (ΝΑΥΜΑΧΙΕΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ) ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΕΙΑΣ ΜΟΥ...

ΑΛΛΑ

ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ ΤΗΝ ΚΑΘΟΡΙΖΕΙ Ο ΝΙΚΗΜΕΝΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΕΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ
    ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ SPQR ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΑΝ ΚΛΕΦΤΟΠΟΛΕΜΟ...

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΑ ΠΕΔΙΑ ΤΩΝ "ΜΑΧΩΝ"

:borg: :borg: :borg:
  • καλησπερα κι απο μενα

δεν προλαβαμε να κοναουμε πολλες μαχες οντως

ως την επομενη φορα .....

μπραβο σε ολους

καλο καλοκαιρι παιδια, καλο μαυρισμα

παρτε ανασες, ο χειμωνας παλι βαρυς θα ειναι....