[PHI]Η συμμαχία LEADERS (BEST) κυρήττει τον πόλεμο στην συμμαχία THE LAST LEGION (SPQR)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• Καλησπέρα.

Πρώτον,τι σε ενδιαφέρει;
    Δεύτερον,δικός μας πόλεμος δικοί μας όροι.
    Τρίτον,τους είπαμε να μην πατήσουνε κοτοσσό?Ας τον πατήσουνε.Χαχαχα.
    Τέταρτον,οι αναφορές μπορούν να σε κάνουν να ράψεις το μεγάλο στόμα σου.
    Πέμπτον,είσαι χαζός?Έβγαλα καταμέτρηση με κολοσσούς και άλλη χωρίς.Ανεγκέφαλε.Άστο δεν το χεις.
    Έκτον,αλλιώς τι?Θα μας κάνεις αέρα?
    Έβδομον,τον πόλεμο τον νικάμε χωρίς τους κοτοσσούς.

Καλή σου μέρα.Πανέξυπνε.

[alac]Έχει δοθεί ban

# Al Achtsa #[/alac]
  • ΠΡΟΣ giannaras !

ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΒΑΛΕ ΟΤΙ ΘΕΣ , ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΑΥΤΟΝ ΟΙ ΟΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ .
    ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ , ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΥΜΜΑΧΕΙΕΣ .
    ΠΡΟΣΟΧΗ : ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΑ . Η BEST ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΛΕΡΓΕΙΕΣ.

. (ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΕΙΤΕ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣ Η ΤΟΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ ΜΑΣ .

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ .
    ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΚΟΛΟΣΣΟ ΠΟΥ ΠΑΤΑΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΕΠΗΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΜΙΣΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ
    ΜΗΝ ΧΑΝΕΤΕ ΑΛΛΟ ΧΡΟΝΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΑΣ .

The post was edited 2 times, last by Django- ().

• Καταρχας σουλ μαθε να μιλας

ειπα απλα την γνωμη μου για το μετρο του κολοσσου
    ουτε ειπα οτι δεν βαζετε εσεις του ορους ουτε τπτ τετοιο
    οποτε μαθε να απαντας σωστα αντι να βριζεις

εκανα απλα εναν σχολιασμο του μετρου του κολοσσου με βαση την καταμετρηση που βγαλατε
    και ναι ειδα οτι βγαλατε 2 με και χωρις

τις μαχες τωρα τις βλεπω καθε μερα οποτε θα σε συμβουλευα να ραψεις λιγο το στωμα σου και να βελτιωσεις τον λογο σου και το λεξιλογιο σου αλλιως δεν θα μπορεις να ποσταρεις εσυ τις μαχες στο φορουμ

και χαλαρωσε λιγο την πετσα σου ριξε και ενα κατουριμα θα παθεις τπτ

[alac]+1 προειδοποίηση για spam και 8ο ban
    Παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες του φόρουμ

# Al Achtsa #[/alac]

ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ....
    ΚΛΑΨΕ ΠΟΥ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΙ!
  • δεν καταλαβαινω γιατι απο τη στιγμη που εισαι 3ος στο θεμα κανεις κριτικη (γιατι αυτο δεν ειναι σχολιασμος)
    αν πας σε ενα νησι μονος σου με 3-4 σπορ και τρως τους κολοσους αβερτα τι θα κανεις?με ποσες μοναδες πηγενεις εσυ συνηθως σε μαχες?5-10 χιλιαδες? :cookie:
    stir it up
    little darling
    stir it up
    8-)

• ρε φιλε εαν φας κολοσσο καλα να παθεις

ας ειχες και εσυ πολη σε κολοσσο να παταγες
    απλα τα πραγματα
    βλεπε ποιοι εχουνε κολοσσο
    ποσους κολοσσους εχουνε
    δες ποτε πατησε τελευταια φορα

ΚΑΙ ΠΑΙΞΕ
    σταματα να γκρινιαζεις περι κολοσσων

ΕΔΩ ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟ ΣΥΝΗΣΤΩ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΤΑΘΛΗΨΗ

βλεπουνε τι γραφει ο καθε σουλ και γινονται καλα

Η ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΓΙΑΤΡΕΙΑ

το εαν δεν ξερεις πως βλεπεις ποσους κολοσσους τι πολιτευμα ποσες πολεις και που βρισκονται αυτες ειναι αλλο θεμα

ολα μπορεις να τα κανεις με τον κατασκοπο
    και να ερθεις εδω στο φορουμ να πας στους χρονους ιρεμιας των θαυματων και να τα υπολογησεις

αλλα σιγα μην το εκανες
    ας αποκλισουμε τον κολοσσο για να εχουμε κατι να λεμε οτι κανουμε

δεν αμφισβητω οτι κανετε καλες μαχες αλλα παραπανω γκρινια ειστε ειρωνια και ξεκατινιασμα ειναι το ατου σας ομως εκει δεν σας φτανει κανεις ειδικα την σουλ ΟΥΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΝΑ ΧΕΣ

[alac]Έχει δοθεί ban

# Al Achtsa #[/alac]

ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ....
    ΚΛΑΨΕ ΠΟΥ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΙ!
  • συνεχιζω να μην καταλαβαινω γιατι κανεις κριτικη...
    οταν τελιωσουμε με τους σπορ ή τωρα κιολας κυρηξε μας πολεμο και μην απαγορευεις τους κολοσους....και δεν τους απαγορεψαμε κιολας...
    οποιος θελει παταει :thumbup:
    stir it up
    little darling
    stir it up
    8-)
  • giannaras wrote:

Καταρχας σουλ μαθε να μιλας

ειπα απλα την γνωμη μου για το μετρο του κολοσσου
    ουτε ειπα οτι δεν βαζετε εσεις του ορους ουτε τπτ τετοιο
    οποτε μαθε να απαντας σωστα αντι να βριζεις

εκανα απλα εναν σχολιασμο του μετρου του κολοσσου με βαση την καταμετρηση που βγαλατε
    και ναι ειδα οτι βγαλατε 2 με και χωρις

τις μαχες τωρα τις βλεπω καθε μερα οποτε θα σε συμβουλευα να ραψεις λιγο το στωμα σου και να βελτιωσεις τον λογο σου και το λεξιλογιο σου αλλιως δεν θα μπορεις να ποσταρεις εσυ τις μαχες στο φορουμ

και χαλαρωσε λιγο την πετσα σου ριξε και ενα κατουριμα θα παθεις τπτ

Σε άτομα σαν εσένα δεν χρειάζεται τίποτα άλλο πέρα από φτύσιμο και βρίσιμο.Εκεί που φτύνεις γλύφεις ούτως ή άλλως πιτσιρίκο.Η γνώμη σου δεν μας ενδιαφέρει.Κράτα την για τον εαυτό σου.Μην λες μεγάλα λόγια.

Ο λόγος μου είναι όπως αρμόζει σε όσους αρμόζεις,σουπιά.Απειλή μιλάμε :O .Φοβήθηκα!

Κατουράω μια χαρά.Θες να το πάμε για εκεί μεριά το θέμα?

Πάψε να σχολιάζεις.Δεν είσαι στις 2 εμπλεκόμενες συμμαχίες.Γλύψτους να σε αφήσουνε να μπεις λίστα.

[alac]Έχει δοθεί ban

# Al Achtsa #[/alac]
  • Τι σου εφτιαξα λατρεμενη μου Σουλ;

εχε χαρη που εχω εξεταστικη κοντοζυγωνει η ωρα που θα σε βαλω διακοπες...

οτι ακους λες οτι διαβαζεις γραφεις
    οτι θελεις λες ουσια δεν βγαζεις
    βριζεις προσβαλεις αλλα μυαλλο δεν βαζεις
    ολο μια "καραμελα" πιπιλας απο το στωμα δεν την βγαζεις
    μαθε να σεβαισε οσο ακομα εχεις χρονο
    γτ οταν τελιωσει η εξεταστικη στον ... θα στην ....
    τοτε να δουμε τι θα βγεις να πεις
    μιλια δεν θα βγαζεις
    απο τον πονο τον πολυ τα κλαματα θα βαζεις
    τον τζανγκο θα καλεις και τον γιανναρο να σε βοηθησει
    αλλα απο το ξυλο το πολυ θα εχεις μαυρησει
    απο την αλλαγη του χρωματος
    κανεις δεν θα σε γνωριζει
    "φουσκες" θα κανεις αυτο σε ξεχωριζει
    τοτε ειναι που θα βγεις
    στο φορουμ να μιλησεις
    το μετανιωσες θα πεις συγγνωμη θα ζητησεις
    κανεις ομως πια συμασια δεν θα σου δυνει
    απο το ξυλο το πολυ ξεφτηλα θαχεις γινει
    θα πιασεις επαγγελμα στην ταιριαστη σου θεση
    "φουσκες" θα κανεις γιατι αυτο σαρεσει
    "κολες" θα δυνεις ευχαριστηση να περνεις
    γτ το ικαριαμ πλεον δεν θα το αντεχεις
    ρομπα θα χεις γινει
    αλλο ρουχο δεν σου ταιριαζει
    ξεκουμποτη θα εισαι
    ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΕΙ
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~giannaras
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~με αγαπη στην φιλη μου την σουλ!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~περαστικα σου

[alac]Έχει δοθεί ban

# Al Achtsa #[/alac]

ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ....
    ΚΛΑΨΕ ΠΟΥ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΙ!

The post was edited 1 time, last by giannaras ().

• Γειά σου είμαι ο ..γέρος... της γειτονιάς σου.
    [b]
    Για την Γιάννα που [alac]λογοκρίθηκε[/alac].[/b]

Είσαι φιλαράκι,σηκώνεις και υφάκι,όμως σε βρίσκω πάλι [alac]λογοκρίθηκε[/alac]
    Το παίζεις Θύτης μα είσαι θύμα.Φίλους δεν έχεις [alac]λογοκρίθηκε[/alac]
    Κανείς δεν[alac]λογοκρίθηκε[/alac]
    [alac]λογοκρίθηκε[/alac] κανείς δεν θα δώσει μία για ένα ψευτομαχητή.
    [alac]λογοκρίθηκε[/alac].
    Η μύτη σου είναι πιο μεγάλη και από του Πινόκιο.[alac]λογοκρίθηκε[/alac]

Είσαι καλή ποιήτρια,ο Καβάφης πρέπει να σου έκανε ιδιαίτερα
    Να σε ρωτήσω κάτι τελευταίο?Φίλους δεν έχεις έξω από εδώ ή υπάρχεις μόνο για μας πρίξεις τα...συκώτια?Σε τάπωσα και μου φερες ''το ποιημά σου''.Αποτέλεσμα ήταν να φύγεις μυξοκλαίγοντας.Που είσαι ρε κορίτσι ζαχαροκάλαμο.?

Ο Αθανασίου είμαι.Ξέρεις ποιός είναι ο Αθανασίου?Ο Νόντας Αθανασίου.Αυτός που κάποια χαίρετε όταν με βλέπει ;)

Με εκτίμηση,
    [alac]λογοκρίθηκε[/alac]!!!! :* :love:

2.2 Υπερσύνδεσμοι (link) και προσβλητικό περιεχόμενο που μπορεί να προκαλέσει ή να βλάψει την ανθρώπινη αξιοπρέπεια απαγορεύεται αυστηρά Τα πρότυπα στο περιβάλλον του φόρουμ θα καθοριστούν από την ομάδα συντονισμού για να συμφωνούν με τις ηθικές απόψεις των χρηστών. Το περιεχόμενο μπορεί να λογοκριθεί και μπορεί να επιφέρει ποινή αποκλεισμού. Κανένα παράπονο δε θα ληφθεί υπόψη και η οριστική απόφαση θα είναι της Ομάδας του Φόρουμ.

[alac]+1 προειδοποίηση για σεξουαλικά υπονοούμενα και 4ο ban

# Al Achtsa #[/alac]

The post was edited 2 times, last by SoulSeeker ().

• Ξερεις τι μου επιβεβαιωνεις με τετοιου ειδους μηνυματα φιλε;;

ολες τις υποωιες μου για την προσωπικοτητα και τον χαρακτηρα σου ΟΛΕΣ ΟΜΩΣ

δεν θα κατσω να χαραμησω αλλο χρονο για να απανταω σε ανουσια ασκοπα υβρηστικα και προσβλιτικα μηνυματα
    οταν τελιωσει η εξεταστικη εαν δεν εχετε βαρεσει διαλυση θα τα πουμε

καλη συνεχεια

[alac]Έχει δοθεί ban

# Al Achtsa #[/alac]

ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ....
    ΚΛΑΨΕ ΠΟΥ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΙ!
  • Σε περιμένω με ανοιχτά τα ''μαγαζιά''.

Το ξίφος μου καρτερεί την ζεστή σου αγκαλιά.

Φωναξέ το δυνατά πως είμαι ο επιβήτορας που στις πόλεις σου ξεσπά.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ αδερφ-έ.

ΥΓ.ΕΙΜΑΙ ΟΜΟΦΟΒΙΚΟΣ ΆΡΑ ΣΠΆΣΕ.
    ΥΓ2.ΘΑ ΓΕΛΑΣΩ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ;)

[alac]Έχει δοθεί ban

# Al Achtsa #[/alac]
  • ειπα δεν θα ξανα σχολιασω τον πολεμο ετσι και αλλιως η σουλ τον εχει κανει γελειο οπως καθε φορα γι αυτο και εφαγε μπαν. μηνυμα προς τον τζανγκο στελνω απλα θα ηθελα να το διαβασουν και αλλοι..

εγω Δημητρη ποτε δεν εχω ξεχασει πως με εχεις μαθει πολλα. οπως και συ δεν επρεπε να ξεχασεις οτι ενω ολος ο φι σε εβριζε και κανενας απο τη συμμαχια σου δεν σε ακολουθαγε εγω ημουν μεσα στις μαχες σου με -ΑΕ-. Οπως επισης οταν μιλησες για αχαριστια προφανως εννοουσες εμενα μαλλον η αχαριστεια ηταν οτι εβαλες στη συμμαχια 'μας΄ ενα ατομο το οποιο οπως μου χες πει ισως να μου πες ψεμματα σε εχει απειλησει επισης. Ατομα οπως ο νταγκερ που απειλουν κατα πραγματικης ζωης μονο να υπαρχουν δεν αξιζουν εσυ παρολα αυτα τον εβριζες αλλα στο τελος τον ειδα υπουργο στη συμμαχια. Και διωχτηκα απο τη συμμαχια δεν πατησα παραιτηση μια παραληψη που η Μαρια προσπαθει να με θαψει λιγο ακομα. Ειπα θα φυγω σε κυκλικο και περιμενα ενα μηνυμα απο τη Μαρια να το συζητησουμε γιατι εννοειται δεν θα αφηνα τη συμμαχια μου ετσι. αλλα η Μαρια προτιμησε να με διωξει οταν με το που μπηκα απο διακοπες και Δημητρη ειχες παρατησει το παιχνιδι δεν ηξερε τι να κανει αφου ειχε το λογαριασμο σου και επαιζε σαν τζανγκο. Η Μαρια η οποια επισης εβριζε τον τζανγκο. γραψτε οτι θελετε δεν με ενδιαφερει καθολου. εχετε πεσει πολυ στα ματια μου και γι αυτο δεν ξανα ασχοληθηκα μαζι σας και ουτε θα ασχοληθω μετα απο αυτο. Δημητρη σε εκτιμαω ακομα μονο και μονο γιατι μου χεις μιλησει και σαν πατερας και σαν αδερφος και σαν φιλος. αλλα με το θεμα με τον εξυπνακια εξηγηθηκες σαν εχθρος. παρολα αυτα εμεινα αλλα με διωξατε παρολη την παραπληροφορηση της Μαριας.. βοηθησα και πιστευω σε μεγαλο βαθμο για την ενωση HYPER-BEST στον υψιλον οποτε και για τη συνεχιση της BEST εδω αφου πολλα μελη που εχετε και πολεμανε ενεργα δηλαδη ειναι της HYPER του υψιλον οπως και στο στισημο πιστευω της BEST εδω. τελος παντων ο θεος ακομα και απο ενα παιχνιδι τη βλακεια και το λαθος το βλεπει. βλεπει και το σωστο. και οτι πρεπει ο καθενας το περνει. ειτε ειναι σε ενα ψευτικο παιχνιδακι που θα τον τσουξει λιγο ειτε στη ζωη που θα τον τσουξει πολυ. νταγκερ αλλος τρωει το αγγουρι και δροσιζετε αλλος και ζοριζεται. ζορισου λιγο ακομα μπορεις. και συνεχισε να στελνεις μηνυματακια τρελαινομαι να τα βλεπω. αα παιχτουρα εισαι ρε συ. 52.000 ποντους και παιζεις απο την πρωτη μερα του σερβερ. μιλαμε εισαι πολυ μπροστα. φιλια

you are on the wrong side. Και καλυτερα την συμμαχια πλεον να την ονομασετε ΕΓΩ οχι BEST αφου ειναι η μονη λεξη που γνωριζετε. καλο βραδυ και καλη συνεχεια...

ΠΑΜΕ ΡΕ ΣΥΜΜΑΧΙΑΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ!!! ΗΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕ!

[alac]+1 προειδοποίηση για spam και 8ο ban

# Al Achtsa #[/alac]

The post was edited 1 time, last by PanosMoraitis1908 ().

• Καλημέρα, συγνώμη που ενοχλώ στον πόλεμο σας αλλά θα ήθελα να ενημερώσω ότι η συμμαχία -ΑΕ- δεν δίνει πατήματα σε καμία από τις δύο συμμαχίες.

Αν κάποια από τις 2 συμμαχίες πατήσει σε συμπαίκτη μας ίσως υπάρχουν αντίποινα.

Καλή συνέχεια στον πόλεμό σας,

spu8as, διπλωμάτης -ΑΕ-

• Σπάνια απαντάω σε λιβελογραφήματα σαν αυτό του Κυρίαρχου .
    Υπάρχουν όμως φορές που πρέπει να το κάνεις , ειδικά όταν απέναντι σου έχεις ψεύτες και
    συκοφάντες. Ακόμα και αν γνωρίζω ότι πιθανόν θεωρηθεί σπαμ και φυσικά θα έχω
    την ανάλογη αντιμετώπιση.

Κουράστηκα όμως να αφήνω να πέφτουν πράγματα κάτω , ειδικά όταν με αφορούν. Ενοχλήθηκα με τα
    ψέματα που διάβασα και απαντάω δημόσια.

Να τα πάρουμε από την αρχή τα πράγματα για να ξεκαθαρίσω την θέση μου , όχι απέναντι
    σου και σαφώς όχι με την διάθεση να απολογηθώ … Παράθεση γεγονότων θα κάνω μιας
    και μας διαβάζει κόσμος και πρέπει να ακούγονται και οι 2 απόψεις.

Απλά , πολύ απλά και όμορφα επειδή δεν μου αρέσουν οι κλάψες και τα σενάρια συνωμοσίας.

Ήρθα στην best όταν ο Django για δικούς του λόγους δεν είχε τον χρόνο να ασχοληθεί με τον λογαριασμό του.

Μπήκα σε μια συμμαχία στην οποία δεν γνώριζα κανένα σχεδόν , και εις γνώσιν του Δημήτρη
    κράτησα για ένα διάστημα το όνομά του ελπίζοντας πως τελικά θα επιτρέψει.

Βρήκα τον dugger υπουργό , στρατηγό και διπλωμάτη και το παιδί προσπαθούσε πραγματικά πολύ και οφείλω να του δώσω δημόσια συγχαρητήρια για την προσφορά του και για το ότι αδιαμαρτύρητα αποδέχτηκε το να του αφαιρέσω κάθε αξίωμα . Εύγε dugger .
    Επέστρεψες και εσύ και προς στιγμήν όλα έδειχναν ότι πάνε καλά. Μέχρι την στιγμή που
    ξεκίνησε το παραλήρημα σχετικά με τον dugger.

Σου εξήγησα πολλάκις ότι τον Βασίλη ακα dugger τον γνωρίζω και εκτός ικάριαμ και πως μέσα στο παιχνίδι δεν μου έχει δώσει ποτέ , μα ποτέ όμως την παραμικρή αφορμή , δεν έχει κάνει ποτέ
    κάτι το οποίο δεν γνωρίζω ή κάτι το οποίο θα προκαλέσει τριγμούς στην συμμαχία.

Δεν συμφωνώ με όλα όσα γράφει κατά καιρούς … στο παραλήρημα έχετε από κοινού την
    πρωτοκαθεδρία , ούτε και του χαιδεύω τα αυτιά όταν ξεφεύγει με τα γραφόμενα του.

Το τι συζητάτε στο skype τι λέτε και τι δεν λέτε , εγώ τα μαθαίνω , αν τα μάθω , μέσω παράθεσης ή σκρην σοτ.

Δεν επεμβαίνω στις αναμεταξύ σας σχέσεις , δεν μ ενδιαφέρει να το κάνω.

Από την στιγμή που το όποιο πρόβλημα ανάμεσα σε Django - dugger είχε συζητηθεί από τους άμεσα
    εμπλεκόμενους και είχε λυθεί θεωρώ άσκοπη την όποια παρέμβαση τρίτων .Πόσο μάλλον να χρησιμοποιείται η αντιπαράθεση που είχαν με σκοπό την τηλεθέαση να το πω ?Την δημιουργία εντυπώσεων να το πω ? Εν πάση περιπτώσει το όποιο θέμα είναι προσωπικό τους , ούτε συνηγόρους ζήτησε κανείς τους ούτε την βοήθεια του κοινού.

Επί της ουσίας λοιπόν και ακολουθώντας τα γεγονότα

Και για πληροφόρηση σου επίσης , μάθε πως όλες οι συνομιλίες μας πήγαιναν στον Δημήτρη
    , τον οποίο ενημέρωνα για οτιδήποτε συνέβαινε στην συμμαχία.

Σε ανύποπτο χρόνο του είχα δηλώσει ότι με κουράζεις επειδή είσαι πρήξας.

Και του είπα ότι θέλω να σε διώξω από την συμμαχία.

Αν θυμάσαι σου είπα σε πμ <<ξεφορτώσου με , με τον duggerμην με πρήζεις >> και έβγαλες
    κυκλικό λέγοντας μέσα σε όλα πως θα φύγεις … ε είπα λοιπόν να σε διευκολύνω και
    σε έβγαλα από την best πατώντας και μια ξεγυρισμένη αγνόηση για να γλυτώσω το παραλήρημα σου.

Δυστυχώς όμως γλύτωσα εγώ αλλά όχι ο soulseeker ο οποίος δεν χρώσταγε τίποτα απολύτως ,,, ω ναι διάβασα σε σκρην σοτ τα όσα του έγραφες.

Και αφού βλέπεις ότι δεν σου δίνω σημασία συνεχίζεις να ασχολείσαι μαζί μου , πλάθοντας σενάρια ότι σε θάβω κλπ κλπ κλπ , λέγοντας ότι σου έρθει στο μυαλό , προσπαθώντας να πετύχεις δεν ξέρω τι ….

Πιστεύεις πραγματικά ότι σε ολόκληρο το ικάριαμ ….

Σε ΟΛΟΚΛΗΡΟ το ικάριαμ , θα βρεθεί ΕΝΑΣ ανθρωπος ο οποίος θα πιστέψει ότι έβριζα
    τον Django ?

Ειλικρινά δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω με τόση φαντασία που διαθέτεις και με τόσο κακά σενάρια που δημιουργείς.

Στο λέω μια κι έξω , δεν ασχολούμαι μαζί σου , δεν σε θάβω , δεν με ενδιαφέρεις σαν παίκτης
    ή σαν άνθρωπος ,,,, έχω διαμορφώσει γνώμη και άποψη για το άτομο σου στα πλαισια της ιντερνετικής μας γνωριμίας και λυπάμαι γιατί έκανες και συνεχίζεις να κάνεις ότι περνάει από το χέρι σου για
    να δικαιώνεις την άποψη μου απέναντι στο άτομο σου

Από εκεί και πέρα συνέχισε να φάσκεις και να αντιφάσκεις , να εκτίθεσαι ανεπανόρθωτα
    προσπαθώντας να βρεις το όποιο δίκιο πιστεύεις ότι έχεις.

Σε ευχαριστούμε παρ όλα αυτά για την βοήθεια που πρόσφερες για το στήσιμο της best, κρίμα που η μετέπειτα στάση σου ακύρωσε κάθε καλό που έκανες

Καλή σου
    συνέχεια

inferno

υγ
    Ζητάω συγνώμη για την μακροσκελή απάντηση
    https://www.youtube.com/watch?v=VoXfPNhOO7Q
  • εχω μια ερωτηση για την Best ξεκινησατε με 30 ατομα τον πολεμο εμεις με 48 και ειπατε μεχρι να διαλυθει μια απο της 2 συμμαχιες εμεις ακομα 48 ατομα εχουμε
    εσεις πηγατε 22 ακομα δεν το θεωρειτε αυτο διαλυση ? Ας μην ξεχασουμε πως ειναι και καμποσοι δικοι σας διακοπες ;) prntscr.com/4lxc86
    Για την ακριβεια οι
    12/9/2014 12:54
    Nikos_T prntscr.com/4lxgf4
    Giannarosss prntscr.com/4lxglo
    Ο ΦΑΡΜΟΥΝΑ prntscr.com/4lxgqd
    lonny prntscr.com/4lxgv5
    thomas80 prntscr.com/4lxgzz
    tikos prntscr.com/4lxh7m
    Alkaios94 prntscr.com/4lxhds
    I AM THE GOD prntscr.com/4lxhmp
    Cajun prntscr.com/4lxhsa
    Τωρα να μην μιλισω για τον django που ειχε μπει διακοπουλες πριν λιγες μερες και ξανα βγηκε τρ ! εχετε αφεισει μια κοπελια να προσπαθει να σας παρει τον πολεμο?
    prntscr.com/4lxiaw
    Ενα μπραβο στην κοπελια απο εμενα και εχω να πω αυτη ειναι η μπεστ που κραζει βγαζει ολα τα αδυναμα μελη της ΕΧΤΟΣ ειτε απο την συμμαχια ΕΙΤΕ σε διακοπες :) καμαρωστε τους !
    13 ατομα απο τα 30 τους εχουν μεινει ενεργα ;) Δεν το θεωρουμε αυτο διαλυση??? η απλα περιμενουμε ποτε η Inferno θα πατισει το κουμπη της διαγραφης συμμαχιας επισης ενημερωνω το φορουμ πως ο Soul δεν υπαρχει ποια στον phi χρησιμοποιει καποιος επωνομαζομενος τηλεμαχος το λογγ του Οποτε οποιοδηποτε ποστ του να αναφερεται prntscr.com/4lxjtq ! (ας μην πουμε πως εδωσε το λογγ του γιατι δεν αντεχε τις φαπες που εχει φαει )

The post was edited 1 time, last by anekdotakias ().

• ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕΣ αφηστε τα λογια και καντε καμια μαχη .

Κάποιος ειπε κατι για διαλυση .Αλλα βλεπω εγω .

ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΜΟΝΟ ΕΔΩ , ΚΑΙ ΟΧ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΜΑΧΩΝ .

The post was edited 2 times, last by Django- ().

• 1)Κάτσε ασχολήσου με την συμμαχία σου.
    2)Άμα πατούσαμε διάλυση θα ενημερώναμε πιτσιρικά.
    3)Εσάς βλέπω να διαλύεστε.Μιας και είσαστε για τα μπουζούκια και μόνο.
    4)Στο να πρίζεις μυαλά στο φόρουμ είσαι πρώτος.Στις μάχες τελευταίος.
    5)Δεν έχει αλλάξει χέρια ο λογ μου και ούτε αυτό σε ενδιαφέρει!
    6)Φάπες?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ.Γελάω.Μία αναφορά μου πήρατε και αυτή επειδή είχα αναρχία και μιλάς?Μην λες μεγάλα λόγια,δώσε ότι σε παίρνει.
    7)Κανείς δεν είπε σε κανέναν να βγεί διακοπές.Αυτοβούλως μπήκε όποιος μπήκε και οι περισσότεροι ήτανε ήδη διακοπές πριν ξεκινήσει ο πόλεμος.Εκτός 3-4 ατόμων,οπότε,είσαι άκυρος.

Καλημέρα.

ΥΓ.Κάτσε κάτω.Ο πόλεμος μόλις άρχισε.Μην προσπαθείς να βρείς τρόπους να τον λήξω.Δεν μπορείς.
    ΥΓ2.Το ποιός τρώει φάπες το δείχνει το νήμα μαχών δίπλα.
    ΥΓ3.Ναι κάντε με αναφορά επειδή το είπε ο μικρός...ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.

The post was edited 1 time, last by SoulSeeker ().

• anekdotakias wrote:

εχω μια ερωτηση για την Best ξεκινησατε με 30 ατομα τον πολεμο εμεις με 48 και ειπατε μεχρι να διαλυθει μια απο της 2 συμμαχιες εμεις ακομα 48 ατομα εχουμε
    εσεις πηγατε 22 ακομα δεν το θεωρειτε αυτο διαλυση ? Ας μην ξεχασουμε πως ειναι και καμποσοι δικοι σας διακοπες ;) prntscr.com/4lxc86
    Για την ακριβεια οι
    12/9/2014 12:54
    Nikos_T prntscr.com/4lxgf4
    Giannarosss prntscr.com/4lxglo
    Ο ΦΑΡΜΟΥΝΑ prntscr.com/4lxgqd
    lonny prntscr.com/4lxgv5
    thomas80 prntscr.com/4lxgzz
    tikos prntscr.com/4lxh7m
    Alkaios94 prntscr.com/4lxhds
    I AM THE GOD prntscr.com/4lxhmp
    Cajun prntscr.com/4lxhsa
    Τωρα να μην μιλισω για τον django που ειχε μπει διακοπουλες πριν λιγες μερες και ξανα βγηκε τρ ! εχετε αφεισει μια κοπελια να προσπαθει να σας παρει τον πολεμο?
    prntscr.com/4lxiaw
    Ενα μπραβο στην κοπελια απο εμενα και εχω να πω αυτη ειναι η μπεστ που κραζει βγαζει ολα τα αδυναμα μελη της ΕΧΤΟΣ ειτε απο την συμμαχια ΕΙΤΕ σε διακοπες :) καμαρωστε τους !
    13 ατομα απο τα 30 τους εχουν μεινει ενεργα ;) Δεν το θεωρουμε αυτο διαλυση??? η απλα περιμενουμε ποτε η Inferno θα πατισει το κουμπη της διαγραφης συμμαχιας επισης ενημερωνω το φορουμ πως ο Soul δεν υπαρχει ποια στον phi χρησιμοποιει καποιος επωνομαζομενος τηλεμαχος το λογγ του Οποτε οποιοδηποτε ποστ του να αναφερεται prntscr.com/4lxjtq ! (ας μην πουμε πως εδωσε το λογγ του γιατι δεν αντεχε τις φαπες που εχει φαει )

Αντί να ασχολείσαι με το πόσοι best είναι διακοπές , γιατί ο soulseeker άλλαξε όνομα και να πλάθεις ιστορίες για αγρίους ασχολήσου καλύτερα με τους συμμάχους σου (πχ μάθε στον iraklaras να κάνει καμιά ναυμαχία της προκοπής ... το ότι τον έδιωξα τον σουπερ παιχταρά ήταν ότι καλύτερο έχω κάνει στην best από την μέρα που ανέλαβα)

Οι άνθρωποι έχουν και δουλειές ξέρεις , σχολές , υποχρεώσεις .... δεν τρώνε την ζωή τους στο ικάριαμ

Διάλυση ? η BEST ? Από πιο πλευρό κοιμάσαι αλήθεια ?

Θα περιμένετε αιώνια την διάλυση της best είναι το μόνο σίγουρο.

Εμείς πάντως περιμένουμε εναγωνίως την λήξη του πειρατικού .... :oops: ... και να εμφανιστείτε για καμμιά μάχη , όχι παρουσίες σε πμ και στο φόρουμ ... έτσι δεν κερδίζεις πόλεμο ....
    https://www.youtube.com/watch?v=VoXfPNhOO7Q