ΦΕΥΓΑΤΟΙ (ΦΕΥΓΑ) vs Mad Oath(MaDsL)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• ΦΕΥΓΑΤΟΙ (ΦΕΥΓΑ) vs Mad Oath(MaDsL)

Η συμμαχια ΦΕΥΓΑΤΟΙ(ΦΕΥΓΑ) κηρυσει τον πολεμο στη συμμαχια Mad Oath(MaDsL)

ΛΟΓΟΙ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΟΛΕΜΟΥ.

1. εχουν πολλα υλικα
    2. μας αρεσει το τενις κ θα μας μαθει ο συμμαχος τους φιλιππος
    3. προσπαθουν δυο μερες να ανοιξουν επισημο πολεμο κ δεν μπορουν

ΛΗΞΗ ΠΟΛΕΜΟΥ

1. με την παραδοχη της ηττας μιας εκ των δυο συμμαχιων
    2. οταν μαθουμε τενις
    3. οταν βαρεθουμε να σηκωνουμε τα υλικα τους
    4. για να καταλαβουν οτι κ με επισημο κ με αναφορες παλι ξυλο θα τρωνε
    5. θα παρακαλέσω μόνο να αποφεύγονται αναφορές κάτω των 300 στρατηγών η 15.000 υλικών

kakofonix--- prntscr.com/atjafo

καλο πασχα

Συμπληρώθηκε 5ος όρος λήξης μετά απο αίτημα του θεματοθέτη
    KSwtikouLA

• Παει,φυγαμε απο το νημα πολιορκιων ειμαστε εδω τωρα γιδια.
    Dragons και SpYrOsRx8 ξυπνατε.Μπρρρρρρρρρρ.

Αντε τωρα εγω τη να ευχηθω;Καλες μαχες;
    Αντε και με ενα πονο να σας ερθει.

• ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ στους αργόσχολους
    να μιλάτε πιο όμορφα.
    και φυσικά το γίδια στο επιστρέφω άντε γιατί παραγνωριστήκαμε.

“Μητρός τε και Πατρός και των άλλων προγόνων
    απάντων τιμιώτερον εστίν η Πατρίς”
  • Νευράκια νευράκια...??

Να ευχηθώ κι εγώ καλές μάχες στο κοπάδι της MaDsL.. μπεεεεεεεεεεεεεεεε

και καλό πάσχα!!

The post was edited 1 time, last by Duck_4 ().

• μπααα καθόλου βλέπεις να ασχολούμαι
    τα μπεε εμείς θα τα περιποιηθούμε σίγουρα, εσας βλέπω να λιώνετε πάνω στο πληκτρολόγιο

• ωπ τι εχουμε εδω?
    ξεκινησανε και λαλανε τα πουλακια?
    επισημο θελατε!
    επισημο θα εχετε.
    ενο θελετε επισημο ξεφτυλισμα θα σας χαλασουμε εμεις χατιρι ? απο ολα εχει ο μπαξες !
    φερτε πισω μονο τον βοσκο τον ντραγκονσ να μας κανει τον αστειατορα στο νημα!
  • Ρε τασία, τασούλη, τασιώ... εκανες 2.30 ώρες δρόμο με 965 για να πατήσεις βελάκι 5 δεύτερα πριν φτάσεις???

Μα τι γίδια είστε???

Κρίμα... και σε περίμενα με ανοιχτές αγκάλες..!!

:arrow: Καλό καλοκαίρι και σε σένα δρακουλίνι!
  • Τσακίζοντας τα παϊδάκια και κάνοντας βουτιές θα περιποιούμαστε τις φάρμες σας. Ούτε στο υπολογιστή δεν θα καθόμαστε. Στον αυτόματο... :coffee: :coffee: :coffee:
    Όπου σε βρω....θα σε τρολλάρωωωωω
  • Κάπου εδώ να ευχαριστήσουμε τον αντίπαλο λογαριασμό Τασια που ποστάρει τις αναφορές μας. Έχουμε καμιά 20αρια ακόμα και δεν προλαβαίνουμε. Θα βοηθήσεις? :rofl: :rofl: :rofl:
    Όπου σε βρω....θα σε τρολλάρωωωωω
  • καλησπερα κ καλες μαχες να εχουμε... εχετε μαλλον ολοι οι υπολοιποι....

δυο τρεις παρατηρησεις πριν βγω ανενεργος γιατι με χτυπησαν κ τα τσιπουρα ασχημα....

ρε συ μητσο σε κυκλικο της μαντ βγαινεις κ βριζεις?? οι μισοι λογαριασμοι εκει μεσα ειναι ξαδερφακια αλλων συμμαχιων.κ οι μισοι εξ αυτων δικοι μου.. θα σου καρφωσει καμια αναφορα κανενας κ μετα θα λες οι φευγα....το δικο μου σοι ξερεις οτι τετοια δεν κανει.... οταν λες παραγνωριστηκαμε παντως δεν το καταλαβαινω....

την δυσαρεσκεια σου για το επισημο νημα δεν την καταλαβα επισης... 2 μερες παλευετε στρατηγοι υπουργοι αρχηγοι κ υπαρχηγοι να συννενοηθειτε πως θα μας ανοιξετε επισημο νημα.... σας βγαλαμε απο την δυσκολη θεση.... οχι οτι εχει κ καμια διαφορα με το νημα πολιορκιων.... αλλα λογια να αγαπιομαστε... φαπες κ στην μια φαπες κ στην αλλη...

παμε τωρα κ στο μεγα ζητημα μας.... εμαθα οτι ο συμμαχος σας φιλιππος εφτιαξε κ στρατωνες.... δυο η τρεις μαλιστα.... ρε μπας κ νομιζε οτι ειναι γηπεδα του τενις? χαλασε το ικαριαμ τελικα

ρε συ τακη... τι ηρθε η ωρα ειναι αυτο? δεν μου ανοιγει το λινκ.... μπας κ φταιν τα τσιπουρα? θα δοκιμασω παλι αυριο...
    η μου δωσαν χαλασμενη συνδεση εδω οι λεχριτες

καλο βραδυ... παω να γραψω καμια ιστοριουλα κ στην γενικη κ παω για υπνο....

• Και θελετε να μου πειτε οτι δεν εισαστε γιδια.Βρε γιδια εισαστε και κοτσυφια.
    Επιτρεπεται ρε 16 μυρια λογαριασμος και να μην εχει χρυσα τα πλοια του;
    Αυτες οι ερημες κοπηλατες σου βρε ribo21 δεν τις λυπασαι;
    Ημαρτον...........!

• vaggelarator wrote:

ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΟΙ ΜΑΧΕΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ?

κατσε να κανουμε καμια μαχη μεχρι τοτε :lol:

καλημερα ! ρε θανο εισαι καλα ωρε ? θα χαλασει γυαλι να γυαλιση μοναδες ? λες και ειχαν σκοπο να κανουν ποτε μαχες !

η πρωτη συμμαχεια του σερβερ ! γελαει ο κοσμος !
  • ΠΑΛΙΑ ΜΑΣ ΤΕΧΝΗ ΚΟΣΚΙΝΟ
    ετσι μπιλακο ,μια φορα ρουφιανος παντα ρουφιανος

Γεια DIMISK,

Αποκλείστηκες από τους διαχειριστές του παιχνιδιού στις 19.04.2016 8:52 ως τις 23.04.2016 8:52 λόγω παράβασης των κανόνων. Αν έχεις ερωτήσεις επάνω σε αυτό ή πιστεύεις πως έγινε κάποιο λάθος, παρακαλούμε απευθύνσου στην Υποστήριξη Ikariam.

Αιτία αποκλεισμού: Aguirre: Ελαφρύ υβριστικό μήνυμα: 2η

• πονεμενε ενα παπακι μου ειπε να σου πω οτι οι μαλακιες που γραφεις μεσα στο παιχνιδι με μια ανεση λες και μιλας σε κανεναν γνωστο σου πληρωνονται.
    δε σε χαλασε που για ακομη μια φορα κραζετε τον βασιλη και για αλλη μια φορα εισαστε οι κυριοι τον πραξεων σας.

προχθες μας ελεγες αργοσχολους αλλα σε βλεπω κατι 8 ωρα στο φορουμ και να περιμενης με αγωνια τις αναφορες.
    ρουφατε και τα λεμε

-- [center] +1 Προειδοποίηση Για Απρεπείς Εκφράσεις.
    Nantia

The post was edited 1 time, last by -skias- ().