GNMP vs ΣΛΣ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• GNMP

Η συμμαχία CRUISE (GNMP), δηλώνει ότι η πολιορκία έλαβε τέλος.
    Κυριαρχήσαμε με μεγάλη διαφορά τόσο στις ναυμαχίες - μάχες, όσο και στις λεηλασίες, η διαφορά ειναι εμφανή και δεν θα ασχοληθούμε με όποια καταμέτρηση στρατηγών ή υλικών.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!

Για την GNMP
    Αρχηγός Riina

ο πολεμιστής δεν προσπαθεί να είναι συνεπής, μαθαίνει, κυρίως να ζει με τις αντιθέσεις του
  • Σαν εσενα δλδ...σηκωνουμε 200κ στρατηγους και βαραμε οτι κινειται.Εγω ειμαι απο τους αλλους..με 6κ στρατηγους διαλεγω το που το ποτε και το αν θα βαρεσω δλδ δεν ειμαι συνεπης και μαθαινω να ζω με τις αντιθεσεις μου.Το τι πολεμιστης θελεις να γινεις ειναι Στο χερι σου ..αρκει να μην το κουνας πανω κατω.Σαν στρατιωτακια σε παρελαση ενοω..μην παρεξηγηθω
    Η ερμηνεία των κανόνων εναπόκειται στην ομάδα του Φόρουμ.

The post was edited 1 time, last by Sweeney ().

• υπομονη ολλα θα λυθουν εν καιρω ειπαμε :coffee: :coffee:
    απλα μια μικρη απορια πατε και εσεις διακοπες ?( ?( ( για κανονικες λεω)
    αμα ειναι να νταμωσουμε σε καμια παραλια :vacation: :vacation:
    :kyra:
    Η Κρήτη δεν θέλει νοικοκυραίους, θέλει κουζουλούς.
    Αυτοί οι κουζουλοί την κάνουν αθάνατη.

:locked: :locked: :locked: :locked: :
    locked:
  • Sweeney μάλλον πρέπει να αλλάξεις στρατηγική γιατί με την θεωρία σού δεν ανέβασες ούτε μια αναφορά είσαι πολεμιστής του φόρουμ και εκεί σου βγάζω το καπέλο.
    Όσο για εσένα wolf,εγώ δεν είμαι από τούς προνομιούχους καθώς όταν πάτε εσείς διακοπές εμείς είμαστε εκεί να σάς ταΐσουμε παγωτά και ότι τραβάει η όρεξή σάς.
    Σουινεη έχω και σπροξε γλυψε σε γεύση μαρακουια για εσένα (φρούτα του πάθους).
    Πέρα από την πλάκα όποιος είναι διακοπές καλά να περνάει εγώ από Σεπτέμβρη θα πάω να ρίξω κέρμα στην Ρώμη.
  • Dr_Παππους wrote:

Όσο για εσένα wolf,εγώ δεν είμαι από τούς προνομιούχους καθώς όταν πάτε εσείς διακοπές εμείς είμαστε εκεί να σάς ταΐσουμε παγωτά και ότι τραβάει η όρεξή σάς.

ρε συ ασε το ικαριαμ και κανονισε μην παθουμε καμια τροφικη δηλητηριαση και τρεχουμε :P
    και αμα θεςδιακοπες :vacation: ελα εδω να σε φιλοξενησουμε να σου μαθουμε να πεζεις κιολας επι τις ευκαιριας :farma:
    χαχαχαχαχ
    αντε καλες διακοπες απο εμενα σε οσους πανε
    υγ προσεχετε τα παγωτα μην γραφουν παπους :D
    :kyra:

locked:
  • πω πω ρε παιδι μου εσυ γκαστρωνεις γαιδουρα στον ανηφορο..δεν καταλαβαινεις ποτε ο αλλος κανει πλακα...ο κοσμος εχει αντιθετη αποψη? και εμεις τι ειμαστε ? μη κοσμος?....μη κοσμιοι ισως?...ακοσμοι ?....προσβληθηκες ? σιγα τα ωα.Δλδ εγω που εχω καταστημα sex shop application και ερθεις να αγορασεις εναν δονητη και πεις..""δεν πιστευω να μην δουλευει"" θα προσβληθω?..ελεος

The post was edited 1 time, last by Sweeney ().

• Στο δικό σου το μαγαζί έρχομαι με κλειστά τα μάτια καταρχάς είσαι ο μοναδικός σε όλοι την Ελλάδα που δοκιμάζεις προσωπικά τα προϊόντα σού πρίν τα που πουλήσεις στους πελάτες οπότε το να πάρει κάποιος χαλασμένο μαραφετι από εσένα αποκλείεται.
    Φήμες λένε ότι άνοιξες και μπαρ να διαφημιζεις τα προϊόντα Σου αλλά λόγο κρίσης το δουλεύεις μόνος αληθεύει??? :lol:
  • χαχαχαχα σε ευχαριστω πολυ...ελα εσυ με κλειστα τα ματια και κατι θα κανουμε να στα ανοιξουμε.Οσο για τις δοκιμες εχω κατι παπουδες που τα δοκιμαζουνε...μου δινουν και το κατι τις μου.. ε καλα ειναι μην ειμαστε και πλεονεκτες.Για το μπαρ δεν ειναι φημες ειναι αληθεια.. ελα καμια βολτα η επιγραφη γραφει gey-mpar.....αλλα πανε καλα οι δουλειες...δεν εχω κριση

• Dr_Παππους wrote:

Αν σε κάνει να νιώθεις καλύτερα προσβάλλοντας την δουλειά κάποιου καλά κάνεις.
    Ο κόσμος βέβαια έχει αντίθετη άποψη.
    βρε παπου βρε παπου ειπα μια φορα να σου κανω μια πλακα ετσι για να σπασει το κλιμα και εσυ τσατιστικες ; ?(
    μαλον το εχεις παρει πολυ προσωπικα (ειλικρινα σου λεω ειναι δικαιωμα σου )

εγω εδω μεσα ειμαι μονο για την πλακα μου ειναι ενα παιχνιδι .
    Πες μου γιατι εγω να θελω να μειωσω εσενα η την δουλεια σου σκεψου λιγο

θα με κανει εμενα καλυτερο πιο εξυπνο σε σχεση με εσενα ; :pillepalle: :pillepalle:
    χαχαχαχαχ :mayor: :mayor:
    αντε ξεκολιστε και προχωρηστε παρακατω εχουμε νομιζω ο καθενα μας πολυ μεγαλυτερα θεματα να ασχολειθουμε
    :coffee: :kyra: :coffee:

locked: