οποιος εχει πιο πολλα μποτακια, κερδιζει

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• οποιος εχει πιο πολλα μποτακια, κερδιζει

ελα, παμε γεραααααα...
    μολις ξεκινησε ο νεος σερβερ, και τα μποτακια ειναι πιο πολλα απο τους παικτες!!
    δωσε μου κι εμενα μπαρμπα!!!

Αφαιρέθηκε εικόνα που δειχνουν συντετταγμενες νησιων

οι συντεταγμενες δεν δειχνουν κανενα παικτη, ουτε κατηγορουν καποιον...
    απλα διαφημιση κανω, για ωραια νησια με ομορφα αξιοθεατα!!!

[center] +1 Προειδοποίηση Για Ασέβεια Κανόνων
    ( Δημοσίευση Συντεταγμένων ).
    Nantia
    Δεν είμαι από αυτούς που θέλουν
    να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα ...
    Εγώ θέλω να ψοφήσει ο γείτονας,
    να του πάρω την κατσίκα !!!

The post was edited 5 times, last by firfirikos ().

• ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΟΛΙΓΟΝ...

ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΠΕΙΡΑΤΕΙΑΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ, ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΠΙΣΗΜΗ ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ? ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ. ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΗΜΕΗΛ, ΤΙ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑ.
    ΓΙΔΙ - ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
    με τη φραπεδιά ανά χείρας.
  • Κάντε ΜΠΕΕΕ wrote:

ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΠΕΙΡΑΤΕΙΑΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ,

μαλλον εισαι νεοπας
    ρωτας για τα αυτονοητα;;;
  • firfirikos wrote:

Quoted from "Κάντε ΜΠΕΕΕ"

ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΠΕΙΡΑΤΕΙΑΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ,

firfirikos wrote:

μαλλον εισαι νεοπας
    ρωτας για τα αυτονοητα;;;
    αχααχαχαχχαχχχ τρολαρω
    ΓΙΔΙ - ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
    με τη φραπεδιά ανά χείρας.
  • πω πω προβατο
    φοβερο το αστειο σου
    να σαι καλα με κανεις και γελαω

φιρφιρικο ετσι ειναι η πειρατεια ωστοσο αν παιξεις εξυπνα μπορεις να βγεις 50αδα και χωρις διπλους
    απλα θελει ενα πλανο και να εισαι ενεργος το σκ της πειρατειας
  • Αντι οι υπευθυνοι να σκεφτουν, οτι τοσες μερες που ανοιξε το φορουμ του σερβερ Demeter δεν υπαρχει κανενα ποστ, παρα μονο αυτο, και να καταλαβουν οτι ο κοσμος ειναι αηδιασμενος / απογοητευμενος απο το παιχιδι, καθονται και ριχνουν προειδοποιησεις για δημοσιευση λεει συντεταγμενων!
    Ειδατε την φωτο με τις συντεταγμενες; εδειχνε ονομα πολης ή ιδιοκτητη, ετσι ωστε να παραβιαστουν τα προσωπικα δεδομενα καποιου;
    Δεσποινις Ναντια, η εικονα δειχνει σε ολο τον νησι, πολις, πολις, πολις, κλπ, αρα κανενος τα στοιχεια δεν αποκαλυφθηκαν
    Αλλα εσεις, μη ικανοι να κανετε μια καλυτερη διαχειριση στο φορουμ, και να μιλατε καθε μερα με Comma και εταιρια, μπας και αλλαξετε κατι, εσεις καταναλωνεστε στο να ριχνετε ανουσιες ποινες, εφαρμοζοντας ηλιθιους κανονες...

Σιγουρα για την καταντια του παιχνιδιου φταιει πρωταρχικα η εταιρια, αλλα και εσεις κανετε οτι μπορειτε, ωστε να σας γκρινιαζουμε!! Φυσικα υπαρχουν και εξαιρεσεις!!

The post was edited 1 time, last by firfirikos ().

• Εφόσον ξέρεις την μανία ορισμένων διαχειριστών (π.χ. Nantia) να τηρούνται οι κανόνες κατά γράμμα και χωρίς ιδιαίτερο λόγο, συγγνώμη αλλά τα θες κι εσύ, εκτός κι αν πιστεύεις ότι αν κάτσεις να κάνεις διάλογο μαζί της μετά το warn / ban θα βγάλεις άκρη. Είσαι αρκετό καιρό στο φόρουμ, νομίζω έπρεπε να έχεις βγάλει κάποια συμπεράσματα :pinch:

Πραγματικά σου είναι τόσο χρονοβόρο και κουραστικό το να σβήσεις τις συντεταγμένες; :P Και μετά τι βγαίνεις και διαμαρτύρεσαι; :P