Γενοκτονια στον Βορεα

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• Γενοκτονια στον Βορεα

Συντροφοι, καλημερα, καλησπερα, καληνυχτα(που να ξερω τι ωρα μπαινεται).
    χθες βραδυ ειχαμε γενοκτονιες:
    19.02.2017 8:15 Όπως μάθαμε, εξαφανίστηκε ο λαός του sonia25.

19.02.2017 8:15 Όπως μάθαμε, εξαφανίστηκε ο λαός του ntalikeris.

19.02.2017 4:15 Όπως μάθαμε, εξαφανίστηκε ο λαός του Φ Λ Ο Κ Ι.

το αποτελεσμα να ειμαι με 13 κενες θεσεις στα μουσεια μου.
    ζητω λοιπον την βοηθεια σας για να ξανακανουμε χαρουμενους τους πολιτες μου χωρις να ειναι μπεκρουλιακες.
    περιοπτες θεσεις στο μουσειο που εχω στην RED SKY. επισκεψιμοτητα 2,500 ατομα την ημερα.
    ποσοστα απο τις εισπραξεις σε οποιον συμμετεχει. ελα να προλαβαινουμε τωρα.

• αντε να βοηθησουμε κ εμεις σαν καλα παιδια!
    ΚΕΝΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ANGEL OF DEATH

DISASTER 2 θεσεις
    xwatcher 3 θεσεις
    BLACK WOLF 5 θεσεις
    Lavranos 12 θεσεις
    Zissis 2 θεσεις
    alemao 3 θεσεις
    -ΕΥΗ- 2 θεσεις
    DREAM_GR 10 θεσεις
    spu8as 8 θεσεις
    Cogito ergo sum

The post was edited 2 times, last by D i s a s t e R ().

• κενες θεσεις μουσειου

συγνωμη αλλα θα ζητησω να μεταφερθει το νημα αυτο στο αλλο με τα ανεκδοτα. ποντιακο κιολας!
    δημοσιευσατε οτι εχετε κενες θεσεις σε νημα που λεω οτι εχω κενες θεσεις αλλα δεν κανατε τον κοπο
    να μου στειλετε μια πολιτισμικη ή να κανετε δεκτη την αιτηση που σας εστειλα!!!
    ειμαστε σιγουροι πως ξερουμε ολοι πως λειτουργει αυτο το κομματι του φορουμ?
    υπαρχουν φυσικα και λαμπρες εξαιρεσεις που καλυψαμε καποιες θεσεις.
    με τις νεες αναβαθμησεις 7 κενες.
    εξαιρετικα μπερδεμενος
    visitor
    :crazy2: :crazy2: :crazy2: :crazy2: :crazy2: :crazy2: :crazy2: :crazy2: :crazy2: