Διάσημοι(FAME) vs Μυθική Πολιτεία (PLATO)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Διάσημοι(FAME) vs Μυθική Πολιτεία (PLATO)

Η συμμαχία Διάσημοι(FAME) κηρύσσει τον πόλεμο στη συμμαχία Μυθική Πολιτεία (PLATO)

Λόγοι έναρξης:
      1) Κάνουμε που κάνουμε μάχες, ας τις κοιτάμε για καιρό.

Όροι διεξαγωγής:
      1) Δεκτές μόνο αναφορές απο 500 στρατηγούς και πάνω
      2) Στην τελική καταμέτρηση δεν θα μετρηθούν ούτε χρυσός ούτε και υλικά.
      3) Δεν επιτρέπεται να μπούν νέα μέλη στις δύο συμμαχίες απο την ενεργοποίηση του πολέμου και μετά. Εάν υπάρξει κάποια άφιξη η συμμαχία θα χρεώνεται 30.000 στρατηγούς/per person.
      4) Διακοπές παίκτη εν ώρα μάχης/ναυμαχίας χρεώνει στην συμμαχία του 30.000 στρατηγούς.

Όροι Λήξης:
      Πέρα απο ότι ορίζουν οι κανόνες του φόρουμ δηλαδή διάλυση μιας απο τις δύο συμμαχίες/αλλαγή ονόματος,
      1) Η λήξη του πολέμου θα είναι 1 μήνα μετά την ενεργοποίηση του πολέμου δηλαδή 26/06/2017.
      2) Σε περίπτωση που πάνω απο το 50% της συμμαχίας μπεί διακοπές ή αποχωρήσει.

Η έναρξη του πολέμου είναι την Σάββατο 27/05/2017 και ώρα 19:00 Ελλάδος.

Αρχηγός συμμαχίας Διασήμων
      XANTABAKIS
      prntscr.com/fc9zpq

Στρατηγός συμμαχίας Διασήμων
      Λάουρα Νάργες

prntscr.com/fc9zlk

The post was edited 1 time, last by Xrusaki ().

• Ο πόλεμος σας είναι ενεργός, προσοχή στους Κανόνες Πολέμου.
      Εδώ μπορείτε να ποστάρετε τις αναφορές σας.
      Επίσης, μην ξεχνάτε ότι για να είναι έγκυρες οι αποχωρήσεις μελών: "Στο post της αποχώρησης θα πρέπει να υπάρχει screenshot από το μήνυμα που δέχεται ο Υπουργός Εσωτερικών."

AΛΦΑ --> ΘΕΟΙ... ΒΗΤΑ --> LC
      ΔΕΛΤΑ --> ΕΜΚ ... ΘΗΤΑ --> SFDIV

ΜΥ --> ΟΥΚ
    • Ελπίζω να έχετε ενημερώσει την αντίπαλη συμμαχία
      και από εκεί και πέρα... Στην καταμέτρηση ποιος θα είναι νικητής;
      Και μήπως είναι πολύ ένας μηνας;
      βάλτε ένα όριο πόντων να ξέρουμε ποτε κερδίζει κάποιος...
    • Καλησπέρα και από μένα
      καλή διασκέδαση και στις 2 συμμαχίες
      να κρατηθεί επίπεδο στο φόρουμ και ας κερδίσει ο καλύτερος

φωτογραφίες με τα μέλη θα ανέβουν αύριο λίγο πριν την έναρξη

Σπαλιάρας, Ο σφάχτης της καρύδας και διπλωμάτης των Διασήμων (απόκληρος και εξωστρακισμένος στην ομάδα των μαχητών)

υγ.geomade ελπίζω ό,τι δεν θα σε ζαλίσουμε
    • Μάλιστα... καλές μάχες να΄χουμε, αν και βάσει της κατάστασης θα αναγκαστούμε να παίξουμε ανταρτοπόλεμο.

Το ήθος των FAME αποδεικνύεται για άλλη μια φορά.

Ειδικά από σένα Χρύσα δεν το περίμενα, αλλά - ως γνωστόν- "Ουδείς χειρότερος εχθρός από τον αχάριστο ευεργετηθέντα".

Αφού νικήσαμε τους Αργώ και διαλύσαμε τους ΓΚΕΛΑ αντρίκια, χωρίς να χώνουμε τόνους αμβροσίας και χωρίς ύπουλες τακτικές όπως ρουφιάνους, συννενοήσεις με άλλες Συμμαχίες σαν τα Τρομπάκια κλπ κλπ... περιμένατε πότε θα μας βρείτε αποδιοργανωμένους, μιας και φύγανε 4 από τα πιο μάχιμα μέλη μας , για να το παίξετε μάγκες.
      Βάζοντας μάλιστα και γελοίους όρους όπως να μην μπορούμε να εντάξουμε νέα μέλη.

Τεσπά... παιχνίδι είναι κι ας το χαρούμε καθένας με τον τρόπο του.

Ο Αρχηγούλης των PLATO.

prntscr.com/fcdud8

Μυθική Πολιτεία - (PLATO)
    • θοδωρη δεν σε ξερω δεν με ξερεις αλλα να αρχισουμε καλα

αφου δεν ηθελες μετωπα εξτρα ας μαζευες τα μελη σου να μην κανουν επιθεσεις

οι γκελα ηρθαν σε μας δεν διαλυθηκαν

κατα 2ον εχεις χρονο να ετοιμαστεις μεχρι αυριο, εχεις χρονο να βαλεις τα μελη π θες

εχεις χρονο να στρωσεις στρατους κλπ

οποτε δεν βλεπω που ειναι το προβλημα σου

οσο για ηθος για ατομα που δεν ξερεις θα προσεχεις τα λογια σου λιγο περισσοτερο ειδικα απο τη στιγμη που δεν ξερεις

καλη αρχη να εχουμε και να το διασκεδασουμε

Σπαλιάρας, Ο σφάχτης της καρύδας και διπλωμάτης των Διασήμων (απόκληρος και εξωστρακισμένος στην ομάδα των μαχητών)
    • Καλησπερα σε ολους.
      Καλες μαχες να εχετε και να νικησει ο καλύτερος.
      Οι μαχες που γινονταν μεταξυ των συμμαχιων μας θα συνεχιστουν κανονικα οποτε δε θελω γκρινιες.

Ο αρχηγος των πορνοσταρ
      Sasha Grey
    • ευχαριστουμε για τις ευχες Smoke

προφανως δεν περιμεναμε κατι τετοιο

οσο για το τελευταιο, η μονη περιπτωση να σου "γκρινιαξω" ειναι αν δω οτι εσκεμενα μπλεκεσαι (οχι προσωπικα εσυ αλλα ενα συγκεκριμενο φρουτο π ξερω) στον πολεμο

καλη συνεχεια
    • Δεν ξερω σε ποιο συμμαχο αναφερεσαι αλλα αν σας βαραγε θα σας βαραει και τωρα
      Ειχαμε ανεβασει ετσι και αλλιως πολιορκια.
      Οπως τα κανατε με την κηρυξη θα πρεπει να δειρουμε και το θοδωρα για να μην εχει κανεις παραπονο
      Χαχαχχαχαχαχα
    • SmokeOsan Αμάν και σκιάχτηκα...

Rasheed έχουν μαλιάσει τα ακροδάχτυλά μου να το λέω: Το ήθος φαίνεται στις πράξεις κι όχι στα λόγια. Έχετε βάλει ρουφιάνους... έχετε εκατοντάδες μποτάκια... χώνετε αμβροσίες στον Σόϊμπλε... συνεργάζεστε με ακρίβεια δευτερολέπτου και μαζικές επιθέσεις με άλλες συμμαχίες και οι ΓΚΕΛΑ ήρθαν σε σας ζητώντας προστασία γιατί είναι άμπαλοι και τους είχαμε σαπίσει.

Απο κει και πέρα, εγώ δεν είμαι ούτε Τσομπάνης , ούτε τσομπανόσκυλο να "μαζεύω" τους Συμμάχους μου. Είμαστε όλοι ελεύθεροι να παιζουμε όπως θέλουμε σε πολεμικό σέρβερ και ίσοι μεταξύ μας.

Το μόνο που δεν ανέχομαι είναι η ρουφιανιά, η γκρίνια και η φραστική επίθεση από Σύμμαχο σε Σύμμαχο.

• εχουμε ρουφιανο σε σας? λολ

κλαιω ρε μαν οκ νταξει ξεπεραστηκα

νομιζα μιλαγαμε σοβαρα αλλα απο εδω κ περα θα τρως δουλεμα γτ λες μπουρδες λοιπον

και μιας που τα ξερεις ολα, και που χωνω εγω αμβροσια αβερτα και εσυ το ξερεις, δεν μου δεινεις τον τελευταιο κωδικο παραγγελιας αμβροσιας π ειχα κανει γτ τον εχασα?

να παιζετε οπως θελετε , μαζι σου , αλλα οταν μας βαρας ενω εχεις οπως λες μολις βγει απο πολεμο τοτε θα τις φας...... και μην κλαιγεσαι

αντε γιατι παλι απο την πρωτη μερα μας το παιζεις βουρτση

οσο για το ποιος εχει ρουφιανο σε σας , εμεις ειμαστε πολυ ΑΝΗΘΙΚΟΙ(οπως ειπες) για να σου πουμε απο ποια συμμαχια σου ηρθε

• Δεν απευθήνθηκα σε σένα προσωπικά που δεν σε ξέρω κι ούτε και θέλω να σε μάθω... μιας και δεν σε καταλαβαίνω. (είσαι και διπλωμάτης τρομάρα σου!!)

Στην Χρύσα απευθύνομαι που έχει πολύ περισσότερα balls -που λένε κι οι Κύπριοι- από σας...

Έχετε ή δεν έχετε εκατοντάδες μποτάκια?? Ναι ή Όχι??

Χώνετε ή δεν χώνετε χιλιάδες αμβροσίες?? Ναί ή Όχι?

Εχετε ή είχατε στείλει ρουφιάνο σε μας?? Ναι?? ή Όχι?

Περιμένατε ή ακόμα και σχεδιάσατε την αποχώρηση των μάχιμων μελών μας για να μας κηρύξετε Πόλεμο?? Ναί ή Όχι??

Συνεννοείστε με άλλες Συμμαχίες για ταυτόχρονες μαζικές επιθέσεις με ακρίβεια δευτερολέπτου?? Ναί?? ή Όχι??

Υποστηρίζετε τους Διάσημους στο Survivor παρ΄όλο που βλέπετε πως ο SKAI τους προωθεί χωρίς να είναι καλύτεροι και τους ταϊζει κρυφά?? Ναί?? ή Όχι??

• Δεν απευθήνθηκα σε σένα προσωπικά που δεν σε ξέρω κι ούτε και θέλω να σε μάθω... μιας και δεν σε καταλαβαίνω. (είσαι και διπλωμάτης τρομάρα σου!!)

Στην Χρύσα απευθύνομαι που έχει πολύ περισσότερα balls -που λένε κι οι Κύπριοι- από σας...

Έχετε ή δεν έχετε εκατοντάδες μποτάκια?? Ναι ή Όχι?? ----------------------->ΟΧΙ, τα 100 δεν τα επιασα ακομα(λολ) / αμα ειχαμε τοσα οσα λες τοτε στον μεσο ορο βαθμολογια καθε παιχτη θα σας ριχναμε οχι 20κ οπως τωρα αλλα πολυ παραπανω

Χώνετε ή δεν χώνετε χιλιάδες αμβροσίες?? Ναί ή Όχι? ------------------------->ΟΧΙ , αλλα και να χωναμε γτ κλαιγεσαι? απο την τσεπη σου βγαινουν?

Εχετε ή είχατε στείλει ρουφιάνο σε μας?? Ναι?? ή Όχι?--------------------------->ΟΧΙ , εχετε κατασκοπο και το ξερει ολος ο κοσμος οπως ξερουν οτι δεν ειναι απο εμας

Περιμένατε ή ακόμα και σχεδιάσατε την αποχώρηση των μάχιμων μελών μας για να μας κηρύξετε Πόλεμο?? Ναί ή Όχι?? --------------> ΟΧΙ και στο παιχνιδι σου στελνω και μηνυμα π λεει οτι ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ εδιωξες άτομο

Συνεννοείστε με άλλες Συμμαχίες για ταυτόχρονες μαζικές επιθέσεις με ακρίβεια δευτερολέπτου?? Ναί?? ή Όχι?? ΟΧΙ και δεν μιλαμε με κανεναν

Υποστηρίζετε τους Διάσημους στο Survivor παρ΄όλο που βλέπετε πως ο SKAI τους προωθεί χωρίς να είναι καλύτεροι και τους ταϊζει κρυφά?? Ναί?? ή Όχι?? ΑΜΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ ΜΠΟΓΔΑΝΕ

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΚΑΙΠ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΣΩ ΑΠΟΡΙΕΣ
      ΕΧΕΙΣ ΤΑ BALLS ΝΑ ΜΠΕΙΣ?
    • Δεν παλεύω με skype εγώ... Παιχνίδι παιζω με τα δεδομένα του παιχνιδιού...

Αυτά που ξέρεις , μ΄αυτούς που ξέρεις κι όπως τα ξέρεις...

Ο Καθένας καταλαβαίνει αν έχει μυαλό και γνωρίζει... και τα υπόλοιπα στο πεδίο των μαχών...

Υ.γ. Καραγκιόζη...

• θα σε δουμε στα πεδια των μαχων τουλαχιστον η θα σε ψαχνουμε?

αν εκφραζω την πλειοψηφια του ελληνα με τον ορο καραγκιοζης τοτε ειναι τιμητικο (αν πιανεις τι λεω)

αλλα το βλεπω και θετικα
      καλυτερα να με λες καραγκιοζη(καποιον που εκφραζει τον πονο του ελληνα) παρα να εισαι δειλο νουμερο που λεει ψεματα στο φορουμ απλα γτ τρεμει το φιλοκαρδι του

τα περαστικα μου, και απο αυριο τα λεμε μαρθα
    • Το αν μπαίνω στα πεδία των μαχών φαίνεται από τους επιθετικούς και αμυντικούς βαθμούς μου νομίζω...

Ο Καραγκιόζης βεβαίως και είναι ήρωας της λαϊκής μας παράδοσης , αλλά εννοώ τον ραγιαδισμό που εξέπεμπε, όταν τον βάραγε ο Πασάς κι εκείνος έλεγε: " Βάρα ... βάρα.. τι θα καταλάβεις?? θα κουραστείς... θα ιδρώσεις.. θα αρρωστήσεις και θα πεθάνεις.."

Υ.γ. Χατζηαβάτη

Υ.γ.2 Ναι βλέπω Skai και Survivor και γελάω.. εσύ που το έκανες σημαία σου τι πρέπει να κάνεις??

The post was edited 1 time, last by Theodor__ ().

• Theodor__ wrote:

Υ.γ.2 Ναι βλέπω Skai και Survivor και γελάω.. εσύ που το έκανες σημαία σου τι πρέπει να κάνεις??
      περιμενω να σε κανω την 4001

αντε μπογδανε τα λεμε απο αυριο

ελπιζω οτι εισαι ο μονος στη συμμαχια σου με τετοιο νιονιό

υγ τον κατασκοπο τον βρηκες η να σε βοηθησω τελικα?
      το ποιοι στον εβαλαν το βρηκες?

οταν το βρεις ελα να μου πεις συγγνωμη, θα δειξω μεγαλοψυχια μη φοβασαι