Διάσημοι(FAME) vs Μυθική Πολιτεία (PLATO)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ακόμα ελεύθερος οπότε θα γράψω.
      Αν αυτός δεν είναι φίλος σας ή φίλος κάποιου εχθρού μας τότε η γη είναι επίπεδη.
      Από την στιγμή που ούτε εγώ ούτε εσείς μπορούμε να αποδείξουμε τι έγινε αφού δεν έχουμε σκρίνσοτ με ώρα το αφήνω εδώ και ότι θέλετε κάντε.
      Κάποιοι πιστεύουν τη μία εκδοχή και κάποιοι την άλλη.
      Αν πάρουν οι πλατό την ποινή και χάσουν κιόλας είναι ότι χειρότερο έχει υπάρξει...μετά τους αχτι εννοείται...δεν ξαναγράφω εδώ θα τα λέμε δίπλα που θα ποστάρουμε φάρμινγκ και μηδενισμούς.
    • Λοιπον εγω παραθετω νεα στοιχεια για τις διακοπες μου, υστερα απο απαιτηση του θοδωρα.

Μου ζητησε να ανοιξω το ακκ σημερα(8/6) για να του δειξω οτι οντως μπηκα διακοπες το μεσημερι και ΟΧΙ το βραδυ που εκαναν αυτοι επιθεσεις, οποτε αυτο και θα κανω.

prnt.sc/fhe1cb

Οριστε το σκρινσοτ με το ακκ μου που ανοιξε σημερα, ωρα ικαριαμ 14:58:43
      (εννοειται πως ανοιξε απλα και μονο για χαρη του θοδωρα και αμεσως ξαναμπηκε διακοπες..το λεω γτ το βραδυ μπορει να ανεβασει καινουργιες αναφορες μαχες και να τρεχω παλι να κανω σκριν να αποδειξω τις ψευτιες του)

prnt.sc/fgo8qk
      και αφηνω για δευτερη φορα το σκρινσοτ με την μαχη στην σπαρτακο οπου εγινε στις 20:21:49 ωρα ικαριαμ

Οπως βλεπετε η διαφορα των 5 ωρων μεταξυ της ωρας διακοπων μου και της ωρας επιθεσης επιβεβαιωνεται για ακομα μια φορα.
      Και προφανως το μηνυμα οπου ο θοδωρα ισχυριζεται πως βγηκα διακοπες ενω ειδα επιθεσεις στο νησι, ειναι παντελως ανακριβες και ψευδες.

Theodor__ wrote:

Στο ίδιο έργο θεατές... Με το που πατήσαμε στο νησί και ξεκινήσαμε λεηλασία στον γείτονά του, και λίγα λεπτά πριν δεχθεί επίθεση ο ίδιος.... βγήκε διακοπές ο Doflamingo.... Ωραία πράματα. Κανένα άλλο σχόλιο.
      "και λιγα λεπτα πριν δεχθει επιθεση ο ιδιος" :lol:

Αυτα να τα βλεπουν μερικοι εδω μεσα που υποστηριζουν τους εξυγιαντες και υπερμαχους της δικαιοσυνης, PLATO. Εκτος και αν ειναι οντως αντικειμενικοι και μπορουν να διακρινουν και εδω την ψευτια που τοσο καλα προσπαθει να καλυψει ο ψεματουλης. :)

The post was edited 2 times, last by Doflamingo ().

• Καλώς... Ανακαλώ το "υπό πίεση", αλλά οι "διακοπές" παραμένουν "διακοπές".

Και φυσικά προστίθεται ο αριθμός τους σε όσους έφυγαν ή θα φύγουν. Εκτός αν εννοείτε πως αν μπαναριστούν 8 από σας, φύγουν οι άλλοι 8 και οι υπόλοιποι 8 μπουνε σε διακοπές, δεν μετράει γιατί δεν συμπληρώνουν το 50% κάθε κατηγορία απ΄αυτές μόνη της και είστε Νικητές

Μυθική Πολιτεία - (PLATO)
    • Κι άλλος σε Διακοπές..

prntscr.com/fjeimx

Συνολικά:

9 μέλη των FAME σε μόνιμες διακοπές.

1.fantomas
      2.Doflamingo
      3.JediDovahklin
      4.Φίλιππος
      5.ΓάλλοςΠρέσβης
      6.GHETTO
      7.Ivern98
      8. SPARTAKOS
      9.Sanji

2 μέλη μπήκαν διακοπές και ξαναβγήκαν (Ο shirohige γιατί είναι μακρυά μας και δεν μπορούμε να του κάνουμε επίθεση)

1. dark angel
      2. Shirohige

1 μέλος έφυγε...

1. Ηλ. Κασιδιάρης.

Σύνολο 12 στους 24... 50% της Συμμαχίας (απάντηση περιμένω μόνο από τον dark angel που στο παιχνίδι μου δήλωσε πως θα το αποδεχτεί αν φτάσουν στους 12...)

• οπως μονος σου απαντας στα ερωτηματα σου

9/23 διακοπες

ξερεις τι ποσοστο ειναι αυτο? 39.13%

αφου απαντας μονος σου γιατι ζοριζεσαι?

υγ να σου πω? εκανες καταμετρηση? γιατι φημες λενε οτι και την ποινη να σου χαριζα παλι στη φαπα εισαι

τωρα ψαχνεις αλλον τροπο να να το κλεισεις?

ο νταρκ οπως και ο σιροχιγκε οπως ειπες μονος σου μπηκαν και πλεον εχουν βγει απο διακοπες
      συνεπως? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

περιμενε αμα θες να σου φερω και τον νταρκ γτ με εμενα τα βρισκεις σκουρα

υγ την επομενη φορα που θα θες απαντηση σε ερωτημα σου ΠΡΩΤΑ θα απαντας και εσυ στις δικες μου ερωτησεις
      (αμα δεν θυμασαι τραβα ξαναδες τα ποστ μου και απαντα τα αν μπορεις)

υγ2. μιλατε ακομα με τα πρωην μελη σας και κανετε συγχρονισμενες σε εμας ε? (προσεχε εχω εικονες)
    • ΒΑΣΕΙ ΟΡΩΝ [μεχρι Και το ποστ 20]

Στρατηγοί ΥΠΕΡ FAME : 105.942,7
      Στρατηγοί ΥΠΕΡ ΠΛΑΤΟ: 72.056,3
      Διαφορά: 33.886,4

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Γενική Καταμέτρηση

Στρατηγοί ΥΠΕΡ FAME : 108.663,7
      Στρατηγοί ΥΠΕΡ ΠΛΑΤΟ: 73.987,9
      Διαφορά: 34.675,8

Χρυσός ΥΠΕΡ FAME : 3.476.777
      Χρυσός ΥΠΕΡ ΠΛΑΤΟ: 475.623
      Διαφορά: 3.001.154

Υλικά ΥΠΕΡ FAME : 250.181
      Υλικά ΥΠΕΡ ΠΛΑΤΟ: 171.463
      Διαφορά: 78.718

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

προς Αλεξία
      αν εσεις συντηρειτε τους στρατους σας απο εμας εμεις τι κανουμε?
      χτιζουμε παλατια με αφιερωση παλτο?
      στο ειπε ο γκετο, η μεγαλη γλωσσα κοβεται
      και ελα πες μας οτι εσυ δεν εδωσες απωλειες να σου δωσω κ τις αναφορες με το ονομα σου

προς θοδωρη
      βαλε κ τους δικους σου να τσεκαρουν γιατι λαθη μπορει να γινουν (ισως ξεφυγαν μερικα δεκαδικα, ανθρωποι ειμαστε)
      αλλα η ταξη της διαφορας δεν αλλάζει, άλλωστε και 1κ στρατηγους λαθος να εχουμε κανει το αποτελεσμα μενει ιδιο

βεβαια επιβεβαιωνομαι
      στην αρχη μιλαγατε για ποινη γτ μονο ετσι θα παιρνατε τον πολεμο σε απωλειες
      μετα ειδατε οτι δεν σας παιρνει ουτε απο εκει και αρχισατε αλλα τσαλιμια

να δω τι θα πειτε τωρα......
      μας ειπατε βισματα της Δ.Ο. (το πηρατε πισω)
      λεγατε οτι δεν εχετε μποτ εσεις και ειστε οι τιμιοι(σας ποσταραμε το πως διαγραψατε το μποτ σας π παταγαμε)
      πηαγτε να μας βγαλετε οτι βαλαμε ατομο εντος πολεμου,(παλι βγηκατε ψευτες)
      λεγατε-λεγατε-λεγατε
      τοση λασπη.......

τωρα μιλαμε για τα εντος παιχνιδιου και με νουμερα...... τι θα πειτε?
      που σε ολες μας τις ερωτησεις δεν μιλατε, δεν λετε τπτλασπολογοι

και ακομα δεν τελειωσε ο πολεμος, εχουμε ακομα !!!

The post was edited 1 time, last by Rasheed ().

• New

Αποδέχομαι και αναλαμβάνω την προσωπική ευθύνη για την ήττα της Συμμαχίας μου.
      Τα μέλη που έπαιξαν και χάσανε... Αλεξία, Δέσποινα, SANI.thanasis,Mouzeta... Παίξανε δυνατά και χωρίς ύπουλες μεθόδους...
      Ζητώ ταπεινά συγνώμη που δεν μπόρεσα να τους στηρίξω όσο έπρεπε...

Όσο για τους FAME... πάντα τέτοιες εξευτελιστικές "Νίκες" να ΄χετε... μέχρι να εξαφανιστείτε...

Γιατί εμείς κι εννιά φορές να πέσουμε... δέκα θα ξανασηκωθούμε

• New

Ακομα και τωρα συνεχιζεις

ποιο ειναι το εξευτελιστικο? το οτι δεν αποδεχτηκα να φαω 30κ ποινη για μια μαχη π δεν ειχε καν αρχισει?
      και επειδη σε ολα εχω δικαιωθει μεχρι τωρα οσα σου εχω πει παρε εδω

prntscr.com/flin4w

ουτε αυτο ειναι σαν την περιπτωση φιλιππου για σενα ετσι?
      αλλα βλεπεις επειδη ξερουμε τι βαζουμε δεν ζηταμε καν ποινη

εχτες παλι (κ εχω ξανα εικονες) με D-M κανατε συνενοημενες επιθεσεις(η μουζετα μαζι με ελι νιντζα κλπ

παλι 4η φορα , ξερεις οτι γινεται περισσοτερο απο 2 φορες παυει να ειναι συμπτωση ετσι?
      αρα και παλι εχεις πει ψεματα

υγ.καταμετρηση για επομενα ποστ θα γινει αλλη ωρατωρα βαριεμαι
    • New

Να σου εξηγήσω γιατί είναι "εξευτελιστική Νίκη" , αν και παραβαίνω την "ομερτά" αφού γίνεσαι όλο και πιο θρασύς.

1.Γιατί στείλατε πολλά μποτάκια σας να μας ρίχνουν τα θαύματα και να χρησιμοποιούνται ως πατήματα στα νησιά μας.

2.Εμείς δεν το κάναμε αυτό και την περίπτωση που είπε ο dark angel, την ανακάλεσε, αλλά εσείς την χρησιμοποιήσατε σαν δικαιολογία... (μίλα καθαρά ρε dark angel)

3.Εμείς μάχες και αναφορές σταματήσαμε να βαζουμε βδομάδες τωρα , από τότε που έφυγε ο Sprave σε διακοπές και δεν είχαμε άλλον γραμματέα... σόρρυ κιόλας... αλλά έχω πάνω από 7 σελίδες αναφορές μαχων στο Υποφόρουμ της συμμαχίας που δεν μπορω να ποσταρω και δεν με ενδιαφερει βεβαια

4. Κερδίσατε τον Πόλεμο και το παραδέχτηκα.. γιατί απλά δεν πολεμούσατε. Κάνατε μονάχα αναγνωριστικές κι όταν πετυχαίνατε κάποιον οφ λάϊν και χωρίς ήφαιστο... φουλ επίθεση.
      Αν δε, πετυχαίνατε στο μεταξύ κάποιον ον λάιν και να έχει ήφαιστο... πατάγατε σημάια... πατάγατε κολοσσό... πατάγατε αλλαγή πολιτεύματος... πατάγατε διακοπές... πατάγατε και τα κλάματα... και τέρμα... αρκει να μην χάσετε τις απώλειες...

Για κείνο που ντρέπομαι είναι πως πολλοί από μας μπήκαν στο τρυπάκι σας και διώξαμε κάποια μέλη επειδη ΄'εδιναν απώλειες"..

Πάνω απ΄΄ όλα είναι η παρέα ... κι όχι η νίκη. Κι ελπίζω να μην ξανακάνω το ίδιο λάθος.

• New

Theodor__ wrote:

1.Γιατί στείλατε πολλά μποτάκια σας να μας ρίχνουν τα θαύματα και να χρησιμοποιούνται ως πατήματα στα νησιά μας.
      prntscr.com/fm6tob

μου εδωσες και στην αγορα την εικονα π παραθετεις ως αποδειξη, ο δικος μας αν θελαμε να ριξουμε το θαυμα γτ εχει 132%?
      Ψεματα λες κ παλι

Theodor__ wrote:

2.Εμείς δεν το κάναμε αυτό και την περίπτωση που είπε ο dark angel, την ανακάλεσε, αλλά εσείς την χρησιμοποιήσατε σαν δικαιολογία... (μίλα καθαρά ρε dark angel)
      εχτες ριξατε το θαυμα και μετα απο λιγο το ξανανεβασατε, μην μ λες βλακειες, και σημερα εδωσες οδηγια να το ριξουν στο νησι κ το γραφεις κ στην αγορα νησιου

Theodor__ wrote:

3.Εμείς μάχες και αναφορές σταματήσαμε να βαζουμε βδομάδες τωρα , από τότε που έφυγε ο Sprave σε διακοπές και δεν είχαμε άλλον γραμματέα...
      δεν ειναι δικη μας δουλεια, καλα να περασει οπου κ αν ειναι, η προσωπικη τ ζωη δεν με νοιαζει και μακαρι να ειναι παντα καλα κ να περασει τελεια στις διακοπες του

αν δεν εχεις αλλον "γραμματεα" τοτε ειναι προβλημα σου αν δεν θες να ποσταρεις, οχι δικο μου

Theodor__ wrote:

έχω πάνω από 7 σελίδες αναφορές μαχων στο Υποφόρουμ της συμμαχίας
      ναι καλα οκ, αμα ειναι 2-3 λογχες μπορει

Theodor__ wrote:

Αν δε, πετυχαίνατε στο μεταξύ κάποιον ον λάιν και να έχει ήφαιστο... πατάγατε σημάια... πατάγατε κολοσσό...
      οι ποσταρισμενες μαχες σε διαψευδουν

Theodor__ wrote:

Κερδίσατε τον Πόλεμο και το παραδέχτηκα.. γιατί απλά δεν πολεμούσατε
      ναι οι απωλειες π ειναι ποσταρισμενες ειναι απο τον αερα........ασε μας ρε θοδωρη

Theodor__ wrote:

Αν δε, πετυχαίνατε στο μεταξύ κάποιον ον λάιν και να έχει ήφαιστο... πατάγατε σημάια... πατάγατε κολοσσό... πατάγατε αλλαγή πολιτεύματος... πατάγατε διακοπές... πατάγατε και τα κλάματα... και τέρμα... αρκει να μην χάσετε τις απώλειες...
      με τη μουζετα μια χαρα μαχες εκανα κ με τους 2 ονλαιν........ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΡΕ ΨΕΥΤΗ

Theodor__ wrote:

Για κείνο που ντρέπομαι είναι πως πολλοί από μας μπήκαν στο τρυπάκι σας και διώξαμε κάποια μέλη επειδη ΄'εδιναν απώλειες"..
      αυτο ειναι θεμα δικο σας, δεν μας ενδιαφερει τι κανετε σαν συμμαχια

Theodor__ wrote:

Πάνω απ΄΄ όλα είναι η παρέα ... κι όχι η νίκη. Κι ελπίζω να μην ξανακάνω το ίδιο λάθος.
      συμφωνω (ναι συμφωνω )

κατι τελευταιο
      διαβασε την αρχη πολεμου κ δες
      εγω μια καλη επιτυχια κ καλη διασκεδαση σας εγραψα και εσυ αρχισες να μας λες ανηθικους
      δες την αρχη κ 8α καταλαβεις

σιγα σιγα οτι ποσταρουμε θα γινεται κ καταμετρηση αν κ το πολυ μετρημα εγινε ηδη

συνεχιζουμε για τις υπολοιπες μερες π μεινανε
    • New

Theodor__ wrote:

πατάγατε κολοσσό...

Διαψεύδεσαι μόνος σου. Το νήμα των μαχών είναι εδώ δίπλα για τον απλό αναγνώστη ή και για σένα. Πάρε και ένα δείγμα για να μην λέμε ότι θέλουμε....

I am blue wrote:

Το θαύμα « Κολοσσός » του Jack_Sparrow[PLATO] ενεργοποιήθηκε. (05.06.2017 0:00:37)

Xrusaki wrote:

Το θαύμα « Κολοσσός » του Mouzeta[PLATO] ενεργοποιήθηκε. (05.06.2017 17:18:25)

Xrusaki wrote:

Το θαύμα « Κολοσσός » του Theodor__[PLATO] ενεργοποιήθηκε. (09.06.2017 9:34:03)

Xrusaki wrote:

Το θαύμα « Κολοσσός » του Mouzeta[PLATO] ενεργοποιήθηκε. (12.06.2017 20:35:13)

Xrusaki wrote:

Το θαύμα « Κολοσσός » του Δέσποινα[PLATO] ενεργοποιήθηκε. (15.06.2017 11:01:19)

Xrusaki wrote:

Το θαύμα « Κολοσσός » του Theodor__[PLATO] ενεργοποιήθηκε. (15.06.2017 11:45:51)
      Μη μου πεις τα έβγαλα απο το μυαλό μου για να σε διασύρω έτσι? Γιατί σκοπός της ζωής μου δεν είναι άλλος απο αυτόν.... Βρες άλλη πιπίλα για τις επόμενες μέρες, αυτή πάλιωσε κούρασε και φαίνεται πως πια είναι ψεύτικη!!!!

• New

Δεν ισχυρίστηκα ποτέ πως εμείς δεν πατάγαμε ποτέ κολοσσούς ή πως αυτό είναι κακό...

Είπα πως εσείς, αν είχατε τον αντίπαλο ον λάϊν, κάνατε σπάνια μάχες. Και μόνο αν σιγουρευόσαστε πως είναι μόνος.

Μια φορά έκατσε ο ΣΑΤΑΝΑΣ με τον dark-angel μόνο μαζί μου προχτές... και χάσατε στις απώλειες...

Και δεν είπα ποτέ πως δεν έχετε ηλίθιους στην Συμμαχία σας που δεν ξέρουν τι συμβαίνει με σας και βάζουν επιπλέον ιερείς για να καλύψουν τις δικές σας τις πουστιές...

Και το να πληρώνουμε εμείς επιπλέον ιερείς για να καλύψουμε το κενό που δημιουργούν τα μποτάκια σας , προφανώς μας στερεί από στρατό...

prntscr.com/fmlpof

Ας αναφέρω και λίγο το κωμικό της υπόθεσης σχετικά με τον dark-angel ο οποίος είναι 'δικό μας παιδί" , μιας κι εμείς τον αναθρέψαμε και τον μάθαμε να μάχεται, αλλά ευτυχώς δεν του τα μάθαμε όλα, μιας κι αποδείχθηκε άλλο ένα φίδι από αυτά που τρέφαμε στον κόρφο μας...

Έδωσε καλές μάχες -δε λεω- αλλά όταν έχανε διαρκώς γκρίνιαζε για ατιμίες εκ μερους μας... σε π.μ. (σε ευγενικό υφος ομολογώ). Του απαντούσα πάντα σε π.μ. του εξηγούσα τα πραγματα.. τα αποδεχόνταν... αλλά στο φόρουμ ο αντιπροσώπος-διπρόσωπος του επέμενε σε αυτα...

"Μίλα ρε *** του ΄λεγα... γιατί κάνεις την πάπια??"

Τιπτ αυτός... ακολουθούσε εντολές... μούγκα στην στρούγκα!!!

Σε όσες ερωτήσεις έχω θέσει δεν εχω πάρει απαντήσεις... μόνο ύβρεις, αλλ΄'α δεν βαριέσαι...

υ.γ. dark... την προδοσία πολλοί αγάπησαν, τον προδότη ουδείς.

και πρόσεχε... δεν εννοώ προδοσία το να πας σε άλλη Συμμαχία... αλλά το να υιοθετείς τα ψέματά της εναντίον μας

Προσέξτε τις εκφράσεις σας
      Κάτια

The post was edited 3 times, last by katia ().

• New

ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΛΕΕΙ??? Έμαθες ΕΣΥ του Τάσου να παίζει? ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ? Γιατί ξέρεις εσύ να παίζεις για να διδάξεις και άλλον???? Άλλο να μοιράζεσαι τρικ(που πιο πολλά μοιράστηκε εκείνος με όλους μας παρά το αντίθετο) και άλλο να του μαθαίνεις να μάχεται όπως είπες. Και θα στο πω καθαρά, ένα άτομο άξιο μαχών είχες ποτέ σου, και αυτό σταμάτησε να παίζει(δεν εννοώ εξαιτίας σου μην καταλάβεις ότι θέλεις) και εννοώ την Άννυ. Και ο Άκης δυνατός, αλλά με περιθώρια βελτίωσης όπως όλοι μας. Αλλά το να λες ΕΣΥ οτι μάθατε του Τάσου να παίζει έιναι ντροπή. Πάρε και το ριπορτ σου να χεις και για το σπίτι

• New

Είσαι τόσο αστείος.... Χα χα χα!!!! Ναι Θοδωρή εγώ το παραδέχομαι, ο Άκης μου έμαθε αρκετά πολύ χρήσιμα πράγματα και τον ευχαριστώ για όλα αυτά, αλλά εσύ να λες οτι έμαθες κάτι στον Τάσο είναι ειρωνία. Βλέπεις ναυμαχία που ΜΠΟΡΕΙΣ να κερδίσεις και παρόλα αυτά πατάς κολοσσό χωρίς λόγο. Κάτσε παίξε, αλλίως κάνε κο κο κο και στο κοτέτσι σου για τάισμα.

Ότι είναι αυτό που έχεις εκεί να ξέρεις έχει αρχίσει και σε χαλάει άσχημα. Όπως σου είπα και την άλλη φορά κόφτο πριν να είναι αργά και μείνεις μόνος σου. Πες όσα άει μαρή θέλεις, εγώ διάλογο μαζί σου δεν κάνω ξανά, δεν απαντάω σε τίποτα, κάτσε να τα πεις εδώ με τον διπλωμάτη μας που ξέρω οτι του έχεις και αδυναμία. Αλλά την επόμενη φορά που θα πιάσεις τον Τάσο στο στόμα σου, πρόσεξε καλά τι θα ξεστομίσεις γιατί κάπου η βλακεία έχει και ένα όριο
    • New

Μανάρι μου... ποτέ μην σώσεις...

Μίλησα για τον dark γιατί μου έστειλε προσωπικο μύνημα και με προκάλεσε σε μονομαχία .. την αποδέχτηκα , αλλα δεν μου απάντησε...

Την αποδέχομαι από όλους σας... αρκεί να μου δώσετε χρόνο να αναπληρώσω...

• New

Theodor__ wrote:

Και δεν είπα ποτέ πως δεν έχετε ηλίθιους στην Συμμαχία σας που δεν ξέρουν τι συμβαίνει με σας και βάζουν επιπλέον ιερείς για να καλύψουν τις δικές σας τις πουστιές...
      IQ μπανανας τελειωσε, ρε νουμερο στα απαντησα κ στο νησι
      λες οτι εχουμε μποτακια για να σου χαλαμε το θαυμα, ΣΕ ΝΗΣΙ Π Ο ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΟΣΟΣΤΟ 132%
      και εισαι τοσο νουμερο κ ασχετος π δεν ξερεις οτι οι πολεις απο τα μποτ π εχουν διαφοροι εχουν τοσο μικρη μετοχη στο νησι π δεν ειναι ικανα να ριξουν το θαυμα στοκε

Theodor__ wrote:

Ας αναφέρω και λίγο το κωμικό της υπόθεσης σχετικά με τον dark-angel ο οποίος είναι 'δικό μας παιδί" , μιας κι εμείς τον αναθρέψαμε και τον μάθαμε να μάχεται, αλλά ευτυχώς δεν του τα μάθαμε όλα, μιας κι αποδείχθηκε άλλο ένα φίδι από αυτά που τρέφαμε στον κόρφο μας...
      κατσε κανε καμια μαχη κ ασε τα λογια .......5-6 μηδενισμους σας εχει ριξει....εσυ τι εχεις κανει? ανυπαρκτος εισαι

Theodor__ wrote:

του εξηγούσα τα πραγματα.. τα αποδεχόνταν... αλλά στο φόρουμ ο αντιπροσώπος-διπρόσωπος του επέμενε σε αυτα...
      ρε νουμερο 8 (ολοι σε ξερουν με αυτο) οταν σου ειπα οτι βαραγατε συνενοημενα τον Ιβερν απο 3 συμμαχιες εσυ μ ειπες "ετυχε δεν ξερω τπτ" , ετυχε μια ετυχε 2 ετυχε 3...στις 4 καιγεσαι νουμερο..........οχι μια κ 2 αλλα 4 φορες

Theodor__ wrote:

Σε όσες ερωτήσεις έχω θέσει δεν εχω πάρει απαντήσεις...
      εισαι κοτοπουλο μπογδανος ........ τελος......... δες το νημα και μετα πες ποιος δεν απανταει......100 ερωτησεις σ εκανα αντε να απαντησες 2-3.στα αλλα "σιωπη του αμνου" η καλυτερα "σιωπη του γιδιου"

Theodor__ wrote:

υ.γ. dark... την προδοσία πολλοί αγάπησαν, τον προδότη ουδείς.
      και τον ψευτη κανεις...... αλλα μην αγχωνεσαι ειμαι εδω για σενα... θα σε αγαπησω οσο θες.........

Theodor__ wrote:

αλλά το να υιοθετείς τα ψέματά της εναντίον μας
      εισαι ντροπη αληθεια

Theodor__ wrote:

Την αποδέχομαι από όλους σας... αρκεί να μου δώσετε χρόνο να αναπληρώσω...
      ξερουμε..... σε πολη σου για να φαμε τον κολοσο..... μονο για αυτα εισαι.......

Theodor__ wrote:

Μανάρι μου... ποτέ μην σώσεις...
      τα μαναρια κλπ εκει που σε παιρνει μπαρμπαδικο.... και αναρωτιεμαι...αυτα π γραφεις τωρα τα ξαναβλεπεις το πρωι?
      υγ συνεχισε τις μπουρδες να το ανοιξω το τιμημενο να ψαχνεσαι ξεφτιλα
    • New

Theodor__ wrote:

Δεν φταίω εγώ που είσαι ανέραστος... ναι??

με τοσο καροτσι π σε εχω παει εχω αδειασει μεχρι και μυελο οστων αμπαλε

prntscr.com/fmn8dg σουρωτηριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Theodor__ wrote:

Υπόσχομαι να μην πατήσω Κολοσσό.
      ειναι οπως οταν ειπες οτι δεν θα ξαναγραψεις στο νημα?