ΤΟ ΠΤΗΝΟ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ διωχνει κοσμο

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ΤΟ ΠΤΗΝΟ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ διωχνει κοσμο

war like sjs Εγκατάλειψη συμμαχίας 28.08.2017 14:58:00 Συμμαχία SJS

Εδω και καμποσες μερες εχουμε αψιμαχιες με τους ΔΙΚΑΣΤΕΣ. Κινουμεθα ειπιθετικα παντα με πολλες νικες και ΚΟΛΟΣΣΟΥΣ χαχαχαχα
    Ειχαμε και καποιες απωλειες απο 2 ανενεργους συμμαχους που τους βαραγε μονο ο ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ οπως το συνιθιζει για να παιρνει επιθετικους χαχαχαχαχαα

Ο συμμαχος του war like ενεπλακη στις μαχες προχθες και εγραψε καποιες ασημαντες απωλειες. Τοτε το ΠΤΗΝΟ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ο οποιος ειναι τσοντα στην συμμαχια αυτη μετα απο συγχωνευση και απαιτηση του να αναγραφει το ονομα του στην εξωτερικη τους σελιδα χαχαχαχαχαχ τον μαλωσε ασχημα για τις ασημαντες σε αψιμαχιες απωλειες που εδωσε ο war like και εν ολιγοις τον προσβαλε και απεπεμψε απο την συμμαχια.

ΠΤΗΝΟ δεν γλυτωνεις, θα φας πολλες φαπες, καλα κανεις και εχεις σκορπιες τις πολεις σου για να κρυβεσαι, αναμενω να σε διωξουν στην επομενη στροφη
    STING
  • Αγαπητη μου Πυθεία

Μπορει να λες καλα το φλυτζανι μαζι με τις νοικοκυρες της γειτονιας οταν μαζευεστε, αλλα εδω ουτε καν απο κοντά πέρασες..

Οσον αφορα τον war θα σου απαντησει εκεινος..Εγω αυτο που σου λεω ειναι οτι εγω δεν τον εδιωξα.Τωρα εσυ μπορεις να φανταζεσαι οτι θες.Δικαιωμα σου ειναι αλλα την πραγματικοτητα και τα γεγονοτα ΔΕΝ αλλαζουν απο κανεναν φαντασιοπληκτο.

Παμε στα αλλα..Μιλας για ανενεργους. Ναι δικιο εχεις..Ο δηλωμενος κοινη ip λογαριασμος του αρχηγου σας ειναι ανενεργος..Ο xalaros που τον βαλατε απο διακοπες για πατηματα στα νησια μου εγω φταιω που τις εφαγε..o dimskou λογαριασμος (ανοιξαμε και σας περιμενουμε) - σημειωτεο απο τους πιο ενεργους λογ των BRH- και αυτος ανενεργος. O λογ του RAGNAR (του βγαζω το καπελλο, καθοτι ειναι παικτης με γνωσεις και ηθος, κατι που το τελευταιο εσυ δεν το κατεχεις) που ηρθε σε εμενα κι εφυγε όπως ηρθε το παλληκαρι και αυτος ανενεργος?

Οσο για τις φαπες προσεξε μην παθεις αυτα που επαθες πριν κανα χρονο απο τον συμμαχο μου Ρωσο που στο τελος αναγκαστηκες και απελυσες στρατο για να φυγεις απο το νησι και να γλυτωσεις ..

Υ.Γ Τσοντα μαλλον εσυ εισαι στις ΒΡΗζολες κι οχι εγω στους Δικαστες καθοτι εγω ειμαι πολλα χρονια εδω και δεν με εφεραν απο άλλο κοσμο για να προσπαθησουν να αναστησουν την ΒΡΗ απο τις πολλες σφαλιαρες που ειχε φαει.

<< Η τιμωρία του ψεύτη δεν είναι ότι δεν τον πιστεύουν, αλλά ότι αυτός δεν μπορεί να πιστέψει κανέναν. >>

The post was edited 1 time, last by bekatsas ().

• ΦΟΥΜΑΡΑ πουλας ΠΤΗΝΟΝ

παντου χανετε στα τα των μαχων με καποιες αναλαμπες που εχετε.

Στο θεμα μας τωρα, ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΕΣ
    αυτα λεει η αντικατασκοπια μου, αυτα μου λεει ο κατασκοπος σας μεσα στην συμμαχια μου, αυτα μου λεει ο κατασκοπος μας μεσα στην συμμαχια σου
    STING
  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΜΕ ΤΟΝ WAR LIKE ΕΓΩΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ. ΣΤΟ ΠΙΚΑΡΙΣΜΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΟΜΩΣ. ΡΕ ΠΤΗΝΕ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΥΣΤΙΚΟ ΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΕΧΕΙ ΝΟΜΙΜΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΚΑΤΙ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΣΥ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΧΕΙΣ ΑΡΧΗΓΟ ΤΟΝ ΔΙΚΑΣΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΤΕ? ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ.
    Ο ΧΑΛΑΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΑΤΟΜΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΦΑΡΜΑΡΕΣ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ DIMSKOU ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙΣΕ ΤΑ ΠΑΪΔΙΑ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ... Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΧΤΕΣ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΕ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΟΝ.

ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΟΤΙ Ο ΡΑΓΚΝΑΡ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ? :)

ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΣΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΕΣΥ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΤΣΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΔΙΚΑΣΤΕΣ. Η ΟΧΙ?

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΗ.
  • FRΕΕ_300 wrote:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΜΕ ΤΟΝ WAR LIKE ΕΓΩΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ. ΣΤΟ ΠΙΚΑΡΙΣΜΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΟΜΩΣ. ΡΕ ΠΤΗΝΕ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΥΣΤΙΚΟ ΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΕΧΕΙ ΝΟΜΙΜΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΚΑΤΙ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΣΥ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΧΕΙΣ ΑΡΧΗΓΟ ΤΟΝ ΔΙΚΑΣΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΤΕ? ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ.
    Ο ΧΑΛΑΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΑΤΟΜΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΦΑΡΜΑΡΕΣ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ DIMSKOU ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙΣΕ ΤΑ ΠΑΪΔΙΑ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ... Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΧΤΕΣ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΕ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΟΝ.

ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΟΤΙ Ο ΡΑΓΚΝΑΡ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ? :)

ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΣΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΕΣΥ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΤΣΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΔΙΚΑΣΤΕΣ. Η ΟΧΙ?

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΗ.
    Καλα μιλαμε εσυ δεν παιζεσαι..Αλλα λεμε εσυ άλλα καταλαβαίνεις.Μια ζωη αυτο κάνεις..Ελληνικα μιλάμε και απορώ που βρίσκεις την δυσκολία στην κατανόηση τους.
    Μίλησε αγόρι μου γλυκό η καφεντζού σας οτι βαράμε ανενεργους μόνο??Του απάντησα οτι ενας απο αυτους τους λογαριασμους που βαραγαμε είναι και του αρχηγου σας..Λογαριασμος που παιζει κανονικα να τονισω...ΔΕΝ ειναι συνεχεια διακοπες και ανανεωνεται, οπως ο δικος μας λογαριασμος..Ανεφερα πουθενα καμια παρανομια στο προηγουμενο μου ποστ? Απλως αν εσεις τον εχετε καταταξει στους ανενεργους, παραδεχεστε εμεσσα οτι έχετε εναν ΑΝΕΝΕΡΓΟ αρχηγο σαν ατομο.. Τωρα τα αλλα που μου λες οτι έκανε ο χαλαρος το ενα, ο "ανοιξαμε και σας περιμενουμε" το αλλο ειναι φτηνες δικαιολογιες και απορω γιατι ψαχνεται δικαιολογίες για τις ηττες σας απο την στιγμη που κατα τα λεγόμενα σας μας εχετε το πανω χέρι.
    Ομως ας ακολουθησω κι εγω το σκεπτικο σας τότε ετσι για λίγο και δεν θα σταθω μονο στα λόγια.

http://prntscr.com/geg3gp.

Μπορω να σου πω και για αλλους 4 λογ αλλα δεν ειμαι κατινιτσα..Λογαριασμος που το παιχνιδι σου δινει την δυνατοτητα να τον λεηλατησεις ειναι ενεργος λογαριασμος για τον αντιπαλο.Τελεια και παυλα. Αν πάθατε ζημια διαφορας 15Κ στρατηγων ας προσεχατε..Το ιδιο ισχυει και για εμας.

Υ.Γ ARM δεν εισουν εσυ πριν πας ΒΡΗ? (ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΥΣ ΒΡΗ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ). Copy - paste τα λογια σου είναι,,,Εισαι κι εσυ τσόντα τότε..Οπως και ειναι ΟΛΟΙ οι συμμαχοι σου αν το ψαξουμε καλα...Για εμενα ομως όχι δεν εισαι..Τοσα χρονια παιζεις σε αυτους..και παιζεις κανονικοτατα..Οπως κι εγω με τους δικαστες..Με το σκεπτικο σου ομως χαρακτηριζεις και τον ευατο σου τσοντα και τους αλλους συμμαχους σου.... :lolol: :lolol:

Υ.Γ 1 Ο RAGNAR κανει μπαμ απο μακρια οτι δεν εισαι εσυ για πολλους και διαφορους λογους..Θα ηθελες να του μοιασεις αλλα ΔΕΝ.

<< Η τιμωρία του ψεύτη δεν είναι ότι δεν τον πιστεύουν, αλλά ότι αυτός δεν μπορεί να πιστέψει κανέναν. >>

The post was edited 1 time, last by bekatsas ().

• Το ΠΤΗΝΟΝ είναι δυσνοητο...λογικο ως ΠΤΗΝΟΝ
    Ζουμε σε μια εποχη που η πληροφορια είναι αμεση, φιλτραρεται και αποδεικνύεται...
    Ποσα ΚΥΚΛΙΚΑ επαιξες ΠΤΗΝΟΝ με τον [b]WAR LIKE????[/b]
    Σε ποσα κυκλικα τον κατσαδιασες και τον μειωσες για την συμμετοχη του και τις απώλειες του???
    Μην φανταστείτε τεράστιες απώλειες, 200-300 στρατηγοι χαχαχαχα αλλα το ΠΤΗΝΟΝ εχει μαθει να μηδενιζει ανενεργούς με ποσοστα 12% VS 88%.
    Λοιπον ΔΥΣΝΟΗΤΟ ΠΤΗΝΟΝ αυτος και η ΘΕΙΑ ΔΙΚΗ και ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (αυτόν θα στον παρω συντομα στην συμμαχια μου χαχαχα) ηλθαν να παιξουν, παιχνιδι είναι και το απολαμβανουν, ΕΣΥ ΠΤΗΝΟΝ που κρυβεσαι???
    Θελεις να φας όλα τα κεφαλια εκει μεσα για να γινεις ΑΡΧΗΓΟΥΛΗΣ εεεεε???

ΥΓ Καλω τον WAR LIKE να με διαψευσει δημοσια στο φορουμ για τον τροπο του διωγμου του από την συμμαχια του.
    STING
  • ΧΕΧΧΕΕΕΕ ΑΓΑΠΗΤΟ ΠΤΗΝΑΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ BRH ΟΣΟ ΕΣΥ ΑΚΟΜΑ ΕΚΑΝΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΠΡΙΝ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΑΣΤΕΣ.

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ. ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΤΣΟΝΤΕΣ, ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΠΑΛΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΑΣ.

ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΑΛΙΟΥΣ ΤΗΣ BRH ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΙ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΧΕΡΙΟΥ? ΕΣΤΩ.

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΡΑΓΚΝΑΡ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΟΙΑΣΩ. ΕΔΩ ΠΤΗΝΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΘΑ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΑΙΚΤΙΚΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ.

ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΤΕΒΗΚΑΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΡΟΙ ΜΟΥ ΕΣΥ Ο WAR LIKE ΚΑΙ Ο Judge chris22 ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΠΟΛΙΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΤΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΣΥΜΜΑΧΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο COSTAS STEF ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΤΗΝΟΥΛΙ ΤΙ ΦΑΠΕΣ ΜΑΖΕΨΑΤΕ ΠΩς ΦΥΓΑΤΕ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΤΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ? ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ. ΒeKaTsAs ΤΟΝ ΛΕΓΑΝΕ.

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΡΕ ΠΤΗΝΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΛΑΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΝΤΙΜΣΚΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΑΤΕ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ???? ΧΕΧΕΧΕ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΜΠΑΛΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΜΜΑΧΟ ΣΑΣ ΤΟΝ ΑΝΕΝΕΓΟΣ ΜΕ "ΚΑΤΗΛΗΜΕΝΑ" ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ??? ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΕΦΑΨΕΣ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ? :) ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ.

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΜΕ ΑΓΑΠΑΣ prntscr.com/geih2m
  • Καλησπερα κι απο μενα,ολο γνωστες φατσες βλεπω εδω μεσα και με ολους σας αγαπιοαμστε φουλ,μαγκες αφηστε το φορουμακι σαν καλες φαρμες που ειστε και ελατε γενικα το λεω να παιξουμε καμια φαπα αντε ξεκουνηστε τους 150000 στρατηγους που εχετε.
  • δεν εχει νοημα πλεον το νημα
    Το εργο αυτό είναι χιλιοπαιγμενο, ο WAR LIKE κατά 99% θα γυρισει στην συμμαχια του, παντα αυτό συμβαινει, δεν σπανε ευκολα οι φιλιες...αλλα το ραγισμα υπαρχει
    STING
  • η καταταξη μου στους επιθετικούς είναι καθαρα μαχες με τους ΔΙΚΑΣΤΕΣ τις ΦΑΡΜΕΣ και μερικοι από την φιλτατη ΤΣΑΜΠΙΚΑ.

Το ΠΤΗΝΟΝ είναι πρωτο στους επιθετικούς εφόσον βαραει μονο ανενεργούς, δεν εχει να δειξει καμια μαχη μεταξυ των συμμαχιων μας, αν αφήσουμε μια ναυμαχια εξω με την συμμαχο ΡΑΓΚΝΑΡ. Και ουτε τρεχει να βοηθησει συμμαχους του σαν τον καπιτανο, LP1974 που εφαγαν και τρωνε ακομα ασχημο στυλιαρι. Είναι μια συμμαχια αποδεκατισμενη, μην νομιζετε ότι η βαθμολογικη της καταταξη ανταποκρίνεται στην δυναμικοτητα της. Θρασος και μονο Θρασος διαθετουν..
    prntscr.com/gg8yfo χθες ειχε 40κ στρατηγους, δεν τον βοηθησε κανεις μεχρι τωρα που τον βαραμε

ΜΠΕΚΑΤΣΟΠΟΥΛΟ ΔΙΕΛΥΣΕΣ την Συμμαχια που σε ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΕ και σου εδωσε ΤΙΜΕΣ.
    STING

The post was edited 1 time, last by citywolf ().

• Αν ο Αρχηγος μου ανοιγε πολιορκια 3 μερες πριν ου του ειπα θα βλεπατε τι γινετε δυστηχως κραταει αρνητικη σταση κριμα...ενα μικρο δειγμα γιατι αν τις βαζαμε ολες θα εκλεγανολοι οι σερβερ

Μάχη για την πόλη Artemida 4
    (02.09.2017 12:03:31)
    sοtos13[BRH] από Γραμβούσα
    vs
    LP 1974[SJS] από Artemida 4

---------------------------------------------------------------------------------------------
    ............................................. - Τοξότης...............................100(-0)
    Πυροβολητής θείου.....................588(-0) - Πυροβολητής θείου.....................400(-0)
    ............................................. - Λογχοφόροι............................100(-0)
    Ξιφομάχος..........................273(-3128) - Ξιφομάχος.........................4100(-4450)
    Οπλίτης............................983(-3686) - Οπλίτης...........................2340(-6210)
    ............................................. - Γίγαντας Ατμού........................110(-0)
    Γυροκόπτερο.........................346(-420) - Γυροκόπτερο..........................0(-1160)
    Βομβαρδιστικό αερόστατο...............0(-296) - Βομβαρδιστικό αερόστατο................0(-28)
    Κριός..................................60(-0) - Κριός.................................400(-0)
    ............................................. - Καταπέλτης...........................104(-46)
    Κανόνι.................................60(-0) - Κανόνι...............................73(-127)
    Μάγειρας...............................90(-0) - Μάγειρας...............................50(-0)
    Γιατρός................................30(-0) - .............................................
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Στρατηγοί............................-11680.8 - Στρατηγοί............................-21548.6
    Επιθετικοί βαθμοί.....................53871.5 - Αμυντικοί βαθμοί........................29202
    Ζημιά..................................584040 - Ζημιά.................................1077430
    Καταμερισμός ζημιάς.......................35% - Καταμερισμός ζημιάς.......................65%

Νικητές: LP 1974[SJS]

Χαμένοι: sοtos13[BRH]
  • ΣΩΤΟ7 ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΕΚΛΕΓΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΕΡΒΕΡ ΠΑΝΤΩΣ Ο ΓΑΜΑ ΣΕΡΒΕΡ ΘΑ ΓΕΛΑΓΕ ΣΙΓΟΥΡΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΕΣ Η ΜΑΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΑΤΗΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ.

Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΧΑΡΗ ΤΣΙΧΛΑ ΔΙΧΩΣ ΖΑΧΑΡΗ.
  • ντρεπομαι να ανεβασω αναφορες ναυμαχιων μου, δεν θελω να πικρανω καποιους αντιπαλους παικτες, δεν θα τους πικρανω και ας εχουν για αρχηγο το ΔΥΣΝΟΗΤΟ ΠΤΗΝΟΝ.
    Απλα τους συνιστω μετα από κάθε στυλιαρι να μην ανεβαζουν στρατιωτικο, παλι στυλιαρι θα πεσει....
    Μια σύμμαχος τους υπακουσε μετα το στυλιαρι που εφαγε, δεν ανεβασε στρατιωτικο...μπηκε και διακοπες.
    STING