Των Διακοπών το κάγκελο και ο Koύκος!!!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• εγω αν δινω τους διπλους μου? πλακα μου κανεις?
    ρε εδω στις μισες το φωναζω ποιος ειμαι..... κ εκει..... ακλονητοι.....

απαντηση παλι δεν δινεις ομως.....
    αφου γνωριζεις κ εσυ αφου το γνωριζουν κ οι πικραμενοι κ αφου εχετε κ δικιο....
    χωρις να μας πεις τα ονοματα των πικραμενων....
    δεν λες κ σε ολους τους υπολοιπους πως εχωσα την μυτη μου(μπλιαχχχχ) στους ΜΑΘ?

εχεις την αδεια μου να το αποκαλυψεις κ σου επιτρεπω κ να δωσεις στεγνα την μυτη μου η οτι αλλο χωθηκε σε αυτη την συμμαχια.....

μπορεις να το κανεις κ χωρις να παρεκτραπεις.....

κατι μου λεει οτι παλι [b][i]!~ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ~! θα γραψεις κ δεν θα απαντησεις...... γραψε καμια παπατζα... δεν πειραζει.... [/i][/b]

gaidouri wrote:

2.2 Υπερσύνδεσμοι (link) και προσβλητικό περιεχόμενο που μπορεί να προκαλέσει ή να βλάψει την ανθρώπινη αξιοπρέπεια απαγορεύεται αυστηρά Τα πρότυπα στο περιβάλλον του φόρουμ θα καθοριστούν από την ομάδα συντονισμού για να συμφωνούν με τις ηθικές απόψεις των χρηστών. Το περιεχόμενο μπορεί να λογοκριθεί και μπορεί να επιφέρει ποινή αποκλεισμού. Κανένα παράπονο δε θα ληφθεί υπόψη και η οριστική απόφαση θα είναι της Ομάδας του Φόρουμ.
    Εχει δωθει προειδοποιηση.

!~Ice_Devil

The post was edited 2 times, last by Ice_Devil ().

• Aίαντας wrote:

Είπαμε..μου αρέσει η καθαριότητα...
    Το φόρουμ έρχεται σε δεύτερη μοίρα...

Εγώ βλέπω μόνο στο φόρουμ να ξεδίνεις.. άρα η αηδίες που λες, είναι ξεκάθαρο πόσο ''καθαρός'' είσαι..!! χαχαχα
    Τρομάρα σου ΣΟΥΡΓΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!
  • παρακαλω να μπει poll....

1) ο τακης επιτελους θα απαντησει

2) ο τακης θα απαντησει λεγοντας μια παπατζα για το θεμα

3) ο τακης θα πει παλι ασχετη [b][i]!~ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ~! αλλα θα κανει την παπια(οχι εσενα παπακι μου)[/i][/b]

4) ο τακης δεν θα απαντησει καθολου :crazy2: :crazy2: :crazy2: :crazy2:

παρακαλω στο 3 μην πονταρετε.... το φραξε ο ΟΠΑΠ

το 4 το φραξε ο θεος

gaidouri wrote:

2.2 Υπερσύνδεσμοι (link) και προσβλητικό περιεχόμενο που μπορεί να προκαλέσει ή να βλάψει την ανθρώπινη αξιοπρέπεια απαγορεύεται αυστηρά Τα πρότυπα στο περιβάλλον του φόρουμ θα καθοριστούν από την ομάδα συντονισμού για να συμφωνούν με τις ηθικές απόψεις των χρηστών. Το περιεχόμενο μπορεί να λογοκριθεί και μπορεί να επιφέρει ποινή αποκλεισμού. Κανένα παράπονο δε θα ληφθεί υπόψη και η οριστική απόφαση θα είναι της Ομάδας του Φόρουμ.

!~Ice_Devil~!

The post was edited 1 time, last by Ice_Devil ().

• Το θέμα δεν είναι να μου δώσεις εσύ την άδεια, αλλά αν θέλω εγώ να πω αυτά που γνωρίζω...

Και για να τελειώνουμε, με το παραμύθι...
    Εγώ θα γράφω αυτά που θέλω, όπως τα αντιλαμβάνομαι και τα αξιολογώ εγώ...
    Εσύ και οι σύμμαχοί σου, μπορείτε να τα θεωρείτε αναξιόπιστα, παπάτζες, διπλωματικά τερτίπια ή ότι άλλο θέλετε και να προσπαθείτε να τα καταρρίψετε, να τα ευτελίσετε και να περάσετε ότι γράφω μαλακίες...
    Αυτή είναι η ουσία του διαλόγου και της δημοκρατίας άλλωστε, να υπάρχει η διαφορετική άποψη και ο αντίλογος...

Το ποιός έχει δίκιο ή άδικο όμως και το ποιά άποψη θα ασπαστούν, θα το κρίνουν οι υπόλοιποι που μας διαβάζουν...
    Ούτε εσείς, ούτε εγώ πρόκειται ποτέ να συμφωνήσουμε (σε κάποια πράγματα τουλάχιστον), οπότε...κάνε παιχνίδι, άφοβα...

Ότι έχωσες λοιπόν τη μύτη σου στους ΜΑΘ...την έχωσες...
    Πως το έμαθα εγώ...είναι δικό μου θέμα...

Ξαναχώσε τώρα...αλλά είναι αργά και θα πάω για νάνι...
    Αύριο πάλι...

Edit:

Dυck_4 wrote:

Εγώ βλέπω μόνο στο φόρουμ να ξεδίνεις.. άρα η αηδίες που λες, είναι ξεκάθαρο πόσο ''καθαρός'' είσαι..!! χαχαχα
    Τρομάρα σου ΣΟΥΡΓΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Με φώναζες όμως προηγουμένως, να μπω στο φόρουμ να γράψω...
    Μάλλον σου αρέσει κι εσένα η "καθαριότητα", αλλά δεν μπορείς να ξεκολλήσεις από τα κύματα (όχι του Δουνάβεως, του ικάριαμ)... :thumbsup:

Είπαμε, όχι σούργελο...μαϊντανός... ;)
    Κ.Κ.
    28-10-2018
    -ΑΘΑΝΑΤΟΣ-

The post was edited 1 time, last by Aίαντας ().

• Για ύπνο....????
    εσύ που έβαζες πλυντήριο καθημερινά και ανελλιπώς????

Aίαντας wrote:

Ως εκ τούτου, πλυντήριο θα μπαίνει καθημερινά κι ανελλιπώς...

αλλά θα μου πεις, με τόσο φόρουμ... που να βρεις το κουράγιο να πλύνεις...!!!

Μαϊντανός..... και μαραμένος κι όλας!!!!

ΣΟΥΡΓΕΛΟ ΜΕΓΑΛΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ!!!!
  • εγω μια φορα στο 3 πονταρα πριν το φραξει ο ΟΠΑΠ...σκατα αποδοση ειχε βεβαια....

τεσπα....

Aίαντας wrote:

Τώρα για το πως είμαι σίγουρος και πως έχωσε ο παυλάκιας την μύτη του στους ΜΑΘ...αυτό άστο να το ξέρω εγώ...και αρκετοί άλλοι...

ουτε εσυ το ξερεις ουτε κ κανενας αλλος...... μονο εγω κ ο θεος.....(ενα κ το αυτο δλδ)
    κ εκει που εχω ολη την καλη διαθεση να σας πω κ κατι παραπανω αρκει να ακουσω πρωτα [b][i]!~ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ~! που πιστευετε....δεν απαντατε.....[/b][/i]

καλη η δημοκρατια κ οσα λες.... μαζι σου κ εγω (για να χαλαρωσετε λιγο εκει στους φευγα.... μην πουμε [b][i]!~ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ~! να την δεσετε σχοινι κορδονι)[/b][/i]

αλλα αποψη χωρις να την τεκμηριωνεις..... ε ενταξει..... δεν λεγεται αποψη αυτο.... [b][i]!~ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ~! δεν το λεω αλλιως... δεν θα με κανεις εσυ να παρεκτραπω σημερα.....[/b][/i]

παπακι.... στρατηγο

το νου σας λιγο οι καθημερινοι χρηστες πλυντηριων.....

gaidouri wrote:

!~Ice_Devil~!

The post was edited 2 times, last by Ice_Devil ().

• bill--- wrote:

μινωακο...... στρατηγο.....
    YUPI YUPI YAAAAAAAA
    Τελικά υπάρχει θεος---
    κερναω σαμπάνιες στο Παλλας παιδες επιτέλους τον ξεφορτωθηκαμε τον λεπρό

Μινωα εσενα θα σε κερασουμε κουλουράκια της παρηγοριας.... :popcorn:

bill--- wrote:

παπακι.... στρατηγο
    ουπς.... τωρα το επιασα το νοημα....
    μονο αναφορουλες απο δω κ περα
    :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
    Where other men blindly follow the truth, remember, nothing is true
    Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
    We work in the dark to serve the light
  • μπουχουχουυυυυυ οχι παλιιιιιιιιιιιιι

γιατι εμενα θεε μου γιατι
    ακυρες οι σαμπανιες.... κερναω κουλουρακια και καφε
    να ζησετε να με θυμαστε
    Where other men blindly follow the truth, remember, nothing is true
    Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
    We work in the dark to serve the light
  • bill--- wrote:

κ μην ξεχνιομαστε.... προσοχη στα πλυντηρια...
    Κάπως έτσι το πάει και το σούργελο...!!!! χαχαχαχαχαχαχα

Υ.Γ.
    Για να μάθεις οράτιε.... να κερνάς σαμπάνιες..!!
    Θεέ μου σε ευχαριστώ!!!

The post was edited 2 times, last by Dυck_4 ().

• Aίαντας wrote:

Και για να τελειώνουμε, με το παραμύθι...

καλα τα λες.... αλλα εδω δεν μας το ξεκινησες καλα καλα ακομα..... να τελειωσει? κριμα..... κ φαινοταν ενδιαφερον

γραψτε γραψτε.....περιμενω εγω.....στρατηγο να δω ποιος θα ξημερωσει

• Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Є Ήφαιστος Ι
    (28.11.2017 9:02:35)
    Aχιλλεας[ΦΕΥΓΑ] από Σφαγειο, Є Ήφαιστος Ι, Μυρτόφυτο
    vs
    ΑΛΣ[ΕΛΛΑΣ] από Є Ήφαιστος Ι, christos28[ΕΛΛΑΣ] από Є ΚΥΠΡΟΣ

---------------------------------------------------------------------------------------------
    Σκάφος-Έμβολο.......................112(-108) - Σκάφος-Έμβολο......................1419(-108)
    Φλογοβόλο............................20(-176) - Φλογοβόλο..........................1598(-282)
    Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο...........................560(-0)
    Έμβολο ατμού..........................150(-0) - Έμβολο ατμού..........................546(-0)
    ............................................. - Πυραυλάκατος.........................220(-34)
    Βάρκα Κατάδυσης.......................66(-24) - Βάρκα Κατάδυσης.......................217(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων..................53(-0) - Μεταφορικό αερόστατων................264(-12)
    Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό..............................70(-0)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος..................60(-0) - .............................................
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Στρατηγοί...............................-2116 - Στρατηγοί.............................-3576.4
    Επιθετικοί βαθμοί........................8941 - Αμυντικοί βαθμοί.........................5290
    Ζημιά..................................105800 - Ζημιά..................................178820
    Καταμερισμός ζημιάς.......................37% - Καταμερισμός ζημιάς.......................63%

Νικητές: ΑΛΣ[ΕΛΛΑΣ], christos28[ΕΛΛΑΣ]

Χαμένοι: Aχιλλεας[ΦΕΥΓΑ]

Το θαύμα « Κολοσσός » του ΑΛΣ[ΕΛΛΑΣ] ενεργοποιήθηκε. (28.11.2017 8:58:08)

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη megeri7
    (28.11.2017 9:27:00)
    Aχιλλεας[ΦΕΥΓΑ] από Є ΓΚΑΝΤΕΜΟΣΑΥΡΑ, megeri7
    vs
    metropontikas7[GATE7] από megeri7, ορατιος ΦΑΡΜΑ

Σκάφος-Έμβολο........................148(-72) - Σκάφος-Έμβολο........................238(-72)
    ............................................. - Βαλλιστροφόρο..........................99(-0)
    Φλογοβόλο............................14(-118) - Φλογοβόλο...........................120(-184)
    ............................................. - Καταπελτοφόρο.........................167(-0)
    Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο...........................207(-0)
    Έμβολο ατμού..........................150(-0) - Έμβολο ατμού..........................641(-0)
    ............................................. - Πυραυλάκατος.........................276(-16)
    Βάρκα Κατάδυσης.......................74(-16) - Βάρκα Κατάδυσης.......................351(-0)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος..................60(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................84(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων...................6(-4) - Μεταφορικό αερόστατων..................51(-8)
    Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό..............................60(-0)
    Στρατηγοί.............................-1526.8 - Στρατηγοί.............................-2172.8
    Επιθετικοί βαθμοί........................5432 - Αμυντικοί βαθμοί.........................3817
    Ζημιά...................................76340 - Ζημιά..................................108640
    Καταμερισμός ζημιάς.......................41% - Καταμερισμός ζημιάς.......................59%

Νικητές: metropontikas7[GATE7]

Χαμένοι: Aχιλλεας[ΦΕΥΓΑ]

Το θαύμα « Κολοσσός » του metropontikas7[GATE7] ενεργοποιήθηκε. (28.11.2017 9:26:38)

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Є Οράτιος
    (28.11.2017 13:06:53)
    christos28[ΕΛΛΑΣ] από Є Ήφαιστος Ι, Є ΚΥΠΡΟΣ
    vs
    kakofonix---[ΦΕΥΓΑ] από Μαρμαρούπολη, Aχιλλεας[ΦΕΥΓΑ] από Σφαγειο, Є Ήφαιστος Ι, Є ΓΚΑΝΤΕΜΟΣΑΥΡΑ, Є Οράτιος, Μυρτόφυτο

Φλογοβόλο...........................946(-652) - Φλογοβόλο............................18(-462)
    Σκάφος-Έμβολο......................1167(-252) - Σκάφος-Έμβολο.......................130(-252)
    Κανονιοφόρο...........................560(-0) - Κανονιοφόρο............................84(-0)
    Έμβολο ατμού..........................546(-0) - Έμβολο ατμού..........................150(-0)
    Βάρκα Κατάδυσης.......................217(-0) - Βάρκα Κατάδυσης.......................70(-56)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................377(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................290(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων................236(-28) - Μεταφορικό αερόστατων..................4(-13)
    Βοηθητικό..............................70(-0) - Βοηθητικό.............................102(-0)
    ............................................. - Βαλλιστροφόρο...........................1(-0)
    Πυραυλάκατος.........................159(-61) - .............................................
    Στρατηγοί.............................-7794.4 - Στρατηγοί.............................-5619.6
    Επιθετικοί βαθμοί.......................14049 - Αμυντικοί βαθμοί........................19486
    Ζημιά..................................389720 - Ζημιά..................................280980
    Καταμερισμός ζημιάς.......................58% - Καταμερισμός ζημιάς.......................42%

Νικητές: Aχιλλεας[ΦΕΥΓΑ], kakofonix---[ΦΕΥΓΑ]

Χαμένοι: christos28[ΕΛΛΑΣ]

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη kras3
    (28.11.2017 15:29:23)
    Aχιλλεας[ΦΕΥΓΑ] από Σφαγειο, kras3, Μυρτόφυτο, Βηλάνα
    vs
    vrasidas[Rise] από kras3

Σκάφος-Έμβολο.......................119(-461) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-473)
    Φλογοβόλο.............................1(-114) - Φλογοβόλο.............................0(-137)
    ............................................. - Καταπελτοφόρο..........................0(-80)
    Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο...........................0(-136)
    Έμβολο ατμού.........................90(-246) - Έμβολο ατμού..........................0(-457)
    Πυραυλάκατος.........................33(-130) - Πυραυλάκατος...........................0(-18)
    Βάρκα Κατάδυσης........................0(-12) - Βάρκα Κατάδυσης.......................0(-145)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος..................90(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................99(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων.................48(-28) - Μεταφορικό αερόστατων................103(-68)
    Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό..............................70(-0)
    Στρατηγοί............................-13582.2 - Στρατηγοί............................-23077.8 :lol:
    Επιθετικοί βαθμοί.....................57694.5 - Αμυντικοί βαθμοί......................33955.5
    Ζημιά..................................679110 - Ζημιά.................................1153890
    Καταμερισμός ζημιάς.......................37% - Καταμερισμός ζημιάς.......................63%

Νικητές: Aχιλλεας[ΦΕΥΓΑ]

Χαμένοι: vrasidas[Rise]

Μάχη για την πόλη Є Ήφαιστος Ι
    (28.11.2017 17:19:03)
    Aχιλλεας[ΦΕΥΓΑ] από Όρυγμα, Є Ήφαιστος Ι, Λατόμια, Є ΓΚΑΝΤΕΜΟΣΑΥΡΑ
    vs
    christos28[ΕΛΛΑΣ] από Є ΚΡΗΤΗ

............................................. - Εκτοξευτής.............................66(-0)
    Πυροβολητής θείου....................112(-42) - Πυροβολητής θείου.....................478(-0)
    Ξιφομάχος..........................360(-1930) - Ξιφομάχος.........................2776(-1720)
    Οπλίτης...............................0(-939) - Οπλίτης...........................3564(-2089)
    Γίγαντας Ατμού.......................94(-132) - Γίγαντας Ατμού.........................23(-0)
    Γυροκόπτερο............................0(-60) - Γυροκόπτερο.........................435(-330)
    Βομβαρδιστικό αερόστατο...............0(-220) - Βομβαρδιστικό αερόστατο................0(-30)
    Κριός..................................30(-0) - Κριός.................................624(-0)
    ............................................. - Κανόνι................................10(-66)
    Μάγειρας...............................30(-0) - Μάγειρας...............................95(-0)
    Γιατρός................................10(-0) - .............................................
    Στρατηγοί...............................-6043 - Στρατηγοί.............................-8033.6 :chainsaw:
    Επιθετικοί βαθμοί.......................20084 - Αμυντικοί βαθμοί......................15107.5
    Ζημιά..................................302150 - Ζημιά..................................401824
    Καταμερισμός ζημιάς.......................42% - Καταμερισμός ζημιάς.......................58%

Νικητές: Aχιλλεας[ΦΕΥΓΑ]

Χαμένοι: christos28[ΕΛΛΑΣ]

Η πόλη Є Ήφαιστος Ι λεηλατήθηκε από Aχιλλεας[ΦΕΥΓΑ]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 1,703 Κρασί, 144 Θείο

• Καλημέρα στα παιδιά...

Dυck_4 wrote:

Για ύπνο....????
    εσύ που έβαζες πλυντήριο καθημερινά και ανελλιπώς????

Τασία μου, δεν με παρακολουθείς και με στεναχωρείς...είπαμε εγκράτεια...πλυντήριο μια φορά την ημέρα...
    Κι επειδή βλέπω ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ να μάθεις κάθε πότε πλένω, χτες Παρασκευή έβαλα απόγευμα...
    Σαββατοκύριακα, Εορτές και επίσημες αργίες του κράτους, βάζω συνήθως πρωί μόλις ξυπνάω για να πάει καλά η μέρα...
    Το Σαββάτο μπορεί κατ' εξαίρεση να βάλω και το βράδυ, αν έχω νυχτερινή έξοδο κι έχω κέφια στην επιστροφή...αλλά αυτό, οφείλω να ομολογήσω ότι δεν γίνεται πολύ συχνά τώρα πια... :(

Dυck_4 wrote:

Μαϊντανός..... και μαραμένος κι όλας!!!!

Τώρα το πρωί, μετά το πλύσιμο βράχηκε και μαράθηκε...
    Έλα το βράδυ να τον μαζέψεις φρέσκο και ντούρο... :thumbsup:

bill--- wrote:

κατι χωνω αλλα οχι την μυτη μου....εχω γραψει καμια ιστορια για την ΜΑΘ κ δεν το θυμαμαι ωστε να αποδεικνυεται αυτο που λες?

Τη μύτη σου χώνεις...για να μπορείς να χώσεις μετά και το άλλο με περισσότερη άνεση...
    Ιστορία δεν έχεις γράψει...ακόμα...
    Όλα τα υπόλοιπα εσωτερικά τους όμως, τα ξέρεις απέξω κι ανακατωτά...θα βγάλεις και την ιστορία κάποια στιγμή...μόλις τους κάνεις αρκετά χουνέρια...όπως έκανες και με τους υπόλοιπους, άλλωστε...

bill--- wrote:

να στο κανω ξανα πιο λιανα για να το καταλαβουν οι υπολοιποι γιατι ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ που το γραφεις φαινεται οτι θες να πεις οτι βαζουμε διπλους για να παρουμε αναφορες....

Ότι βάζετε διπλούς για να πάρετε αναφορές, βάζετε Βασίλη μου...είτε για να διευκολύνετε τους αντιπάλους να περάσουν κάπου και να τους σφάξετε, είτε για να βλέπετε κινήσεις και να τους την έχετε στημένη όλοι μαζί και να τους σφάξετε πάλι (ώστε να ποστάρετε μετά τις απώλειες όλο καμάρι, συνοδεία του σχετικού κράξιμου), είτε για να τους σπάσετε τα νεύρα, βγάζοντας τα κυκλικά τους στο φόρουμ και πάλι να τους ξεφτιλίζετε...
    Είπαμε...καντάρια...

bill--- wrote:

αλλα αποψη χωρις να την τεκμηριωνεις..... ε ενταξει..... δεν λεγεται αποψη αυτο.... ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ .... δεν το λεω αλλιως...

Ο καθένας ονομάζει ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ότι τον βολεύει...
    Εγώ πάλι θεωρώ, ότι η έννοια της λέξης ταιριάζει καλύτερα σε αυτούς που ενώ καμαρώνονται για καλύτεροι, χρησιμοποιούν χείριστους τρόπους για να το πετύχουν...
    Είναι θέμα αντίληψης, βλέπεις...

Και μια και ανοίξαμε τα poll, ας βάλω κι εγώ ένα:

1) Οι διπλοί βοηθάνε τους Φεύγα. :*

2) Οι διπλοί δεν βοηθάνε τους Φεύγα. :fie:

3) Χωρίς την αβάντα των διπλών τους, δεν θα βλέπαμε τους Φεύγα να ξερνάνε τόσο συχνά στο φόρουμ...ούτε να βγάζουν αναφορές τόσο εύκολα. :puke:

4) Θα βγει ο παυλάκιας να μιλήσει ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ (πάλι). :thumbsup:

5) Η Τασία ερεθίστηκε με τα πρώτα που έγραψα και μόλις τα διάβασε, έσπασε τη σκάφη από το τρίψιμο. <3

6) Ο Μίνωας, έχει πετάξει ήδη για Στρασβούργο. :love:

7) Ο Τρύφωνας, κοντεύει να αυτοκτονήσει με τον στρατηγό παραμάσχαλα. :dead:

Βιαστείτε γιατί εκτός από το 2, όλα τα υπόλοιπα κοντεύουν να φράξουν (update: το 5 έφραξε, ήδη)... :thumbsup:

+1 Προειδοποίηση Για Απρεπείς Εκφράσεις
    Nantia

Κ.Κ.
    28-10-2018
    -ΑΘΑΝΑΤΟΣ-

The post was edited 9 times, last by Nantia: update ().

• καλημεραααααα....

ρε ανθρωπε..... κανταρια λεμε....

τι πιπιλας παλι την καραμελα με τους διπλους..... ειναι σαφεστατο κ οτι τους χρησιμοποιω με τον καλυτερο δυνατο τροπο...(νουμερο 1....χαλια αποδοση αλλα το επιασα)
    οχι ομως να μου δωσουν απωλειες οπου εμπλεκονται..... ειπαμε.... κανταρια....αλλα με οποιονδηποτε ομως τροπο (κ στο 3 πονταρα.... δυο στα δυο εχω)

ειπαμε οτι ισως να εχω τους πιο πολλους διπλους.... δεν το αρνηθηκα ποτε....

το μοναδικο ερωτημα που σου εχω κανει αλλα δεν βλεπω να εχεις τα αρχιδια να απαντας (να το 4)ειναι να μας πεις την ιστορια που γνωριζεις για το πως εχωσα την μυτη μου στους ΜΑΘ χωρις να δωσεις τις πικραμενες πηγες σου....

αλλα βλεπεις στην δημοκρατια ειναι πολυ ευκολο να πεταξεις μια μαλακια ετσι απλα για να πεις κατι..... επομενως δεν θα μας δωσεις απαντηση....
    α ρε γιωργακη που εισαι να κοβες κατι τετοιους κωλους....
    θα αλλαξοπιστω παλι αμα ειναι να εχω τετοιους συντροφους....

ειχαμε τον δημητρακη που χρειαστηκε 100 ποστ για να καταλαβει βεβαια τι τον ρωτουσα αλλα τουλαχιστον εκεινος τα βρηκε τα αρχιδια..... εσυ δεν θα τα βρεις???....... ευνουχος κ εσυ ρε τακη? απο εσενα ειλικρινα δεν το περιμενα....
    δεν διαφωνω οτι κατι μπορεις να ξερεις.... αλλα ειλικρινα θελω να μαθω τι πιστευουν αυτοι οι πικραμενοι γιατι μαλακιες σου ειπαν κ μαλακιες λες.... αν σου ειπαν.....

το 1 το ειπαμε...
    το 2 οποιος το παιξει ειναι μαλακας
    3 κ 4 τα καλυψαμε
    το 5 ειναι φραγμενο γιατι δεν μπορεις ουτε σκουλικι να ερεθισεις
    γιωργακη παλι ταξιδι? αμα εχεις λεφτα ετσι ειναι..... παει κ το 6....
    το 7 εγω δεν το παιζω.... δεν τον κοιταει ποτε κανενας....
    που ερχομαι να πληρωθω?

πως ειχες πει προχτες? σου πρηξαμε τους αδενες με τα μπαλονια?
    δικιο ειχες.... εμιες τα στουρναρια που να στροφαρουμε οτι τα αρχιδια δεν μπορουσαμε να στα πρηξουμε?
    α .... ολα κ ολα.... οπου λες την αληθεια.... μαζι σου κ εγω..... μπραβο
    ημουνα σιγουρος ομως
    κατα βαθος(στο πολυ βαθος) οτι ο δημητρης θα τα βρει τα αρχιδια κ θα απαντησει...
    για αυτο κ επεμενα.....
    εσυ δεν θα τα βρεις κ επομενως δεν θα σε ξαναρωτησω....

ευνουχος τακουλη.... ευνουχος......
    πλυντηριο πως βαζεις...... τριβεσαι?

The post was edited 2 times, last by bill--- ().

• καλημερα σου Τακουλη μας,

:!: καταρχας σε ευχαριστω για τα πομολα, επιτελους ο κουμπαρος σου μπορει να ξαναμπει στο σπιτι του.
    κατα δευτερον τι λεει η ομορφη Μολδαβια? 250 ευρωπουλα ηταν αυτα - μπρος στην γνωση θα μου πεις.. :whistling:

:!: πριν λιγο ομως με πηρανε τηλεφωνο απ την ακαδημια σου ρε νουμερο.
    εφτασες λεει σημερα το πρωι, δεν προλαβες καλα καλα να γραφτεις κ ενω σας εδειχναν τα εργαστηρια, πηρες 5 δειγματα ασκησεων μεγεθους XXL κ τα εχωσες ολα με μια μονο κινηση στον ... πατο σου!
    εντυπωσιακο φυσικα - που δεν εφραξε - ομως αντε να δουμε πως θα κανετε ασκησεις τωρα :love:

:!: οσο για το 6ο δειγμα που μου ανεφεραν, φαινεται οτι οι βαθιες δαγκωματιες που του εκανες το καθιστουν αχρηστο <3
    θυμηθηκα τα πομολα, κ τους παρακαλεσα να κανουν λιγο υπομονη μαζι σου καθως ηθελαν να σε στειλουν σπιτι.
    ντροπη σου Τακη μου, πολυ λυσα - λιγο εγκρατεια μεχρι να μαθεις - δεν εκανε ποτε κακο σε κανεναν

υγ: Βασιλη ασε τα poll ρε, γιατι ο Τακουλης μας νομιζει οτι ειναι παλουκια κ κανει χαρουλες 8o

• Βασίλη το 4 το έπιασες σίγουρα... :thumbsup:
    Για τις πηγές μου δεν απαντώ...είμαι τόσο ευνούχος, όσο κι εσύ που δεν μας λες τους διπλούς σου... ;)

Γιώργη, τι καιρό κάνει στο Στρασβούργο...τι σου λέει ο δικηγόρος σου...?
    Πως πάει η υπόθεση...?
    Θα ζήσεις επιτέλους ευτυχισμένος, δίπλα στον σύντροφό σου...? :love:

Βασίλη από τον Γιώργη η αμοιβή...έχει λεφτά...ολόκληρο ταξίδι έκανε για να βρει την ευτυχία και την δικαίωση...στον σύμμαχο της καρδιάς του δεν θα έχει να δώσει...? <3

Edit:

Είδες πως σου κάνουν like οι ρουφιάνοι...?
    Ξέρουν πόσο δεκτικός είσαι στη ρουφιανιά...
    Αυτό που δεν ξέρουν, είναι ότι την ρουφιανιά τους αγαπάς κι όχι τους ίδιους...
    Αν διάβαζαν το νήμα με τη Γαία και την Θράκη, θα το ήξεραν... ;)

Edit 2:

Μόλις ξαναμπήκε το 4, για τα διπλά λεφτά...
    Για προχώρα...
    Κ.Κ.
    28-10-2018
    -ΑΘΑΝΑΤΟΣ-

The post was edited 3 times, last by Aίαντας ().

• βρε συ τακη,
    δεν μας ενδιαφερει ποσο κομπλεξικος αγαμητος εισαι, ειλικρινα
    ολα τα οντα κατι βρισκουν για να μην πλενουν στο χερι,
    και εσυ εισαι τρανο παραδειγμα ,οτι και ο πιο ξεφτιλισμενος κατι θα βρει, δεν μπορει

απαντα στα του παιχνιδιου που σε ρωτανε, και μην υπεκφευγεις σαν καλη κοτουλα
    το ξερεις οτι 10 στους 10 σε θεωρουν αναξιοπιστο καραγκιοζη
    ε να η ευκαιρια σου να πεις με στοιχεια οτι αυτο και αυτο μου ειπαν
    χωρις να δωσεις στεγνα την πηγη αφου σε χαλαει(εδω γελαμε ,αλλα ας μην το συνεχισω )
    και να αποδειξεις σε ολους οτι λες αληθεια
    καντο και εγω η ιδια θα πω οτι εσφαλα για σενα
    και οτι τουλαχιστον παρολα τα χιλια κουσουρια σου
    μια φορα μπορεις να πεις κατι αληθες
    αν βαλατε poll βεβαια δεν πονταρω σε αυτο ..αλλα λεμε

καλησπερα κοινοτητα

Nantia

The Mystery of Wood is not that it burns, but that it Floats

The post was edited 3 times, last by Nantia ().

• μπορει να θες να παραστησεις τον ηλιθιο τωρα για να κρυψεις τον ευνουχισμο σου...

δεν σε ρωτησε κανενας για τις πηγες σου αλλα τι ειναι πια αυτο που σου ειπαν οι πηγες σου...

οι πικραμενοι δλδ οπως ειπες....τι διαολο? ρε μπας κ εισαι κ εντελως ηλιθιος κ δεν καταλαβαινεις?

υπαρχει κ μια λιστα περι των 200 λογαριασμων στην οποια δεν εχω αμεση προσβαση αλλα ουσιαστικα διπλοι μου ειναι...
    κατι αλλο να σου επιλυσω την απορια?
    για το καλο του παιχνιδιου ομως θα μου επιτρεψεις εκεινη την λιστα να την βγαζω σιγα σιγα..... οχι τιποτε αλλο... αλλα αν την βγαλω δεν θα μεινει συμμαχια ορθια στον αλφα.... καλα οχι οτι υπαρχει κ καμια τωρα.....( μαλακια ειπα... το παραδεχομαι)

Libertad wrote:

δεν μας ενδειαφερει ποσο κομπλεξικος αγαμητος εισαι,
    χριστε μου τι βοθρος ειναι αυτος....καλα τα λεει ο τακης.... ειμαι κακη επιρροη....εδω μεχρι κ αυτος παεκτραπηκε κ οχι μονο μια φορα..... ποσο οσοι με τρωνε στην μαπα ολη μερα.....

αγαμητος? αυτο νομιζω δεν ειναι αληθες ομως.... παντρεμενος ειναι....
    εκτος αν εννοεις κατι αλλο με την αγαμια που η αγγελικη μου υπαρξη κ η αθωοτητα μου δεν αντιλαμβανεται

Aίαντας wrote:

Μόλις ξαναμπήκε το 4, για τα διπλά λεφτά...
    αρχιδια(μη χασουμε κ τα λεφτα)

Aίαντας wrote:

Για προχώρα...

προχωρησα κ απαντησα....εσυ βρηκες κανα γραμμαριο αρχιδια να μας απαντησεις?

Nantia

The post was edited 2 times, last by Nantia ().

• Αγαπητή μου Ελευθερία, αυτοί που μας διαβάζουν έχουν άποψη και κρίνουν ποιός είναι αναξιόπιστος και ποιός όχι...
    Εξάλλου, η ιστορία θα δείξει ποιός τελικά είχε δίκιο...

Είδες πως μαζεύτηκε ο παυλάκιας και δεν βγάζει πια ιστορίες από συμμαχίες...?

bill--- wrote:

δεν διαφωνω οτι κατι μπορεις να ξερεις.... αλλα ειλικρινα θελω να μαθω τι πιστευουν αυτοι οι πικραμενοι γιατι μαλακιες σου ειπαν κ μαλακιες λες.... αν σου ειπαν.....

Αρχίζει και φυλάγεται...σου λέει μπας και και ο ρουφιάνος δεν έχει κελαηδήσει μόνο σε μένα, αλλά κελαηδάει και αλλού...?
    Οι ρουφιάνοι, δεν έχουν μπέσα, ξέρεις...

bill--- wrote:

το 5 ειναι φραγμενο γιατι δεν μπορεις ουτε σκουλικι να ερεθισεις
    Είδες πάντως τι κακός που είναι...την Τασία πιο κάτω κι από σκουλήκι την έχει...τι ξεφτιλισμένος και παραμύθια, μου λες εσύ τώρα...

Υ.Γ. Σοβαρά τώρα περιμένεις να αποκαλύψω την πηγή μου...?
    Εδώ δεν έδωσα ποιός σύμμαχός σου κουμαντάρει τον διπλό με την κοινή ip που έκρινε απαραίτητο να βάλει, ώστε να σφάξει 10000 πεζικά και να ποστάρει κράζοντας τις απώλειες...την πηγή μου θα δώσω...? :fie:
    Κ.Κ.
    28-10-2018
    -ΑΘΑΝΑΤΟΣ-

The post was edited 2 times, last by Aίαντας ().