ΙΚΑΡΙΑΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΛΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΕΥΓΑ(ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• ΙΚΑΡΙΑΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΛΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΕΥΓΑ(ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ)

καλησπερα....ανοιγω το νημα μιας κ το υποσχεθηκα οτι θα γραψουμε ιστοριες.
    θα παραθεσουμε κ τις παλιες που εσβησαν μαζι με το φορουμ....
    συνεχιστε κ τις σκεψεις σας
  • _Priest_ wrote:

2 ερωτήσεις μόνο...

1) Γνωμικά γράφουμε? Γιατί έχω ένα site ανοικτό με τέτοια και λατρεύω το copy paste.
    θα ρωτησουμε τον γιωργη μολις βγει απο το ΚΑΤ....εχω την εντυπωση οτι μονο αυτος μπορει.... δεν βαζω κ το χερι μου στην φωτια βεβαια...

παντως πρεπει να εισαι πολυ μορφωμενος για να το κανεις αυτο.... να εισαι παραμορφωμενος δλδ
  • _Priest_ wrote:

Γιατί έχω ένα site ανοικτό με τέτοια και λατρεύω το copy paste.
    κ εσυ? εγω ανοιξα τον φιλο μου τον γουγλη....
    Where other men blindly follow the truth, remember, nothing is true
    Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
    We work in the dark to serve the light
  • διαλεξα αυτη την συγκεκριμενη παλια ιστορια για να ξεκινησω σαν απαντηση ως προς τον φιλο μου τον τακη για την χρηση των διπλων μου..... που γραφει κ ξαναγραφει εδω κ τοσες μερες..... αυτη ηταν η παλια χρηση μονο.....σημερα σου ειπα κ ποια αλλη εχουν..... μου εφερες ενα παραδειγμα με την μπαρτσελονα......

ανεφερα πριν καιρο οτι δεν εχουμε αντιπαλο για να τον υποτιμησουμε....
    η χρηση των διπλων δεν ειναι για να παρουμε ενα πεναλτυ στο 90..... αλλα για να αναγκασουμε τον αντιπαλο να κατεβει στον αγωνα..... να τον παρουμε στα χαρτια με 2-0? γιατι? αφου αμα κατεβει θα φαει 10... κ βλεπεις κ αγωνα......

κ το παρων κειμενο ειναι προιον μυθοπλασιας.
    οποιαδηποτε ομοιοτητα με προσωπα κ καταστασεις ειναι εντελως συμπτωματικη

NOATH

οκτωβρης του '14.... το τοτε μελος της συμμαχιας νοαθ αρχιτεκτωνας σπαει την συμφωνια που ειχε με τον συμμαχο μας ασοτ.
    δεν ηταν τιποτα το σημαντικο βεβαια. απλα ο αρχιτεκτωνας για να μην δεχεται επιθεσεις ειχε συμφωνηθει να δινει εναν φορο υποτελειας 300 χιλιαδες υλικα ημερησιως στον μικρουλη συμμαχο μας για να αναπτυχθει κ αυτος. 1 μυριο κ βαλε βγαζει ο αρχιτεκτονας.... σιγα τον φορο δλδ
    η εισοδος του αρχιτεκτωνα στην συμμαχια νοαθ σηματοδοτησε την επανασταση του κ αρνηθηκε να καταβαλει τον φορο...
    σε τετοια συμμαχιαρα σου λεει που μπηκα θα με στηριξουν οι συμμαχοι.... αποτελεσμα λοιπον να αρχισει ενα μικρο σβερκωμα στην νεα του συμμαχια....

δυο μερες μετα ο dimitrios εκανε αιτηση στην συμμαχια
    ( πριν λιγο καιρο ειχε ερθει στην κατοχη μου ο λογαριασμος. δεν τον χειριζομουν εγω. κοινη ιπ δηλωμενη αλλα τον ειχα δωσει στον αδερφο μου..... χαρα που εκανε ο μικρος με τα υλικα που ειχε μαζεψει οταν κοκκινιζαν στις αποθηκες.... μου τα εδειχνε κ καμαρωνε..... εκει καταλαβα πως αισθανονται οι φαρμες.....)

φυσικα περασε απο δοκιμασιες ο λογαριασμος... στελνει αιτηση κ του ηρθε απαντηση απο τους υπουργο....

καποιον staka

φιλε μου πριν σε δεχτω ενημερωσε με αν εχεις αψιμαχιες με αλλους παιχτες κ γιατι εφυγες απο την πρωην συμμαχια σου. ανεβασε λιγακι ακομα κ το στρατιωτικο σου....

ηταν πολεμικη μηχανη ο δημητρακης. 20 στρατηγους πρεπει να ειχε..... ο μικρος καπου εβοσκε οποτε δεν απαντησε στην υπουργαρα.....10 λεπτα παντως μετα το πρωτο μνμ χωρις να εχει δεχτει απαντηση ειχε δεχτει την αιτηση..... μην χασει το κελεπουρι......

ευχες καλωσορισματα κ εκει... κ να τα δωρα.... μονο που δεν τον προξενεψαν....

κατι χαζομηνυματα για κενες κ ο αλιγατορας(στρατηγος) να λεει κ αυτος σαν αλλος ναπολεων..... μπειτε διακοπες οσοι δεχεστε επιθεσεις.... ενα παιχνιδακι ειναι. μην τους κανετε την χαρη

το ειχα απορια αυτο.... γιατι παιζετε αυτο το παιχνιδι? τοσο μεγαλη ικανοποιηση πια σας δινει να βλεπετε το κτιριο να θελει 4 μερες να αναβαθμιστει? γιατι δεν παιζετε φαρμα?

ερχετε στο καπακι ο στακα παλι..... οσοι εχετε σκαιπ να μου τα στειλετε να φτιαξουμε ενα γκρουπακι να μιλαμε εκει,....

παιζαμε κ δηλωτη με τον μικρο εκεινη την ωρα..... 2 ποντους να βγω ηθελα κ δεν ειχε πιασει ουτε τα 30.... κερδισες του λεω.... στειλε μηνυμα κ το σκαιπ σου στα παιδια.... τηλεφωνα αφμ.... οτι θελουν αυτα....

ενα λεπτακι μετα ο υπερυπουργος στακα ειχε κανει φιλο τον μητσαρα..... κ τον προσθεσε κ στο παραθυρο. τσακ στο καπακι σκαει κ η κληση(την ειχαν ανοιχτη απο πριν κ τα ελεγαν)

ενα λεπτακι μετα ο υπερυπουργος στακα ειχε κανει φιλο τον μητσαρα..... κ τον προσθεσε κ στο παραθυρο. τσακ στο καπακι σκαει κ η κληση(την ειχαν ανοιχτη απο πριν κ τα ελεγαν)

ολη η ηγεσια μεσα.... αστραπογιαννος( εχω απεριοριστη εκτιμηση στον γιαννη βεβαια) αλιγατορας(καλο παιδι κ αυτο) στακα(ουστ βρωμιαρη) ενας βασιλειος(οχι εγω) 5-6 νοματαιοι ακομα κ ο μητσαρας(ο μικρος.... κατα συνεπεια εγω δλδ...)

ολοι ειναι στην κληση κ μιλανε εκτος απο τον βασιλειο που γραφει

:arrow: η συνεχεια σε λιγο.... εμεινα απο τσιγαρα. παω να παρω κ ερχομαι.

NOATH.....συνεχεια

αστραπογιαννος κατι πρεπει να κανουμε ρε παιδια. να κοιταξουμε να το ληξουμε. εμενα δεν με ειχαν χτυπησει ποτε οσα χρονια παιζω κ μου πηραν κ εγω δεν ξερω ποσα υλικα μεσα σε μια μερα.... αυτον τον μπιλ τον ξερει καποιος?

αλιγατορας τον ξερω... ειχε τυχει να μιλησουμε τοτε που ειχαμε ενα θεμα με τον ιβαν κ μας ειχαν βοηθησει

απο κατω γραφει ο βασιλειος... παιδια να πεταξουμε σημαια. δεν του δινει κανενας σημασια ομως...

αστραπογιαννος τι τυπος ειναι

στακα μ.....ς ειναι... αυτο ειναι.... τι ρωτας

απο κατω ξαναγραφει ο βασιλειος... παιδια να πεταξουμε σημαια. δεν του ξαναδινει κανενας σημασια ομως...

αστραπογιαννος κατσε ρε σταυρο να μας πει ο αντωνης.... μην βριζεις

αλιγατορας ειχαμε μιλησει τοτε.... πιτσιρικας ειναι. ειχαμε μιλησει κ με καμερα αν θυμαμαι καλά τοτε καμια 30αρα ειναι δεν ειναι.
    30? τι καλα θα ηταν... ρε μπας κ ειχαμε κανει κ cyber κ δεν το θυμομουν σκεφτομουν.... καμερα? ποια καμερα ρε? εμενα δεν χωραει η μυτη μου στην καμερα. πως με ειχε δει αυτος

αστραπογιαννος τι τυπος σου φανηκε?

στακα μ.....ς τι τον ρωτας

αστραπογιαννος κατσε λεμε ρε σταυρο

απο κατω γραφει ο βασιλειος... παιδια να πεταξουμε σημαια. το πηρε γραμμη ο στακα.

στακα. ρε βασιλη τι μ........ες γραφεις. τι λεει αυτος ρε. ρε πας καλα. παταω διαλυση τωρα μην με τρελαινεται μπαινω τωρα κ τους πεταω ολους εξω. γιαννη πατα διαλυση της συμμαχιας.

αναμπουμπουλα εκει....ολοι να μιλαν ταυτοχρονα ετοιμοι να το κλεισουν το μαγαζακι

εκει επενεβηκα..... ειχα κλεισει το μικροφωνο κ λεω στον μικρο. πες του να ηρεμησουν.... δεν υπαρχει λογος να διαλυσουν την συμμαχια.... δεν μπορω εγω μου λεγε ο μικρος.... θα γελασω. μιλα ρε του λεω κ θα σου δωσω κ ενα εικοσαρικο.... για να δειτε ρε νοαθοπουλα. εγω πληρωσα για να ειστε συμμαχια σημερα.... επιασαν τοπο τα λογια του μικρου τελικα οταν μιλησε κ ηρεμησαν. το 20αρικο μου το πηρε. ακομα το κλαιω

αστραπογιαννος λεγε ρε αντωνη

αλιγατορας για χακερας μου φανηκε. πρεπει να ασχολειτε με τους υπολογιστες.

εκει σορυ αλλα επεσα κατω απο τα γελια. αμα μου πεις τι δουλεια κανουν αυτα τα f1 f2 ως κ 12 νομιζω οτι ειναι μαχητικα.... τετοια σχεση ο χακερας...

αστραπογιαννος μπλεξαμε δλδ

αλιγατορας παιζουν με μπαγκ διπλους κ ολα αυτα. τι να πω

στακα μ......α ειναι ολα. τα κ....παιδα απο ολλες τις συμμαχιες εχουν μαζευτει εκει. εκεινα τα μ.....πανα απο το ταγμα απο τους 300 κ γενικα ολοι οι λεχριτες. εγω σου λεω να πατησουμε διαλυση γιαννη. κ εσυ γιατι δεν μπηκες διακοπες. τοσα υλικα σου εχουν παρει. εγω αμα ερθουν στις πολεις μου θα φυγω. η θα μπω διακοπες η θα παω να κρυφτω. σιγα μην κατσω να με ξεφτιλισουν.
    γ..... το σπιτι τους μεσα. αυτος ο αρχιτεκτωνας ουτε μιλαει. δικος τους θα ειναι κ αυτος κ σπανε κ πλακα μαζι μας.... να τον διωξουμε... τι να διωξουμε. δωσε μου αρχηγια ρε γιαννη να πατησω μια διαλυση. να δω τι κανουν μετα τα μπ.........α

αμα του μετραγες την πιεση αυτουνου πρεπει να ειχε χτυπησει κοκκινα

αστραπογιαννος σταυρο ηρεμησε κ μην βριζεις ρε... να κλεισουμε να τα πουμε αυριο να ηρεμησουμε κιολας.

αντωνη πες σε οποιον δεχεται επιθεση αν τον βρισκουμε να μπαινει διακοπες κ θα δουμε

απο κατω ο βασιλειος.... παιδια δεν σας ακουω τι λετε... εγω λεω να πεταξουμε σημαια. εγω να χτιζω θελω. ολοι νομιζω αυτο θελουμε

αλιγατορας οκ

τουυυυυυυυυυττττττ.... τελος κλησης....

οι μερες κυλουσαν ομορφα.... το ξυλο επεφτε σωρηδον..... γραφανε στο σκαιπ αν εμπαινε διακοπες καποιος..... αυτα τα ωραια... κυκλικα δεν ειχαμε.....οπως κ τωρα.... στην νοαθ εννοω.... εκεινοι οι βρωμοφευγα ολη μερα σπαμαρουν στα κυκλικα

ενα βραδυ μιλουσα με του βρωμοφευγα στο σκαιπ με τον δικο μου λογαριασμο εννοειτε κ ξαφνικα βλεπω κληση απο καποιους. γνωστα ονοματα.... με ειχαν τραβηξει απο λαθος μεσα σε νεο παραθυρο οι φιλοι μου οι νοαθιτες.... οχι τον μητσακο... εμενα... νομιζωντας οτι ειμαι συμμαχος.....

το τριτο μερος σε λιγακι.......

NOATH.....συνεχεια
    καπου εδω να κλεισω την τριλογια...... γελιο δεν μπορω να πω οτι βγαζει ιδιαιτερα. περισσοτερο λυπη νιωθει καποιος για την καταντια ορισμενων. για το ποσο χαμηλα μπορουν να πεσουν για ενα παιχνιδακι. θα φροντισω να ειμαι οσο το δυνατον λιγοτερο προσβλητικος για αυτον μιας κ αποφασισαμε να διακωμωδισουμε το νημα.

εκει λοιπον που μιλαω με του βρωμοφευγα στο σκαιπ με τραβαν κ στο παραθυρο οι νοαθιτες
    εγω.... φαρμουλες με βαλαν σε παραθυρο οι νοαθ... κατσε να παω να δω ρε τι θελουν
    σωτος..... ρε μ....α βαλε κ μας.... παλι μονος σου θα γελας
    σοφια. μπιλ αμα κανεις κανενα αστειο κ πας να διασκεδασεις παλι μονος σου δεν θα σου ξαναμιλησω
    γρηγορης...lol
    ευα τωρα που φευγω ρε γινονται τα καλυτερα
    εγω ερχομαι ρε σε 2 λεπτα. καθηστε να δω τι θελουν πρωτα.

μπαινω στην κληση με νοαθ
    αστραπογιαννος ελα ρε.... μπηκε κ αλλος. βασιλης ποιος βασιλης εισαι αυτος
    εγω .... εσεις ποιον θελετε
    στακα εσυ ποιος εισαι? ποιος βασιλης.
    εγω ρε πλακα μου κανετε εσεις με καλεσατε
    αστραπογιαννος απο το ικαριαμ ειμαστε
    εγω κ εγω τι σχεση εχω με την ικαρια. απο την ηγουμενιτσα ειμαι
    αστραπογιαννος ρε λαθος καναμε δεν παιζει το παιδι
    τουτ,,,,,κλεινει η κληση.... μπαινω στην κληση με τους φευγα παλι...δενπρολαβαινω να πω ηρθα με ξανακαλουν στο ιδιο παραθυρο
    στακα ωραια τωρα. τον εβγαλα. ρε ποιος εβαλε τον αλλον μεσα στην κληση. οτι θελετε κανετε
    αστραπογιαννος. ο αντωνης. ε ενταξει εκανε λαθος
    εγω παλι εδω ειμαι τι κανετε? καλα?
    αστραπογιαννος χαχα παλι καλα που τον εβγαλες ρε σταυρο. συγνωμη φιλε
    εγω ελα μωρε μια οικογενεια ειμαστε. μπορει να ειμαι ο βασιλης που θελετε αλλα κ εγω σας κανω

αστραπογιαννος ρε παιζεις ικαριαμ? πλακα μας εκανες πριν? ποιος εισαι
    εγω ο μπιλ ειμαι
    αστραπογιαννος ποιος μπιλ?
    εγω οχι συμμαχος... οχτρος.... αυτος με τις τρεις παυλες?
    ..........................
    .....................................
    ..................................................
    πρεπει να ειχε περασει κανενα 2λεπτο....
    αστραπογιαννος πλακα κανεις ετσι?
    εγω οχι....
    ...............2 λεπτα
    ...........................................
    ...........................................3 λεπτα
    ............................................................4 λεπτα

εγω θα μιλησουμε? μην καθομαστε μουγκοι... αμα ειναι να πω διπλα που μιλανε
    αστραπογιαννος ελα ρε μπιλ μιας κ βρεθηκαμε απο λαθος κατσε να τα πουμε
    εγω. μισο να φερω κ κανα δυο παιδια απο την δικια μου συμμαχια να μην νοιωθω μοναξια.
    τραβηξα 5-6 -7 οσους ηταν δλδ διπλα στο παραθυρο κ μιλαγαμε ομορφα κ πολιτισμενα.
    τοσο καλουλης ημουν που τους ειπα κ δυο λογαριασμουληδες αλλων συμμαχιων που ηταν διπλοι κ τους ειπα θα τους πω κ εναν δικο μου....στο τελος.... τον δημητρακη εννοουσα. κ εκει που πηγαιναμε να το ληξουμε ομορφα κ ωραια με ενα μνμ πολυ απλο πετιεται η υπουργαρα..................

συνεχιζεται

παμε αναγκαστικα σε τεταρτο μερος λογω οριου χαρακτηρων σε μια ωρα αν δεν εχω ξεραθει

NOATH συνεχεια v.0.3.2 εκδοση beta σαν το ικαριαμ.... τριχες δλδ

στακα κοιτα να το ληξουμε. δεν διαφωνω. οπως εσεις αντιλαμβανεστε οτι κερδισατε δικαιωμα σας βεβαια αν κ εγω εχω αντιθετη αποψη. αλλα δεν τρεχει κ κατι οτι πουν τα παιδια εδω. αφου θελετε να θεωρησετε οτι νικησατε να βγαλτε ενα μνμ εσεις κ οχι εμεις κ πειτε οτι ειπαμε με τους νοαθ οτι θελουμε να ειμαστε νικητες

σωτος δεν σε καταλαβα. δλδ εσυ θεωρεις οτι εσεις εχετε νικησει? εμεις θα βγαλουμε μνμ οτι νικησαμε κ οχι εσεις οτι χασατε?

στακα ειπαμε αν θελετε βγαλτε μνμ. δεν ξερω αν θελουν τα παιδια εδω να βγαλουν αυτα αλλα για εμενα ειναι απλα ενα παιχνιδι. σιγα μην το παρω κ στα σοβαρα. εγω πλακα κανω εδω

εγω. για κατσε ρε μαστορα. αφου λες οτι ειναι ενα παιχνιδι να σου θυμισω προ ημερων τι μπινελικια εριχνες για τα σπιτια αυτων που παιζουν εδω? τωρα σε ενοχλει να βγαλεις ενα μηνυμα να παραδεχτεις την ηττα σου?

στακα εγω? εγω? το οτι εχεις ρουφιανο στην συμμαχια το ξερουμε. με θεωρεις τοσο μ....κα να εβριζα σε κυκλικο να μου πατησεις κ αναφορα?

εγω ειπα εγω σε κυκλικο? ειπα οτι εβριζες σπιτια μαναδες πατεραδες οσων ειναι μεσα στους φευγα.

στακα. εισαι ψευτης. σε προκαλω να μου δειξεις ενα μηνυμα που να γραφω εγω κατι τετοιο

εγω εισαι σιγουρος? στον λογο σου εσυ δεν ειπες ποτε κατι τετοιο?

στακα. ναι εισαι ψευτης. υποκειμενο σε προκαλω να μου δειξεις ενα μνμ που να ειπα κατι τετοιο..

εγω αγαπητοι νοαθιτες εσεις μηπως θυμαστε να εγινε μεταξυ σας καμια τετοια κουβεντα?

αστραπογιαννος. ........να ηρεμησουμε λιγακι ρε παιδια. σταυρο ηρεμησε

αλιγατορας ........

εγω ας καλεσω εναν φιλο μου ακομα στο σκαιπ...... τσουκ ο δημητρακης στην κληση

μουγκος βεβαια ο δημητρακης....

εγω καταλαβαμε τωρα ολοι?????... ρε ξεφτιλα εδωσες κ τον λογο σου? εισαι εντελως σουργελο ρε? μπιπ μπιπ μπιπμπιπ..... ο γνωστος μπιλ επι κανενα 10λεπτο εδω μονολογει

καποιος εφυγε απο την κληση εκεινη την στιγμη.... καποιος στακα νομιζω....

μετα το 10λεπτο.....

αστραπογιαννος να ζητησω εγω συγνωμη απο μερους ολων μας πειτε μας τι μνμ θελετε να βγει να ληξει επιτελους...

συζητησαν οι υπολοιποι κ πολυ γρηγορα αποφασιστηκε το μνμ που θα βγαλουν.

την επομενη μερα μου εστειλε ενα περιπου ιδιο με αλλα λογια ο αστραπογιαννος... τον καλεσα στο σκαιπ
    εγω αυτο το μνμ ειμαι σιγουρος οτι το εγραψε ο στακα ε?
    αστραπογιαννος οχι
    εγω στο λογο σου ρε? αφου κανει μπαμ.....
    αστραπογιαννος ναι μπιλ. ο στακα το εγραψε. κ εγω αν ημουν στην θεση σας δεν θα ανεχομουν να βγαλει αυτο η αντιπαλη συμμαχια.... θα βγαλω αυτο που αποφασισαμε χτες με εσας παροντες...

ειπα κ στην αρχη θα ειμαι οσο λιγοτερο προσβλητικος μπορω

να ξεκαθαρισω κατι βεβαια... φανταστικη η ιστορια αλλα κ αληθινη να ηταν....
    δεν με απασχολει τι ειπε ποσο εβριζε ποσο φουσκωνε κ ξεφουσκωνε ο στακα κ καθε στακα.
    νομιζε οτι μιλαει με την παρεα του με τους συμμαχους του κ μπορουσε να κορδωθει βριζωντας μαναδες πατεραδες κ οτι αλλο ηθελε. δεν με ενοχλησε καν αυτο. Η ΞΕΦΤΙΛΑ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΣΟΥ ΡΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....
    δεν παιρνω βεβαια κ ορκο.... υπαρχουν κ χειροτεροι απο εσενα

σιγουρα δεν γελασαμε με το τελευταιο μερος.

θα της πηγαινω μια μια.... μια παλια μια καινουργια για να εχω κ χρονο
  • Βρε τον στακα...καλα θυμαμαι τοτε να κανω κινητη στο νησι του
    και να βγαινει διακοπες...Αμ δεν μου ειχες πει ρε παυλακια
    οτι δεν παιρνει τοσο σοβαρα το παιχνιδι να μην πηγαινω...

Τελικα εγω χαθηκα σε ενα μερος...γιατι δεν πεταξαν σημαιες

να γλυτωσουν?

phainοmenoN
  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΟ ΩΡΑΙΟ ΝΗΜΑ!
    θα κλαψει και η μανα του πελε οπως λενε!!
    θερμη παρακληση θυμησου την ιστορια βασιλη με τους dead αυτη που ειπες ειναι της προαλες οπως την ξεκινησες!!!!!!!
    που σερνη καραβι και βουνο και οτι θες!!χ0αχ0α0
    :D :D :D :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
  • περιμενε να τελειωσει η ιστορια με τον ευνουχο κ θα ερθω κ εδω....

αργησα να ερθω κ σπιτι σημερα κ ειχα σκοπο να ξεκινησω.... αλλα με προλαβαν οι εξελιξεις....

εκανα μια 12ωρη διαρρηξη..... βαραγαν οι συναγερμοι αλλα ειχε το μπατσονι μας ο σταυρακης υπηρεσια κ καπου θα εβοσκε...

την γλυτωσα κ σημερα την φυλακη......
  • οχι ρε.... εκει ειχα στειλει τον ορτιο κ τον παπα.....

ο πρωτος πηγε στο ψυγειο κ θρονιαστηκε... ο παπας ειδε εικονα μολις μπηκε κ εψαχνε τα θυμιατα....

τους κολλαω κ ικα τρομαρα τους.... δεν θα παω φυλακη που δεν με πιανουν... θα παω με τα χρεη των αχαιρευτων

The post was edited 1 time, last by bill--- ().

• ηταν η μερα τετοια σημερα που δεν μου επετρεψε να ξεκινησω την ιστορια.... αυριο μολις γυρισω απο την δουλεια.....
    ζητω συγνωμη

τροφη για σκεψη οσο θα περιμενετε με οτι αφησαμε μισο την αλλη φορα....να το κανουμε με εικονες μπας κ νιωσετε

τα κοκκινα κοιταμε ορνια....... τα ΚΟΚΚΙΝΑ
  • δε τα εμαθες τα νεα? κολλησα μια ιωση κ ο γιατρος ειπε για να γινω καλα δε πρεπει να εχω λεπρό....
    τωρα για τα πλαινα μπορει να τα βλεπω κ διπλα επδ εχω πιει κατι ξυδια
    Where other men blindly follow the truth, remember, nothing is true
    Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
    We work in the dark to serve the light
  • 35+6+8+18=67 βοηθητικα

σιγα το πραγμα ρε παυλακια...

και αν υπολογισα καλα 46 ο αμυνομενος?

Και τοτε ρε παυλακια το 51 και το 71 που εχουν αντιγραψει ολοι

γιατι το κανουν?Ελα μην τα πεις ολα μονο μιας σε ενα ποστ..
    Αστους να στελνουν οτι βλεπουν...
    Χθες για παραδειγμα επαιζα σε εναν φανταστικο κοσμο
    και ο αλλος ξεκινησε 5αδα αλλα επειδη δεν καταλαβαινε
    καν τι εκανε συνεχιζε 5αδες να στελνει σε καθε γυρο
    Χωρις σημαιες...
    phainοmenoN

The post was edited 1 time, last by phainοmenoN ().

• bill--- wrote:

3 ωρες σας τα ελεγα κ σενα κ του μπατσου.....μα ντιπ για ντιπ? παω να κοιμηθω... μου ταραξες τα νευρα παλι.... τα πλαγια τα χασες....

στρατηγο μεχρι κ την αλλη παρασκευη ορτι
    Τον κούμπωσες Οράτιε χεχεχεχε. Βασίλη δώστου και το Σ/Κ να μας προσέχει και να βολτάρουμε με την ησυχία μας.
    Superior mind, Superior attitude...