ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΦΑ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ξέχασες τα νταραβέρια σου με τον νικολάκη της έθνις μανωλάκη...? (νταραβερια κανουνε αλλη Τακη και αφου τα ξερεις ρωτα το Νικο)

Με τον Ιμμο αφορα εμενα ετσι και αλλιως και αυτο που λες οτι ξερεις παλi το εμαθες λαθος αρε κολοτουμπες χαχαχα και μιλας για 7χρονια πριν ημαρτον τραγικος απλα.

Τελικα ποσο υποκριτης μπορεις να γινεις μεσα σε ενα game..-..αλλα να μου πεις αλλο το game και αλλο η real life κατασταση

Μια Ζωη ολο λογια και ιντριγκες ησουνα χωρις κανενα νοημα πραγματικα παρα μονο για να δημιουργεις εντυπωσεις.Μονο το ΕΓΩ σου καλα κανεις

(Ρωτα το Μανωλη μπας και μαθεις και κατι σωστο μια φορα)
    • manosmx5 wrote:

Τελικα ποσο υποκριτης μπορεις να γινεις μεσα σε ενα game..
      για να κάνει χαβαλέ στα πλαίσια ενός εικονικού παιχνιδιού και να πικάρει τους ΦΕΥΓΑ ευχήθηκε τα χειρότερα που θα μπορούσε να ευχηθεί άνθρωπος σε μια συμμαχία στον κόσμο γάμμα που δεν έχει καμία σχεση με εμάς... βγάλε συμπέρασμα...
    • Εσύ δηλαδή έκανες τον μεσάζοντα μανωλάκη...άλλος έπαιρνε τις paysafe...?
      Για πες μας ποιόν λογαριασμό έχει ο προσκυνημένος πρώην Αργοχάφτης και ποιανού είναι ο λογαριασμός που παίζεις τώρα...?
      Πως αλλάξανε χέρια, αυτοί οι δύο λογαριασμοί...?

Τρυφωνάκο, αν νομίζεις εσύ και το συνάφι σου, ότι με στεναχωρήσατε με τις διακοπές και την κατάληψη, κοιμάσαι όρθιος και πληρώνεις ξενοδοχείο...
      Και αν περιμένεις να ζητήσω συγγνώμη από κλέφτες 40ευρων, βλέπεις και λάθος όνειρο...
      Τις παραθέσεις με τους καρκίνους, μην ξεχάσεις να μου στείλεις...
      Αναστήτω ο Θεός και διασκορπισθήτωσαν οι εχθροί αυτού, και φυγέτωσαν από προσώπου αυτού οι μισούντες αυτόν.
      Ως εκλείπει καπνός, εκλειπέτωσαν· ως τήκεται κηρός από προσώπου πυρός, ούτως απολούνται οι αμαρτωλοί από προσώπου του Θεού.
      Και οι δίκαιοι ευφρανθήτωσαν· αγαλλιάσθωσαν ενώπιον του Θεού, τερφθήτωσαν εν' ευφροσύνη.
    • Aίαντας wrote:

Τρυφωνάκο, αν νομίζεις εσύ και το συνάφι σου, ότι με στεναχωρήσατε με τις διακοπές και την κατάληψη, κοιμάσαι όρθιος και πληρώνεις ξενοδοχείο...
      Και αν περιμένεις να ζητήσω συγγνώμη από κλέφτες 40ευρων, βλέπεις και λάθος όνειρο...
      Τις παραθέσεις με τους καρκίνους, μην ξεχάσεις να μου στείλεις...
      το οτι σε έτσουξε, σε έτσουξε και αυτό είναι το μόνο σίγουρο....αν δεν εισαι εσύ ειλικρινής με τον εαυτό σου εμας δε μας ενδιαφέρει...
      όσο για τη συγνώμη δε σου είπα να την πεις σε εμάς...αλλά στους τρίτους που δε φταίνε σε τίποτα.
      για το τελευταίο θα με σχωρέσεις, αλλά είναι κόκκινη γραμμή για εμένα...

τελικά....
      ΠΟΣΑ ΛΙΜΑΝΙΑ ΣΟΥ ΚΛΕΙΣΑΜΕ???????
      :love: :love: :love: :love: :love:

The post was edited 1 time, last by οratios ().

• Τακη εισαι καμενος αγορινα πραγματικα ομως ουτε που ξερεις ημαρτον εκτιθεσαι μονος σου.

τουλαχιστον για μενα ναι ξερω του Ιμμο ειναι αλλα τα αλλα που λες που θες να τα καταληξεις ...

Αραξε τωρα Τακη κατσε εκει οπως ξερεις καλα και κανεις και παιξε με τους αλλους :rofl:

Τελικα αληθεια πες μαχη απο τους Fireb εχεις να κανεις?

The post was edited 1 time, last by manosmx5 ().

• Στον free έχω απαντήσει και όπως είδες δεν επανήλθε...το ίδιο ισχύει και για όσους προσεβλήθησαν χωρίς να έχουν προκαλέσει οι ίδιοι...

Προσωπικά, αδιαφορώ για τις κόκκινες γραμμές, ανέντιμων ανθρώπων...
      Το σωστό, το έχω πράξει ήδη...όλα τα υπόλοιπα είναι δικά σου φληναφήματα...

Όσο για το αν με έτσουξε.................................................................................................. :fie:

οratios wrote:

τελικά.... ΠΟΣΑ ΛΙΜΑΝΙΑ ΣΟΥ ΚΛΕΙΣΑΜΕ??????? :love: :love: :love: :love: :love:

Το μακρύ(νο)τερο, νομίζω... :love: :love: :love:

manosmx5 wrote:

Αραξε τωρα Τακη κατσε εκει οπως ξερεις καλα και κανεις και παιξε με τους αλλους :rofl:

Αυτό κάνω μανωλάκη...παίζω με τους φίλους σου...και μ' αρέσει...

manosmx5 wrote:

Τελικα αληθεια πες ομως μαχη απο τους Fireb εχεις να κανεις?

Από το Τάγμα μανωλάκη...κι εκεί όχι μόνος μου...μου κανόνιζε τα κύματα ο Sotosh...
      Όπως σε σένα οι άλλοι, εκεί μέσα που είσαι τώρα...
      Αναστήτω ο Θεός και διασκορπισθήτωσαν οι εχθροί αυτού, και φυγέτωσαν από προσώπου αυτού οι μισούντες αυτόν.
      Ως εκλείπει καπνός, εκλειπέτωσαν· ως τήκεται κηρός από προσώπου πυρός, ούτως απολούνται οι αμαρτωλοί από προσώπου του Θεού.
      Και οι δίκαιοι ευφρανθήτωσαν· αγαλλιάσθωσαν ενώπιον του Θεού, τερφθήτωσαν εν' ευφροσύνη.

The post was edited 1 time, last by Aίαντας ().

• Aίαντας wrote:

τον άφησα σκόπιμα να μου πάρει ένα και μοναδικό λιμάνι

Aίαντας wrote:

Το μακρύ(νο)τερο, νομίζω...
      Το να διαβάζει και να γράφει κανείς δε σημαίνει οτι κατανοεί κιόλας... το έχουμε πει άλλωστε επανειλημένα. Εσύ μπορεί να νομίζεις πως γνωρίζεις να μιλάς καλά την ακαδημαική αλλά εκτίθεσαι....

Δεν ρώτησες ποιο λιμάνι έκλεισε...

βρε ΑΙΑ βρε ΑΙΑ

ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΗΣ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΒΕΛΗΝΕΚΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΛΑΘΗ???? :phatgrin: :phatgrin: :phatgrin: :phatgrin:
    • Έχεις δίκιο τρύφωνα, ξέχασα ότι όταν απευθύνομαι σε άτομα του δικού σου επιπέδου, πρέπει να τους κάνω και μετάφραση...

Έλπιζα ότι ο ενικός που χρησιμοποίησα, θα σου έλυνε την απορία...

Αλλά φευ...
    • Aίαντας wrote:

Έχεις δίκιο τρύφωνα, ξέχασα ότι όταν απευθύνομαι σε άτομα του δικού σου επιπέδου, πρέπει να τους κάνω και μετάφραση...

Έλπιζα ότι ο ενικός που χρησιμοποίησα, θα σου έλυνε την απορία...
      ειμαι λιγο αργοστροφος... για κάντο μου λιανά....

Kένταυρος wrote:

Τελικα αυτος στο ενα εμεινε αχαχαχχαχαχ κι ακομα κλαει και καλα για ενα λιμανι?Ορε Γιαννο βγαλτου ποσοι ειναι αργμενοι στα λιμανια του και ποτε θα τα ξανα ανοιξη?
      κατσε περιμενε θα ζητησει απο τον κουμπάρο του να μπει σε 5 ωριτσες να του το ανοιξει το λιμάνι χαχαχαχαχαχα :love: :love: :love: :love:

• *λογοκρίθηκε*

:arrow: Τακουλη ρουφα :rofl:
      οχι αυτα που ρουφας συνηθως, ρουφα κ λιγο στο ικαριαμ επιτελους.
      το ξερουμε οτι σ αρεσει, οποτε ελπιζουμε να μας δωσεις την ευκαιρια να ανεβεις λεβελ (στο ρουφηγμα ετσι?)

:arrow: αλλα μην μου εξαπτεσαι μονο.
      *λογοκρίθηκε*

:!: τα καταφερατε καλοπαιδα, αυριο θα μπω να στειλω μοναδουλα :thumbsup:

+1 προειδοποίηση για προσβολή.

adonisza

The post was edited 3 times, last by adonisza ().

• King Minoas wrote:

καλοπαιδα
      δεκτά όλα τα υπόλοιπα...
      τη παραπάνω λέξη δε τη καταλαβαίνω όμως.... κωλοπαιδα εννοεις? μα καλά ειναι κωλοπαιδα οι βρωμοφευγατοι? πέφτω από τα σύννεφα...

τεσπα...
      σχετικά με τη φουκαριαρα τη γυναικουλα του τωρα κάτι θα ξέρεις παραπάνω για να λες για 13 καβαλάρηδες... πονηρουλη....εγώ πιάνομαι αδιάβαστος στον αριθμό....

'Εχει δοθεί προειδοποίηση.

adonisza

The post was edited 1 time, last by adonisza ().

• οratios wrote:

σχετικά με τη φουκαριαρα τη γυναικουλα του τωρα κάτι θα ξέρεις παραπάνω για να λες για 13 καβαλάρηδες... πονηρουλη....εγώ πιάνομαι αδιάβαστος στον αριθμό....
      *λογοκρίθηκε*

Έχει δοθεί προειδοποίηση.

adonisza

The post was edited 1 time, last by adonisza ().

• King Minoas wrote:

:arrow: Τακουλη ρουφα :rofl: οχι αυτα που ρουφας συνηθως, ρουφα κ λιγο στο ικαριαμ επιτελους.
      το ξερουμε οτι σ αρεσει, οποτε ελπιζουμε να μας δωσεις την ευκαιρια να ανεβεις λεβελ (στο ρουφηγμα ετσι?)

Καλώς τον φίλο τον Γιώργη...
      Το Στρασβούργο, πως πήγε...βγήκε απόφαση...θα ευτυχήσεις επιτέλους με τον σύντροφό σου...?
      Με την αποτοξίνωση, πως τα πας...κατάφερες επιτέλους να απαλλαγείς από τον αλκοολισμό...?
      Όσο για το ρούφηγμα, καμιά αναφορά, έχετε να σηκώσετε...?

Δεν έχετε παράπονο πάντως...πεθαμένο νήμα και σας έκανα να βγείτε από τα λαγούμια σας όλοι...
      Ο Αίας σας σκέφτεται...θα φροντίσω να παραμείνει έτσι...
    • King Minoas wrote:

ειναι 3, 13, 1013 ποιος ξερει με τετοιον ΜΑΛΑΚΑ???
      χαθηκε ο λογαριασμός ε? μαλακία.....

τέσπα.... μην τον ζορίζεις και πολύ γιατί είναι και χοντρός και αμα ανεβάσει καμιά πίεση θα μας μεινει στον τοπο και θα εχουμε το κρίμα στο λαιμό μας....

Aίαντας wrote:

Όσο για το ρούφηγμα, καμιά αναφορά, έχετε να σηκώσετε...?
      εμ....εχουμε μια φωτο απο φοίνικα... το ίδιο είναι λοιπόν....
    • τι καταντια τακη!!!
      να σε ξεφτιλιζουν ομαδικα και εσυ να χαιρεσαι ,
      γιατι εστω και ετσι σου δινει καποιος σημασια

σου αξιζει ξερεις, δε σε λυπαμαι

παλιοπαιδα, μου φταξατε τι διαθεση :)

The Mystery of Wood is not that it burns, but that it Floats
    • Libertad wrote:

τι καταντια τακη!!!
      να σε ξεφτιλιζουν ομαδικα και εσυ να χαιρεσαι ,
      Εμ πως,ειναι ο μοναδικος ανθρωπος στον κοσμο που φτιαχνεται να του τα χωνουν ανωμαλιαρης παιδακι μου...

Libertad wrote:

παλιοπαιδα, μου φταξατε τι διαθεση :)
      Παλιοπαιδα?Αποφασιστε επιτελους
    • Βλεπουμε ακομη και τωρα ποσο κομπλεξ εχεις χαχαχα (Υποψην ξερεις καλα απο μενα και τον κουμπαρο σου)οποτε μη λες ανοησιες

Και ο Sotosh επαιζε κυματα δικα μου χαχαχα Θεος εισαι λεγε τωρα παμε δυνατα να διαβασουμε αυτα που δεν εχουμε διαβαση ποτε χαχαχα

Στο Tagma τι εκανες δηλαδη ακριβως για να ξερουμε πες μας (να φερω πετσα κιτρινη στο χρωμα του ιδρωτα)γιατι εγω ξερω οτι εφυγες απο διπλωματης και εγινε εξω φρενων ααα
      ναι μωρε κατι ετσουξε και μετα να φανταστουμε φταινε η αλλοι εεε ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΕΣΥ χαχαχα μαλιστα.

(καλα πας κοντευουμε το 2018)για να μιλας για το Ταγμα που ειναι περιπου αν θυμαμαι καλα το 2011 καταλαβαίνουμε ολοι οτι θα παρη 2-3 σελιδες μεχρι το 2018

Αυτό κάνω μανωλάκη...παίζω με τους φίλους σου...και μ' αρέσει... (Δηλαδη μονος σου καλα κανεις)

ΑΣ ΤΟΝ ΤΡΕΛΛΟ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΤΟΥ :