ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΦΑ

• New

Aίαντας wrote:

Καλησπέρα σε όλους...υποσχέθηκα αφού μελετήσω να επανέλθω...πάμε λοιπόν...
      Να φορας παντελονακια τιτικα και να μην κανεις αναφορες σε αλλους οταν κανεις διαλογο ξεφτιλισμενο ανθρωπακι της φαπας
    • New

Γιατί ρε καραγκιοζάκο, νομίζεις ότι θα σου ζητούσα την άδεια ή θα σε φοβόμουν για να πατήσω αναφορά...?

Κι έπειτα για ποιόν διάλογο μιλάς βρε τραγί...?
      Γι αυτόν που εγώ μιλάω κόσμια κι εσείς βρίζετε χυδαία...?

Αν δεν συμμορφωθείτε να μιλάτε ανθρώπινα και αναφορές θα πατάω και θα σας ξεφτιλίζω με το γάντι...

Τραγιά, ε τραγιά...
      Αναστήτω ο Θεός και διασκορπισθήτωσαν οι εχθροί αυτού, και φυγέτωσαν από προσώπου αυτού οι μισούντες αυτόν.
      Ως εκλείπει καπνός, εκλειπέτωσαν· ως τήκεται κηρός από προσώπου πυρός, ούτως απολούνται οι αμαρτωλοί από προσώπου του Θεού.
      Και οι δίκαιοι ευφρανθήτωσαν· αγαλλιάσθωσαν ενώπιον του Θεού, τερφθήτωσαν εν' ευφροσύνη.
    • New

sotos13 wrote:

Να φορας παντελονακια τιτικα και να μην κανεις αναφορες σε αλλους οταν κανεις διαλογο ξεφτιλισμενο ανθρωπακι της φαπας
      Ήρεμα σώτο.... έκανε πολλές κωλοτουμπες τις τελευταίες μέρες.... άστον κ λίγο τον ερμο...τον λυπαται η ψυχη μου
    • New

Καλησπερα Στα Ομορφα Παιδακια , Σας Παρακαλω Προσεξτε Εσεις Τα Αγορακια Την Αδρεαναλινη Σας......Διοχετεψτε Την Αλλου Βρε Σεις......Τοσα Ωραια Κοριτσακια Εχει Εκει Εξω........Λοιπον Τον Ανοιγω Αλλα Αν Αν Αν Παει Οπως Πριν Θα Κλεισει Μονιμα........

• New

Άνοιξε κι άλλο νήμα, η φίλη μου η Ελευθερία με τις εκδρομές των συμμάχων της...

Τώρα θα το έχουμε δίπορτο... ;)

sotos13 wrote:

Αυτο το πουλακι παραπεμπει σε σκοτινες εποχες για την χωρα εκει στην ΔΟ ριχτε του ενα ξεγυρισμενο να ησυχασουμε απο την βρωμια που βγαζει το σκουπιδι

Screenshot_5.png

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, σώτο μου...

Ξέρεις εσύ... ;)
      Αναστήτω ο Θεός και διασκορπισθήτωσαν οι εχθροί αυτού, και φυγέτωσαν από προσώπου αυτού οι μισούντες αυτόν.
      Ως εκλείπει καπνός, εκλειπέτωσαν· ως τήκεται κηρός από προσώπου πυρός, ούτως απολούνται οι αμαρτωλοί από προσώπου του Θεού.
      Και οι δίκαιοι ευφρανθήτωσαν· αγαλλιάσθωσαν ενώπιον του Θεού, τερφθήτωσαν εν' ευφροσύνη.
    • New

κ αφου ο φιλος μου ο τακης φυτεψε ενα φοινικα οσα τα κιλα του....
      κ ο κουμπαρος του με καφε σωβρακακι τρεχει να κρυφτει.....

παμε στους υπολοιπους των νησιων

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη salonika
      (24.04.2018 22:28:18)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από Bloody Hell, Μετανοείτε
      vs
      moul8s[NOATH] από salonika

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Σκάφος-Έμβολο........................181(-59) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-295)
      Φλογοβόλο.............................25(-67) - Φλογοβόλο.............................0(-204)
      ............................................. - Καταπελτοφόρο..........................0(-74)
      Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο............................0(-53)
      Έμβολο ατμού.........................138(-12) - Έμβολο ατμού...........................0(-81)
      Πυραυλάκατος...........................30(-0) - Πυραυλάκατος...........................0(-55)
      Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό..............................55(-0)
      Βάρκα Κατάδυσης........................70(-0) - .............................................
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................60(-0) - .............................................
      Μεταφορικό αερόστατων..................40(-0) - .............................................
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Στρατηγοί..............................-998.4 - Στρατηγοί.............................-7884.6
      Επιθετικοί βαθμοί.....................19711.5 - Αμυντικοί βαθμοί.........................2496
      Ζημιά...................................49920 - Ζημιά..................................394230
      Καταμερισμός ζημιάς.......................11% - Καταμερισμός ζημιάς.......................89%

Νικητές: bill---[ΦΕΥΓΑ]

Χαμένοι: moul8s[NOATH]

φιλε μου ετοιμασου να χαρεις.... σου ετοιμαζω αλλες τρεις χαμενες μου να ποσταρεις.....

prntscr.com/j9nny7
    • New

Παρακαλώ αγαπητέ μου...πράξε τα δέοντα...εγώ δυστυχώς είμαι διακοπές κι ότι αναφορά βγει, από εσένα θα βγει...

Γι αυτό δεν υπάρχει άλλωστε το φόρουμ...?
    • New

με μεγαλη μου χαρα να το εκανα αλλα καθως εισαι ντιπ ασχετος δεν γνωριζεις οτι δεν εχω αναφορα....
      θα σου ελεγα να ρωτησεις τον κουμπαρο σου να σου πει γιατι το κανουμε.....

αλλα διαπιστωνω....

οτι με αντιγραφει.....

prntscr.com/j9o57r ?( ?( ?(

συμπερασμα....

εκτος του οτι εχει καφε σωβρακακι βεβαιως....
      ειναι το ιδιο ασχετος με σενα..... αμα δεν ταιριαζατε δεν θα κουμπαριαζατε....

• New

Νόμιζα ότι θα χαιρόσουν που προσπαθεί να μάθει κάποιος από σένα...έστω και δια της αντιγραφής...

Μας συγχωρείς που δεν προσκυνήσαμε όπως ο σωτηράκης...μιαν άλλη φορά...

Βασικά καμιάν άλλη...καλύτερα διακοπές...
    • New

ακομα κ οταν αντιγραφεις πρεπει να ξερεις να το κανεις σωστα.....

προσκυνησατε.... κ παρακαλεσατε.... κ εσεις..... θα τα πουμε κ αυτα.... καποια αλλη φορα....

διακοπες εννοειτε φιλε μου.... κ πολυ αργησε

• New

Ε, τώρα λες ψέματα...δεν παρακαλέσαμε ποτέ...

Αν πεις τώρα ότι σε προσκυνήσαμε...ειδικά με τον τρόπο που το έκανε ο σωτηράκης...

Δυο φορές ψέματα θα είναι...
    • New

Aίαντας wrote:

Αν πεις τώρα ότι σε προσκυνήσαμε...ειδικά με τον τρόπο που το έκανε ο σωτηράκης...
      Θελω σε καθε ποστ να γραφεις σωτηρακης σε πονεσα πολυ γιδακο και σκουζεις να ξερες ποσο το ευχαριστιεμαι που κλαις σε ολους τους κοσμους για παρτι μου :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:
    • New

Εμ δε με πόνεσες...?
      Ακόμα πονάει η κοιλιά μου από τα γέλια, με το δούλεμα που σου ρίχνω...

Αφού παρακαλάω το θεό να σε έχει καλά, για να μη μου λείψει το γέλιο...
    • New

ειπαμε στην ωρα τους ολα....
      οποτε μην περιμενεις να σου πω κατι αλλο..... για την ωρα.....
      θα σου φρεσκαρω ομως την μνημη..... επι εποχης ποσειδωνα με τον φροζεν κ τον κουμπαρο σου αρχικα κ αφου τρωγατε τον ενα κολοσο μετα τον αλλο -απο τον σταζι? αν θυμαμαι καλα- δια του διπλωματη σας μυθου εκεινη την εποχη παρακαλεσατε προσκυνωντας η καλυτερα εκλιπαροντας για βοηθεια.... για να σου την φρεσκαρω καλυτερα..... καποιες ωρες μετα με βαλατε αναγκαστικα στην συνομιλια σας(κ εσυ παρων) γιατι ο ερμος ο μυθος (ασχετος κ αυτος απο μαχες) δεν μπορουσε να μεταφερει στα κομαντα σας τι επρεπε να κανουν μιας κ αναγκαστικα επρεπε να εμπλακουμε στην ναυμαχια για να στεριωσετε στο λιμανι...

την συνεχεια την θυμασαι η αν δεν την θυμασαι οταν θα ερθει η ωρα της....

ευκαιρια να πατε για ψαρεμα αυριο με το φοινικακι να κοσμει τις πολεις σας....

ο σωτηρης δλδ προσκυνησε επειδη ειναι ισοτιμο μελος της συμμαχιας μας?
      με το σκεπτικο σου αυτο βεβαια καθως οι μισοι κ ουσιαστικα οι μονοι αξιολογοι παιχτες κ οχι μαριονετες του φορουμ του ποσειδωνα βρισκονται εδω.... με εχουν προσκυνησει.....

κατα την δικια σου αποψη βεβαια.....
      στην πραγματικοτητα με εχουν τιμησει κ τους τιμω το ιδιο.....

αλλωστε να μην ξεχναμε πως η εξαγωγη συμπερασματων απο εσενα καταληγει παντα σε φιασκο....

καλη ωρα αν θυμασαι τον κορνιλιο....

κ τωρα τελευταια

Aίαντας wrote:

Αν μπορείς βάλε λινκ στα φεκ γιατί τα γκουκλάρω και δεν βγάζει τίποτα...

Aίαντας wrote:

ειδικά τα φεκ για να εξετάσω την ερμηνεία τους...

Aίαντας wrote:

Να τους βάλουμε τους νόμους...εγώ θέλω...εσύ θέλεις να τους αναλύσεις ή πετάς μια αστήριχτη μαλακία του στυλ "να γεμίσουν τις τσέπες τους"...?
      Βάλε λοιπόν λινκ με τα φεκ, γιατί εγώ κατά την άποψή σου είμαι μαλάκας και δεν τα βρίσκω και κάτσε να τα συζητήσουμε..

Aίαντας wrote:

Σου εξήγησα ότι δεν μπορώ να τον βρω

Aίαντας wrote:

γιατί εγώ κατά την άποψή σου είμαι μαλάκας και δεν τα βρίσκω

Aίαντας wrote:

Aίαντας wrote:

bill--- wrote:

prntscr.com/j7ks35

Aίαντας wrote:

Τώρα μάλιστα...

Aίαντας wrote:

γιατί εγώ είμαι μαλάκας και δεν τα βρίσκω

παπακι μου..... εσυ που μου εισαι σταθερη αξια κ σε αγαπω λιιιιιιγο πιο πολυ απο τα αλλα τα ορνια........χρυσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

The post was edited 1 time, last by bill--- ().

• New

Δεν τα θυμάσαι καλά φίλε μου βασίλη...όταν ήμουν εγώ στον Ποσειδώνα, ήμουν διπλωμάτης κι ο μύθος ήταν στον Αχιλλέα...όταν έφυγα εγώ, μπήκε διπλωμάτης ο βαγγελάκης...οπότε όσο ήμουν εγώ στον Ποσειδώνα, καμία βοήθεια δεν σου ζητήθηκε, παρά μόνο η δική μου προσέγγιση μετά από εντολή του Σαμαέλ...
      Έχεις παιδιά από τον Ποσειδώνα μέσα, ρώτησε τα...

Τον θυμάμαι τον κορνήλιο...αυτό που δεν θυμάμαι, είναι τι απάντησες, μετά από την ανάλυση που σου έκανα, για το ποιός έκλεψε τα πιο πολλά...
      Κάτι άναρθρες κραυγές περί μέσου μισθού έβγαλες...κάτι περί δημοσίων υπαλλήλων...κάτι περί αγροτιάς...κάτι για την καλυψώ...τα είχες χαμένα λίγο...

Μήπως θα ήθελες να τα πάρουμε από την αρχή για να τα βάλουμε σε μια σειρά...? ;)
    • New

εσυ δεν τα θυμασαι καλα φιλε μου τακη.....
      ομοσπονδιακος ηταν ο μυθος..... αυτος με προσεγγισε οταν ο κουμπαρος σου κ ο φροζεν ειχαν καταφερει το ακατορθωτο... να τρωνε ξυλο απο τους γαιατες....

αυτη την λεξη ομοσπονδιακος τι την ειπα τωρα....αρα κ που ησουν διπλωματης στον ποσειδωνα παλι ο μυθος μιλουσε....γραμμενο σε ειχαν

εσυ με εντολη του σαμαελ? δεν ντρεπεσαι να το λες κιολας? εισαι σοβαρος ανθρωπος να λες σε διεταξε σε ενα παιχνιδακι καποιος?
      τεσπα..... τι με κοφτει εμενα.....
      δεν τα θυμασαι βλεπεις κ πολυ καλα......

χαιρομαι που θυμασαι τον κορνιλιο.....

δυστυχως ηταν αδυνατο καθως κ το νημα ηταν κλειδωμενο κ εγω μπαναρισμενος ωστε να σου απαντησω.....

θεωρεις οτι εκανες καποια σοβαρη αναλυση ωστε να σου απαντησω? πηγαινοντας στο 2017?
      εκτος αν ρε αδερφε οι εθνοσωτηρες ειχαν μαντικες ικανοτητες κ ηξεραν οτι τα επομενα λαμογια μετα απο αυτους θα κλεψουν πιο πολλα....
      η απαντηση στην αναλυση που εκανες για το 17 λοιπον ειναι επιεικεστατη..... δεν τρωνε μονο αυτα....

με το ιδιο σκεπτικο σε 100 χρονια θα βγαλουμε ετουτα τα κοπροσκυλα εθνοσωτηρες γιατι στην 100ετια θα τρων πιο πολλα οι αλλοι...

αυτο που το ηλιθιο φασιστικο μυαλο σου δεν μπορει να κατανοησει ειναι οτι οι εθνοσωτηρες φαγαν με χρυσα κουταλια....
      υπαρχει λογος να συνεχισουμε την συζητηση αυτη θεωρεις?
      χουντοσκυλο γεννηθηκες
      χουντοσκυλο παραμενεις
      κ χουντοσκυλο θα πεθανεις.....

οσο για την καλυψω..... κ χουντοσκυλο γινομουν για παρτυ της κεινη την εποχη

στο ειπα οτι ειμαι πιο φασιστας απο εσενα..... οποτε μην κομπαζεις να μου λες μετα την αναλυση σου αν τρων πιο πολλα σημερα...
      μαζι σου..... στην κρεμαλα ρε ολοι τους.....

αλλα δεν φαγαν λιγοτερα οι εθνοσωτηρες απο τους προκατοχους του.....

τωρα που εφτασες στα 40 κ βαλε κ σου ανοιξα τα ματια για το πως μπορεις να διαβαζεις τον οποιοδηποτε νομο γιατι μεχρι χτες
      ελεγες

Aίαντας wrote:

είμαι μαλάκας και δεν τα βρίσκω

πιστευα να ξεστραβωθεις.....

αλλα τελικα...... τι να περιμενεις οταν ο αλλος λεει

Aίαντας wrote:

είμαι μαλάκας

κ να λεγα τον παιζεις για την καλυψω..... θα λεγα κομματια να γινει.....
    • New

Α ώστε μας δέρναν οι γαιάτες που τους κοπανούσε ο Ποσειδώνας, ο Αχιλλέας, οι Άριστοι και οι Λέοντες...και ζητήσαμε και τη βοήθειά σου...κι ήμουν κι εγώ και ο κουμπάρος μου κι ο φροζεν παρόντες στη συζήτηση...μάλλον εσύ δεν τα θυμάσαι καλά...

Γιατί δεν ρωτάς τον Sotosh που τον έχεις μέσα, να σου πει πως μας κανόνιζε τα κύματα, ώστε και τους κολοσσούς που τρώγαμε, πάντα είχαμε να στείλουμε...εκτός αν η όλη συζήτηση είχε γίνει, χωρίς να το ξέρω εγώ...

Όσο για τον Τάσο, ναι μου είχε ζητήσει να σας προσεγγίσω και να σας φέρω στον Ποσειδώνα...αν και του είχα ξεκαθαρίσει ότι δεν μπορούσαμε να συνυπάρξουμε...ωστόσο γιατί θα πρέπει να ντρέπομαι που ο αρχηγός μιας συμμαχίας μου ζήτησε να κάνω κάτι, έντιμο...?

Για τους νόμους, γιατί θα πρέπει να ντρέπομαι που δεν ήξερα πως να τους βρω...ο πρώτος είμαι ή ο τελευταίος...?
      Όταν όμως τους βρήκα, σου απέδειξα με νούμερα, ότι εκείνοι που κατηγορείς για κλέφτες, αν και διπλασίασαν τους μισθούς τους, έφαγαν λιγότερα και από τους προηγούμενους και από τους επόμενους...

Καλά λοιπόν λες κι εσύ:

bill--- wrote:

στο ειπα οτι ειμαι πιο φασιστας απο εσενα.....

Είδες λοιπόν που συμφωνούμε...?
    • New

τακη μου ειπαμε στην ωρα τους.... δεν ηταν ολη μερα ον ο ερμος ο σωτος να σας κανονιζει τα κυματα....

μην παρερμηνευεις αυτα που λεω.... ειπα εγω τρωγατε ξυλο απο τους γαιατες?

ειπα στην συγκεκριμενη μαχη τρωγατε ξυλο με το τσουβαλι...... γυρισε κ εκεινη τοσο βοδια που ηταν οι γαιατες.....
      κ αφου στο ενδιαμεσο ειχατε καταφερει να παρετε το ρημαδι το λιμανι..... οχι μονοι σας..... ετσι??????

ελα μωρε τακη τωρα που κανεις πως δεν θυμασαι..... δεν θυμασαι που μολις μπηκε ο βαγγελακης οπως λες στην συνομιλια πεταξε εκεινο το κορυφαιο εχετε κ τον μπιλ στην συνομιλια κ ξαφνικα μαρμαρωσατε ολοι σας γιατι το χατε ξεχασει βαζοντας τον εναν μετα τον αλλο μεσα?????
      μετα αλλαξατε παραθυρο στο skype βεβαια..... που παλι ομως ειχα προσβαση......
      θα τα πουμε καποια στιγμη βρε κ αυτα.... μη μου χολοσκας....
      εγω αποφασιζω ποτε παντα.....

παμε παρακατω.... δεν σε κατηγορησα που δεν ηξερες να βρεις τους νομους....
      φυσικα οταν σου εδωσα τα λινκ ε συγνωμη κιολας.....σε οποιον κ να το ελεγα δεν θα ηθελε οδηγιες χρησης.....

με ελαχιστες εξαιρεσεις..... γιατι.....

Aίαντας wrote:

γιατί εγώ είμαι μαλάκας

Aίαντας wrote:

Όταν όμως τους βρήκα, σου απέδειξα με νούμερα, ότι εκείνοι που κατηγορείς για κλέφτες, αν και διπλασίασαν τους μισθούς τους, έφαγαν λιγότερα και από τους προηγούμενους και από τους επόμενους...

στο ειπα να ερθεις να ξαναγραψεις λογιστικη....

το μονο που απεδειξες ειναι οτι εισαι ενας ηλιθιο πορωμενο χουντοσκυλο......

δεν σωθηκε η χωρα επειδη δεν ταιζαμε 300 αλλα 50.....
      παλι 300 δεν θα γινονταν αλλωστε με τις ''δημοκρατικες'' εκλογες που ειχαν προκηρυξει? αλλα με τον υπερδιπλασιο μισθο που αυτοι ειχαν σαν πρωτο μελημα τους..... κ να μην κοροιδευομαστε οτι δεν ξερουμε τι θα ηταν οι 300....

κ μονο που μπηκες στην διαδικασια να υπολογισεις τα ποσα αποδυκνυει το μεγεθος της ηλιθιοτητας σου.....

κατα τα λεγομενα φυσικα των ιδιων των πραξικοπηματιων...... τα γευματα κ μονο των πολιτικων απο τους οποιους ηρθαν να μας απαλαξουν στοιχιζαν ουτε λιγο ουτε πολυ 1 χιλιαρικο την μερα για τον καθενα.... απο την συνεντευξη του ιωαννιδη το πηρα.... φυσικα κ ηταν ψευδες οπως κ καθε κουβεντα του.... αν βεβαια ηταν αληθινο..... κ καθησεις να τα υπολογισεις(εσυ βεβαια...) μας στοιχιζαν οι 300 πιο πολλα απο οτι πριν..... κ ειχαμε να πληρωνουμε κ αλλους 50 λεχριτες με τα διπλασια....
      με το φτωχο σου η καλυτερα πορωμενο μυαλο σου.... αδυνατο να δεις ποτε την αληθεια....

δεν ξερω αν θα χαιρομουν..... νομιζω πως οχι.... αλλα θα σου αξιζε να σε απολυσουν μαζι με αλλους 2 χαραμοφαιδες δημοσιους υπαλληλος κ να να προσλαβουν εναν καινουριο με τον διπλασιο μισθο.... θα ηταν εθνοσωτηριο ε? δεν ξερω βεβαια τοτε τι θα ελεγες.....

θα κανουμε το εξης απο εδω κ περα.... επειδη ειναι κ το φορουμ ενος παιχνιδιου..... θα σου απαντω καθε φορα που θα εισαι εσυ η ο κουμπαρος σου εκτος διακοπων..... να εχει κ λιγο τζερτζελε η κουβεντα.....

κ να μην ξεχνας.....

ειμαι πιο φασιστας απο εσενα......

ηλιθιο χουντοσκυλο δεν ειμαι.....

εχω παψει φυσικα να σε κατακρινω κ για αυτο....

Aίαντας wrote:

γιατί εγώ είμαι μαλάκας

καλο βραδυ