ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΦΑ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ο καθενας εχει τον δικο του τροπο που προσεγγιζει τα θεματα...
    Αιαντα πρωταθλητη μου ( μια φορα γινονται αυτα οποτε ας το χαρουμε μωρη αρρωστια χαχαχαχαχα ) νομιζω πως σου αρεσε η εκφραση με τα γουρουνακια :P
    Ωστοσο αν για εσενα τα γουρουνακια ειναι αυτοι , ξαναδιαβασε την εκφραση...
    Βεβαια δεν ριχνω σε κανεναν το φταιξιμο...Για να ασχολειστε και να γραφετε σημαινει πως το γουσταρετε...Διαφορετικα απλα δεν θα απαντουσατε και θα τελειωνε εκει το ζητημα...
    Ή ειστε εθισμενοι στα λογια του αλλου και εχετε φτασει σε σημειο να μην μπορειτε να μην απαντησετε ;; Αυτο θα ηταν καταστροφικο , οποτε απλα θα καταληξω οτι σας αρεσει να καυλαντιζετε
    “ Ποτέ μην παλεύεις με τα γουρούνια γιατί εσύ λερώνεσαι και τα γουρούνια το ευχαριστιούνται” :thumbsup:
  • Aίαντας wrote:

Κατάλαβες τώρα φίλε δικέφαλε,
    καταλαβε...... το ειπε..... ευγενικα βεβαια.....

DIKEFALOS_R21 wrote:

ειναι πως ειναι ενα τραγικο μηνυμα...

πριν την πεθερα σου..... κ θα σου επαναλαβω οτι δεν φταιω που σε σαπιζει στο ξυλο......
    γραφω....

bill--- wrote:

λαθος αγαπητε μου..... εσυ την ανεφερες.....εκμαιευουν κ οι αλλοι σαν κ εσενα συμπερασματα.....
    τωρα βεβαια τα δικα σου ειναι οντως μοναδικα τα συμπερασματα.....

ολων των υπολοιπων το συμπερασμα ειναι αυτο οταν αναφερεσαι στα πιπινια που γαμας......

οτι δεν ΤΙΜΑΣ την γυναικα σου.....

κ η ωμη πραγματικοτητα της ζωης επιβεβαιωνει παντα κ το αντιστροφο.......

κερατουκληηηηηηηηηηηηηηηηη.....

συμπερασματα δεν μπορεις να βγαζεις μονο εσυ.....
    βγαζουν κ ολοι οι υπολοιποι

κ δεν σου φταιει κανενας που ξεφτιλισες την γυναικα σου κ το σπιτι σου μονος σου....

εσυ το εκανες.......

ελευθερια μου κλεισε λιγο αυτο το νημα σε παρακαλω (για τα ματια του κοσμου το σε παρακαλω..... δημοκρατικα αποφασια κ παλι) γιατι θελω να ανοιξουμε ενα καινουριο με λιγο διαφορετικη αποχρωση..... σμουατς......

εντιτ.............χαχα

τι ειπε ο μαλακας..... ρε τι μαλακιες διαβαζεις στο φορουμ εσυ ξεπερασες κ τον αιαντα ρε.....χαχα

sotos13 wrote:

τους ετρεχα κανονικα κακος μπελας σε λεω
    χαχαχαχχχααχχαχχχ..... ενα μαλακα δες τε......

κ φυσικα στρατηγο...... μεχρι τον αυγουστο...... σ αγαπω

-- Έχει Δοθεί Ban

Nantia

The post was edited 3 times, last by Nantia ().

• DIKEFALOS_R21 wrote:

Ο καθενας εχει τον δικο του τροπο που προσεγγιζει τα θεματα...
    Αιαντα πρωταθλητη μου ( μια φορα γινονται αυτα οποτε ας το χαρουμε μωρη αρρωστια χαχαχαχαχα ) νομιζω πως σου αρεσε η εκφραση με τα γουρουνακια :P
    Ωστοσο αν για εσενα τα γουρουνακια ειναι αυτοι , ξαναδιαβασε την εκφραση...

Αχ ρε δικέφαλε...ΑΕΚ σημαίνει περηφάνια...και περήφανος μπορεί να είσαι, μόνο όταν βαδίζεις τίμια...
    Αν είναι να καμαρώνω, για χάρτινα πρωταθλήματα, κλοπές λογαριασμών και εξευτελισμούς συμπαικτών μας, καλύτερα να μείνω μια ζωή χωρίς πρωτάθλημα και άμπαλος στο παιχνίδι...

Όσο για τα γουρούνια...όταν παλεύεις μαζί τους σίγουρα εσύ λερώνεσαι και σίγουρα αυτά το ευχαριστιούνται...
    Αλλά εγώ δεν παλεύω μαζί τους...τα δένω από τα πίσω πόδια τους, τα κρεμάω στο πιο χοντρό κλαρί και τα γδέρνω σιγά σιγά...

Τα ακούς πως σκούζουν...?
    Τα ακούω να λες... ;)
    Mια βάρκα θέλω ποταμέ, να ρίξω από χαρτόνι,
    όπως αυτές που παίζουνε στις όχθες μαθητές.
    Σκοτώνει, πες μου, ο χωρισμός; ― Mατώνει, δε σκοτώνει.
    Ποιός είπε φούντο; Ψέμματα. Δε φτάσαμε ποτές.
  • Aίαντας wrote:

καλύτερα να μείνω μια ζωή χωρίς πρωτάθλημα και άμπαλος στο παιχνίδι...
    ουτως η αλλως ετσι εχεις μεινει γιδακο...

Aίαντας wrote:

Αλλά εγώ δεν παλεύω μαζί τους...τα δένω από τα πίσω πόδια τους, τα κρεμάω στο πιο χοντρό κλαρί και τα γδέρνω σιγά σιγά...
    Σιγα τα καλτσον μην σκιζεις γατουλι,ηρεμησε λιγο αντρακλα του πληντυριου
  • φαντασου τωρα οτι ο ανθρωπος στην προσπαθεια του να μας την πει δεν διστασε να εξευτελισει το ιδιο του το σπιτι.....

χαλαλι σου λοιπον..... μας φτανει αυτο κ μας περισσευει..... οτι λοιπον κ να λες... τετοιος ξεφτιλας που εισαι στον πουτσο μας σε γραφουμε.....

ελα.... χαλαρωσε.... που ηρθες τρεχοντας να βγαλεις την γλωσσα να το σβησεις.....

λιμπε..... ελληνικα ρε δεν διαβαζεις? η βοσκας πουθενα?

αποφασιστηκε δημοκρατικα ειπα απο την ολομελεια της συμμαχιας να κλειδωσεις το παρων νημα....

μην σκιαζεσε τακη μου.... μεχρι να το παρουν χαμπαρι οι διαχειρηστες θα ξαναγραψεις μαλακιες.....

θελω να εχεις τον τελευταιο λογο.....μη μου παθεις κανενα εμφραγμα..... εισαι κ σε επικινδυνη ηλικια κ κιλα για αυτα....

σουπιααααααααααααααααα..... το νημα.......

βοδι..... στρατηγο........καλο καλοκαιρι....

-- Έχει Δοθεί Ban

Nantia

The post was edited 1 time, last by Nantia ().

• bill--- wrote:

αποφασιστηκε δημοκρατικα ειπα απο την ολομελεια της συμμαχιας να κλειδωσεις το παρων νημα....
    Ρε ψυχακια δεν εχει ουτε ενα κυκλικο εδω και 2 ωρες τι διαολο δημοκρατια ειναι αυτη? :lolol: :lolol: :lolol:

bill--- wrote:

βοδι..... στρατηγο........καλο καλοκαιρι....
    Ορατιε ακους Μοσχαρε?Ολο το καλοκαιρι δικος σου :popcorn:
  • τι φωναζεις καλε βασιλη!!!
    ρε παιδια τι φασιστας ειναι αυτος?
    μα πως τον ανεχεστε!!! (σε δουλευω τακη, μη χαιρεσαι ...χεχε)

παρακαλω
    το παρον νημα να κλειδωσει

The Mystery of Wood is not that it burns, but that it Floats

• Μάχη για την πόλη gio - κρασί
    (06.05.2018 2:22:38)
    manosmx5[ΦΕΥΓΑ] από KRATOS1
    vs
    gio_val από gio - κρασί
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Πυροβολητής θείου.....................330(-0) - Πυροβολητής θείου......................0(-40)
    Ξιφομάχος..........................1224(-276) - Ξιφομάχος.............................0(-684)
    Οπλίτης.............................862(-138) - Οπλίτης...............................0(-198)
    Γίγαντας Ατμού........................330(-0) - Γίγαντας Ατμού........................0(-167)
    Γιατρός................................60(-0) - Γιατρός................................30(-0)
    Μάγειρας...............................60(-0) - Μάγειρας...............................32(-0)
    ............................................. - Τείχος..................................0(-7)
    Γυροκόπτερο...........................350(-0) - .............................................
    Βομβαρδιστικό αερόστατο...............180(-0) - .............................................
    Κριός..................................90(-0) - .............................................
    Κανόνι.................................60(-0) - .............................................
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Στρατηγοί..............................-524.4 - Στρατηγοί.............................-2293.4
    Επιθετικοί βαθμοί......................5733.5 - Αμυντικοί βαθμοί.........................1311
    Ζημιά...................................26220 - Ζημιά..................................114670
    Καταμερισμός ζημιάς.......................18% - Καταμερισμός ζημιάς.......................82%
    Νικητές: manosmx5[ΦΕΥΓΑ]

Η πόλη gio - κρασί λεηλατήθηκε από manosmx5[ΦΕΥΓΑ]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 6,444 Οικοδομικό υλικό, 34,878 Κρασί, 7,844 Μάρμαρο, 2,800 Κρύσταλλος

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη gio - μάρμαρο 2
    (07.05.2018 11:17:48)
    manosmx5[ΦΕΥΓΑ] από Πόλις, gio - κρύσταλλο
    vs
    gio_val από gio - μάρμαρο 2
    Σκάφος-Έμβολο........................175(-45) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-135)
    Φλογοβόλο............................17(-121) - Φλογοβόλο..............................0(-88)
    ............................................. - .............................................
    Κανονιοφόρο............................84(-0) - .............................................
    Έμβολο ατμού..........................117(-3) - Έμβολο ατμού..........................0(-113)
    Βάρκα Κατάδυσης........................75(-0) - Βάρκα Κατάδυσης........................0(-36)
    Βοηθητικό.............................102(-0) - Βοηθητικό..............................10(-0)
    Πυραυλάκατος...........................45(-0) - .............................................
    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................120(-0) - .............................................
    Μεταφορικό αερόστατων..................50(-0) - .............................................
    Στρατηγοί.............................-1047.2 - Στρατηγοί.............................-4659.8
    Επιθετικοί βαθμοί.....................11649.5 - Αμυντικοί βαθμοί.........................2618
    Ζημιά...................................52360 - Ζημιά..................................232990
    Καταμερισμός ζημιάς.......................18% - Καταμερισμός ζημιάς.......................82%

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΜΑΡΜΑΡΟ 2
    (07.05.2018 16:04:02)
    manosmx5[ΦΕΥΓΑ] από ΕΙΡΗΝΗ, ΜΑΡΜΑΡΟ 2, ΜΑΡΜΑΡΟ3, gio - κρύσταλλο, gio - μάρμαρο 2, Πόλις
    vs
    TE10074[dGRb] από ΜΑΡΜΑΡΟ 2
    Σκάφος-Έμβολο........................333(-66) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-306)
    ............................................. - Βαλλιστροφόρο.........................0(-100)
    Φλογοβόλο............................14(-176) - Φλογοβόλο.............................0(-393)
    Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο............................0(-52)
    Έμβολο ατμού..........................360(-0) - Έμβολο ατμού...........................0(-34)
    Πυραυλάκατος...........................15(-0) - Πυραυλάκατος...........................0(-12)
    Βάρκα Κατάδυσης......................122(-12) - Βάρκα Κατάδυσης........................0(-40)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................150(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................3(-87)
    Μεταφορικό αερόστατων..................35(-0) - Μεταφορικό αερόστατων..................0(-20)
    Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό..............................10(-0)
    Στρατηγοί.............................-1663.6 - Στρατηγοί.............................-8888.2
    Επιθετικοί βαθμοί.....................22220.5 - Αμυντικοί βαθμοί.........................4159
    Ζημιά...................................83180 - Ζημιά..................................444410
    Καταμερισμός ζημιάς.......................15% - Καταμερισμός ζημιάς.......................85%

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη gio - μάρμαρο 2
    (07.05.2018 18:55:21)
    manosmx5[ΦΕΥΓΑ] από ΜΑΡΜΑΡΟ 2
    vs
    gio_val από gio - μάρμαρο 2
    Σκάφος-Έμβολο.........................134(-6) - Σκάφος-Έμβολο..........................0(-36)
    ............................................. - Φλογοβόλο...............................0(-2)

............................................. - Καταπελτοφόρο..........................0(-56)
    Κανονιοφόρο............................42(-0) - Κανονιοφόρο............................0(-42)
    Έμβολο ατμού..........................136(-4) - Έμβολο ατμού...........................0(-62)
    Βάρκα Κατάδυσης........................35(-0) - Βάρκα Κατάδυσης........................0(-10)
    Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό..............................10(-0)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος..................60(-0) - .............................................
    Πυραυλάκατος...........................15(-0) - .............................................
    Μεταφορικό αερόστατων..................15(-0) - .............................................
    Στρατηγοί................................-126 - Στρατηγοί.............................-3181.6
    Επιθετικοί βαθμοί........................7954 - Αμυντικοί βαθμοί..........................315
    Ζημιά....................................6300 - Ζημιά..................................159080
    Καταμερισμός ζημιάς........................3% - Καταμερισμός ζημιάς.......................97%

περαστικα σας.... :love: :love: :love: καλο καλοκαιρι!!! :popcorn:

:glike:

• bill--- wrote:

φαντασου τωρα οτι ο ανθρωπος στην προσπαθεια του να μας την πει δεν διστασε να εξευτελισει το ιδιο του το σπιτι.....

χαλαλι σου λοιπον..... μας φτανει αυτο κ μας περισσευει..... οτι λοιπον κ να λες... τετοιος ξεφτιλας που εισαι στον πουτσο μας σε γραφουμε.....

Έτσι γουρουνάκι...σκούξε κι άλλο...χώσε τη μουσούδα σου, πιο πολύ στη λάσπη...βγάλε κι άλλη βρώμα και δυσωδία, από τον οχετό σου...μπορείς και πιο χαμηλά...εγώ το ξέρω ότι μπορείς...
    Και θα πέσεις...στο καινούργιο νήμα...

sotos13 wrote:

Aίαντας wrote:

καλύτερα να μείνω μια ζωή χωρίς πρωτάθλημα και άμπαλος στο παιχνίδι...
    ουτως η αλλως ετσι εχεις μεινει γιδακο...

Τώρα που θα πέσεις κι εσύ στη β' εθνική, θα δεις τι εστί βερίκοκο...
    Όσο για το παιχνίδι...καλύτερα άμπαλος, παρά γιουσουφάκι του μουσούδα...
    Χώσε τώρα κι εσύ, την μυτούλα σου στη λάσπη...

Πως το γράφει ο τρύφωνας στην υπογραφή του...?

χεχεχεεεε γουρουνάκια μου.... :love: :love: :love: :love:

The post was edited 1 time, last by Aίαντας ().

• Ποτέ δεν είναι αργά, για να σε γδάρω γουρουνάκι μου... :thumbsup: :thumbsup:
  • Χρονια τορα σε κλανω και τα εισπνέεις προσεχε τη λες κομπλεξα και μην ανακατευτεις ξανα μαζι μου αχρηστε μιλα για σενα για καταστασης πραγματικες...

ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΠΟ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΩΝ...

ΤΟΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....

ΜΟΛΙΣ ΣΕ ΑΠΑΛΛΑΞΑΝ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΣΚΑΡΤΟ ΑΝΘΡΩΠΟ.....

:glike:

-- +1 Προειδοποίηση Για Απρεπείς Εκφράσεις.

Nantia

The post was edited 1 time, last by Nantia ().

• του κολλησε η βελονα του μαλακα με το γδαρσιμο.....του αρεσε αθτο που ειπε

σου ειπα να του κανεις like ρε ορτιε...

ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ σε γραφουμε τακουλη.....

ποτε δεν ειναι αργα για τιποτα....

για σενα σιγουρα ναι......

μαλακας γεννηθηκες..... μαλακας θα πεθανεις..... κ σαν μαλακας πορευεσαι

-- Έχει Δοθεί Ban

Nantia

The post was edited 3 times, last by Nantia ().

• Τι είπε ο γίγαντας, ο καράφλας... =O

Μόνο αυτός κατάλαβε, βέβαια... :rofl: