ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΦΑ

• οratios wrote:

Εμ.... φταιμε εμεις μετά....
      αφου μόνος σου τα λες.... οι φωτογραφιες σε πειράζουν μετά...

Είπα ότι φταίτε εσείς...?
      Απλά είπα ότι κάνετε like στις φωτογραφίες του πίθηκα, νομίζοντας ότι όλοι έχουν τα δικά σας γούστα..
      .

οratios wrote:

Εν τω μεταξυ θεωρείς πως μπορείς να εκνευρίσεις εσύ εμένα μόνο και μόνο επειδή αναφέρεις την οικογενεια μου στο ίδιο post που ξεφτυλίζεις την γυναίκα σου....κουνα κεφάλι σου τακούλη μου χεχεχεεε
      εδώ εχω ακούσει πολύ χειρότερα και ερχεσαι εσύ να πεις τι.... ξεβρακωτος στα αγγουρια πας τακουλη μου...

Για να εκνευριστεί κάποιος, πρέπει να έχει τσίπα τρυφωνάκο μου...
      Και οι άνθρωποι του δικού σου σιναφιού, δεν ξέρουν τι πάει να πει αυτό...
      Απλά επισημαίνω ορισμένα πράγματα, που μελλοντικά θα γλυτώσουν κάποιους συμπαίκτες μας, από τις "συναλλαγές" μαζί σας...
      Όσο για το αν έχεις ακούσει χειρότερα...με αυτούς που συναναστρέφεσαι, δεν έχω καμία αμφιβολία... :fie:

οratios wrote:

Για αμαξια δε ξερω.....τα κοσμηματα τα πουλάω στη λαικη....

Α, εκτός από τα αμάξια, χτυπάς και σπίτια...?
      Πρόσεχε μην την πάθεις όπως ο γύφτος, που τον καθάρισε ο παππούς με την κυνηγετική και τον έκλαιγε το γυφτόσογό του... :dead:

οratios wrote:

ακομα σε περιμένω να με βαλεις στη θεση μου

Σου είπα...έλα να μου κλέψεις το αμάξι (ή τα κοσμήματα) και θα δεις από πρώτο χέρι, πως θα γίνεις ευνούχος...όχι που το λες για να το λες... ;)

phainοmenoN wrote:

δηλαδη μιλας περι κλοπης αλλα οχι περι ηθικης?μα η κλοπη ειναι κατι ανηθικο...
      (ποσο μαλλον να κλεβεις εκκλησιες...ουυυφ
      εκει να δεις τι γινεται...)
      το να ατιμασεις την οικογενεια δεν ειναι ανηθικο?
      τι μας λες ΒρεΑια...ΒΡΕΕ ΑΙΑΑΑ..θα σε μαλωσω...[/font]
      Μετα λες γιατι σε μαλωνω....ΒΡΕΕ ΑΙΑ...
      Δεν τα κανουν αυτα τα ποστ...θα τα δει και η πεθερα
      σου και μετα αντε να βγαλεις ακρη...
      Και μιας και σαρεσουν αυτα περι αδικηματων θα
      σου κανει βαριες σωματικες βλαβες...[/font]

Σταυράκη, για να μιλήσω στη γλώσσα σου και να με καταλάβεις:
      Υπάρχουν πράγματα που είναι ανήθικα, αλλά όχι ποινικά κολάσιμα...όπως π.χ. η μοιχεία...
      Η κλοπή όμως, είναι και ανήθικη και ποινικά κολάσιμη...ειδικά η διακεκριμένη, όπως είναι η ιεροσυλία (για εκκλησίες που αναφέρεσαι)...
      Κι αν πάμε στο σβήσιμο των κλήσεων...(ουυυφ εκεί να δεις τι γίνεται...) εκτός από τις ποινικές, υπάρχουν και πειθαρχικές κυρώσεις...όπως π.χ. η απόταξη...
      Με εννοείς, τι εννοώ... ;)

The post was edited 3 times, last by Aίαντας ().

• Aίαντας wrote:

Για να εκνευριστεί κάποιος, πρέπει να έχει τσίπα τρυφωνάκο μου...
      Και οι άνθρωποι του δικού σου σιναφιού, δεν ξέρουν τι πάει να πει αυτό...
      Απλά επισημαίνω ορισμένα πράγματα, που μελλοντικά θα γλυτώσουν κάποιους συμπαίκτες μας, από τις "συναλλαγές" μαζί σας...
      Όσο για το αν έχεις ακούσει χειρότερα...με αυτούς που συναναστρέφεσαι, δεν έχω καμία αμφιβολία... :fie:
      Ειπα να μην ξαναγραψω αλλα δεν αντεξα....
      Ρε καψερε δεν εχει τσιπα ο Ορατιος και εχεις εσυ;
      Εσυ που λες καθε φορα για πιπινια;

Και εισαι ηθικος εσυ τωρα;
      Κατι ασχετο για να σε βοηθησω η χουφτα δεν ειναι πιπινια...

Εξαρταται πως την εχεις βαφτησει βεβαια.
      Προσωπικα εχω ακουσει διαφορα ονοματα π.χ. Μητσο,Τρυπανι,Τιγρη και αλλα πιασαρικα.

Αλλα πες μου κατι μηπος μικρος ηθελες να γινεις Αστυνομικος ή δικαστης;
      Τοσο αγωνας για την δικαιοσυνη και τις κλεψιες ρε παιδακι μου απορω....
      Μπραβο σου ειλικρινα μπραβο σου,αλλα και την προηγουμενη φορα που σε ρωτησα δεν μου απαντησες...
      Για να δω τωρα θα μου απαντησεις ?( ?(
      Το τη αγορασε ενας χ,ψ παιχτης λογαριασμο που ειναι παρανομο απο την Δ.Ο γιατι δεν το καταδικαζεις;
      Πες μου γιατι δεν το καταδικαζεις και εχεις γραψει απο τοτε ενα σωρο ποστ για κλεψιες....και εκει παρανομια δεν εκανε ο παιχτης;

SPEED - WOLVES
      EPSILON
    • Alexandra13 S-W wrote:

Ειπα να μην ξαναγραψω αλλα δεν αντεξα....Ρε καψερε δεν εχει τσιπα ο Ορατιος και εχεις εσυ;
      Εσυ που λες καθε φορα για πιπινια;
      Και εισαι ηθικος εσυ τωρα;

Είπα ποτέ εγώ, ότι είμαι ηθικός...?
      Για βρες ένα ποστ που το έχω πει...μόνο ένα...
      Κλέφτης, δεν είμαι...

Alexandra13 S-W wrote:

Κατι ασχετο για να σε βοηθησω η χουφτα δεν ειναι πιπινια...Εξαρταται πως την εχεις βαφτησει βεβαια.
      Προσωπικα εχω ακουσει διαφορα ονοματα π.χ. Μητσο,Τρυπανι,Τιγρη και αλλα πιασαρικα.

Ξέρεις κάτι που δεν ξέρω...?
      Μήπως έχεις "δανείσει" την χούφτα σου σε πολλούς και έχεις ιδία άποψη...?
      Μήπως κάτι άλλο...? :love:

Alexandra13 S-W wrote:

Αλλα πες μου κατι μηπος μικρος ηθελες να γινεις Αστυνομικος ή δικαστης;Τοσο αγωνας για την δικαιοσυνη και τις κλεψιες ρε παιδακι μου απορω....

Εισοδηματίας ήθελα να γίνω...αλλά δεν μου έκατσε...
      Με την κλεψιά ομολογουμένως, δεν τα πήγαινα ποτέ καλά...ούτε με τους κλέφτες... :fie:

Alexandra13 S-W wrote:

Μπραβο σου ειλικρινα μπραβο σου,αλλα και την προηγουμενη φορα που σε ρωτησα δεν μου απαντησες...Για να δω τωρα θα μου απαντησεις ?( ?(
      Το τη αγορασε ενας χ,ψ παιχτης λογαριασμο που ειναι παρανομο απο την Δ.Ο γιατι δεν το καταδικαζεις;
      Πες μου γιατι δεν το καταδικαζεις και εχεις γραψει απο τοτε ενα σωρο ποστ για κλεψιες....και εκει παρανομια δεν εκανε ο παιχτης;

Φυσικά και είναι παράνομη η αγοραπωλησία λογαριασμών...είδες πουθενά να πω ότι είναι νόμιμη...είδες πουθενά να πω, ότι ο πιτσιρικάς ενήργησε νόμιμα...αυτό δεν θέλεις να ακούσεις...?
      Το γεγονός αυτό όμως, σε τίποτα δεν αλλάζει την πράξη της απάτης και της κλοπής...
      Αν λοιπόν ο πιτσιρικάς ως αγοραστής, είναι μία φορά παράνομος και καμία κλέφτης, ο πωλητής είναι και παράνομος και κλέφτης και απατεώνας...
      Το κατάλαβες...?

Υ.Γ. Ο συνειρμός για τον γύφτο που πυροβόλησε ο παππούς, είναι δικό σου credit...
      Μου ήρθε στο μυαλό, όταν έγραφα το προηγούμενο ποστ, που είπες τον τρύφωνα γύφτο, επειδή δεν σε κέρασε για το δεύτερο του όνομα...
      Thanks... :thumbsup:
    • Aίαντας wrote:

Φυσικά και είναι παράνομη η αγοραπωλησία λογαριασμών...είδες πουθενά να πω ότι είναι νόμιμη...είδες πουθενά να πω, ότι ο πιτσιρικάς ενήργησε νόμιμα...αυτό δεν θέλεις να ακούσεις...?
      Το γεγονός αυτό όμως, σε τίποτα δεν αλλάζει την πράξη της απάτης και της κλοπής...
      Αν λοιπόν ο πιτσιρικάς ως αγοραστής, είναι μία φορά παράνομος και καμία κλέφτης, ο πωλητής είναι και παράνομος και κλέφτης και απατεώνας...
      Το κατάλαβες...?

Θα σου απαντησω μονο σε αυτο γιατι σε ολα τα αλλα γραφεις ξανα βλακειες...

Ειδες πουθενα με τα ματια σου να παρει λεφτα ο χ,ψ απο αλλον παιχτη;
      Ειδες πουθενα να λεει ποιος τα πηρε;
      Γιατι τετοιες βλακειες βγαζω και εγω χωρις αποδειξεις λεv οτι μου πηρες εσυ ενα 50νταρικο γτ αγορασα λογαριασμο απο εσενα και δεν τον πηρα ποτε ΚΛΕΦΤΗ ΕΕΕΕ ΚΛΕΦΤΗ
      Καταλαβες τη εγραψα μολις τωρα....να στο κανω λιανα για να μην ξαναρωτησεις,ο καθε ενας μπορει να το κανει αυτο και να κατηγορησει οποιον γουσταρει...
      Αποδειξεις εχεις;
      Μονο αυτες εχουν βαρος σε μια συζητηση τραβα σε οποιο δικαστηριο θες χωρις αποδειξεις δεν κανεις τιποτα.....
      Ολα αυτα ειναι παραδειγματα που σου φερνω μπας και ξυπνησεις επιτελους επειδη τωρα νομιζεις οτι εισαι ξυπνιος αλλα κοιμασαι ορθιος....
      Κατι τελευταιο για να ξεκαθαρισω την θεση μου δεν υποστηριζω τους BRO ή τους ΦΕΥΓΑ (εσυ ανεφερες αυτες τις συμμαχιες για να μην παρεξυγουμε) συνεχιζω να σου απανταω γιατι πεταχτηκες σαν (αντε να μην πω) και κατηγορουσες κοσμο χωρις να ξερεις στο ελαχιστο τη εχει γινει;
      Πριν γραφει αυτη η ιστορια δεν ηξερες (οχι οτι τωρα ξερεις) τιποτα για ολα αυτο το σκηνικο.....απλα συνεχιζεις να μασας μια τσιχλα χωρις να ξερεις τα ελαχιστα απο αυτα που γιναν....

Edit Ενα παπαγαλακι εισαι που απλα διαβαζεις αυτα που γραφουν και τα ξαναγραφεις και τα ξαναγραφεις χωρις να εχεις ιδες τη γραφεις....

Edit Ειμαι συγουρος οτι ουτε ποιον λογαριασμο του ειχαν πει να παρει δεν ξερεις.....Οχι οτι εχει σημασια αλλα για να σου δειξω πως συνεχιζεις την ιστορια και ακομα δεν ξερεις ουτε τα βασικα.

SPEED - WOLVES
      EPSILON
    • Καταρχάς δεν θέλω να μου νευριάζεις...τα νεύρα κάνουν κακό στην υγεία...
      Έπειτα...μίλησα εγώ για δικαστήριο...?
      Φυσικά και δεν υπάρχουν αποδείξεις...εδώ εξαφανίζονται οι αποδείξεις από τα αδικήματα της πραγματικής ζωής και αθωώνονται εγκληματίες...το 40αρί που τσιμπήσατε από τον πιτσιρικά, θα σας κάθιζε στο σκαμνί...?

Αλλά η λαμογιά έγινε.-

Το λένε οι πετροπέρδικες:

bill--- wrote:

καποτε ενας πιτσιρικας...... νομιζω στον κοσμο Μy......ηθελε με την νεα του συμμαχια να κερδισει την παλια.... μετεφερε πολεις μετεφερε λογαριασμους......τζιφος....ετσι
      πηγε να αγορασει κ λογαριασμο πανω στα νησια των πρωην συμμαχων του..... τελικα τα καταφερε κ αν ισχυουν οι φημες πληρωσε 40 ευρουλακια να παρει τον λογαριασμο......κ αφου τα εσταξε δεν τον πηρε τελικα......
      ακουστηκε τοτε οτι οι πρωην συμμαχοι του επιναν καφε στην υγεια του ευνουχου πρωην συμμαχου τους.....
      ο ευνουχος τους κερασε ενα καφεδακι κ τους εφερε ακομα πιο κοντα

ο σκοπος του ειναι να τους διαλυσει την συμμαχια κ τελικα καταφερε να τους κανει μια παρεα....

ο πιτσιρικας ακομα κ σημερα δεν το γνωριζει οτι οι πρωην συμμαχοι του γελανε με την βλακεια του..... κ δεν μπορουν ακομα να καταλαβουν ποσο κομπλεξ ειχε το πρωην συμμαχοπουλο τους......

ακουω που λενε οτι ο πατερας σου εχει λεφτα κ σε ταιζει..... καλα κανει κ να τον εχει καλα ο θεος κ να σε ταιζει για πολλα χρονια ακομα..... φροντισε ομως να μην εχεις τα ιδια μυαλα με τον παραπανω πιτσιρικα.... γιατι αν σου τρωνε τα λεφτα με τοση ευκολια οταν θα εισαι εσυ πατερας...... δεν θα εχεις ουτε να ταισεις το παιδι σου....

νομιζω σου απαντησα σε καθε ερωτημα σου.....

θα σου βαλω κατι ευκολο σημερα μιας κ ποτε δεν απαντησες σε κατι απο οσα σου εχω πει

χαρακτηρισε μου τον πιτσιρικα της ιστοριας

αντε κ ειχε κερδισει 1 μυριο στρατηγους αυτο το πραμα κ ειχε σηκωσει κ 15 μυρια υλικα.....

τι λενε ολοι νομιζεις? κερδισε?

ΜΑ ΤΙ ΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΣ......... λενε......

εσυ..... πως τον λες?

κ μετα μου λες εσυ για μπουλινγκ σε 11χρονα.... εδω μιλαμε εξαπατουν 21χρονα......

εγω μια φορα στον καφε δεν ημουν....

μαλακας μια φορα ειμαι..... 12 ωρες στην δουλεια σημερα 40 ευρω που βγαλε ο αλλος ο λεχριτης δεν πηρα....ρε πως ζουν μερικοι

θα βαλεις που θα βαλεις δικηγορο....μαζι με τις μηνυσεις που θα κανεις παραπανω δεν του λες να κανει κ μια για εξαπατηση για αυτο το βλαμενο?

με 40 ευρω ποση αμβροσια βαζουν? κ αμα αγορασουν υλικα?
      ουφ...... θα ειχες χασει τον πολεμο αμα ησουν εσυ αυτο το βλαμενο.....
      να προσεχεις παντως..... ειναι BROμιαρηδες....μην την πατησεις κ εσυ.....

καλο βραδυ.....

καλοφαγωτα κ τα ρεστα........

Το λένε και τα αηδόνια:

phainοmenoN wrote:

Παυλακια ασε τον Μαριουλη που μας βαζει
      40ευρα αμβροσιες στους λογαριασμους μας

Το λέει και ο τρύφωνας, ο κλεφτοαναθρεμένος:

οratios wrote:

Aίαντας wrote:

Δηλαδή εσύ Τρύφωνα, πόσα θα του έκλεβες...?
      κατοσταρικο εννοείται ....
      δεν το παίζω αλλωστε παρθένα... είμαι πολύ βρωμικος....και τα χειροτερα που εχω κανει δεν εχουν βγει στο φόρουμ....
      θα τα βγαλω μονος μου καποια στιγμή για να σου δωσω κινητρο να βγεις από την ανυπαρξία σου...

Το λέει και το "θύμα":

yourbossAEK wrote:

Και μια μικρη τοποθετηση επι προσωπικου. Ας πω και εγω μια ιστοριουλα. Ηταν που λετε καποτε ενας νεαρος σε ηλικια που ειχε αγορασει στο παρελθον 2-3 φορες λογαριασμούς από διαφορους παιχτες για διαφορους λογους. Καποια στιγμη, εν μεσω πολεμου ενας παιχτης στον πυρηνα των αντιπαλων του τον πλησιαζει για έναν ακυρο λογο που φαινοταν λογικος ωστόσο. Μετα από συνομιλια μιας εβδομάδας με 10 μερες, στην οποια του εξιστορεί διαφορα γεγονότα από αλλους σερβερ σε φιλικο τονο, του λεει πως εδώ δεν βρισκει νοημα να συνεχιζει και πως αν ηθελε θα του εδινε τους 2 λογαριασμούς του με ένα μικρο αντιτιμο (2 αρκετα καλοι λογαριασμοι). Εκεινος δεχεται, εχοντας περασει την ιδια διαδικασια στο παρελθον, χωρις να αντιμετωπισει κανενα πρόβλημα. Αυτή τη φορα, μολις όμως εδωσε τα χρηματα δεν ειδε λογαριασμο. Αντι αυτου μετα από 2 μερες ειδε να τον κοροϊδεύουν στο φορουμ ολο χαρα που καταφεραν να βγαλουν από αυτόν 40 ευρω.

Αυτή ηταν η ιστορια. Εχω ξαναπει ότι τέτοιες ιστοριες τις αντιμετωπίζω ως διδακτικες. Ξαναευχαριστω τον μακεδονα4 που με βοηθαει να μαθαίνω, εμενα του νεου, το σε τι κοινωνια θα βρεθω. Με ένα πολύ μικρο κοστος, πηρα ένα πολύ καλο μαθημα που στο μελλον, αν δεν το ειχα διδαχτεί, θα μπορουσε να μου κοστισει πολλα περισσοτερα. Αυτό που παλι δεν περιμενα και το θεωρουσα παρανοικο, είναι να δω μια ομαδα ανθρωπων συνομιληκων εως και 20 χρονια μεγαλύτερων να προσπαθει να κοροιδεψει το θυμα της ιστοριας που εξαπατηθηκε. Εκει καταλαβα ότι μιλαμε πλεον για αλητες και καφρους. Για ατομα που δεν εχουν μαθει εξαρχής βασικες αρχες μιας κοινωνιας και στην δικη τους νοοτροπια αυτος που γινεται ρεζιλι, αν ακουστει μια τετοια ιστορια σε ένα φορουμ, είναι το θυμα και όχι ο θυτης. Πολλα μαζεμένα μαθηματα. Όπως επισης εμαθα, ότι παιδια που τα θεωρουσα φυσιολογικα και "καλα" περα από τις αντιπαλότητες ή τις παρεξηγήσεις που είχαμε σε ένα παιχνιδι, όταν βρεθουν σε ένα τετοιο περιβάλλον, το περιβάλλον θα τα τραβηξει στο βουρκο παρα οι ιδιοι θα καταφερουν να τους φερουν στον "ισιο" δρομο. Νομιζω αυτος που εννοω θα το διαβασει, θα καταλαβει ότι μιλαω για εκεινον, και ευχομαι να βελτιωθεί.

Μας διαφωτίζει κιόλας, με ποιόν κατά πάσα πιθανότητα έκανε την "συναλλαγή...

Φυσικά όλα αυτά είναι λόγια σε ένα φόρουμ, δικτυακού παιχνιδιού φυλλομετρητή...
      Ωστόσο, είναι χρήσιμο για τους συμπαίκτες μας, να γνωρίζουν με ποιούς έχουν να κάνουν, ώστε στο μέλλον να αποφεύγουν τις "συναλλαγές" με "ανθρώπους" που μπορούν να τους εξαπατήσουν...

Όσο για μένα...μπορείτε να γράφετε ότι ξεφτιλίζω την γυναίκα μου, την οικογένειά μου, ότι με βαράει η πεθερά μου κι ότι τα πιπίνια μου είναι χοντρές...μπορείτε ακόμα να ισχυρισθείτε, ότι σας έφαγα 50άρικο για να σας πουλήσω λογαριασμό (αυτό είναι νέο φρούτο)...

Όλο το ικάριαμ όμως, γνωρίζει πολύ καλά πλέον ποιός είναι ο ψεύτης και ποιός ο κλέφτης...
      Μια παροιμία λέει: να κλέψεις ξέρεις..?...ναι...να κρύψεις ξέρεις...?...όχι...
      Ε ούτε να κλέψεις, ξέρεις...

Και καμαρώνετε κιόλας...τρομάρα σας...
    • Έχει πολλή πλάκα να συνομιλεί κάποιος μαζί σου.....
      Κατ αρχάς έκανες ένα μικρό λαθάκι.... Θεωρείς πως ο λόγος σου μετράει για εμάς... Βλέπεις όταν κάποιος μπαίνει και κράζει σε όλα τα νήματα που αφορούν μια συγκεκριμένη συμμαχία δείχνει σε όλους το κόμπλεξ του με τη συγκεκριμένη συμμαχία... Ενδεικτικά θα μπορούσα να σου δώσω μια πολύ ωραία λίστα με νήματα παρόμοιας θεματολογίας αλλά δεν αφορούν τους βρωμοφευγάτους....

Προφανώς και είμαι περήφανος και καμαρώνω για το 40ρι.... Να το ξαναπάθει όχι μία αλλά εκατό φορές...δε νομίζω να αλλάξει κάποιος γνώμη επειδή βλέπει κάποιον Αίαντα να μπουρδολογεί και να λέει τα δικά του...

Δευτερο λάθος...πόσοι θεωρείς ότι μας διαβάζουν? :phatgrin: :phatgrin:

Τρίτο λάθος....
      Αυτό το δικαιολογώ καθότι δεν θα μπορούσες να το γνωρίζεις.....
      Πριν πολλυυυυυ καιρό ήταν ένας κλαψιαρης που έφτιαξε ένα μήνα στο φόρουμ απευθύνομενος στους φεύγα.... Ένας βρωμιάρης άρχισε να γράφει ιστορίες από τους πολεμικούς ανταποκριτές.... Εγώ τότε ήμουνα καλός ακόμα.... Με εκτιμούσε τότε ο Δημητράκης....ήμουνα λοιπόν σε 2-3 κανάλια στο skype σε διαφορετικούς κόσμους...έβαζα τα λινκ όλοι διαβαζανε αλλά όλοι χειροκροτούσαμε τον βρωμιάρη....ακόμα και οι άσχετοι που δεν είχαν καμία σχέση....
      Μάλλον τελικά πρέπει να είναι όλο το ικαριαμ βρώμικο και γι'αυτό συνέβαινε...

Για τα υπόλοιπα τα είπαμε...όχι εμείς αλλά ούτε εσύ δε τα πιστεύεις αυτά που λες για τα πλυντήρια και τα υπόλοιπα.... :love: :love: :love:
    • ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ??????
      ΤΑΞΙΤΖΗΣ (ΟΡΑΤΙΟΣ)
      ΓΥΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΑΡΙ ΚΛΙΝ(ΑΙΑΣ)
      ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΠΙΣΩ ΘΕΣΗ(SOTOS13)
      ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΠΡΟΣ(PHAINOMENO)
      ANTE NA ME BAΛΩ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕΣΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΠΑΤΡΑ!!ΧΑ0ΧΑ0ΧΑ0ΧΑ!!!!

ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ!!!ΧΑ0ΧΑ0ΧΑ0!!!!!!!

:lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:
    • Aίαντας wrote:

Σταυράκη, για να μιλήσω στη γλώσσα σου και να με καταλάβεις:
      Υπάρχουν πράγματα που είναι ανήθικα, αλλά όχι ποινικά κολάσιμα...όπως π.χ. η μοιχεία...
      Η κλοπή όμως, είναι και ανήθικη και ποινικά κολάσιμη...ειδικά η διακεκριμένη, όπως είναι η ιεροσυλία (για εκκλησίες που αναφέρεσαι)...
      Κι αν πάμε στο σβήσιμο των κλήσεων...(ουυυφ εκεί να δεις τι γίνεται...) εκτός από τις ποινικές, υπάρχουν και πειθαρχικές κυρώσεις...όπως π.χ. η απόταξη...
      Με εννοείς, τι εννοώ...

ΒρεΑια..σου εχουμε πει οτι την πατας...
      αποσα ακους μην πιστευεις τιποτα και απο σα βλεπεις τα μισα

Και συ βρε κουτο αγορακι πιανεσαι σε ποστ?Δηλαδη αν σου πω οτι

τροφαντουλες γνωστες μου ενδιαφερονται για σενα σημαινει οτι ετσι ειναι κιολας?

Καλα...αυτο μπορει κ να ισχυει αλλα δεν παει να πει ΒρεΑιαααα οτι οτι λεμε
      ισχυει...μην παραμυθιαζεσαι...εεε ρε και τωρα που βλεπουν ολοι για τα πιπινια σου
      ποιος σε πιανει...

Αληθεια επειδη εγω ξερω γιατι κανεις ετσι απεναντι μας ...αντε βρε...ελα
      θα σε δεχτουμε για Ομοσπονδιακο Διπλωματη...αφου αυτο θες...αυτη ειναι
      η καψουρα σου...ελα και θα γινουν ολα οπως παλια
      Θα κανουμε και 2-3 ομοσπονδιες ΦΕΥΓΑ και θα εισαι εκπροσωπος εσυ να
      λες τα δικα σου..
      phainοmenoN
    • οratios wrote:

Έχει πολλή πλάκα να συνομιλεί κάποιος μαζί σου.....
      Κατ αρχάς έκανες ένα μικρό λαθάκι.... Θεωρείς πως ο λόγος σου μετράει για εμάς... Βλέπεις όταν κάποιος μπαίνει και κράζει σε όλα τα νήματα που αφορούν μια συγκεκριμένη συμμαχία δείχνει σε όλους το κόμπλεξ του με τη συγκεκριμένη συμμαχία... Ενδεικτικά θα μπορούσα να σου δώσω μια πολύ ωραία λίστα με νήματα παρόμοιας θεματολογίας αλλά δεν αφορούν τους βρωμοφευγάτους....

Φυσικά και έχει πλάκα να συνομιλεί κάποιος μαζί μου...
      Γιατί νομίζεις ότι όλοι (σας) σπεύδετε να μου απαντήσετε, αντί να με αγνοήσετε επιδεικτικά...?
      Καταρχάς κανένα μικρό λαθάκι...
      Είμαι σίγουρος ότι ο λόγος μου δεν μετράει για εσάς...γι' αυτό όπως προείπα δεν μπαίνει κανείς (σας) στην διαδικασία να μου απαντήσει...ούτε μπλέκει την οικογένειά μου, νομίζοντας ότι θα παρεκτραπώ...
      Πάντως, όταν είσαι κλέφτης και απατεώνας (και μάλιστα, σεσημασμένος), ότι και να σου πουν οι άλλοι, γλυστράει πάνω στο πετσί σου και πέφτει...χωρίς να αφήσει ίχνος ντροπής...
      Αλλά για δώσε μου ενδεικτικά μια λίστα από νήματα παρόμοιας θεματολογίας που δεν αφορούν τους βρωμοφευγάτους, να δω κι εγώ πόσοι άλλοι κλέφτες και απατεώνες υπάρχουν στο ικάριαμ...

οratios wrote:

Προφανώς και είμαι περήφανος και καμαρώνω για το 40ρι.... Να το ξαναπάθει όχι μία αλλά εκατό φορές...δε νομίζω να αλλάξει κάποιος γνώμη επειδή βλέπει κάποιον Αίαντα να μπουρδολογεί και να λέει τα δικά του...

Καλά κάνεις αγορίνα μου και καμαρώνεις...
      Έτσι σε μάθανε, έτσι συμπεριφέρεσαι...
      Άλλοι καμαρώνουν που βγήκαν σωστοί άνθρωποι στην κοινωνία, που σπούδασαν, που εργάζονται και κερδίζουν με κόπο, αλλά τίμια το ψωμί τους...
      Άλλοι καμαρώνουν που είναι κλέφτες...
      Ο καθένας καμαρώνει για ότι μπορεί...

οratios wrote:

Δευτερο λάθος...πόσοι θεωρείς ότι μας διαβάζουν?

Όσοι μας διαβάζουν, τουλάχιστον δεν θα πέσουν στην λούμπα να κάνουν "συναλλαγή" μαζί σας...
      Τους υπόλοιπους, ας τους λυπηθεί ο θεός...

οratios wrote:

Τρίτο λάθος....Αυτό το δικαιολογώ καθότι δεν θα μπορούσες να το γνωρίζεις.....
      Πριν πολλυυυυυ καιρό ήταν ένας κλαψιαρης που έφτιαξε ένα μήνα στο φόρουμ απευθύνομενος στους φεύγα.... Ένας βρωμιάρης άρχισε να γράφει ιστορίες από τους πολεμικούς ανταποκριτές.... Εγώ τότε ήμουνα καλός ακόμα.... Με εκτιμούσε τότε ο Δημητράκης....ήμουνα λοιπόν σε 2-3 κανάλια στο skype σε διαφορετικούς κόσμους...έβαζα τα λινκ όλοι διαβαζανε αλλά όλοι χειροκροτούσαμε τον βρωμιάρη....ακόμα και οι άσχετοι που δεν είχαν καμία σχέση....
      Μάλλον τελικά πρέπει να είναι όλο το ικαριαμ βρώμικο και γι'αυτό συνέβαινε...

Εσύ ποτέ δεν ήσουν καλός...έφτιαχνες αναφορές με πυροβολητές, από την εποχή του κάβουρα και του λουκούμη...
      Απλά εκεί που πήγες, είναι κάτι σαν...πανεπιστήμιο...
      Πως μπαίνει κάποιος φυλακή για μικροκλοπές κι όταν βγαίνει έχει γνώσεις να χτυπήσει τράπεζα, ή να κάνει παντός είδους εμπόριο...
      Αυτό έκανες κι εσύ...αναβαθμίστηκες...

οratios wrote:

Για τα υπόλοιπα τα είπαμε...όχι εμείς αλλά ούτε εσύ δε τα πιστεύεις αυτά που λες για τα πλυντήρια και τα υπόλοιπα....

Ε, δεν τα είπαμε...μόνο με τις χοντρές του πίθηκα, έχετε έρωτα...

phainοmenoN wrote:

ΒρεΑια..σου εχουμε πει οτι την πατας...αποσα ακους μην πιστευεις τιποτα και απο σα βλεπεις τα μισα

Σταυράκη, πλάκα έκανα για την απόταξη...μην αγχώνεσαι...

The post was edited 1 time, last by Aίαντας ().

• New

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Rest Town
      (14.02.2018 12:36:34)
      Xariss[ΦΕΥΓΑ] από ASPRONISI TH, Πόλις
      vs
      Akaros[ΓΑΙΑ] από Rest Town, ΤΑΒΕΡΝΑ

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Σκάφος-Έμβολο.......................480(-120) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-700)
      ............................................. - Φλογοβόλο.............................0(-570)
      Κανονιοφόρο...........................168(-0) - Κανονιοφόρο............................0(-88)
      Έμβολο ατμού..........................210(-0) - Έμβολο ατμού...........................0(-80)
      Βάρκα Κατάδυσης.......................121(-2) - Βάρκα Κατάδυσης........................0(-37)
      Βοηθητικό..............................71(-0) - .............................................
      Μεταφορικό αερόστατων..................60(-0) - Μεταφορικό αερόστατων...................0(-2)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος.................150(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................0(-16)
      Πυραυλάκατος...........................45(-0) - .............................................
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Στρατηγοί..............................-640.4 - Στρατηγοί..............................-11831
      Επιθετικοί βαθμοί.....................29577.5 - Αμυντικοί βαθμοί.........................1601
      Ζημιά...................................32020 - Ζημιά..................................591550
      Καταμερισμός ζημιάς........................5% - Καταμερισμός ζημιάς.......................95%

Νικητές: Xariss[ΦΕΥΓΑ]

Χαμένοι: Akaros[ΓΑΙΑ]

(14.02.2018 22:10:42)
      Xariss[ΦΕΥΓΑ] από ASPRONISI TH, Πόλις
      vs
      Akaros[ΓΑΙΑ] από Rest Town

Σκάφος-Έμβολο........................438(-42) - Σκάφος-Έμβολο........................74(-126)
      ............................................. - Φλογοβόλο.............................6(-194)
      Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο..........................136(-21)
      Έμβολο ατμού..........................150(-0) - Έμβολο ατμού.........................150(-50)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος.................120(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος................201(-12)
      Μεταφορικό αερόστατων..................60(-0) - Μεταφορικό αερόστατων..................0(-14)
      Βοηθητικό..............................71(-0) - Βοηθητικό..............................20(-0)
      Βάρκα Κατάδυσης......................110(-11) - .............................................
      Πυραυλάκατος...........................60(-0) - .............................................
      Στρατηγοί..............................-432.2 - Στρατηγοί...............................-3972
      Επιθετικοί βαθμοί........................9930 - Αμυντικοί βαθμοί.......................1080.5
      Ζημιά...................................21610 - Ζημιά..................................198600
      Καταμερισμός ζημιάς........................9% - Καταμερισμός ζημιάς.......................91%

(15.02.2018 10:44:06)
      Xariss[ΦΕΥΓΑ] από ASPRONISI TH
      vs
      Akaros[ΓΑΙΑ] από Rest Town

Σκάφος-Έμβολο........................182(-18) - Σκάφος-Έμβολο..........................0(-74)
      ............................................. - Φλογοβόλο...............................0(-6)
      Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο...........................0(-136)
      Έμβολο ατμού..........................150(-0) - Έμβολο ατμού..........................0(-150)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................90(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος................51(-150)
      Βοηθητικό..............................71(-0) - Βοηθητικό..............................20(-0)
      Πυραυλάκατος...........................60(-0) - .............................................
      Μεταφορικό αερόστατων..................30(-0) - .............................................
      Στρατηγοί.................................-90 - Στρατηγοί.............................-8013.6
      Επιθετικοί βαθμοί.......................20034 - Αμυντικοί βαθμοί..........................225
      Ζημιά....................................4500 - Ζημιά..................................400680
      Καταμερισμός ζημιάς........................1% - Καταμερισμός ζημιάς.......................99%

Alpha - ΦΕΥΓΑ
      My - Bro
      Omega - Nemesis
      Apollon - Elite
    • New

στρατηγε υπουργε κ διπλωματη της ΝΟΑΤΗ.....κ μελλοντικε αρχηγε..... μαζι με τις πρεσβειες που αναβαθμιζεις.... βαλε κ ενα εργαστηριο να χτιζετε να χρυσωσεις τα ρημαδια τα πλοια.....
      τα κυκλικα σου παντως ειναι ολα τα λεφτα...... ευχαριστουμε για το γελιο..... οι αναφορες ειναι για κλαματα βεβαια.....

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Vezuvio
      (16.02.2018 23:21:31)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από Πόλις
      vs
      Dedalus[NOATH] από Vezuvio

Σκάφος-Έμβολο.........................240(-0) - Σκάφος-Έμβολο...........................0(-1)
      Φλογοβόλο..............................22(-2) - Φλογοβόλο...............................0(-3)
      ............................................. - Καταπελτοφόρο...........................0(-5)
      Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο.............................0(-4)
      Έμβολο ατμού..........................200(-0) - Έμβολο ατμού............................0(-4)
      ............................................. - Πυραυλάκατος............................0(-4)
      Βάρκα Κατάδυσης........................60(-1) - Βάρκα Κατάδυσης.........................0(-4)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................60(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος...................6(-0)
      Μεταφορικό αερόστατων...................5(-0) - Μεταφορικό αερόστατων...................2(-3)
      Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό...............................7(-0)
      Στρατηγοί...............................-32.6 - Στρατηγοί................................-518
      Επιθετικοί βαθμοί........................1295 - Αμυντικοί βαθμοί.........................81.5
      Ζημιά....................................1630 - Ζημιά...................................25900
      Καταμερισμός ζημιάς........................5% - Καταμερισμός ζημιάς.......................95%

Νικητές: bill---[ΦΕΥΓΑ]

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Etna
      (16.02.2018 23:22:10)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από nikos Θειαφι 1
      vs
      Dedalus[NOATH] από Etna

Σκάφος-Έμβολο.........................240(-0) - Σκάφος-Έμβολο...........................0(-1)
      ............................................. - Βαλλιστροφόρο...........................0(-2)
      Φλογοβόλο..............................24(-0) - Φλογοβόλο...............................0(-2)
      ............................................. - Καταπελτοφόρο...........................0(-1)
      Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο.............................0(-1)
      Έμβολο ατμού..........................200(-0) - Έμβολο ατμού............................0(-3)
      ............................................. - Πυραυλάκατος............................0(-3)
      Βάρκα Κατάδυσης........................60(-1) - Βάρκα Κατάδυσης.........................0(-2)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................60(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος...................1(-0)
      Μεταφορικό αερόστατων...................5(-0) - Μεταφορικό αερόστατων...................2(-3)
      Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό...............................3(-0)
      Στρατηγοί...............................-20.2 - Στρατηγοί..............................-340.2
      Επιθετικοί βαθμοί.......................850.5 - Αμυντικοί βαθμοί.........................50.5
      Ζημιά....................................1010 - Ζημιά...................................17010

Χαμένοι: Dedalus[NOATH]

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Tsimentokonia
      (17.02.2018 0:22:03)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από Betoverga
      vs
      Dedalus[NOATH] από Tsimentokonia

............................................. - Βαλλιστροφόρο...........................0(-3)
      Φλογοβόλο..............................10(-0) - Φλογοβόλο...............................0(-5)
      ............................................. - Καταπελτοφόρο...........................0(-2)
      Κανονιοφόρο............................42(-0) - Κανονιοφόρο.............................0(-5)
      Έμβολο ατμού...........................89(-0) - Έμβολο ατμού............................0(-6)
      ............................................. - Πυραυλάκατος............................0(-3)
      Βάρκα Κατάδυσης........................28(-1) - Βάρκα Κατάδυσης.........................0(-3)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................30(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος...................3(-0)
      ............................................. - Μεταφορικό αερόστατων...................2(-3)
      ............................................. - Βοηθητικό...............................2(-0)
      Σκάφος-Έμβολο..........................68(-0) - .............................................
      Στρατηγοί...............................-20.2 - Στρατηγοί..............................-548.8
      Επιθετικοί βαθμοί........................1372 - Αμυντικοί βαθμοί.........................50.5
      Ζημιά....................................1010 - Ζημιά...................................27440
      Καταμερισμός ζημιάς........................3% - Καταμερισμός ζημιάς.......................97%

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Asvestis
      (17.02.2018 0:26:48)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από Betoverga
      vs
      Dedalus[NOATH] από Asvestis

............................................. - Βαλλιστροφόρο...........................0(-4)
      Φλογοβόλο..............................11(-1) - Φλογοβόλο...............................0(-2)
      ............................................. - Καταπελτοφόρο...........................0(-4)
      Κανονιοφόρο............................42(-0) - Κανονιοφόρο.............................0(-1)
      Έμβολο ατμού..........................111(-0) - Έμβολο ατμού............................0(-1)
      ............................................. - Πυραυλάκατος............................0(-5)
      Βάρκα Κατάδυσης........................31(-0) - Βάρκα Κατάδυσης.........................0(-2)
      Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό...............................9(-0)
      Σκάφος-Έμβολο..........................48(-0) - .............................................
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................30(-0) - .............................................
      Μεταφορικό αερόστατων...................5(-0) - .............................................
      Στρατηγοί................................-6.2 - Στρατηγοί................................-292
      Επιθετικοί βαθμοί.........................730 - Αμυντικοί βαθμοί.........................15.5
      Ζημιά.....................................310 - Ζημιά...................................14600
      Καταμερισμός ζημιάς........................2% - Καταμερισμός ζημιάς.......................98%

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Exedoros
      (17.02.2018 1:22:01)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από God_of_War
      vs
      Arionas[NOATH] από Exedoros

Σκάφος-Έμβολο.........................111(-9) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-140)
      Φλογοβόλο..............................4(-24) - Φλογοβόλο...............................0(-9)
      ............................................. - Καταπελτοφόρο..........................0(-70)
      ............................................. - Πυραυλάκατος..........................23(-17)
      Βάρκα Κατάδυσης........................80(-0) - Βάρκα Κατάδυσης........................49(-0)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................30(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................58(-3)
      Μεταφορικό αερόστατων..................35(-5) - Μεταφορικό αερόστατων...................0(-4)
      Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό..............................22(-0)
      Κανονιοφόρο............................42(-0) - .............................................
      Έμβολο ατμού...........................96(-4) - .............................................
      Στρατηγοί..............................-429.8 - Στρατηγοί...............................-1811
      Επιθετικοί βαθμοί......................4527.5 - Αμυντικοί βαθμοί.......................1074.5
      Ζημιά...................................21490 - Ζημιά...................................90550
      Καταμερισμός ζημιάς.......................19% - Καταμερισμός ζημιάς.......................81%

Χαμένοι: Arionas[NOATH]

αααααα....... μαζι με τις πρεσβειες κ το εργαστηριο..... κ μια αποθηκουλα ρε παιδακι μου.... δεν ειναι κακο.... να χεις το κρασακι σου εστω......

Μάχη για την πόλη Etna
      (17.02.2018 1:29:36)
      vs
      Dedalus[NOATH] από Etna

............................................. - Εκτοξευτής............................0(-312)
      ............................................. - Τοξότης.................................0(-1)
      Πυροβολητής θείου.....................112(-0) - Πυροβολητής θείου.......................0(-1)
      ............................................. - Λογχοφόροι.............................0(-11)
      Ξιφομάχος.............................237(-3) - Ξιφομάχος...............................0(-1)
      Οπλίτης..............................284(-76) - Οπλίτης.................................0(-1)
      ............................................. - Γίγαντας Ατμού..........................0(-1)
      Κριός..................................18(-0) - Κριός..................................0(-30)
      ............................................. - Καταπέλτης..............................0(-1)
      ............................................. - Τείχος..................................0(-7)
      Γυροκόπτερο............................90(-0) - Γυροκόπτερο.............................0(-2)
      Κανόνι.................................30(-0) - .............................................
      Γιατρός................................10(-0) - .............................................
      Μάγειρας...............................20(-0) - .............................................
      Στρατηγοί................................-110 - Στρατηγοί..............................-293.5
      Επιθετικοί βαθμοί......................733.75 - Αμυντικοί βαθμοί..........................275
      Ζημιά....................................5500 - Ζημιά...................................14889
      Καταμερισμός ζημιάς.......................26% - Καταμερισμός ζημιάς.......................74%

Η πόλη Etna λεηλατήθηκε από bill---[ΦΕΥΓΑ]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 38,633 Οικοδομικό υλικό, 6,233 Κρασί, 2,671 Μάρμαρο, 214 Κρύσταλλος, 2,248 Θείο

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Malamatina
      (17.02.2018 2:10:30)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από Exedoros, nikos krasi 1
      vs
      Dedalus[NOATH] από nikos krasi 2

Φλογοβόλο..............................26(-4) - Φλογοβόλο...............................0(-2)
      ............................................. - Κανονιοφόρο.............................0(-6)
      Έμβολο ατμού...........................87(-4) - Έμβολο ατμού...........................0(-30)
      Σκάφος-Έμβολο.........................127(-0) - .............................................
      Βάρκα Κατάδυσης.......................124(-0) - .............................................
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................60(-0) - .............................................
      ............................................. - .............................................
      ............................................. - .............................................
      Στρατηγοί..............................-120.8 - Στρατηγοί..............................-866.8
      Επιθετικοί βαθμοί........................2167 - Αμυντικοί βαθμοί..........................302
      Ζημιά....................................6040 - Ζημιά...................................43340
      Καταμερισμός ζημιάς.......................12% - Καταμερισμός ζημιάς.......................88%

Μάχη για την πόλη Vezuvio
      (17.02.2018 3:18:23)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από Πόλις
      vs
      Dedalus[NOATH] από Vezuvio

............................................. - Λογχοφόροι.............................0(-60)
      ............................................. - Τείχος..................................1(-6)
      Ξιφομάχος.............................240(-0) - Ξιφομάχος..............................0(-10)
      Πυροβολητής θείου.....................112(-0) - .............................................
      Οπλίτης...............................345(-5) - .............................................
      Γυροκόπτερο...........................120(-0) - .............................................
      Κριός..................................30(-0) - .............................................
      Κανόνι.................................30(-0) - .............................................
      Γιατρός................................10(-0) - .............................................
      Μάγειρας...............................25(-0) - .............................................
      Στρατηγοί..................................-7 - Στρατηγοί.................................-48
      Επιθετικοί βαθμοί.........................120 - Αμυντικοί βαθμοί.........................17.5
      Ζημιά.....................................350 - Ζημιά....................................2400
      Καταμερισμός ζημιάς.......................12% - Καταμερισμός ζημιάς.......................88%

Η πόλη Vezuvio λεηλατήθηκε από bill---[ΦΕΥΓΑ]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 15,764 Οικοδομικό υλικό, 44,649 Κρασί, 15,659 Μάρμαρο, 2,822 Κρύσταλλος, 6,866 Θείο
    • New

Μάχη για την πόλη Exedoros
      (17.02.2018 3:29:38)
      vs
      Arionas[NOATH] από Exedoros, Dedalus[NOATH] από nikos krasi 2, Vezuvio, Malamatina, Etna

............................................. - Εκτοξευτής............................0(-606)
      Πυροβολητής θείου.....................336(-0) - Πυροβολητής θείου.....................0(-134)
      ............................................. - Λογχοφόροι............................0(-157)
      Ξιφομάχος...........................580(-420) - Ξιφομάχος.............................0(-822)
      Οπλίτης.............................559(-641) - Οπλίτης..............................0(-1008)
      Γυροκόπτερο..........................274(-26) - Γυροκόπτερο...........................0(-108)
      Βομβαρδιστικό αερόστατο...............79(-71) - Βομβαρδιστικό αερόστατο................0(-60)
      Κριός..................................90(-0) - Κριός.................................98(-87)
      ............................................. - Καταπέλτης.............................4(-58)
      Κανόνι.................................60(-0) - Κανόνι.................................3(-32)
      Γιατρός................................30(-0) - Γιατρός................................90(-0)
      Μάγειρας..............................100(-0) - Μάγειρας..............................201(-0)
      ............................................. - Τείχος..................................0(-7)
      ............................................. - Τοξότης.................................0(-3)
      ............................................. - Γίγαντας Ατμού..........................0(-3)
      Στρατηγοί.............................-1878.2 - Στρατηγοί.............................-5934.5
      Επιθετικοί βαθμοί....................14836.25 - Αμυντικοί βαθμοί.......................4695.5
      Ζημιά...................................93910 - Ζημιά..................................296725
      Καταμερισμός ζημιάς.......................24% - Καταμερισμός ζημιάς.......................76%

Χαμένοι: Dedalus[NOATH], Arionas[NOATH]

Μάχη για την πόλη Etna
      (17.02.2018 4:32:26)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από Πόλις
      vs
      Dedalus[NOATH] από Etna

............................................. - Εκτοξευτής.............................0(-22)
      ............................................. - Λογχοφόροι.............................0(-50)
      Ξιφομάχος.............................480(-0) - Ξιφομάχος..............................0(-30)
      Πυροβολητής θείου.....................112(-0) - .............................................
      Οπλίτης...............................697(-3) - .............................................
      Γυροκόπτερο...........................150(-0) - .............................................
      Κριός..................................30(-0) - .............................................
      Στρατηγοί................................-4.2 - Στρατηγοί...............................-74.8
      Επιθετικοί βαθμοί.........................187 - Αμυντικοί βαθμοί.........................10.5
      Ζημιά.....................................210 - Ζημιά....................................3740

Η πόλη Etna λεηλατήθηκε από bill---[ΦΕΥΓΑ]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 8,848 Κρασί, 7,626 Μάρμαρο

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Vezuvio
      (17.02.2018 11:41:56)
      Dedalus[NOATH] από Vezuvio, Etna
      vs
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από Πόλις

............................................. - Σκάφος-Έμβολο..........................62(-0)
      Φλογοβόλο...............................0(-9) - Φλογοβόλο..............................14(-0)
      ............................................. - Κανονιοφόρο............................42(-0)
      Έμβολο ατμού...........................0(-10) - Έμβολο ατμού...........................40(-0)
      ............................................. - Βάρκα Κατάδυσης........................30(-0)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος...................5(-2) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................30(-0)
      Μεταφορικό αερόστατων...................0(-4) - Μεταφορικό αερόστατων...................9(-0)
      Βοηθητικό..............................10(-0) - .............................................
      Στρατηγοί..............................-420.6 - Στρατηγοί...................................0
      Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί.......................1051.5
      Ζημιά...................................21030 - Ζημιά.......................................0
      Καταμερισμός ζημιάς......................100% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

Μάχη για την πόλη Malamatina
      (17.02.2018 12:57:30)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από Exedoros
      vs
      Dedalus[NOATH] από Malamatina

............................................. - Εκτοξευτής..............................0(-9)
      ............................................. - Λογχοφόροι..............................0(-2)
      Ξιφομάχος.............................240(-0) - .............................................
      Οπλίτης...............................399(-1) - .............................................
      Γυροκόπτερο............................90(-0) - .............................................
      Βομβαρδιστικό αερόστατο................30(-0) - .............................................
      Στρατηγοί................................-1.4 - Στρατηγοί................................-4.8
      Επιθετικοί βαθμοί..........................12 - Αμυντικοί βαθμοί..........................3.5
      Ζημιά......................................70 - Ζημιά.....................................240
      Καταμερισμός ζημιάς.......................22% - Καταμερισμός ζημιάς.......................78%

Η πόλη Malamatina λεηλατήθηκε από bill---[ΦΕΥΓΑ]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 18,594 Οικοδομικό υλικό, 1,870 Κρασί, 3,350 Μάρμαρο, 17,617 Κρύσταλλος

Μάχη για την πόλη Asvestis
      (17.02.2018 14:30:22)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από Exedoros
      vs
      Dedalus[NOATH] από Asvestis

............................................. - Εκτοξευτής............................0(-305)
      ............................................. - Τοξότης.................................0(-2)
      Πυροβολητής θείου.....................112(-0) - Πυροβολητής θείου.......................0(-2)
      ............................................. - Λογχοφόροι..............................0(-2)
      Ξιφομάχος.............................240(-0) - Ξιφομάχος...............................0(-2)
      Οπλίτης..............................472(-28) - Οπλίτης.................................0(-2)
      ............................................. - Γίγαντας Ατμού..........................0(-2)
      Γυροκόπτερο............................90(-0) - Γυροκόπτερο.............................0(-2)
      Βομβαρδιστικό αερόστατο................60(-0) - Βομβαρδιστικό αερόστατο.................0(-2)
      Κριός..................................30(-0) - Κριός..................................0(-33)
      ............................................. - Καταπέλτης..............................0(-2)
      ............................................. - Γιατρός.................................1(-0)
      Στρατηγοί...............................-39.2 - Στρατηγοί..............................-335.2
      Επιθετικοί βαθμοί.........................838 - Αμυντικοί βαθμοί...........................98
      Ζημιά....................................1960 - Ζημιά...................................16878
      Καταμερισμός ζημιάς.......................10% - Καταμερισμός ζημιάς.......................90%

Η πόλη Asvestis λεηλατήθηκε από bill---[ΦΕΥΓΑ]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 79,398 Οικοδομικό υλικό, 78 Κρασί, 10,891 Μάρμαρο, 40 Θείο

εσεις εγγυηση..... καλες διακοπες

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
      (19.02.2018 3:28:01)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από OLIMPICO
      vs
      A S T R A 18[ΕΝΩΣΗ] από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Σκάφος-Έμβολο.........................252(-0) - Σκάφος-Έμβολο...........................0(-4)
      Φλογοβόλο.............................19(-28) - Φλογοβόλο..............................2(-91)
      Έμβολο ατμού..........................200(-0) - Έμβολο ατμού..........................70(-42)
      ............................................. - Πυραυλάκατος...........................0(-10)
      Κανονιοφόρο............................84(-0) - .............................................
      Βάρκα Κατάδυσης.......................120(-0) - .............................................
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................60(-0) - .............................................
      Μεταφορικό αερόστατων..................50(-0) - .............................................
      Βοηθητικό..............................51(-0) - .............................................
      Στρατηγοί..............................-173.6 - Στρατηγοί.............................-1872.2
      Επιθετικοί βαθμοί......................4680.5 - Αμυντικοί βαθμοί..........................434
      Ζημιά....................................8680 - Ζημιά...................................93610
      Καταμερισμός ζημιάς........................8% - Καταμερισμός ζημιάς.......................92%

Χαμένοι: A S T R A 18[ΕΝΩΣΗ]

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη SEVILLIA
      (19.02.2018 4:55:37)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από Πόλις, αστραπογιανος 8
      vs
      NTOYL[ΕΝΩΣΗ] από SEVILLIA

Σκάφος-Έμβολο........................192(-48) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-155)
      Φλογοβόλο..............................2(-34) - Φλογοβόλο.............................0(-150)
      Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο............................0(-35)
      Έμβολο ατμού.........................167(-33) - Έμβολο ατμού...........................0(-55)
      ............................................. - Πυραυλάκατος.........................104(-66)
      Βάρκα Κατάδυσης.......................111(-9) - Βάρκα Κατάδυσης........................50(-0)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................60(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................36(-4)
      Μεταφορικό αερόστατων..................40(-0) - Μεταφορικό αερόστατων..................0(-20)
      Βοηθητικό..............................47(-0) - Βοηθητικό..............................10(-0)
      Στρατηγοί.............................-1424.6 - Στρατηγοί.............................-6242.6
      Επιθετικοί βαθμοί.....................15606.5 - Αμυντικοί βαθμοί.......................3561.5
      Ζημιά...................................71230 - Ζημιά..................................312130
      Καταμερισμός ζημιάς.......................18% - Καταμερισμός ζημιάς.......................82%

Χαμένοι: NTOYL[ΕΝΩΣΗ]

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΚΑΒΑΛΑ
      (19.02.2018 6:34:41)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από SEVILLIA, OLIMPICO
      vs
      A S T R A 18[ΕΝΩΣΗ] από ΚΑΒΑΛΑ

Σκάφος-Έμβολο........................165(-24) - Σκάφος-Έμβολο........................911(-72)
      Φλογοβόλο..............................7(-16) - Φλογοβόλο...........................151(-201)
      Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο...........................114(-0)
      Έμβολο ατμού..........................160(-7) - Έμβολο ατμού..........................878(-0)
      ............................................. - Πυραυλάκατος...........................3(-24)
      Βάρκα Κατάδυσης.......................106(-5) - Βάρκα Κατάδυσης........................18(-0)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................30(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................40(-0)
      Μεταφορικό αερόστατων..................10(-0) - Μεταφορικό αερόστατων.................12(-11)
      Βοηθητικό..............................47(-0) - .............................................
      Στρατηγοί..............................-488.2 - Στρατηγοί.............................-2586.2
      Επιθετικοί βαθμοί......................6465.5 - Αμυντικοί βαθμοί.......................1220.5
      Ζημιά...................................24410 - Ζημιά..................................129310
      Καταμερισμός ζημιάς.......................15% - Καταμερισμός ζημιάς.......................85%

Μάχη για την πόλη ΚΑΒΑΛΑ
      (19.02.2018 7:20:36)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από OLIMPICO, αστραπογιανος 8
      vs
      A S T R A 18[ΕΝΩΣΗ] από ΚΑΒΑΛΑ

Πυροβολητής θείου.....................112(-0) - Πυροβολητής θείου.....................74(-84)
      Ξιφομάχος...........................1108(-92) - Ξιφομάχος.............................0(-465)
      Οπλίτης.............................907(-293) - Οπλίτης...............................0(-275)
      ............................................. - Γίγαντας Ατμού.........................0(-43)
      Γυροκόπτερο..........................106(-14) - Γυροκόπτερο...........................0(-138)
      Βομβαρδιστικό αερόστατο...............27(-61) - Βομβαρδιστικό αερόστατο................0(-11)
      Κανόνι.................................30(-0) - Κανόνι.................................0(-43)
      Μάγειρας...............................25(-0) - Μάγειρας...............................40(-0)
      Στρατηγοί..............................-909.4 - Στρατηγοί.............................-3287.4
      Επιθετικοί βαθμοί......................8218.5 - Αμυντικοί βαθμοί.......................2273.5
      Ζημιά...................................45470 - Ζημιά..................................164370
      Καταμερισμός ζημιάς.......................21% - Καταμερισμός ζημιάς.......................79%

• New

μπατσακο στρατηγο......

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ante geia
      (19.02.2018 5:13:15)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από ᴿAitnaN, OLIMPICO
      vs
      Νantia[NOATH] από ante geia

Σκάφος-Έμβολο........................198(-42) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-214)
      Φλογοβόλο.............................10(-75) - Φλογοβόλο..............................0(-78)
      ............................................. - Καταπελτοφόρο..........................0(-15)
      Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο............................0(-42)
      Έμβολο ατμού.........................157(-28) - Έμβολο ατμού...........................0(-80)
      ............................................. - Πυραυλάκατος..........................57(-63)
      Βάρκα Κατάδυσης......................104(-16) - Βάρκα Κατάδυσης........................36(-0)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................90(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................15(-0)
      Μεταφορικό αερόστατων..................66(-0) - Μεταφορικό αερόστατων.................10(-20)
      Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό..............................20(-0)
      Στρατηγοί.............................-1670.2 - Στρατηγοί.............................-6834.4
      Επιθετικοί βαθμοί.......................17086 - Αμυντικοί βαθμοί.......................4175.5
      Ζημιά...................................83510 - Ζημιά..................................341720
      Καταμερισμός ζημιάς.......................19% - Καταμερισμός ζημιάς.......................81%

Χαμένοι: Νantia[NOATH]

Μάχη για την πόλη αστραπογιανος 8
      (19.02.2018 6:32:34)
      vs
      αστραπογιανος[ΓΑΙΑ] από αστραπογιανος 8

Ξιφομάχος.............................600(-0) - Ξιφομάχος.............................0(-149)
      Οπλίτης..............................682(-18) - Οπλίτης...............................0(-144)
      Γυροκόπτερο...........................150(-0) - Γυροκόπτερο............................0(-10)
      Κανόνι.................................30(-0) - Κανόνι.................................0(-16)
      Μάγειρας...............................25(-0) - Μάγειρας...............................10(-0)
      Βομβαρδιστικό αερόστατο................28(-2) - .............................................
      Στρατηγοί...............................-36.8 - Στρατηγοί..............................-901.4
      Επιθετικοί βαθμοί......................2253.5 - Αμυντικοί βαθμοί...........................92
      Ζημιά....................................1840 - Ζημιά...................................45070
      Καταμερισμός ζημιάς........................3% - Καταμερισμός ζημιάς.......................97%

Χαμένοι: αστραπογιανος[ΓΑΙΑ]

Μάχη για την πόλη ᴿAitnaN
      (19.02.2018 6:48:47)
      vs
      VTHeRiStisᴿ[NOATH] από ᴿAitnaN

Πυροβολητής θείου.....................112(-0) - Πυροβολητής θείου.....................11(-24)
      ............................................. - Λογχοφόροι.............................0(-97)
      Ξιφομάχος...........................1108(-92) - Ξιφομάχος.............................0(-340)
      Οπλίτης............................1058(-142) - Οπλίτης...............................0(-340)
      Γυροκόπτερο............................90(-0) - Γυροκόπτερο............................0(-18)
      Κριός..................................30(-0) - Κριός..................................0(-18)
      ............................................. - Καταπέλτης.............................0(-12)
      Κανόνι.................................30(-0) - Κανόνι.................................0(-30)
      Γιατρός................................10(-0) - Γιατρός.................................1(-0)
      Μάγειρας...............................25(-0) - Μάγειρας................................1(-0)
      Βομβαρδιστικό αερόστατο................26(-4) - .............................................
      Στρατηγοί..............................-332.4 - Στρατηγοί.............................-2226.8
      Επιθετικοί βαθμοί........................5567 - Αμυντικοί βαθμοί..........................831
      Ζημιά...................................16620 - Ζημιά..................................111340

Χαμένοι: VTHeRiStisᴿ[NOATH]

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ᴿAjerF
      (19.02.2018 14:49:31)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από Є Aris Wine
      vs
      VTHeRiStisᴿ[NOATH] από ᴿAjerF

Σκάφος-Έμβολο........................210(-12) - Σκάφος-Έμβολο..........................0(-70)
      Φλογοβόλο.............................16(-23) - Φλογοβόλο..............................0(-60)
      ............................................. - Καταπελτοφόρο..........................0(-49)
      Έμβολο ατμού..........................200(-0) - Έμβολο ατμού...........................0(-20)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................60(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................41(-20)
      Μεταφορικό αερόστατων..................40(-0) - Μεταφορικό αερόστατων...................0(-6)
      Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό...............................5(-0)
      Κανονιοφόρο............................84(-0) - .............................................
      Βάρκα Κατάδυσης.......................118(-2) - .............................................
      Στρατηγοί................................-243 - Στρατηγοί.............................-1811.6
      Επιθετικοί βαθμοί........................4529 - Αμυντικοί βαθμοί........................607.5
      Ζημιά...................................12150 - Ζημιά...................................90580
      Καταμερισμός ζημιάς.......................11% - Καταμερισμός ζημιάς.......................89%

Χαμένοι: VTHeRiStisᴿ[NOATH]

Μάχη για την πόλη Freja
      (19.02.2018 16:05:02)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από ΚΑΒΑΛΑ
      vs
      VTHeRiStisᴿ[NOATH] από ᴿAitnaN, Νantia[NOATH] από Freja

............................................. - Εκτοξευτής..............................1(-0)
      Βομβαρδιστικό αερόστατο................60(-0) - Βομβαρδιστικό αερόστατο...............14(-40)
      Κριός..................................30(-0) - Κριός.................................46(-14)
      Γιατρός................................10(-0) - Γιατρός...............................140(-0)
      Μάγειρας...............................25(-0) - Μάγειρας..............................100(-0)
      ............................................. - Τείχος..................................1(-6)
      Πυροβολητής θείου.....................168(-0) - .............................................
      Ξιφομάχος.............................360(-0) - .............................................
      Γίγαντας Ατμού........................295(-5) - .............................................
      Γυροκόπτερο...........................120(-0) - .............................................
      Στρατηγοί.................................-31 - Στρατηγοί..............................-293.6
      Επιθετικοί βαθμοί.........................734 - Αμυντικοί βαθμοί.........................77.5
      Ζημιά....................................1550 - Ζημιά...................................14680
      Καταμερισμός ζημιάς........................9% - Καταμερισμός ζημιάς.......................91%

Χαμένοι: Νantia[NOATH], VTHeRiStisᴿ[NOATH]

Μάχη για την πόλη Ατσαλένιος
      (19.02.2018 16:50:41)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από pagida
      vs
      VTHeRiStisᴿ[NOATH] από ᴿAjerF, Λολα[INT] από

............................................. - Λογχοφόροι..........................115(-150)
      Κανόνι.................................30(-0) - Κανόνι.................................0(-30)
      Πυροβολητής θείου......................84(-0) - .............................................
      Ξιφομάχος.............................240(-0) - .............................................
      Γίγαντας Ατμού........................146(-4) - .............................................
      Γυροκόπτερο............................90(-0) - .............................................
      Βομβαρδιστικό αερόστατο................30(-0) - .............................................
      Μάγειρας...............................25(-0) - .............................................
      Στρατηγοί...............................-24.8 - Στρατηγοί...............................-1020
      Επιθετικοί βαθμοί........................2550 - Αμυντικοί βαθμοί...........................62
      Ζημιά....................................1240 - Ζημιά...................................51000
      Καταμερισμός ζημιάς........................2% - Καταμερισμός ζημιάς.......................98%

Χαμένοι: Λολα[INT], VTHeRiStisᴿ[NOATH]

Μάχη για την πόλη Κρασοπουλείο
      (19.02.2018 16:51:28)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από ᴿAjerF, ΚΑΒΑΛΑ
      vs
      Νantia[NOATH] από pagida, ΛΑΜΟΓΙΟ[ΜΑΦΙΑ] από

Πυροβολητής θείου.....................112(-0) - Πυροβολητής θείου.....................195(-0)
      Ξιφομάχος............................268(-92) - Ξιφομάχος..........................1103(-132)
      Οπλίτης.............................397(-163) - Οπλίτης.............................820(-175)
      ............................................. - Γίγαντας Ατμού.........................42(-0)
      Γυροκόπτερο............................90(-0) - Γυροκόπτερο...........................103(-2)
      Βομβαρδιστικό αερόστατο...............26(-34) - Βομβαρδιστικό αερόστατο................0(-45)
      ............................................. - Καταπέλτης.............................24(-6)
      Κανόνι.................................30(-0) - Κανόνι................................12(-10)
      ............................................. - Τείχος..................................3(-4)
      Στρατηγοί..............................-535.8 - Στρατηγοί.............................-1046.6
      Επιθετικοί βαθμοί......................2616.5 - Αμυντικοί βαθμοί.......................1339.5
      Ζημιά...................................26790 - Ζημιά...................................52330
      Καταμερισμός ζημιάς.......................33% - Καταμερισμός ζημιάς.......................67%

Μάχη για την πόλη Camelot
      (19.02.2018 17:09:38)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από Freja
      vs
      Νantia[NOATH] από Freja, Alteros[LIB] από Camelot

............................................. - Εκτοξευτής..............................0(-1)
      ............................................. - Λογχοφόροι..............................0(-1)
      Μάγειρας...............................25(-0) - Μάγειρας................................1(-0)
      Ξιφομάχος.............................320(-0) - .............................................
      ............................................. - Οπλίτης...............................0(-150)
      Γίγαντας Ατμού........................291(-4) - .............................................
      Πυροβολητής θείου.....................168(-0) - .............................................
      Βομβαρδιστικό αερόστατο................60(-0) - .............................................
      Στρατηγοί...............................-24.8 - Στρατηγοί................................-211
      Επιθετικοί βαθμοί.......................527.5 - Αμυντικοί βαθμοί...........................62
      Ζημιά....................................1240 - Ζημιά...................................10550
      Καταμερισμός ζημιάς.......................10% - Καταμερισμός ζημιάς.......................90%

Χαμένοι: Νantia[NOATH], Alteros[LIB]

Μάχη για την πόλη pagida
      (20.02.2018 1:27:43)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από Κρασοπουλείο, ΚΑΒΑΛΑ
      vs
      Νantia[NOATH] από pagida, VTHeRiStisᴿ[NOATH] από ᴿAjerF

Πυροβολητής θείου.....................112(-0) - Πυροβολητής θείου....................147(-48)
      Ξιφομάχος...........................400(-240) - Ξιφομάχος...........................859(-244)
      Οπλίτης.............................443(-550) - Οπλίτης.............................179(-641)
      ............................................. - Γίγαντας Ατμού.........................40(-2)
      Γυροκόπτερο...........................70(-20) - Γυροκόπτερο...........................0(-103)
      ............................................. - Καταπέλτης.............................0(-24)
      Κανόνι.................................30(-0) - Κανόνι.................................0(-12)
      ............................................. - Εκτοξευτής..............................1(-0)
      Βομβαρδιστικό αερόστατο...............46(-44) - .............................................
      Στρατηγοί.............................-1363.2 - Στρατηγοί.............................-2292.9
      Επιθετικοί βαθμοί.....................5732.25 - Αμυντικοί βαθμοί.........................3408
      Ζημιά...................................68160 - Ζημιά..................................114645
      Καταμερισμός ζημιάς.......................37% - Καταμερισμός ζημιάς.......................63%

Μάχη για την πόλη Freja
      (20.02.2018 3:42:18)
      vs
      Νantia[NOATH] από Freja

Ξιφομάχος.............................360(-0) - Ξιφομάχος.............................0(-120)
      ............................................. - Οπλίτης................................0(-50)
      Γίγαντας Ατμού.......................128(-18) - Γίγαντας Ατμού.........................0(-70)
      Βομβαρδιστικό αερόστατο................40(-0) - Βομβαρδιστικό αερόστατο................0(-14)
      Κριός..................................30(-0) - Κριός..................................0(-46)
      Γιατρός................................10(-0) - Γιατρός...............................140(-0)
      Μάγειρας...............................25(-0) - Μάγειρας..............................100(-0)
      Πυροβολητής θείου.....................140(-0) - .............................................
      Γυροκόπτερο............................60(-0) - .............................................
      Στρατηγοί..............................-111.6 - Στρατηγοί..............................-931.6
      Επιθετικοί βαθμοί........................2329 - Αμυντικοί βαθμοί..........................279
      Ζημιά....................................5580 - Ζημιά...................................46878

Μάχη για την πόλη Freja
      (20.02.2018 3:48:41)
      vs
      Νantia[NOATH] από Freja

Οπλίτης................................36(-4) - .............................................
      Γυροκόπτερο............................60(-0) - .............................................
      Κανόνι.................................24(-0) - .............................................
      ............................................. - Τείχος..................................4(-3)
      Στρατηγοί................................-5.6 - Στρατηγοί...................................0
      Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί...........................14
      Ζημιά.....................................280 - Ζημιά.......................................0
      Καταμερισμός ζημιάς......................100% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

Η πόλη Freja λεηλατήθηκε από bill---[ΦΕΥΓΑ]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 45,054 Οικοδομικό υλικό, 5,388 Κρασί, 3,573 Μάρμαρο, 13,207 Κρύσταλλος, 38,476 Θείο

Μάχη για την πόλη Freja
      (20.02.2018 5:24:44)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από SEA-SofiaHarley
      vs
      Νantia[NOATH] από Freja

Οπλίτης...............................123(-5) - .............................................
      Κανόνι.................................18(-0) - .............................................
      ............................................. - Τείχος..................................5(-2)
      Στρατηγοί..................................-7 - Στρατηγοί...................................0
      Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί.........................17.5
      Ζημιά.....................................350 - Ζημιά.......................................0

Η πόλη Freja λεηλατήθηκε από bill---[ΦΕΥΓΑ]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 49,022 Οικοδομικό υλικό, 5,848 Κρασί, 3,887 Μάρμαρο, 14,370 Κρύσταλλος, 41,865 Θείο

Μάχη για την πόλη Freja
      (20.02.2018 6:47:14)
      vs
      Νantia[NOATH] από Freja

Οπλίτης................................75(-5) - .............................................
      Κανόνι.................................18(-0) - .............................................
      ............................................. - Τείχος..................................5(-2)
      Στρατηγοί..................................-7 - Στρατηγοί...................................0
      Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί.........................17.5
      Ζημιά.....................................350 - Ζημιά.......................................0

Η πόλη Freja λεηλατήθηκε από bill---[ΦΕΥΓΑ]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 49,128 Οικοδομικό υλικό, 5,853 Κρασί, 3,896 Μάρμαρο, 14,401 Κρύσταλλος, 41,955 Θείο

Μάχη για την πόλη Freja
      (20.02.2018 19:46:50)
      vs
      Νantia[NOATH] από Freja, VTHeRiStisᴿ[NOATH] από ᴿAitnaN

............................................. - Εκτοξευτής..............................0(-1)
      ............................................. - Κριός..................................0(-24)
      ............................................. - Γιατρός...............................140(-0)
      ............................................. - Μάγειρας..............................100(-0)
      Οπλίτης...............................98(-25) - .............................................
      Κανόνι.................................24(-0) - .............................................
      Στρατηγοί.................................-35 - Στρατηγοί................................-106
      Επιθετικοί βαθμοί.........................265 - Αμυντικοί βαθμοί.........................87.5
      Ζημιά....................................1750 - Ζημιά....................................5300
      Καταμερισμός ζημιάς.......................24% - Καταμερισμός ζημιάς.......................76%

Η πόλη Freja λεηλατήθηκε από bill---[ΦΕΥΓΑ]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 42,901 Οικοδομικό υλικό, 5,022 Κρασί, 3,402 Μάρμαρο, 12,575 Κρύσταλλος, 36,637 Θείο

Μάχη για την πόλη ante geia
      (20.02.2018 21:08:21)
      vs
      Νantia[NOATH] από ante geia, VTHeRiStisᴿ[NOATH] από ᴿAitnaN

............................................. - Εκτοξευτής..............................0(-3)
      Οπλίτης................................93(-5) - .............................................
      Στρατηγοί..................................-7 - Στρατηγοί................................-1.2
      Επιθετικοί βαθμοί...........................3 - Αμυντικοί βαθμοί.........................17.5
      Ζημιά.....................................350 - Ζημιά......................................60
      Καταμερισμός ζημιάς.......................85% - Καταμερισμός ζημιάς.......................15%

Η πόλη ante geia λεηλατήθηκε από bill---[ΦΕΥΓΑ]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 29,228 Οικοδομικό υλικό, 1,334 Κρασί, 3,217 Μάρμαρο, 2,377 Κρύσταλλος, 23,907 Θείο

• New

καλες διακοπες σε ολους....... φιλε μου xalis ερχομαι σακειθε.....αυριο θα ειμαι στην γειτονια μας.... αντε μπας κ παιξουμε κ λιγο......ορτιε στρατηγο.... ο μπατσος ειναι καλουλης.....μου εσβησε κ αλλη κληση

Μάχη για την πόλη ante geia
      (20.02.2018 22:01:31)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από ΚΑΒΑΛΑ, SEA-SofiaHarley
      vs
      Νantia[NOATH] από ante geia, VTHeRiStisᴿ[NOATH] από ᴿAitnaN

............................................. - Εκτοξευτής.............................0(-11)
      Γυροκόπτερο...........................93(-27) - Γυροκόπτερο............................0(-60)
      Βομβαρδιστικό αερόστατο................0(-30) - Βομβαρδιστικό αερόστατο................0(-15)
      ............................................. - Κριός..................................0(-18)
      ............................................. - Μάγειρας................................1(-0)
      Γίγαντας Ατμού.........................40(-8) - .............................................
      Οπλίτης................................44(-6) - .............................................
      Στρατηγοί..............................-299.5 - Στρατηγοί..............................-320.6
      Επιθετικοί βαθμοί.......................801.5 - Αμυντικοί βαθμοί.......................748.75
      Ζημιά...................................14975 - Ζημιά...................................16030
      Καταμερισμός ζημιάς.......................48% - Καταμερισμός ζημιάς.......................52%

Η πόλη ante geia λεηλατήθηκε από bill---[ΦΕΥΓΑ]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 29,142 Οικοδομικό υλικό, 1,323 Κρασί, 3,207 Μάρμαρο, 2,370 Κρύσταλλος, 23,836 Θείο

Μάχη για την πόλη SEVILLIA
      (19.02.2018 13:07:11)
      bill---[ΦΕΥΓΑ] από OLIMPICO, ΚΑΒΑΛΑ, ante geia
      vs
      NTOYL[ΕΝΩΣΗ] από SEVILLIA

Πυροβολητής θείου.....................840(-0) - Πυροβολητής θείου.....................0(-168)
      Ξιφομάχος..........................2654(-736) - Ξιφομάχος............................0(-1056)
      Οπλίτης............................2443(-722) - Οπλίτης..............................0(-1450)
      Κριός.................................150(-0) - Κριός..................................0(-30)
      ............................................. - Καταπέλτης.............................0(-30)
      Γιατρός................................50(-0) - .............................................
      Μάγειρας..............................200(-0) - .............................................
      ............................................. - Τείχος..................................7(-0)
      Γίγαντας Ατμού........................513(-0) - .............................................
      Γυροκόπτερο...........................511(-0) - .............................................
      Βομβαρδιστικό αερόστατο...............372(-0) - .............................................
      Στρατηγοί...............................-1894 - Στρατηγοί.............................-5367.2
      Επιθετικοί βαθμοί.......................13418 - Αμυντικοί βαθμοί.........................4735
      Ζημιά...................................94700 - Ζημιά..................................268360
      Καταμερισμός ζημιάς.......................26% - Καταμερισμός ζημιάς.......................74%

Νικητές: NTOYL[ΕΝΩΣΗ]

Χαμένοι: bill---[ΦΕΥΓΑ]