ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΦΑ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Aίαντας wrote:

Καλώς τον φίλο τον Γιώργη...
    Το Στρασβούργο, πως πήγε...βγήκε απόφαση...θα ευτυχήσεις επιτέλους με τον σύντροφό σου...?
    Με την αποτοξίνωση, πως τα πας...κατάφερες επιτέλους να απαλλαγείς από τον αλκοολισμό...?
    Όσο για το ρούφηγμα, καμιά αναφορά, έχετε να σηκώσετε...?

Δεν έχετε παράπονο πάντως...πεθαμένο νήμα και σας έκανα να βγείτε από τα λαγούμια σας όλοι...
    Ο Αίας σας σκέφτεται...θα φροντίσω να παραμείνει έτσι...

:arrow: ρε μα ειναι δυνατον να εισαι τοσο ζωον??? τι ρωταω θα μου πεις <X
    :arrow: εσυ εχεις τπτ να σηκωσεις? ασε ακυρο. μετάβολη τραχανα.

:arrow: ρουφα Τακη ρουφα λεμε, απο αυριο κ στις πολεις σας, εγω θα σε θωπευω κ ο Σωτος θα στην ακουμπαει :beer:

:!: τον Ορτιο τον κοβω να παιρνει ματι :love:

• μα ειναι αντιμετωπιση αντιπαλου καλε αυτη?
    δε θα βγει ποτε απο διακοπες ετσι!!
    ελα τακη μου μην τους ακους, μπες εσυ και θα σε εχουν στα πουπουλα :)

The Mystery of Wood is not that it burns, but that it Floats
  • King Minoas wrote:

τον Ορτιο τον κοβω να παιρνει ματι
    ο ορτιος θα παει να κρατησει παρηγοριά στο στολίδι του... :love: :love: :love: :love:
    σιγα μη κατσω να κανω αερα σαν τον μαυρο στο ανεκδοτο :P :P

Libertad wrote:

μα ειναι αντιμετωπιση αντιπαλου καλε αυτη?
    δε θα βγει ποτε απο διακοπες ετσι!!
    ελα τακη μου μην τους ακους, μπες εσυ και θα σε εχουν στα πουπουλα :)
    θα φτάσουμε κ στα πούπουλα.... υπομονή θέλει... μη βιαζεσαι... προηγείται κάτι πριν απο αυτο αλλά θα του αρέσει φαντάζομαι....εδώ του αρέσει να τον ξεφτυλίζουν....
  • ΕΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ

Παρακαλουντε απαντες οι ΦΕΥΓΑΤΟΙ να παρουν :popcorn: :popcorn: :popcorn: εντος ολιγου θα μπει ο ψυχακιας(bill...) απαραιτητο και ενα ποτηρι μπυρας....
    Επισης Ορατιε παρε στρατηγο γιατι ο Αργωχαφτης Σωτος τα εκανε παλι μανταρα και μπλεξαμε...
    Μινωα ο καμενος δεν βλεπει τα πλοια σου εχεις διορια 12 ωρες...
    Ελευθερια ξεχασες ενα απο τα 5 κλειστα λιμανια τουυ τακουλη εχεις 2 λεπτα να ενεργησεις
    Μανο εισαι γιδι(ο ορατιος το ειπε)
  • ρε έλεος.....
    ντροπή σας......
    τον τάκη μας τον κάνετε έτσι?
    μα τον τακη?
    μα τον τακη?

τάκη μου σου συμπαραστέκομαι αλλά βλέπεις είναι ζωα.... δε σέβονται

edit edit
    βρηκα φωτο του παρ' ολίγον ομοσπονδιακού διπλωμάτη....

εμ.... πως να σου κατσει η γυναίκα σου μετά.... ούτε να τη πλήρωνες

The post was edited 1 time, last by οratios ().

• :arrow: χωρις πλακα τωρα, με περιμενουν στα μπουζουκια αποψε.
    αν τα καταφερω βεβαια αφου την εχω κατα-βρει μπροστα στο λαπτοπ.

:arrow: Τακηηηηηηηηηηη πες αλευριιιιιιιιιιιι :rofl: :rofl: :cookie:

:!: ρε σεις αυτος θα το παρει πανω του, ηδη προς τα εκει κινειται ο γλοιωδης.

• Αιαντας ο Σαββας Θεοδωριδης του Ελληνικου Ικαριαμ....
    Συνεχισε την ψυχαγωγια, μπαινω τουλαχιστον δυο φορες την μερα ελπιζοντας να δω καποιο ποστ σου...
    Alpha - ΦΕΥΓΑ
    My - Bro
    Omega - Nemesis
    Eunomia - Peaky Blinders
  • Κάτι τέτοια του λέτε και τον αποπαίρνετε....
    είπε θα μας πιάσει απο το καπιστρι και θα μας τραβαει μεχρι να ???? δε θυμαμαι μεχρι πότε βασικά... αλλά ντροπή τωρα κοτζάμ διπλωμάταρο κατοχο της ακαδημαικης γνωσης του εατ εσα να τον αποπαίρνετε έτσι.... δείξτε κ λίγο σεβασμό....δε φτάνει δλδ που έφαγε τοσο ξυλο??? τόσο κόπο κάνει ο άνθρωπος για να ξεφτυλιζεται. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Είδα μια ταινιούλα που είχα κατεβάσει και ξαναμπήκα να περάσει λίγο η ώρα μέχρι να πάω για ύπνο... :coffee:

Libertad wrote:

τι καταντια τακη!!!
    να σε ξεφτιλιζουν ομαδικα και εσυ να χαιρεσαι ,
    γιατι εστω και ετσι σου δινει καποιος σημασια

σου αξιζει ξερεις, δε σε λυπαμαι

παλιοπαιδα, μου φταξατε τι διαθεση :)

Κατάντια και ξεφτίλα ελευθερία μου, είναι να κλέβεις 40ευρα από συμπαίκτες σου και να καμαρώνεις γι αυτό...
    Κατάντια και ξεφτίλα είναι να λες ότι σου στέλνουν καρκίνους για να φανείς θιγμένος και να μπορείς να χυδαιολογείς δικαιολογημένα, χωρίς να μπορείς να το αποδείξεις...
    Κατάντια και ξεφτίλα είναι να μπλέκεις γυναίκες και παιδιά, χυδαιολογόντας στο φόρουμ...
    Επίσης, κατάντια και τεράστια ξεφτίλα είναι να χώνεις διπλούς σε συμμαχίες και να παίρνεις κυκλικά αντιπάλων, χρησιμοποιώντας τους και σε μάχες, ενώ καμαρώνεσαι για στρατιωτικά ανώτερος...

Αν τώρα εσένα όλα αυτά σου φτιάχνουν την διάθεση...σου αξίζει ξέρεις, δεν σε λυπάμαι... ;)

οratios wrote:

δε φτάνει δλδ που έφαγε τοσο ξυλο???

Τρύφωνα, όταν λες ξύλο, εννοείς την φώτο με το κατειλημμένο λιμάνι...?
    Έτσι δέρνετε εσείς οι φευγάτοι...? :love: :love: :love:
    Κ.Κ.

28-10-2018

-ΑΘΑΝΑΤΟΣ-

The post was edited 3 times, last by Aίαντας ().

• Aίαντας wrote:

Κατάντια και ξεφτίλα είναι να λες ότι σου στέλνουν καρκίνους και να μην μπορείς να το αποδείξεις...
    Κατάντια να περιμένεις να βγουν τετοια μηνύματα στο φόρουμ.....
    σχετικά με τις μάνες δεν είδα κάποια τοποθέτηση.... και μη πεις πάλι για τους δικους σου... εσύ τους έμπλεξες κ απλά σου γύρισε μπουμερανγκ

Aίαντας wrote:

οχι..... τις διακοπές εν ώρα επίθεσης λεω....
    έτσι δέρνουμε... τα παράπονά σου στην gameforge
    :love: :love: :love: :love:
  • οratios wrote:

Aίαντας wrote:

Κατάντια και ξεφτίλα είναι να λες ότι σου στέλνουν καρκίνους και να μην μπορείς να το αποδείξεις...
    Κατάντια να περιμένεις να βγουν τετοια μηνύματα στο φόρουμ.....σχετικά με τις μάνες δεν είδα κάποια τοποθέτηση.... και μη πεις πάλι για τους δικους σου... εσύ τους έμπλεξες κ απλά σου γύρισε μπουμερανγκ

Αφού βρε καραγκιοζάκο, δεν έχεις τέτοια μηνύματα...ή αν έχεις θα είναι φτιαχτά...τι το κουράζεις...?
    Τους δικούς μου δεν τους έμπλεξα εγώ, εσείς τους μπλέξατε...όπως μπλέξατε και τις μανάδες σας όταν βγαίνετε και λέτε "είμαι κλέφτης, είμαι περήφανος γι' αυτό και η οικογένεια μου δεν ατιμάζεται"...

οratios wrote:

Aίαντας wrote:

οχι..... τις διακοπές εν ώρα επίθεσης λεω....
    έτσι δέρνουμε... τα παράπονά σου στην gameforge :love: :love: :love: :love:

Α, οι διακοπές εν' ώρα επίθεσης, θεωρούνται ξύλο...?
    Ώστε έτσι δέρνετε, με το νου...όπως μπλέκετε και τις οικογένειες των άλλων...όπως φτιάχνετε φωτοσωπιές με κοινές ip και όπως ισχυρίζεστε ότι σας στέλνουν καρκίνους, χωρίς να μπορείτε να το αποδείξετε... :fie:

Τα παράπονά σας στην gameforge... :love: :love: :love:
    Κ.Κ.

28-10-2018

-ΑΘΑΝΑΤΟΣ-
  • Δυστυχώς τα μηνύματα υπάρχουν. Το βασικότερο πρόβλημα αγαπητέ είναι πως δεν μπορω να τα στείλω γιατί υπάρχουν καλοθελητές που πολύ εύκολα θα πάταγαν αναφορά.... εσύ λες οτι είναι φτιαχτά, άρα ακομη και να τα εβγαζα δε θα το πίστευες. Η υπανθρωπια σε όλο της το μεγαλειο.

Δε πρόκειτε ποτέ να ατιμάσω την οικογένειά μου βγαίνοντας στο φόρουμ ενός παιχνιδιού και να υπερηφανεύομαι οτι ξενογαμάω...Το αν τωρα θα ενοιωθαν ατιμασμενοι επειδή στο ικαριαμ εχω 5-10-100 λογαριασμούς τι να σου πω.... λες να τους νοιάζει τόσο? Να έχουμε όλοι την υγεία μας λένε. Να μη μας βρει ποτέ η συμφορά που ταλαιπωρεί λένε.

Για τη δική σου οικογένεια.... πες μας τώρα ειλικρινά. Αν δεν είχε ειπωθεί τίποτα απο αυτά, και απλά σε ρωτούσαν με ποιον βάζεις πληντύριο.
    Τι θα έλεγες?

α) με τη παλάμη σου. Αυτό δε λέγεται πλυντήριο ακριβώς αλλά δίνω τη σκυτάλη στον Γιώργη
    β) με πιπίνια. Μα να εισαι παντρεμένος άνθρωπος και να ξενοπηδάς δηλαδή είναι φυσιολογικο? θα μου πεις έτσι σε μάθανε οι σκατορουφιάνοι στους σταυλους της εατ-εσα.... Μην έρχεσαι ομως μετά να λες οτι η γυναίκα σου θα σχωρουσε μια απιστία όταν λες οτι την απατάς 3-4 φορές την εβδομάδα.
    κ τέλος
    γ) με τη γυναίκα σου. Ασχολίαστο

τράβα να σε δει κανενας γιατρός βρε τακουλη μου... ή έστω ρώτα τον κουμπάρο σου τη γνωμη έχει.
  • Αφου βλεπεις οτι ειναι βλακας με πτυχιο γιατι του απαντας ρε Γιαννη;;;; Οτι και να γραψεις, αυτος θα πει αυτα που θελει να πει..... Αφηστε τον να λεει τα δικα του..... Κατι τετοιοι γελοιοι τυποι αυτο θελουνε.... Πειτε τον σε ολα ναι ή μην τον απαντατε καθολου.... Θα βαρεθει να ψαχνει νοημα υπαρξης. Ξερεις τι ειναι να παιζεις ποσα χρονια ικαριαμ, και να μην εχεις εναν φιλο να σε στηριξει; Αυτος ξερει.... Τουλαχιστον σταματηστε να τον κοροιδευεται, αληθεια δεν ειναι ωραιο....

-- Έχει Δοθεί Προειδοποίηση

Nantia
    Alpha - ΦΕΥΓΑ
    My - Bro
    Omega - Nemesis
    Eunomia - Peaky Blinders

The post was edited 1 time, last by Nantia ().

• :arrow: ρε χεστη στην ζωη κ στο παιχνιδι Τακη, ακομα κατεβαζεις ταινιες εν ετη 2018? καλα το λεω οτι εισαι ντουβαρι απελεκητο.

:!: Χαρη, οταν εχεις ενα κακοπροαιρετο κρυφοκαραπουσταριο φασισταριο Τακη που εδω κ 10 χρονια σου πρηζει με το παραμικρο κ τα παντα, με μοναδικο σκοπο να αποδειξει ποσο καλα γνωριζει την Ελληνικη κ οτι ολοι οι υπολοιποι υστερουν να τον αντιμετωπισουν λεκτικα κ κανουν παντα λαθος, ε τοτε σορρυ, δεν γινεται! μονο ξεφτιλικια του αρμοζουν. η πλακα ειναι οτι νομιζει οτι "κερδιζει" στους εκαστοτε διαξιφισμους.

σαφως ριχνουμε κ πεφτουμε στο επιπεδο του, αλλα ειναι αξιος της μοιρας του.

:!: ας του πει ομως καποιος οτι δεν ξερουμε απο "φωτοσωπιες"!! ακουστηκε Χρυσαυγιτικο αυτο Τακη. σιγουρα με ωμεγα το 3ο? ουγκ ρε ΑΜΟΡΦΩΤΕ ελεεινε
    .
    ρετουσαρισμα λεγεται στα Ελληνικα ρε τρις-ηλιθιε, κ για να δεις ποσο μαλακοπιτουρας εισαι, η γκαφα σου με τον Κορνηλιο σαφως κ δεν ηταν photoshop.

Έχει δοθεί προειδοποίηση.

adonisza

The post was edited 3 times, last by adonisza ().

• Καλημερα και καλο Σαββατοκυριακο σε ολους...

Aίαντας wrote:

Κατάντια και ξεφτίλα ελευθερία μου, είναι να κλέβεις 40ευρα από συμπαίκτες σου και να καμαρώνεις γι αυτό...
    Αυτο ποιος στο ειπε,το διαβασες καπου και λες ειναι αληθεια ας πουμε?Εγω ειμαι ο σουπερμαν μην πεις τι δεν ειναι αληθεια αφου εγω το ειπα

Aίαντας wrote:

Κατάντια και ξεφτίλα είναι να λες ότι σου στέλνουν καρκίνους για να φανείς θιγμένος και να μπορείς να χυδαιολογείς δικαιολογημένα, χωρίς να μπορείς να το αποδείξεις...
    Καταντια ειναι ολες οι φωτογραφιες νομιμες που βγηακν στο φορουμ και εσυ κανεις οτι δεν τις βλεπεις,ολοι οι λογαριασμοι αυτοι τιμωρηθηκαν οπως και η δημητρουλα που εγραψε τα αισχη,αρα καταντια εισαι εσυ γιδαρε

Aίαντας wrote:

πίσης, κατάντια και τεράστια ξεφτίλα είναι να χώνεις διπλούς σε συμμαχίες και να παίρνεις κυκλικά αντιπάλων, χρησιμοποιώντας τους και σε μάχες, ενώ καμαρώνεσαι για στρατιωτικά ανώτερος..
    Υπαρχει κανενας κανονας που να το απαγορευει?Ολα νομιμα ειναι στο παιχνιδι,ακομα και στην πραγματικη ζωη υπαρχει η κατασκοπεια,κι εκει καταντια θα μους,οχι σαν την δικη σου δεν εχει...

Aίαντας wrote:

Έτσι δέρνετε εσείς οι φευγάτοι...?
    Η αληθεια ειναι οτι στο παιχνιδι σε παιζαμε 1,05 στοιχημα οτι θα βγεις πριν σου πιασει ο Σωτος 5 λιμανια καθυστερησες λιγο βεβαια αλλα οκ με το που μπηκες σου πηρε 1,5 λεπτο να πας μπαχαμες,θα μπορουσε να σε βαρεσει και 5 το ξημερωμα να σου παρει αναφορουλες δωρο να του πεις ευχαριστω γι αυτο τραχανα
  • Καλημέρα στην όμορφη παρέα...μόλις ξύπνησα και πίνω καφεδάκι...και λέω να παίξω μαζί σας λίγο...

οratios wrote:

Δυστυχώς τα μηνύματα υπάρχουν. Το βασικότερο πρόβλημα αγαπητέ είναι πως δεν μπορω να τα στείλω γιατί υπάρχουν καλοθελητές που πολύ εύκολα θα πάταγαν αναφορά.... εσύ λες οτι είναι φτιαχτά, άρα ακομη και να τα εβγαζα δε θα το πίστευες. Η υπανθρωπια σε όλο της το μεγαλειο.

Η αναφορά που θα σου πατήσουν όταν θα βγάλεις τα μηνύματα σε προβληματίζει τρυφωνάκο μου...?
    Εδώ έχει βγει οχετός και δεν ασχολείται κανείς, ούτε έχει τιμωρηθεί κάποιος...αυτό θα τιμωρούσε η Δ.Ο...?
    Όχι μόνο εγώ, αλλά κανείς δεν θα πίστευε απατεώνες του δικούς σας μεγέθους...για ευνόητους λόγους...

οratios wrote:

Δε πρόκειτε ποτέ να ατιμάσω την οικογένειά μου βγαίνοντας στο φόρουμ ενός παιχνιδιού και να υπερηφανεύομαι οτι ξενογαμάω...Το αν τωρα θα ενοιωθαν ατιμασμενοι επειδή στο ικαριαμ εχω 5-10-100 λογαριασμούς τι να σου πω.... λες να τους νοιάζει τόσο? Να έχουμε όλοι την υγεία μας λένε. Να μη μας βρει ποτέ η συμφορά που ταλαιπωρεί λένε.

Δεν έχεις ατιμάσει την οικογένειά σου για τους 5-10-100 λογαριασμούς του ικάριαμ...αλλά γιατί έκλεψες (ή στηρίζεις αυτούς που έκλεψαν - το ίδιο είναι) πραγματικό χρήμα, από κάποιον συμπαίκτη μας...τώρα αν δεν τους νοιάζει...ξέρουν μάλλον τι παιδί μεγάλωσαν...
    Η υγεία πάνω απ' όλα όμως...κι ας παραμυθιάζεις τον κόσμο με τους φανταστικούς καρκίνους...
    Εξάλλου, άλλο πραγματικό χρήμα, άλλο φανταστικός καρκίνος...
    Αντιλαμβάνεσαι υποθέτω τη διαφορά...

οratios wrote:

Για τη δική σου οικογένεια.... πες μας τώρα ειλικρινά. Αν δεν είχε ειπωθεί τίποτα απο αυτά, και απλά σε ρωτούσαν με ποιον βάζεις πληντύριο.Τι θα έλεγες?

α) με τη παλάμη σου. Αυτό δε λέγεται πλυντήριο ακριβώς αλλά δίνω τη σκυτάλη στον Γιώργη
    β) με πιπίνια. Μα να εισαι παντρεμένος άνθρωπος και να ξενοπηδάς δηλαδή είναι φυσιολογικο? θα μου πεις έτσι σε μάθανε οι σκατορουφιάνοι στους σταυλους της εατ-εσα.... Μην έρχεσαι ομως μετά να λες οτι η γυναίκα σου θα σχωρουσε μια απιστία όταν λες οτι την απατάς 3-4 φορές την εβδομάδα.
    κ τέλος
    γ) με τη γυναίκα σου. Ασχολίαστο

Αν δεν είχε ειπωθεί τίποτα και με ρώταγε κάποιος θα του έλεγα ότι ο καθένας έχει κάποιον τρόπο που βάζει πλυντήριο...
    Η πράξη δείχνει, ότι όποιος μπορεί και ανταποκρίνεται όπως πρέπει σε πέντε + πολέμους, σε 2+ κόσμους, ή καταφεύγει στην επιλογή α), ή έρχεται σε οργασμό όταν το καραβάκι του μπει παρέα με αυτά των συμμάχων του, σε κατειλημμένο λιμάνι...καλή ώρα το δικό μου, ας πούμε...
    Επομένως, ποιές επιλογές μένουν για μένα που δεν καίγομαι με τον στρατηγό παραμάσχαλα...?
    Ασχολίαστο...

οratios wrote:

τράβα να σε δει κανενας γιατρός βρε τακουλη μου... ή έστω ρώτα τον κουμπάρο σου τη γνωμη έχει.

Εγώ λέω να αφήσεις τον κουμπάρο μου, ήσυχο...
    Εκείνος φοράει παντελόνια και τον λόγο του τον κρατάει όταν λέει στον προσκυνημένο χέστη, ότι δεν είχα ποτέ κωδικούς του κι ότι δεν πρόκειται να ανοίξει το λιμάνι μου, από τον δικό του λογαριασμό...
    Δεν είναι σαν κι εσάς που ο λόγος σας δεν πιάνει ούτε σεντς...

xariss wrote:

Αφου βλεπεις οτι ειναι βλακας με πτυχιο γιατι του απαντας ρε Γιαννη;;;; Οτι και να γραψεις, αυτος θα πει αυτα που θελει να πει..... Αφηστε τον να λεει τα δικα του..... Κατι τετοιοι γελοιοι τυποι αυτο θελουνε.... Πειτε τον σε ολα ναι ή μην τον απαντατε καθολου.... Θα βαρεθει να ψαχνει νοημα υπαρξης. Ξερεις τι ειναι να παιζεις ποσα χρονια ικαριαμ, και να μην εχεις εναν φιλο να σε στηριξει; Αυτος ξερει.... Τουλαχιστον σταματηστε να τον κοροιδευεται, αληθεια δεν ειναι ωραιο....

Χαρούλη, προσπαθείς να πιάσεις το νόημα και να το δείξεις και στα φιλαράκια σου...
    Έλα όμως που εκείνα είναι αρρωστάκια και μου δίνουν συνέχεια τροφή να τα γλεντάω στο φόρουμ...
    Ξέρεις γιατί...?
    Πως το έλεγε μωρέ ο war like...Είμαι ο Μπαμπάς σας...ναι, έτσι το έλεγε...
    Σας τραβάει το αίμα...

Και πάμε στο φίλο μου τον Γιωργή...
    Καταρχάς, ελπίζω χτες που πήγες μπουζούκια, να μην σε κουβαλήσανε πίσω στο σπίτι λερωμένο από τους εμετούς και τα περιττώματα σου...
    Σου έχω πει να το κόψεις, πριν σε κόψει...δεν με ακούς...

Τρύφωνα, ο Γιώργης είναι ξεχωριστή περίπτωση...
    Βάζει πλυντήριο με τον Jack Daniels (το ουίσκι)...
    Δεν του έκατσε και η Τήλος βλέπεις...

Κ.Κ.

28-10-2018

-ΑΘΑΝΑΤΟΣ-
  • Γράφε σωστά..., για να διαβάζω σωστά.
    Τον (ουισκι) Τζακ, παραπέμπει σε πρόσωπο (γένος αρσενικό , αιτιατική πτώση).
    Το Τζακ, παραπέμπει σε αντικείμενο (το ποτό, ουδέτερο).

Εν πάση περιπτώσει, έστω ατυχής σύμπτωση.

Καλό ΣΚ.