ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΦΑ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΝΗΛΘΑ. ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΜΠΑΝ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΝ ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΣΕ ΤΙ ΔΕΝ ΕΠΑΝΗΛΘΑ?
    ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.

ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕΣ ΣΕ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΝΗΜΑ ΝΑ ΛΥΣΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΑΛΛΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ.

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΚΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΟΠΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΙΑΣ ΚΙΑ ΟΙ ΦΑΠΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ.

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΨΕΜΑΤΑ ΕΙΠΕ Η ΤΟΥΛΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΜΠΑΝΑΡΕ ΤΟΝ ΣΥΜΜΑΧΟ ΤΟΥ ΤΟΝ thomas1821 ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟ ΤΙΚΕΤΑΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΦΩΤΟ ΤΟ ΤΙΚΕΤ. ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ. ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ Ο WAR LIKE ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ Η ΑΛΛΟΙ ΨΕΜΑΤΑ.
  • Aίαντας wrote:

Εκείνος φοράει παντελόνια και τον λόγο του τον κρατάει όταν λέει στον προσκυνημένο χέστη,
    Αυτον που σε εβαλε διακοπες εννοεις?Και δεν θα βγεις ποτε?η αν βγεις θα εισαι μονιμα κλειστος?Χμ μονος σου εκοψες ο ικαριαμ στον εαυτο σου δεν σου φταει κανεις...

Aίαντας wrote:

Πως το έλεγε μωρέ ο war like...Είμαι ο Μπαμπάς σας...ναι, έτσι το έλεγε...
    Σας τραβάει το αίμα...
    Ινδαλμα σου εγινε η Δημητρουλα?Εμ τα σκατα με τα σκατα θα πανε τακουλη μου
  • (Κατάντια και ξεφτίλα ελευθερία μου, είναι να κλέβεις 40ευρα από συμπαίκτες σου και να καμαρώνεις γι αυτό)

Μα ποσο ασφαιρος εισαι πραγματικα να λες πραγματα και κατηγοριες,στον κοσμο που πραγματικα δεν εχουμε σχεση επι του θεματος αξιος αγορινα η ξεφτιλα ειναι δικια σου που οπου πηγες δημιουργησει κλικες και ιντριγκες και για αυτο σε διωχνουν απο παντου.

Οποτε λιπον Αια και οχι Τακη να μιλας και να ριχνεις τις ευθυνες σε αλλους το ξερουμε χρονια τωρα...

Παλη καλα ομος που τοσα χρονια κατι εχω μαθει μορε και εγω ο ερημος τι να ξερω χαχα μας εχει για παρεα ο --- μονο αυτος παιζει εμεις για χαβαλε και για φασολαδα ημαστε στο Game

Κατάντια και ξεφτίλα είναι να μπλέκεις γυναίκες και παιδιά, χυδαιολογόντας στο φόρουμ...

Αλλο παλη και αυτο για πες ποιος και ποτε εγινε γιατι η ιστορια εχει δειξει οτι το παρατησε το Game και εσυ το στιριζες σαν πριονοκορδελα και οταν βγηκε η αληθεια παλη μελι και χαρες

μπλεκεις-μπλεκεις και ξανα μπλεκεις πραγματα παμε κοντευουμε παιδια εδω με χαρα και υπομονη...
  • xariss wrote:

Οτι και να γραψεις, αυτος θα πει αυτα που θελει να πει.....
    Άμα θέλει αυτός να ξεφτυλίζεται ρε Χάρη θα του χαλάσουμε εμεις χατήρι?

King Minoas wrote:

για να δεις ποσο μαλακοπιτουρας εισαι, η γκαφα σου με τον Κορνηλιο σαφως κ δεν ηταν photoshop
    ρε λυπήσου τον λίγο.... τον καιρο των σκατοχαφιεδων δεν υπήρχαν αυτά.... που να τα ξέρει. Πάντως τον τσούζει ακόμα ο κορνήλιος... τόσους μήνες μετά.

Aίαντας wrote:

Εδώ έχει βγει οχετός και δεν ασχολείται κανείς, ούτε έχει τιμωρηθεί κάποιος...αυτό θα τιμωρούσε η Δ.Ο...?
    ε, μάλλον ο οχετος δεν λεει τοσο βαριά πράγματα... μη κοιτάς που εσύ ψαρωνεις και βαζεις στο ιδιο τσουβαλι πληντυρια, μανες και αρρωστιες...κάποιοι διαχειριστές ευτυχώς το βλέπουν αντικειμενικά.

Aίαντας wrote:

Όχι μόνο εγώ, αλλά κανείς δεν θα πίστευε απατεώνες του δικούς σας μεγέθους...για ευνόητους λόγους...
    αυτους που συμπεριλαμβάνεις στους "κανείς".... τους ρώτησες? :love: :love: Εσύ δε τα πιστεύεις λόγω κορνηλιου κλπ βεβαια... ευτυχώς (για τους ίδιους) δεν έχουν και οι "κανείς" τη δική σου συμπερασματική ικανότητα οπότε μπορούν να κρίνουν τι είναι αλήθεια κ τι όχι....

Δεν έχουν κόμπλεξ βλέπεις.... :love: :love:

Aίαντας wrote:

Δεν έχεις ατιμάσει την οικογένειά σου για τους 5-10-100 λογαριασμούς του ικάριαμ...αλλά γιατί έκλεψες (ή στηρίζεις αυτούς που έκλεψαν - το ίδιο είναι) πραγματικό χρήμα, από κάποιον συμπαίκτη μας...τώρα αν δεν τους νοιάζει...ξέρουν μάλλον τι παιδί μεγάλωσαν...
    Τους το είπα.... και μου είπανε να προσεχω να μη κάνω κ εγώ τέτοιες μαλακίες. Η ηλιθιοτητα βλεπεις ειναι ευθυνη του θυματος....

Aίαντας wrote:

Η υγεία πάνω απ' όλα όμως...κι ας παραμυθιάζεις τον κόσμο με τους φανταστικούς καρκίνους...
    Εξάλλου, άλλο πραγματικό χρήμα, άλλο φανταστικός καρκίνος...
    Αντιλαμβάνεσαι υποθέτω τη διαφορά...
    είπαμε.... είσαι τόσο κομπλεξικός που προσπαθείς να τους βγάλεις φανταστικούς μονο κ μονο για να έχεις δίκιο. Είσαι απλά για λύπηση.... ο κουμπάρος σου τα ξέρει αυτα?

Aίαντας wrote:

Αν δεν είχε ειπωθεί τίποτα και με ρώταγε κάποιος θα του έλεγα ότι ο καθένας έχει κάποιον τρόπο που βάζει πλυντήριο...
    Η πράξη δείχνει, ότι όποιος μπορεί και ανταποκρίνεται όπως πρέπει σε πέντε + πολέμους, σε 2+ κόσμους, ή καταφεύγει στην επιλογή α), ή έρχεται σε οργασμό όταν το καραβάκι του μπει παρέα με αυτά των συμμάχων του, σε κατειλημμένο λιμάνι...καλή ώρα το δικό μου, ας πούμε...
    Επομένως, ποιές επιλογές μένουν για μένα που δεν καίγομαι με τον στρατηγό παραμάσχαλα...?
    Ασχολίαστο...
    Πάμε λοιπόν να ρωτήσουμε με ποιόν τρόπο βάζεις εσύ πληντύριο... φαντάζομαι υπάρχουν οι εξής επιλογές

α) με τη παλάμη σου. Αυτό δε λέγεται πλυντήριο ακριβώς αλλά δίνω τη σκυτάλη στον Γιώργη

β) με πιπίνια. Μα να εισαι
    παντρεμένος άνθρωπος και να ξενοπηδάς δηλαδή είναι φυσιολογικο? θα μου πεις έτσι σε μάθανε οι σκατορουφιάνοι στους σταυλους της εατ-εσα.... Μην έρχεσαι ομως μετά να λες οτι η γυναίκα σου θα σχωρουσε μια απιστία όταν λες οτι την απατάς 3-4 φορές την εβδομάδα.

κ τέλος

γ) με τη γυναίκα σου. Ασχολίαστο

Aίαντας wrote:

Δεν είναι σαν κι εσάς που ο λόγος σας δεν πιάνει ούτε σεντς...
    Για να έχεις τόση καψούρα.... μάλλον πιάνει παραπάνω από σεντς.... απαπα ομως....να πεφτεις τόσο χαμηλά και να ασχολείσαι με ανθρώπους που δε πιανει μια ο λογος τους? τσ τσ τσ

Aίαντας wrote:

Μπααα δε το βλέπω.... εμεις για τους μπαμπάδες μας είμαστε περήφανοι.... όλοι οι φευγα.... βλέπεις έχουμε/είχαμε μπαμπάδες με αρχίδια και όχι αρχίδια μπαμπάδες 120 κιλά βουβάλια... μπαμπάδες που ηταν ντομπροι και ξέρανε να τιμουν τα παντελόνια τους και το δείχνανε με τις πράξεις τους.... άρα αξιωματικά κ μόνο εσύ δεν ανήκεις σε αυτους. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

user 001 wrote:

Γράφε σωστά..., για να διαβάζω σωστά
    Σε παρακαλώ τώρα.... ενα πράγμα είχε να κάνει το ζωακι μας και πας και του το καταρρίπτεις τόσο απλά?
    Μα ο τακούλης μας κατεχει την ακαδημαική γνώση άριστα... είναι δυνατόν να κάνει τέτοια λάθη?
    Μα είναι δυνατόν τωρα κοτζάμ διπλωμάτης να εκτίθεται έτσι? Παρ΄ ολίγον και ομοσπονδιακός... (νά 'ναι καλά ο πλήξιπος που έσωσε την ομοσπονδία)...
    Μα να εκτείθεις έτσι τους δασκαλους της χουντας? τοσο κοπο κανανε να τον μεγαλώσουν (άσχετα που βοδι παρεμεινε)....

-- Έχει Δοθεί Ban

Nantia

The post was edited 2 times, last by Nantia ().

• user 001 wrote:

Γράφε σωστά..., για να διαβάζω σωστά.
    Τον (ουισκι) Τζακ, παραπέμπει σε πρόσωπο (γένος αρσενικό , αιτιατική πτώση).
    Το Τζακ, παραπέμπει σε αντικείμενο (το ποτό, ουδέτερο).

Εν πάση περιπτώσει, έστω ατυχής σύμπτωση.

Καλό ΣΚ.

Αν για κάτι δεν μπορεί να με κατηγορήσει κάποιος, είναι το ότι γράφω λάθος...
    Σύμφωνα με τους κανόνες της γραμματικής η παρένθεση είναι ενίοτε επεξηγηματική...
    Άλλωστε ο Jack Daniels ήταν πρόσωπο υπαρκτό και ο ιδρυτής της ομώνυμης φίρμας ουίσκι...
    Άρα όταν αναφέρεται κάποιος στο όνομα, δεν μπορεί παρά να χρησιμοποιήσει το αρσενικό γένος και στην επεξήγηση της παρένθεσης το προϊόν με ουδέτερο άρθρο πλέον...
    Καλύτερα λοιπόν, μάθε να διαβάζεις, γιατί νομίζω ότι εγώ ξέρω να γράφω...
    Εν πάση περιπτώσει...καλό ΣΚ...

Πάμε τώρα στον free...
    Δεν ξέρω αν διάβασες, αλλά διευκρίνισα ότι αν σε αδίκησε ο war like ή κάποιος άλλος λυπάμαι, από την στιγμή που κι εσύ είχες ανθρώπινη συμπεριφορά...
    Φυσικά και η συμφωνία μου σε αυτά που έγραψε ο war like δεν απηχούσαν σε εσένα ή σε κάποιον άλλον...αλλά βλέπω ότι κι εσύ είχες φάει μπαν...γιατί άραγε...μήπως είχες παρόμοια συμπεριφορά με τον τρύφωνα και τα υπόλοιπα χορδωτά των φευγάτων ανά τους κόσμους...?

Πάμε και στον αλογομούρη...
    Το ικάριαμ "λεβέντη" μου, το είχα κόψει πολλά χρόνια πριν...
    Ρώτα τους ομόσταυλούς σου, να σου πουν αν πιστεύουν ότι πραγματικά με πειράζει, που μπήκα διακοπές...
    Εμένα στο ικάριαμ, ένα πράγμα με ενδιαφέρει...το φόρουμ...
    Γι αυτό και δεν μπήκα μετά τον Ποσειδώνα σε μεγάλες συμμαχίες, παρόλο που είχα πολλές προτάσεις από φαρμοσυμμαχίες...για τους πόντους κυρίως κι όχι για τίποτε άλλο...είδες είμαι ειλικρινής...
    Κι έτσι ούτε το παιχνίδι μπορείτε να μου κόψετε, ούτε την συμμαχία να μου διαλύσετε, ούτε να με κατηγορήσετε ότι κοιτάω την πάρτη μου, ενώ σφάζονται οι σύμμαχοί μου...

Αντιθέτως, εγώ θα σας γλεντάω εδώ στο φόρουμ, σε όλους τους σέρβερ, όπου σας πετυχαίνω...μέχρι το τέλος του ικάριαμ...
    Και το πιο γλυκό για μένα, είναι ότι εσείς μου δίνετε τις αφορμές να σας εξευτελίζω...με τις απάτες και τις κλοπές που καμαρώνετε...και φυσικά τις απαντήσεις που σας υποχρεώνω να μου δίνετε στο φόρουμ και να ασχολείστε μαζί μου...

Όσο για τα σκατά...όταν έχεις την χαβούζα στη συμμαχία σου για αρχηγό, ούτε η μυρωδιά σε ενοχλεί, ούτε η θέα...μπορεί ούτε και η γεύση ενίοτε...το έχετε συνηθίσει πλέον...
    Κ.Κ.

28-10-2018

-ΑΘΑΝΑΤΟΣ-
  • Aίαντας wrote:

Πάμε και στον αλογομούρη...
    Το ικάριαμ "λεβέντη" μου, το είχα κόψει πολλά χρόνια πριν...
    Αληθεια?εγω παλι σε εβλεπα να αναπτυσεε κανονικα τι διαολο κανενας αλλος θα επαιζε απο σενα...

Aίαντας wrote:

Ρώτα τους ομόσταυλούς σου, να σου πουν αν πιστεύουν ότι πραγματικά με πειράζει, που μπήκα διακοπές...
    Αν σε πειραζει λεει σκουζεις απο χθες εδω στο φορουμ τοση κλαψα ουτε ο Βασιλακης καιλας

Aίαντας wrote:

Γι αυτό και δεν μπήκα μετά τον Ποσειδώνα σε μεγάλες συμμαχίες
    Εδω κι αν γελαμε,εγω εμαθα οτι εμπαιαν αλλη απο τον λογαριασμο σου διοτι εστελνες κανονια για να ξεκινησεις ναυμαχια...

Aίαντας wrote:

Κι έτσι ούτε το παιχνίδι μπορείτε να μου κόψετε, ούτε την συμμαχία να μου διαλύσετε, ούτε να με κατηγορήσετε ότι κοιτάω την πάρτη μου, ενώ σφάζονται οι σύμμαχοί μου...
    Βασικα στο κοαψαμε απο χθες αλλα θα το παρεις χαμπαρι στην συνεχεια.

Aίαντας wrote:

Αντιθέτως, εγώ θα σας γλεντάω εδώ στο φόρουμ, σε όλους τους σέρβερ, όπου σας πετυχαίνω.
    Βασικα απο χθες το βραδυ εχουμε φαει ενα σωρο σακουλακια ποπ κορν βλεποντας σε να σκουζεις,ποιος γλενταει ποιον?

Aίαντας wrote:

Όσο για τα σκατά...
    Ωπα εδω σταματαμε,για σενα μιλας παλι?
  • Kένταυρος wrote:

Εδω κι αν γελαμε,εγω εμαθα οτι εμπαιαν αλλη απο τον λογαριασμο σου διοτι εστελνες κανονια για να ξεκινησεις ναυμαχια...

Πείτε μου ότι δεν το έχετε το αλογάκι στους φευγάτους στον Άλφα...μόνο αυτό πείτε μου, γιατί θα χάσω πάσα ιδέα...

οratios wrote:

Aίαντας wrote:

Δεν έχεις ατιμάσει την οικογένειά σου για τους 5-10-100 λογαριασμούς του ικάριαμ...αλλά γιατί έκλεψες (ή στηρίζεις αυτούς που έκλεψαν - το ίδιο είναι) πραγματικό χρήμα, από κάποιον συμπαίκτη μας...τώρα αν δεν τους νοιάζει...ξέρουν μάλλον τι παιδί μεγάλωσαν...
    Τους το είπα.... και μου είπανε να προσεχω να μη κάνω κ εγώ τέτοιες μαλακίες. Η ηλιθιοτητα βλεπεις ειναι ευθυνη του θυματος....

Φαντάζομαι ότι σου είπανε και μπράβο που βρήκες τρόπο να εκμεταλλευτείς την ηλιθιότητα του θύματος....κλασικές συμβουλές τιμιότητας, από την οικογένεια...

οratios wrote:

Aίαντας wrote:

Μπααα δε το βλέπω.... εμεις για τους μπαμπάδες μας είμαστε περήφανοι.... όλοι οι φευγα.... βλέπεις έχουμε/είχαμε μπαμπάδες με αρχίδια και όχι αρχίδια μπαμπάδες 120 κιλά βουβάλια... μπαμπάδες που ηταν ντομπροι και ξέρανε να τιμουν τα παντελόνια τους και το δείχνανε με τις πράξεις τους.... άρα αξιωματικά κ μόνο εσύ δεν ανήκεις σε αυτους.

Ναι...κυρίως για την τιμιότητα που σας διδάσκουν...και φυσικά αδύνατοι...πως θα χωρέσουν από τους φεγγίτες, για να "ξαλαφρώσουν" τα σπίτια...
    Πολύ ντομπροσύνη ρε παιδί μου...και πολλά αναπαραγωγικά όργανα...για να διαιωνίσουν το είδος, μάλλον...
    Πραγματικά χαίρομαι, που δεν ανήκω σε αυτήν την κατηγορία μπαμπάδων...

οratios wrote:

ο κουμπάρος σου τα ξέρει αυτα?

Aίαντας wrote:

Αν δεν είχε ειπωθεί τίποτα και με ρώταγε κάποιος θα του έλεγα ότι ο καθένας έχει κάποιον τρόπο που βάζει πλυντήριο...
    Η πράξη δείχνει, ότι όποιος μπορεί και ανταποκρίνεται όπως πρέπει σε πέντε + πολέμους, σε 2+ κόσμους, ή καταφεύγει στην επιλογή α), ή έρχεται σε οργασμό όταν το καραβάκι του μπει παρέα με αυτά των συμμάχων του, σε κατειλημμένο λιμάνι...καλή ώρα το δικό μου, ας πούμε...
    Επομένως, ποιές επιλογές μένουν για μένα που δεν καίγομαι με τον στρατηγό παραμάσχαλα...?
    Ασχολίαστο...
    β) με πιπίνια. Μα να εισαι παντρεμένος άνθρωπος και να ξενοπηδάς δηλαδή είναι φυσιολογικο?

Τώρα που είπες για τον κουμπάρο μου...μπήκε και διάβαζε χτες το νήμα...και με ρώταγε τι παίζει με την κουμπάρα (τη γυναίκα μου δηλαδή) και τα πιπίνια...και του εξήγησα την όλη κατάσταση...
    Μου είπε λοιπόν ότι έχει ένα γνωστό που συνεργαζόταν παλιά όταν είχε το μαγαζί, ομορφόπαιδο, τσαχπίνη, παντρεμένο με παιδί...και αυτός έχει μια εξωσυζυγική σχέση στην οποία η γκόμενά του, γνωρίζει πως είναι παντρεμένος...και μια μέρα την έπιασε η τρέλα και πήγε απροειδοποίητα σπίτι να γνωρίσει τη γυναίκα του...
    Του χτυπάει το κουδούνι λοιπόν και θέλει να ανέβει επάνω να πιει καφέ, σαν να μην τρέχει τίποτα, ενώ στο σπίτι ήταν η γυναίκα του και το παιδί του...
    Δεν γνωρίζω ακριβώς πως τελείωσε η φάση, αλλά αν αυτός ο τύπος έπαιζε ικάριαμ και τον είχες στη συμμαχία σου, πως θα τον χαρακτήριζες...?
    Ειδικά αν με κάποιο τρόπο γινόταν γνωστό κι έφτανε στα δικά μου αυτιά...
    Ενδιαφέρομαι πολύ να μάθω την άποψή σου...

οratios wrote:

user 001 wrote:

Γράφε σωστά..., για να διαβάζω σωστά
    Σε παρακαλώ τώρα.... ενα πράγμα είχε να κάνει το ζωακι μας και πας και του το καταρρίπτεις τόσο απλά?Μα ο τακούλης μας κατεχει την ακαδημαική γνώση άριστα... είναι δυνατόν να κάνει τέτοια λάθη?
    Μα να εκτείθεις έτσι τους δασκαλους της χουντας? τοσο κοπο κανανε να τον μεγαλώσουν (άσχετα που βοδι παρεμεινε)....

Είδες πόσο γίδι είσαι που κάνεις like σε άλλους, χωρίς να έχεις ιδία γνώση...μια ζωή χειροκροτητής και κομπάρσος...
    Τουλάχιστον επί Επαναστάσεως, η νεολαία μάθαινε γράμματα...σήμερα το μόνο που μαθαίνετε, είναι πως να ξημεροβραδιαζόσαστε στα παιχνίδια και πως να κάνετε κλοπές και απάτες...
    Κ.Κ.

28-10-2018

-ΑΘΑΝΑΤΟΣ-

The post was edited 2 times, last by Aίαντας ().

• Aίαντας wrote:

Τουλάχιστον επί Επαναστάσεως, η νεολαία μάθαινε γράμματα...σήμερα το μόνο που μαθαίνετε, είναι πως να ξημεροβραδιαζόσαστε στα παιχνίδια και πως να κάνετε κλοπές και απάτες...
    Απ ολες τις αρλουμπες θα σου απαντησω στο τελευταιο αλλωστε σε ολα τα υπολοι[πα επαναλαμβανεσε και κουραζεις....
    Αν εμεις ξημεροβραδιαζουμε στο παιχνιδι μωρη μουχλα εσυ που περιμενες να βγουμε ολοι απο το φορουμ μωρη λουκια για να γραψεις 3 το ξημερωμα τι κανεις?αχχαχααχχαχα ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα
  • ΕΝΑ ΜΠΑΝ ΤΟ ΕΦΑΓΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ "ΤΡΑΒΕΛΙ" ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΗΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΙΜΩΡΗΘΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΤΑ ΗΞΕΡΕ ΟΛΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΦΩΤΟ.

ΕΝΑ ΜΠΑΝ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΩΘΗΣΗ ΜΕΣΩ ΤΡΙΤΟΥ. ΒΟΗΘΗΣΑ ΠΟΥΛΕΣ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟ ΣΥΜΜΑΧΟ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΣΠΑΘΑΚΙΑ. ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΠΑΤΑΓΕ 16ΩΡΟ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΙΠΣΕΡΙΝΓΚ ΕΓΩ ΤΑ ΜΑΖΕΥΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΠΕΡΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ 16ΩΡΟ ΚΑΙ ΕΝΑ 16ΩΡΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΤΗΣΕΙ ΕΓΩ.

ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΡΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΤΕΥΘΗΝΟΜΕΝΩ ΤΙΚΕΤ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΕΦΑΓΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ 2 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ 1 ΧΡΟΝΟ.

ΕΜΕΝΑ ΛΟΙΠΟΝ Η ΤΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΣΩ ΜΠΟΤΑΚΙΩΝ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΛΕΕΙ "ΜΑΜΩ" ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΟΛΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΙΔΗΚΗ ΜΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΔΗΓΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΒΡΙΖΩ ΕΓΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΕ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑ ΣΗΚΩΣΕ ΠΟΤΕ. ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΑΠΟΚΡΙΨΗ ΕΒΑΛΕ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΗ.

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΡΑΣΕΝΞΟΥΑΛ ΘΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΘΑΡΟΣ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛ. ΑΛΛΑ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ Η ΤΟΥΛΑ ΠΟΤΕ.

The post was edited 1 time, last by FRΕΕ_300 ().

• Aίαντας wrote:

Αντιθέτως, εγώ θα σας γλεντάω εδώ στο φόρουμ, σε όλους τους σέρβερ, όπου σας πετυχαίνω...μέχρι το τέλος του ικάριαμ...
    Και το πιο γλυκό για μένα, είναι ότι εσείς μου δίνετε τις αφορμές να σας εξευτελίζω...με τις απάτες και τις κλοπές που καμαρώνετε...και φυσικά τις απαντήσεις που σας υποχρεώνω να μου δίνετε στο φόρουμ και να ασχολείστε μαζί μου...
    Σαββας Θεοδωριδης ή Αδωνις Γεωργιαδης;;;; Ας μας απαντησει καποιος.....
    Εχετε πετυχει ξανα πιο βλακα ανθρωπο στο ελληνικο φορουμ και αν ναι ποιον; Οι απαντησεις πρεπει να περιεχουν και αιτιολογηση! Ευχαριστω
    Alpha - ΦΕΥΓΑ
    My - Bro
    Omega - Nemesis
    Eunomia - Peaky Blinders
  • Aίαντας wrote:

Πείτε μου ότι δεν το έχετε το αλογάκι στους φευγάτους στον Άλφα...μόνο αυτό πείτε μου, γιατί θα χάσω πάσα ιδέα...
    Στο αλογάκι έχεις μείνει εσύ? εχουμε εξελιχθει πλεον.... Πάμε τα laptop μας σε ενα κτηριο και παίζουμε με βάρδιες...
    Δε φτύνουμε όμως τους συμμάχους μας κ φεύγουμε..... :love:

Aίαντας wrote:

Φαντάζομαι ότι σου είπανε και μπράβο που βρήκες τρόπο να εκμεταλλευτείς την ηλιθιότητα του θύματος....κλασικές συμβουλές τιμιότητας, από την οικογένεια...
    Συμπερασματολογία κατα τακουλη.... περαστικά..... :love:

Aίαντας wrote:

Ναι...κυρίως για την τιμιότητα που σας διδάσκουν...και φυσικά αδύνατοι...πως θα χωρέσουν από τους φεγγίτες, για να "ξαλαφρώσουν" τα σπίτια...
    ε απο τον δικό σου τους προτιμάμε...θα μου πεις τι εφταιγε ο καημενος....ότι κάνανε όλοι εκανε και αυτός.... κρίμα τα πούρα βέβαια.... ;( ;(

Aίαντας wrote:

Τώρα που είπες για τον κουμπάρο μου...μπήκε και διάβαζε χτες το νήμα...και με ρώταγε τι παίζει με την κουμπάρα (τη γυναίκα μου δηλαδή) και τα πιπίνια...και του εξήγησα την όλη κατάσταση...
    Μου είπε λοιπόν ότι έχει ένα γνωστό που συνεργαζόταν παλιά όταν είχε το μαγαζί, ομορφόπαιδο, τσαχπίνη, παντρεμένο με παιδί...και αυτός έχει μια εξωσυζυγική σχέση στην οποία η γκόμενά του, γνωρίζει πως είναι παντρεμένος...και μια μέρα την έπιασε η τρέλα και πήγε απροειδοποίητα σπίτι να γνωρίσει τη γυναίκα του...
    Του χτυπάει το κουδούνι λοιπόν και θέλει να ανέβει επάνω να πιει καφέ, σαν να μην τρέχει τίποτα, ενώ στο σπίτι ήταν η γυναίκα του και το παιδί του...
    Δεν γνωρίζω ακριβώς πως τελείωσε η φάση, αλλά αν αυτός ο τύπος έπαιζε ικάριαμ και τον είχες στη συμμαχία σου, πως θα τον χαρακτήριζες...?
    Το τι ακριβώς εξήγησες είναι γνωστό.... μη κουράζεσαι να μας πείσεις...

Από τα παραπάνω μάλλον το α) απορίπτεται....
    οπότε μένει καποιο εκ των β) και γ)

Πάμε λοιπόν να ρωτήσουμε με ποιόν τρόπο βάζεις εσύ πληντύριο... φαντάζομαι υπάρχουν οι εξής επιλογές

α) με τη παλάμη σου. Αυτό δε λέγεται πλυντήριο ακριβώς αλλά δίνω τη σκυτάλη στον Γιώργη

β) με πιπίνια. Μα να εισαι παντρεμένος άνθρωπος και να ξενοπηδάς δηλαδή είναι φυσιολογικο? θα μου πεις έτσι σε μάθανε οι σκατορουφιάνοι στους σταυλους της εατ-εσα.... Μην έρχεσαι ομως μετά να λες οτι η γυναίκα σου θα σχωρουσε μια απιστία όταν λες οτι την απατάς 3-4 φορές την εβδομάδα.
    κ τέλος

Aίαντας wrote:

Είδες πόσο γίδι είσαι που κάνεις like σε άλλους, χωρίς να έχεις ιδία γνώση...μια ζωή χειροκροτητής και κομπάρσος...
    Είδες πόσο γίδι είσαι που κάνεις like σε άλλους, χωρίς να έχεις ιδία γνώση, αρκεί να βρίζει φευγα.... μια ζωή κομπλεξικός και φτυσμένος μέχρι κ από τους συμμάχους σου.... :thumbsup:

Aίαντας wrote:

Τουλάχιστον επί Επαναστάσεως, η νεολαία μάθαινε πως να ρουφιανεύει τους συνανθρωπους συν-έλληνες όπως καλή ώρα και στον εμφύλιο μεταξύ αριστερων κ δεξιών αμέσως μετά το 40...... :rolleyes:

Τουλάχιστον επί Επαναστάσεως, η νεολαία μάθαινε να μην έχει άποψη και να τρώει αμάσητα ότι σκατά έδινε ο κάθε προσκυνημένος που γινότανε αρχιρουφιάνος, καλή ώρα όπως γινότανε το 1938 στη Γερμανία και ότι γίνεται σήμερα στην Κορέα..... :/

Σήμερα το μόνο που μαθαίνετε, είναι να λέτε ότι μαλακία σας κατέβει στο κεφάλι και να μη σας κάνει κανείς τίποτα.... :thumbsup:

Τουλάχιστον επί Επαναστάσεως, η νεολαία μάθαινε οτι εαν έλεγες μαλακία όπως καλή ώρα με τη μυτη του παυλάκια, θα σε πήγαιναν στο λεπτό δεμένο πισθαγκωνα στα κρατητήρια και θα σου κόβανε τα αρχίδια από τη ρίζα.... δε μπορούσε κανείς να πει τη μαλακία του καλή ώρα όπως εσύ τότε..... :thumbup: :thumbup:

xariss wrote:

Σαββας Θεοδωριδης ή Αδωνις Γεωργιαδης;;;;
    μμμμμ θα έλεγα Άδωνι αν και ισως οντως να είναι συνδιασμός όπως λέει ο μάκης παραπάνω....

xariss wrote:

Εχετε πετυχει ξανα πιο βλακα ανθρωπο στο ελληνικο φορουμ και αν ναι ποιον; Οι απαντησεις πρεπει να περιεχουν και αιτιολογηση! Ευχαριστω
    Μου βάζεις δύσκολα τώρα.... θέλει σκέψη αυτό

The post was edited 2 times, last by οratios ().

• οratios wrote:

Aίαντας wrote:

Στο αλογάκι έχεις μείνει εσύ? εχουμε εξελιχθει πλεον.... Πάμε τα laptop μας σε ενα κτηριο και παίζουμε με βάρδιες...

Δεν μιλάω για το αλογάκι του team viewer, βρε όρνιο...
    Για τον αλογομούρη τον κένταυρο μιλάω, που βλέπει όνειρα ότι έμπαινε "άλλη" από τον λογαριασμό μου και έστελνε κονιάματα, να ανοίξει ναυμαχία...

οratios wrote:

Aίαντας wrote:

Το τι ακριβώς εξήγησες είναι γνωστό.... μη κουράζεσαι να μας πείσεις...

Τι ακριβώς εξήγησα...εγκεφαλικό έχεις πάθει...?
    Σε ρωτάω να μου πεις τι γνώμη έχεις γι αυτόν τον τύπο που απατάει τη γυναίκα του (σχετικά με την γνώμη που έχεις για μένα) και τι θα έκανες αν τον είχες σύμμαχο...
    Τελικά είναι φυσιολογικό για έναν παντρεμένο, να απατάει τη γυναίκα του...?
    Κ.Κ.

28-10-2018

-ΑΘΑΝΑΤΟΣ-
  • Aίαντας wrote:

με ρώταγε τι παίζει με την κουμπάρα

Aίαντας wrote:

του εξήγησα την όλη κατάσταση

οratios wrote:

Το τι ακριβώς εξήγησες είναι γνωστό

Aίαντας wrote:

Τι ακριβώς εξήγησα...εγκεφαλικό έχεις πάθει...?
    βλεπεις να με λενε αιαντα? ο αιαντας έχει πάθει εγκεφαλικό και δε θυμάται τι γράφει.... :D :D :D :D

Aίαντας wrote:

Σε ρωτάω να μου πεις τι γνώμη έχεις γι αυτόν τον τύπο που απατάει τη γυναίκα του (σχετικά με την γνώμη που έχεις για μένα) και τι θα έκανες αν τον είχες σύμμαχο...
    Τελικά είναι φυσιολογικό για έναν παντρεμένο, να απατάει τη γυναίκα του...?
    Και εγω σε ρωτάω να μου πεις εδω κ μερες πως βάζεις πληντύριο....
    με τη γυναίκα σου ή με πιπίνια?

β) με πιπίνια. Μα να εισαι παντρεμένος άνθρωπος και να ξενοπηδάς δηλαδή είναι φυσιολογικο? θα μου πεις έτσι σε μάθανε οι σκατορουφιάνοι στους σταυλους της εατ-εσα.... Μην έρχεσαι ομως μετά να λες οτι η γυναίκα σου θα σχωρουσε μια απιστία όταν λες οτι την απατάς 3-4 φορές την εβδομάδα.
    κ τέλος

Αν δεν απαντήσεις δεν απαντάω.... τόσο απλά
    :love: :love: :love:

The post was edited 1 time, last by οratios ().

• Έχω πει πως βάζω πλυντήριο...μην επαναλαμβανόμαστε..και το τι εξήγησα στον κουμπάρο μου πάλι γνωστό είναι...άλλωστε μπήκε και διάβασε μόνος του και σχημάτισε ιδία άποψη...

Για πες εσύ τώρα...πως θα τον χαρακτήριζες τον τύπο...?

Άσχετο...πόσοι θα έρθετε ακόμα στο λιμάνι μου...?
    Μέχρι τώρα έχω δει εσένα, τον mx5, την ελευθερία, τον γιώργη την μάγμα και τελευταίος έσκασε ο georgino rocky...
    Δεξίωση περιμένετε...?
    Κ.Κ.

28-10-2018

-ΑΘΑΝΑΤΟΣ-
  • Aίαντας wrote:

Έχω πει πως βάζω πλυντήριο...μην επαναλαμβανόμαστε..
    Δείξε μου σε ποιο post το είπες... με ενα link ή μια κατευθυνση (πχ νημα μπου post 345)

Aίαντας wrote:

άλλωστε μπήκε και διάβασε μόνος του και σχημάτισε ιδία άποψη...
    εκει που μιλάς για τα πληντύρια που βάζεις και τα βιντεο που τραβάς με τις χοντρές το διάβασε ή του διέφυγε???

Aίαντας wrote:

Άσχετο...πόσοι θα έρθετε ακόμα στο λιμάνι μου...?
    Στο ένα και μοναδικό λιμάνι που η μεγαλοψυχία σου μας επέτρεψε να πιάσουμε?
  • οratios wrote:

Δείξε μου σε ποιο post το είπες... με ενα link ή μια κατευθυνση (πχ νημα μπου post 345)

εκει που μιλάς για τα πληντύρια που βάζεις και τα βιντεο που τραβάς με τις χοντρές το διάβασε ή του διέφυγε???

Εκεί, εκεί...αφού μόνος σου απαντάς...τι με κουράζεις...?
    Το διάβασε και κατάλαβε ότι ο πίθηκας, έχει λατρεία στις χοντρές...
    "Γούστα είναι αυτά" μου είπε επί λέξει...

οratios wrote:

Στο ένα και μοναδικό λιμάνι που η μεγαλοψυχία σου μας επέτρεψε να πιάσουμε?

Σ' αυτό...

Τελικά τη γνώμη σου θα μου την πεις, ή να υποθέσω ότι δεν διαφοροποιείται από αυτήν που έχεις για μένα...?

Χάθηκαν και οι υπόλοιποι βλέπεις...
    Μόνο το αλογομούρικο τριγυρίζει γύρω από το παχνί του...
    Κ.Κ.

28-10-2018

-ΑΘΑΝΑΤΟΣ-
  • Aίαντας wrote:

Εκεί, εκεί...αφού μόνος σου απαντάς...τι με κουράζεις...?
    Στο νήμα μπου δεν βλέπω να υπάρχει καν ποστ 345.... άρα μάλλον λάθος κατεύθυνση έδωσες...
    Εαν έκανες τον κόπο να μου καταδειξεις που ακριβώς θα βρω την επιβεβαιωση σε αυτο που είπες θα μπορούσα να σου απαντήσω.

Aίαντας wrote:

Τελικά τη γνώμη σου θα μου την πεις, ή να υποθέσω ότι δεν διαφοροποιείται από αυτήν που έχεις για μένα...?
    Είναι γνωστή η ικανότητά σου να εξάγεις συμπεράσματα.... όπως πχ με τον κορνήλιο :thumbsup: και το πως έχωσε τη μύτη του ο παυλάκιας στους μαθ :love: :love: :love: ...οπότε όπως καταλαβαίνεις δεν με ενοχλούν τα συμπεράσματά σου.
  • Τώρα δεν μπορώ όπως καταλαβαίνεις να κάθομαι να ψάχνω νήματα...
    Όλοι ξέρουμε τι έχει γραφτεί και νομίζω είναι κουραστικό να επαναλαμβανόμαστε...

Κρατάω την ερώτηση για όταν θα επανέλθετε στο θέμα της γυναίκας μου και στο πλυντήριο με τα πιπίνια...τότε θα το αναλύσουμε, περισσότερο...

Αμφότεροι έχουμε ικανότητες να εξαγάγουμε συμπεράσματα...εσείς ότι ξεφτιλίζω τη γυναίκα μου κι ότι τα πιπίνια είναι χοντρές...

Ένα όμως είναι σίγουρο...το 40αρι το φάγατε...αυτό δεν επιδέχεται αμφισβήτηση... ;)
    Κ.Κ.

28-10-2018

-ΑΘΑΝΑΤΟΣ-