ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΦΑ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• manosmx5 wrote:

Ντροπη σου παργματικα να εκθετης αλλους συνεχεια ετσι στη φορα οτι εμαθες και μιλησες και καλα με το Μανωλη ημαρτον!!!
      Το θέμα είναι Μάνο ποσα απο αυτά που ακούει μεταδίδει σωστά....σε λίγο θα μας λέει και ιστορίες για δράκους game of thrones φάση...!!!!!
      Το οτι άκουσε κάτι... δε σημαίνει οτι είναι κ αλήθεια....
      το οτι μεταδιδει κάτι διαφορετικό από αυτό που άκουσε όμως... κάτι μου λεει οτι ισχύει 100%
      Έτσι τουλάχιστον μου είπε ένας συνονόματός σου....
    • Καλησπερα,θα παρακαλεσω την ΔΟ να ειναι ποιο χαλαρη με τον ορατιο και τον Σωτο γιατι καθε φορα που τρωνε αδικως μπαν(αυτοι το λενε) αναλαμβανω εγω το φορουμ,λυπηθειτε με σας παρακαλω δεν την παλευω......
      Screenshot_6.pngScreenshot_7.png

Επισης βρειτε μου τον ψυχακια να αλλαξει στρατηγο γιατιι αυτος ο αργωχαφτης ο Σωτος δεν βλεπει την τυφλα του....

Screenshot_8.png
    • αυτο που δεν εχετε καταλαβει ολοι για τον τακη ειναι το εξης
      δεν τον νοιαζει η αληθεια, δεν τον νοιαζει ο συνομιλητης του
      δεν τον νοιαζει η ηθικη η η ανηθικη πλευρα των πραγματων
      δεν τον νοιαζει καν το γκειμ

τον νοιαζει να επιδειχθει,
      να αποδειξει οτι ξερει πραγματα , οτι εχει δικιο,μονο αυτο,
      και για να το πετυχει δεν ορρωδει προ ουδενος
      τελευταια βεβαια μετα την επιμονη του
      να μας εξηγησει γραμματικα την μπουρδα που ειπε για το ουισκι
      αποδεικνυει και την αγωνια του να μας δειξει οτι ξερει να γραφει

ξερεις γραμματικη τακη,
      αλλα εισαι και το καλυτερο παραδειγμα
      οτι παραμενεις μοσχαρι,
      ακομα και αν μπορεις να ξεχωρισεις ενα επιθετο απο ενα ουσιαστικο
      κοινως ενας απαιδευτος κλοουν προς τερψιν ημων τον υπολοιπων
      αντε λοιπον καημενε καρπαζομενε τυπε, κανε το σοου σου εδω που σε παιρνει
      γιατι αλλου....κοκοκο

τη καλησπερα μου στην κοινοτητα

The Mystery of Wood is not that it burns, but that it Floats

The post was edited 1 time, last by Libertad ().

• user 001 wrote:

Μα γιατί τέτοια εμμονή να πω ότι έχεις δίκιο; Απλά δεν έχεις.
      Αφού το λες και μόνος σου, χρησιμοποίησες κάτι (που δεν σε υποχρέωσε κανένας γραμματικός κανόνας τουλάχιστον, εκτός κι αν ήταν φεύγα) ασχέτως με το νόημα της πρότασης.., με λίγα λόγια απλά ό,τι να 'ναι.

Δεν έχω πρόβλημα να πεις ότι έχω δίκιο...ξέρω πολύ καλά πως έχω...
      Χρησιμοποίησα μια πρόταση, όπως εγώ ήθελα και κυρίως, την συνέταξα σωστά...
      Το νόημα που ήθελα να περάσω, το πέρασα μια χαρά...

Οπότε καθόλου, ότι να 'ναι...

user 001 wrote:

Aίαντας wrote:

Το σωστό είναι "τον Jack Daniel" κι όχι τον "Jack Daniel's"...

Το s με απόστροφο, στην Αγγλική δηλώνει κτήση...
      Δες λίγο πιο προσεκτικά τι έγραψα (το Jack, όχι τον).

Ακόμα χειρότερα...τα άψυχα (όπως το ουίσκι) δεν δικαιούνται κτήσης...εκτός ορισμένων εξαιρέσεων...διάβασε πάλι εδώ...

user 001 wrote:

Τελικά ούτε να γράφεις, ούτε να διαβάζεις..

Δεν νομίζω Jack... :fie:

user 001 wrote:

Και για την ιστορία, λεγόταν Τζασπερ, όχι Τζεϊκομπ.

Εγώ λέω να αφήσεις την ιστορία και να ασχοληθείς λίγο με την γραμματική...εκεί υστερείς...όχι τίποτε άλλο, αλλά παίρνεις στο λαιμό σου και τα καθυστερημένα, που σπεύδουν να σου κάνουν like... :love:

Nikos_kn wrote:

Κρίμα ρε μάγκες να ανακατεύετε ένα παιχνίδι-με real life προσωπικά ζητήματα του καθενός...κρίμα....Γενικά μιλώντας πάντα και όχι για κάποιον προσωπικά...

Κρίμα πραγματικά Νίκο...αλλά όταν μπλέκεσαι με περιττώματα, δεν μπορείς παρά να λερωθείς...και φυσικά δεν επιτρέπεται να τα αφήσεις να σε πνίξουν...
      Τα περιττώματα, ανήκουν στον βόθρο ή στην αποχέτευση...και όχι στο φόρουμ ενός παιχνιδιού...

Έχετε χαιρετίσματα από τον κουμπάρο μου...πίνουμε ένα ποτάκι, διαβάζουμε παρέα το φόρουμ και μου λέει να μην σας αφήσω σε χλωρό κλαρί...
      Ειδικά για την Τασία, μου είπε να του στείλει μια φωτογραφία της σε π.μ. στο παιχνίδι...
      Κάποια στιγμή που θα μπει, θα την δει...
      Αναστήτω ο Θεός και διασκορπισθήτωσαν οι εχθροί αυτού, και φυγέτωσαν από προσώπου αυτού οι μισούντες αυτόν.
      Ως εκλείπει καπνός, εκλειπέτωσαν· ως τήκεται κηρός από προσώπου πυρός, ούτως απολούνται οι αμαρτωλοί από προσώπου του Θεού.
      Και οι δίκαιοι ευφρανθήτωσαν· αγαλλιάσθωσαν ενώπιον του Θεού, τερφθήτωσαν εν ευφροσύνη.

The post was edited 1 time, last by Aίαντας ().

• Τασία, έχει ξεχάσει τους κωδικούς του στο σκάιπ και δεν μπαίνει πια...

Ότι θέλεις να στείλεις λέει, μέσα στο παιχνίδι...
      Αναστήτω ο Θεός και διασκορπισθήτωσαν οι εχθροί αυτού, και φυγέτωσαν από προσώπου αυτού οι μισούντες αυτόν.
      Ως εκλείπει καπνός, εκλειπέτωσαν· ως τήκεται κηρός από προσώπου πυρός, ούτως απολούνται οι αμαρτωλοί από προσώπου του Θεού.
      Και οι δίκαιοι ευφρανθήτωσαν· αγαλλιάσθωσαν ενώπιον του Θεού, τερφθήτωσαν εν ευφροσύνη.
    • Ρε φίλε, εσύ δε νοιώθεις μία.. -_- ||

Aίαντας wrote:

Ακόμα χειρότερα...τα άψυχα (όπως το ουίσκι) δεν δικαιούνται κτήσης
      Nikos‘ hat. (από το δικό σου site), hat σημαίνει καπέλο και είναι άψυχο αντικείμενο. Ακριβώς ίδιο με την παρακάτω περιίπτωση :

Jack Daniel's Tennessee Whiskey (γνωστο σε συντομογραφία ως Jack Danilels, άρα ήταν και πλεονασμός η παρένθεσή σου - εξήγηση), επίσης είναι άψυχο αντικείμενο και γι 'αυτό μιλάμε με αυτό το γένος (ετερόπτωτος ονοματικός προσδιορισμός).

Παιδί μου, που βρήκες αυτή τη γραμματική? Του Γεωργιάδη είναι και πήρες τόμους με το κιλό?

Νομίζω έχω εξαντλήσει κάθε περιθώριο για το αυτονόητο...

The post was edited 1 time, last by user 001 ().

• Aίαντας wrote:

Τασία, έχει ξεχάσει τους κωδικούς του στο σκάιπ και δεν μπαίνει πια...

Ότι θέλεις να στείλεις λέει, μέσα στο παιχνίδι..

ΠΙΟ *λογοκρίθηκε*ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ.... ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ

*λογοκρίθηκε*

+1 προειδοποίηση για προσβολές.

adonisza

The post was edited 4 times, last by adonisza ().

• user 001 wrote:

Ρε φίλε, εσύ δε νοιώθεις μία.. -_- ||

Aίαντας wrote:

Ακόμα χειρότερα...τα άψυχα (όπως το ουίσκι) δεν δικαιούνται κτήσης
      Nikos‘ hat. (από το δικό σου site), hat σημαίνει καπέλο και είναι άψυχο αντικείμενο. Ακριβώς ίδιο με την παρακάτω περιίπτωση :
      Jack Daniel's Tennessee Whiskey (γνωστο σε συντομογραφία ως Jack Danilels, άρα ήταν και πλεονασμός η παρένθεσή σου - εξήγηση), επίσης είναι άψυχο αντικείμενο και γι 'αυτό μιλάμε με αυτό το γένος (ετερόπτωτος ονοματικός προσδιορισμός).

Παιδί μου, που βρήκες αυτή τη γραμματική? Του Γεωργιάδη είναι και πήρες τόμους με το κιλό?

Νομίζω έχω εξαντλήσει κάθε περιθώριο για το αυτονόητο...

Θα επανέλθω μια τελευταία φορά σε σένα και αν το καταλάβεις, το κατάλαβες...

Εγώ έγραψα "τον Τζακ Ντάνιελ" (βασικά Ντάνιελς, έγραψα, όπου ήταν και το μοναδικό μου λάθος), και αφού στην Ελληνική γλώσσα αναφέρθηκα σε άτομο αρσενικού γένους, έπρεπε υποχρεωτικά να χρησιμοποιήσω αρσενικό άρθρο...
      Δεν θα μπορούσα να γράψω "το Τζακ Ντάνιελ ουίσκι", γιατί δεν στέκει στην Ελληνική γλώσσα...
      Τώρα αν έγραφα "το ουίσκι Τζακ Ντάνιελ" πάλι σωστό θα ήταν, γιατί πρώτα πάει το ουσιαστικό και μετά η μάρκα που το προσδιορίζει...
      Εντάξει μέχρι εδώ...?
      Πάμε και στην Αγγλική:
      Το Nikos' hat (δηλαδή το καπέλο του Νίκου) παίρνει το s με απόστροφο στον Νίκο, γιατί ως έμψυχο ων δικαιούται να έχει καπέλο, αλλά το καπέλο ως άψυχο δεν δικαιούται να έχει Νίκο, όπως και το ουίσκι δεν δικαιούται να έχει Τζακ Ντάνιελ...νομίζω ότι αυτό είναι το προφανές...
      Άρα η φράση "το Τζακ Ντάνιελ" σκέτο ή "το Τζακ Ντάνιελ ουίσκι" είναι λάθος στην Ελληνική και στην Αγγλική που τα κύρια ονόματα δεν παίρνουν άρθρο το σωστό είναι "Jack Daniel's whiskey" κι όχι "the whiskey of Jack Daniel" ή "the whiskey of Jack Daniel's"...
      Το έχουν καταλάβει, μέχρι και τα καθυστερημένα που σου έκαναν like μέχρι πρότινος και έχουν σταματήσει...μόνο ο τρύφωνας θα σου έκανε like αν δεν είχε φάει μπαν, αλλά αυτός είναι εκ' γενετής καθυστερημένο...και θέλει μόνο και μόνο να την σπάσει σε μένα...

Μακάρι λοιπόν να μάθαινες Γραμματική από τον Γεωργιάδη...αν μη τι άλλο, ο άνθρωπος γνωρίζει την Ελληνική πολύ καλύτερα και από εσένα και από εμένα...

Πάμε τώρα στην Τασία...

Dυck_4 wrote:

Aίαντας wrote:

Τασία, έχει ξεχάσει τους κωδικούς του στο σκάιπ και δεν μπαίνει πια...

Ότι θέλεις να στείλεις λέει, μέσα στο παιχνίδι..

ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΟΜΑΛΑΚΑΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ.... ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ
      Είμαι σίγουρη ότι, όταν λες ότι τα πίνεις με τον κουμπάρο σου... ή με φωτογραφία του τα πίνεις ή την πίνεις γενικότερα....!
      Γιατί το σκυπε του μπορεί να μην στο έδωσε αλλά τους κωδικούς του στο παιχνίδι στους εδωσε.... κι ας επιμένεις εσύ ότι παίζει ο μάνος....

πόσο χοντρομαλάκας μπορεί να είσαι για να ζητάς να σου στείλω φώτο εκεί????

Το ότι τα πίνω, τα πίνω (με μέτρο)...αλλά δεν την πίνω...τέτοιες κακές συνήθειες έχετε εκεί στο αναμορφωτήριο, μαζί με τις κλοπές και τις απάτες...
      Αλλά νομίζεις ότι θα ήταν δύσκολο να μου δώσει τους κωδικούς σκάιπ, αφού ισχυρίζεσαι ότι έχω τους κωδικούς του στο παιχνίδι...?
      Άλλη λύση:
      Και ο καράφλας και ο αλκοολικός, έχουν το τηλέφωνο του κουμπάρου μου...
      Γιατί δεν τους λες να επικοινωνήσουν μαζί του και να τον ρωτήσουν αν έχει επίγνωση, του τι γίνεται στο παιχνίδι και στο φόρουμ...?
    • Aίαντας wrote:

Το έχουν καταλάβει, μέχρι και τα καθυστερημένα που σου έκαναν like μέχρι πρότινος και έχουν σταματήσει...μόνο ο τρύφωνας θα σου έκανε like αν δεν είχε φάει μπαν, αλλά αυτός είναι εκ' γενετής καθυστερημένο...και θέλει μόνο και μόνο να την σπάσει σε μένα...
      Πολύ ασχολείσαι με τα λικε, σαν τα πιπίνια που βάζεις πλυντήριο...

Aίαντας wrote:

Μακάρι λοιπόν να μάθαινες Γραμματική από τον Γεωργιάδη...αν μη τι άλλο, ο άνθρωπος γνωρίζει την Ελληνική πολύ καλύτερα και από εσένα και από εμένα...
      Θα προτιμήσω να μην κάνω πολιτικό σχόλιο, καλύτερα αμόρφωτος παρά σαν αυτόν.. (δεν έκανα : Ρ)

Όσο για το θέμα μας, ό,τι επιχείρημα (γραμματικής) είχες, σου απάντησα. Δεν υπάρχει κάτι άλλο να πούμε.
      Λυπάμαι τα παιδιά, στο νήμα, που έχουν να κάνουν μαζί σου...
    • Σταυράκη καλησπέρα...μια χαρά είμαστε, όπως βλέπεις...
      Ομοσπονδία δεν υπάρχει πια, δυστυχώς...

Εκτός από τα βιντεάκια, ο ανδρισμός μετριέται και με άλλα πράγματα...κυρίως με άλλα πράγματα...
      Με τον λόγο που δίνεις και πρέπει να τον κρατάς...με την τιμιότητα και την ακεραιότητα του χαρακτήρα...με το να μην τσιμπάς 40ευρα από τους συμπαίκτες - θύματα...με το να συμπεριφέρεσαι κόσμια στους αντιπάλους...με καταλαβαίνεις νομίζω...

Ένα τουλουμπάκι εγώ κι ένα τουλουμπάκι που έχετε στη συμμαχία σας...το σύνολο δύο τουλουμπάκια...
      Πες στο δικό σας, ότι ο κουμπάρος μου περιμένει τηλεφώνημα...
      Έτσι για να δούμε ποιός είναι ο άντρας και ποιοί τα ανδρείκελα...
    • καλησπερααααααααααα!!

Aίαντας wrote:

:arrow: μωρη πουτσογλυφτρα για εμενα το λες αυτο??
      ακου να δεις Τακη..
      το ΜΟΝΑΔΙΚΟ ανδρεικελο που γνωριζω εισαι ΕΣΥ μωρη ρουφιανα, που θα μας το παιξεις κ αντρας.
      το τριπακι οτι ο κουμπαρος σου περιμενει τηλεφωνο μου, με αφηνει ΑΔΙΑΦΟΡΟ.
      αν γουσταρει μπορει να παρει τηλ αυτος, οκ μωρη κουδουνηστρα? :puke:

:arrow: κατα τ αλλα βλεπω τα προηγουμενα ποστ μου οτι τα εκανες γαργαρα.
      με σπερμα ηταν??? snowballing λεγεται να εχεις υπ οψην.
      οταν αναφερεσαι στο ονομα μου ελπιζω να μην ειναι με γεματο το στομα :wacko:

:!: αντε νουμερο, οταν εισαι ετοιμος για παλαμιδια σφυρα :fie:

• King Minoas wrote:

καλησπερααααααααααα!!

Aίαντας wrote:

:arrow: μωρη πουτσογλυφτρα για εμενα το λες αυτο??ακου να δεις Τακη..
      το ΜΟΝΑΔΙΚΟ ανδρεικελο που γνωριζω εισαι ΕΣΥ μωρη ρουφιανα, που θα μας το παιξεις κ αντρας.
      το τριπακι οτι ο κουμπαρος σου περιμενει τηλεφωνο μου, με αφηνει ΑΔΙΑΦΟΡΟ.
      αν γουσταρει μπορει να παρει τηλ αυτος, οκ μωρη κουδουνηστρα? :puke:

Πέρσι γιωργάκη, που ενδιαφερόσουν να μάθεις αν ποστάρω εγώ στο φόρουμ από τον λογαριασμό του κουμπάρου μου, μια χαρά τον πήρες τηλέφωνο και τον ρωτούσες τι κάνω και τι ράνω...
      Τώρα που γνωρίζετε την αλήθεια, η οπή του ορθού σας βαράει παλαμάκια και οι απεκκρίσεις των εντέρων σας, έχουν φτάσει στην κάλτσα...
      Όποιος λοιπόν από εσάς, έχει αρσενικούς αναπαραγωγικούς αδένες, ας σηκώσει το τηλέφωνο και ας τον ρωτήσει...
      Αλλά είπαμε...ποιός έχασε τον ανδρισμό, για να τον βρείτε εσείς...?
      Αυτό προϋποθέτει τιμιότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα...λέξεις και έννοιες, άγνωστες σε σας...
      Γι αυτό και σφυρίζετε, δήθεν αδιάφορα...

King Minoas wrote:

:arrow: κατα τ αλλα βλεπω τα προηγουμενα ποστ μου οτι τα εκανες γαργαρα.με σπερμα ηταν??? snowballing λεγεται να εχεις υπ οψην.
      οταν αναφερεσαι στο ονομα μου ελπιζω να μην ειναι με γεματο το στομα :wacko:

:!: αντε νουμερο, οταν εισαι ετοιμος για παλαμιδια σφυρα :fie:

Γαργάρες με το υλικό που αναφέρεις, κάνετε εσείς γιωργάκη... στο θέμα του τηλεφωνήματος... ;)
      Σου το έχω ξαναγράψει....όταν έχω να κάνω με υποκείμενα, αλκοολικά ή εξαρτημένα από ουσίες (όπως αυτές που καταναλώνεις), τι διάλογο να κάνω και τι απόψεις να ανταλλάξω...?
      Τράβα ξενέρωσε λοιπόν, πες και στους γονείς σου να σου μάθουν και καμιά άλλη λέξη, εκτός από τις βωμολοχίες που μεταχειρίζεσαι και μετά βλέπουμε...
      Α, για πες, τους ρώτησες να σου πουν ποιό είναι το σωστό, στην διαμάχη που είχα με τον πρώην μπούφο...?
      Εκείνοι τουλάχιστον, την κατέχουν την Ελληνική...?

The post was edited 3 times, last by Aίαντας ().

• King Minoas wrote:

:!: Τακουλη προσωπικα παντως δεν τον πιστευω κ πολυ τον Τζακ - ευχομαι ομως να εχει δικιο, γιατι καταλαβαινεις παρτυ που θα κανουμε.
      εγω ειμαι ασχετος με την Ελληνικη, αλλα θα επιβεβαιωσω του λογου το αληθες ρωτωντας ....... τους γονεις μου :huh:

Όπως βλέπεις Τασία, δεν ασχολούμαι εγώ...μόνοι τους μπλέκουν τις οικογένειές τους...
      Όπως ο τρύφωνας που δεν τους έχει ατιμάσει ποτέ, όντας κλέφτης και απατεώνας...

Όπως μπλέκετε κι εσείς τις οικογένειες των άλλων, χωρίς να τους έχουν αναφέρει οι ίδιοι...
      Την γυναίκα τη δική μου...την πεθερά μου...το παιδί μου...τον πατέρα του "θύματος" που έχει λεφτά, για να τα τρώτε εσείς στις απάτες...

Άντε ρε Τασία φτύσε τα μπούτια σου, να φυτρώσει μαντζουράνα...που θα μιλήσετε εσείς για ήθος...
      Σαπίλα και μούργα του ικάριαμ...
    • αχαχααχ την γυναίκα σου... και τα πιπίνια σου εσύ τα ανέφερες τενεκέ...
      κανένας δεν ήξερε ότι βάζεις πλυντήρια με πιπίνια... κι ούτε ότι της γυναίκας σου της τα φοράς κανονικά...!!!

King Minoas wrote:

Τακουλη προσωπικα παντως δεν τον πιστευω κ πολυ τον Τζακ - ευχομαι ομως να εχει δικιο, γιατι καταλαβαινεις παρτυ που θα κανουμε.
      εγω ειμαι ασχετος με την Ελληνικη, αλλα θα επιβεβαιωσω του λογου το αληθες ρωτωντας ....... τους γονεις μου

Οσο γι αυτό που λέει ο Μϊνωας, βασικά θέλει μυαλό για να το καταλάβεις αλλά που να σε κόψει εσένα....?
      Για σένα ότι γραφετεί στο φόρουμ αυτό ισχύει... Τέτοιος τενεκές είσαι..... με ήθος...!!!!

• Έτσι όπως τα λες είναι Τασία μου...όλο το μυαλό και όλο ήθος, το έχετε εσείς στο ικάριαμ...
      Τελικά με τη φώτο τι θα γίνει...?
      Περιμένει ο κουμπάρος μου, που δεν ξέρει τι γίνεται στο παιχνίδι και στο φόρουμ...

Και φώτο και τηλεφώνημα...
    • Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Rest Town
      (14.03.2018 8:06:44)
      Xariss[ΦΕΥΓΑ] από Νέα Μαρώνεια, ASPRONISI TH, Πόλις, On Line
      vs
      Akaros[ΓΑΙΑ] από Rest Town, Ζαχάρω

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Σκάφος-Έμβολο.......................498(-102) - Σκάφος-Έμβολο......................1039(-306)
      Φλογοβόλο...........................111(-153) - Φλογοβόλο...........................502(-817)
      Κανονιοφόρο...........................168(-0) - Κανονιοφόρο...........................358(-0)
      Έμβολο ατμού...........................30(-0) - Έμβολο ατμού..........................764(-0)
      ............................................. - Πυραυλάκατος........................123(-102)
      Βάρκα Κατάδυσης.......................89(-34) - Βάρκα Κατάδυσης.......................204(-0)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος.................150(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................442(-0)
      Μεταφορικό αερόστατων..................60(-0) - Μεταφορικό αερόστατων................171(-34)
      Βοηθητικό..............................71(-0) - Βοηθητικό..............................70(-0)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Στρατηγοί.............................-2145.4 - Στρατηγοί............................-10403.4
      Επιθετικοί βαθμοί.....................26008.5 - Αμυντικοί βαθμοί.......................5363.5
      Ζημιά..................................107270 - Ζημιά..................................520170
      Καταμερισμός ζημιάς.......................17% - Καταμερισμός ζημιάς.......................83%

Νικητές: Xariss[ΦΕΥΓΑ]

Χαμένοι: Akaros[ΓΑΙΑ]

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη δώσε πόνο
      (20.03.2018 7:02:45)
      Xariss[ΦΕΥΓΑ] από ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ, δώσε πόνο, ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΙΙ
      vs
      patsis6[ΓΑΙΑ] από δώσε πόνο

Σκάφος-Έμβολο.......................398(-102) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-387)
      Φλογοβόλο............................14(-144) - Φλογοβόλο.............................0(-261)
      Κανονιοφόρο...........................210(-0) - Κανονιοφόρο...........................0(-136)
      Έμβολο ατμού..........................74(-26) - Έμβολο ατμού..........................0(-186)
      Πυραυλάκατος...........................0(-44) - Πυραυλάκατος...........................0(-36)
      Βάρκα Κατάδυσης.......................60(-22) - Βάρκα Κατάδυσης.......................0(-131)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος.................150(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................117(-0)
      Μεταφορικό αερόστατων..................60(-0) - Μεταφορικό αερόστατων.................34(-44)
      Βοηθητικό..............................71(-0) - Βοηθητικό..............................21(-0)
      Στρατηγοί.............................-3703.2 - Στρατηγοί............................-15949.8
      Επιθετικοί βαθμοί.....................39874.5 - Αμυντικοί βαθμοί.........................9258
      Ζημιά..................................185160 - Ζημιά..................................797490
      Καταμερισμός ζημιάς.......................18% - Καταμερισμός ζημιάς.......................82%

Νικητές: Xariss[ΦΕΥΓΑ]

Χαμένοι: patsis6[ΓΑΙΑ]
      Alpha - ΦΕΥΓΑ
      My - Bro
      Omega - Nemesis
      Apollon - Elite