Wanted(-W- ) vs ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ(ΟΥΣΤ )

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΞΑΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΟΡΙΣΕΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΥΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΣΑΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΙΛΑΝ

ΤΟΣΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΛΕΓΕΙΝ ΕΧΩ
    ΑΜΑ ΤΟ ΞΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΜΟΥΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΣΟΝ ΜΟΥ

• Καλωσήρθα πάλι... δε θα κάτσω για πολύ μάλλον οπότε μη με συνηθισετε...

Με μεγάλη μου χαρά είδα οτι τα τρια κακομαθημενα παιδάκια σταματήσανε να μπουρδολογουν..... (το ένα το μαζέψανε λογικά) οπότε κ η δική μου δουλειά τέλειωσε.
    Τα ξαναλέμε οταν εμφανιστούν τα βλαμμένα
    Chaoooo
    Where other men blindly follow the truth, remember, nothing is true
    Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
    We work in the dark to serve the light
  • οratios wrote:

Καλωσήρθα πάλι... δε θα κάτσω για πολύ μάλλον οπότε μη με συνηθισετε...

Με μεγάλη μου χαρά είδα οτι τα τρια κακομαθημενα παιδάκια σταματήσανε να μπουρδολογουν..... (το ένα το μαζέψανε λογικά) οπότε κ η δική μου δουλειά τέλειωσε.
    Τα ξαναλέμε οταν εμφανιστούν τα βλαμμένα
    Chaoooo

Μπα εδω εισαι εσυ?Εχεις διορια 48 ωρες να μπεις να παιξεις παλιοφαρμα,βασικα τι να μπεις ακομα και οι ΜΑΚ ποιο αξιομαχοι ειναι απο τους ΟΥΣΤ :lolol: :lolol: :lolol:
  • τι να μπω να κανω ρε μαλ....?
    πριν τεσσερις μερες τα γιδια νομιζαν οτι τα ξερουν ολα.... ειπε μια καλησπέρα ο παυλάκιας και εκτοτε αγνοουνται
    ουστ απο δω
    φερε χρυσο να κοπανησω εσενα
    Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
  • οratios wrote:

τι να μπω να κανω ρε μαλ....?
    πριν τεσσερις μερες τα γιδια νομιζαν οτι τα ξερουν ολα.... ειπε μια καλησπέρα ο παυλάκιας και εκτοτε αγνοουνται
    ουστ απο δω
    φερε χρυσο να κοπανησω εσενα

Καλα λες μπες να ανοιξω αποθηκη να σου δωσω να παιξουμε μεταξυ μας να ξεσκουριασουμε
  • δίκιο έχεις... το ξέχασα
    καλα θα χωσω μια κατοστάρα να αγοράσω χρυσο με αμβροσία
    πφφφφφφ που καταντησαμε
  • ρε φαρμίδι σωτο.... άσε το δίπλα νήμα και ελα απο δω
    τουτο κοντευει να κλείσει από αδράνεια
  • yourbossAEK wrote:

Παρακαλω τους διαχειριστες να κλειδωσουν τον πολεμο λογω αδρανειας
    Χμ ,κατι θελει να πει εδω ο ποιητης αλλα προφανως δεν τον λαμβανω ιδιαιτερα,για βοηθηστε καποιος ρε μαγκες γιατι απεναντι μας εχουμε μια ιδιοφυια...
  • sotos13 wrote:

yourbossAEK wrote:

Παρακαλω τους διαχειριστες να κλειδωσουν τον πολεμο λογω αδρανειας
    Χμ ,κατι θελει να πει εδω ο ποιητης αλλα προφανως δεν τον λαμβανω ιδιαιτερα,για βοηθηστε καποιος ρε μαγκες γιατι απεναντι μας εχουμε μια ιδιοφυια...ΕΓΩ

Εγω εγω ρε θα σου πω εγω.....επειδη το παλικαρι ειναι πολυ καλο σε μαχες αφου Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ λεει οτι ανακαληψε τα μυστικα του ικαριαμ (51 βοηθητικα 5 μπαλονια 1-30-5 και αλλα που τα γνωριζουν μονο αυτοι) μην μιλησεις ξερω τη θα πεις απο εκει τα ειδαμε και τα καναμε και εμεις ας το παραδεχτουμε επιτελους......και επειδη εμεις ειμαστε γνωστες φαρμες (σαν εσενα γιδι φαντασου) ειπε να κλεισει το νημα μην παρει φορα και μας διαλησει καταλαβες:

Ειναι ευγενικο το παιδι ρε μας αγαπαει οχι σαν εμας που το βριζουμε...

ΛΑΜΟΓΙΑ οι -W- δεν τους χωνευω ας μην μου χρωσταγαν χρυσο και θα τους παραταγα θα πηγαινα μεταγραφη στους ΟΥΣΤ...... :lol:
    POLEMOXARHS - ΙΧΩΡ

ΦΑΡΜΕΣ
  • επειδή ο ανελεητούλης δεν στα λεει καλά...

yourbossAEK wrote:

Παρακαλω τους διαχειριστες να κλειδωσουν τον πολεμο λογω αδρανειας.
    διάβασε παρακάτω να δεις τον κανονισμό....

Dimitris wrote:

Ένας Πόλεμος τελειώνει:
    Α) Όταν ικανοποιηθούν οι όροι που θέτει η κηρύττουσα τον πόλεμο Συμμαχία
    Β) Όταν μία από τις Συμμαχίες διαλυθεί ή παραδοθεί (Παράδοση μπορεί να γίνει 1 μήνα μετά την κήρυξη πολέμου)
    Γ) Όταν οι ηγέτες των Συμμαχιών αποφασίσουν από κοινού να τον τερματίσουν ή όταν το ζητήσει η Συμμαχία (με post του Αρχηγού ή Στρατηγού) που τον κήρυξε, ανεξαρτήτως των όρων λήξης που έχουν τεθεί στο αρχικό post της κήρυξης του πολέμου.

Ένας πόλεμος κλειδώνει / λήγει σε 2 περιπτώσεις:
    • Να το ζητήσει ο Αρχηγός ή ο Στρατηγός της συμμαχίας που τον κήρυξε.
    • Να το ζητήσει ο Αρχηγός ή ο Στρατηγός της συμμαχίας που δέχτηκε τον πόλεμο αρκεί να ισχύει ένα από τα Α ή Β που προαναφέρθηκαν
    μπορείς λοιπόν να δηλώσεις μια ήττα και να κλείσει.
  • Καλησπέρα σας....
    εφόσον τα καραγκιοζάκια και ο μαριουλης θελουν να ξεφτυλίζονται δίπλα και όχι εδώ (κ με το δικιο τους... καλυτερα να σε ξεφτυλισει η μπαρτσα παρα ο αστερας) θα παρακαλέσω να κλείσει το νήμα. Φωτογραφία του αξιωματος μου υπάρχει στο νημα w - sa
    ευχαριστω

κ μιας που τελειωνει ο πολεμος....

2 κενες μουσείου

Θειο 13.01.2018 8:15 Όπως μάθαμε, εξαφανίστηκε ο λαός του ΜΠΑΚ. Θα αφαιρέσουμε τα πολιτιστικά αγαθά του λαού από τους δημόσιους εκθετικούς χώρους της Θειο, ώστε να τα αποθηκεύσουμε σε σίγουρο μέρος. Έτσι τα μουσεία μας θα έχουν και πάλι αρκετό χώρο για μια νέα Πολιτισμική Συνθήκη. Μάρμαρο 4

13.01.2018 8:15 Όπως μάθαμε, εξαφανίστηκε ο λαός του Τιμολέων. Θα αφαιρέσουμε τα πολιτιστικά αγαθά του λαού από τους δημόσιους εκθετικούς χώρους της Μάρμαρο 4, ώστε να τα αποθηκεύσουμε σε σίγουρο μέρος. Έτσι τα μουσεία μας θα έχουν και πάλι αρκετό χώρο για μια νέα Πολιτισμική Συνθήκη.

edit....
    Τολαραααααααααααα βγες τωρα να ξαναπεις βλακιες στον σωτο να ανοιξουμε παλι νημα
    :lol: :lol: :lol: :lol: