WAR INTIFADA(AIMA ) Vs CRETANS -ΔΙΑΣ(CRETA )

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ΜonTaniξ wrote:

Α ηρθε και ο μιτσος με το νεροπιστολο πιου πιου..
    προσεχε μην σου παθει καμια εμπλοκη ωρε..

αφου λοιπον σου ειπε τι να γραψεις η γρια..
    για ποιον τα λες βεβαια.. αφου ολοι παλιοι και νεοι στην αιμα γνωριζουν οτι ο χειροτερος και ποιο αχρηστος παικτης που περασε ποτε απο αιμα ηταν ο η γρια με την καραφλα και την κοτσιδα και ο μονος λογος που τον κραταγαν ηταν για να γελανε με αυτα που εγραφε..
    αλλα περαν του γελιου σιγα σιγα ολοι καταλαβαν οτι ειχαν να κανουν με ενα προβληματικο στο χαρακτηρα ατομο..

αποτελεσμα..
    η γρια πηρε τον πουλο απο αιμα επιτελους εστω και αργα..
    και οι ορισμενοι απο τους ΒRO που τον βιαζαν στον my μπηκαν αιμα..

βεβαια ο καλυτερος του βιαστης ο μακεδονας δεν ηρθε αιμα..
    αλλα τι να κανουμε δεν μπορουν να ειναι ολα τελεια σε αυτην τη ζωη..

Εχεις στη συμμαχια σου ατομα σαν τον αλι και τον φωκα και λες οτι ο δρακος ηταν ο χειροτερος παικτικα, την στιγμη που γνωριζει 10 μυστικα παραπανω απο σενα.
    Το ποσο σας πονεσε το οτι σας παρατησε και διαλεξε εμενα απο σας φαινεται απο το οτι ακομα και τωρα λετε οτι εσεις τον διωξατε... Να ξερατε πως γελαμε...

Ναι η athena godness τον βιαζε στο μυ... Ωραια τα λες. Για αναπληρωματικους παικτες, που καθονται για καλυψη και μπαινουν στις μαχες μονο οταν δυσκολεψουν τα πραγματα δε προκειται να μιλησω. Κατσε κανε χαρουλες για τον μυ εσυ που ο μακεδονας βαρουσε οφλινε παιχτες επαιρνε αναφορες και μετα ανοιγε πολιορκια. Εξαλλου και εσυ της ιδιας παστας εισαι. Μονο πες στους bro, τωρα που απεκτησες και κονε, να σου μαθουν κανα κολπο οσο προλαβαινεις γιατι συντομα θα εκτεθειτε ασχημα. Και τοτε θα φταινε οι γυροι, οι αερες και οι ωρες. Το χω δει απο τωρα το εργακι.
  • Απλως υπερασπιζομαι το δικαιο, ειδικα οταν αφορα συμμαχους-φιλους μου. Για γκομενους μεταξυ ανδρων, λετε συνεχως εσεις οπως και διαφορα αλλα σεξουαλικου περιεχομενου οταν η συζητηση δεν εχει να κανει με αυτο, μονο και μονο επειδη ειστε σεξουαλικα πεινασμενοι και κομπλεξικοι με αυτο, οποτε οταν θελετε να κοροιδεψετε σας βγαινει με αυτον τον τροπο :) Γεματο τετοιους ειναι δυστυχως η κοινωνια μας.
  • Psyxasthenis wrote:

yourbossAEK wrote:

Αν ζητησεις συγνωμη για τις απειρες φορες που χωθηκες απροσκλητα σε ακυρα νηματα χωρις να αναφερει κανεις το ονομα σου και υποσχεθεις να μη το ξανακανεις, θα το κανουμε. Φυσικα και δεν απαντας στα οσα ανεφερα γιατι τι να πεις? Φαινονται οι αναφορες στους πολεμους που κανω εγω και εσεις. Τι να μας πει εξαλλου καποιος που εγλυφε εκεινους που τον φαπωναν και τελικα αυτοι οι καταχαζοι τον πηραν και τον εκαναν και αρχηγο? Και αυτο επειδη εκανε πολλες μαχες με αντιπαλους οφλινε, μιλαμε για μεγαλους πολεμιστες. Και τωρα βγαινει αυτος ο απιθανος τυπος να μιλησει για αιμα που οταν ηταν η κανονικη με τον δρακο μεσα παρακαλαγε να δειξει ελεος πανω του... Αυτος ο τυπος βγαινει και λεει οτι ειναι αιμα και οτι εδιωξε το δρακο...
    Να σε ρωτησω κατι ρε παιχτη..Δικηγορος του δρακου εισαι? η σε διορισε ο ιδιος?

yourbossAEK wrote:

Psyxasthenis wrote:

yourbossAEK wrote:

Σε 4 πολεμους/πολιορκιες το τελευταιο διαστημα οι συμμαχοι σου εγραφαν ΣΥΝΕΧΕΙΑ για μενα ενω στους 3 δεν συμμετειχαν καν.. Επομενως θα γραφω αμα θελω
    Το να πεις λες μπουρδες δεν εχει καμια αξια. Το να πεις λες μπουρδες γιατι ειπες αυτο αλλα ειναι αυτο και εξηγειται ετσι, εχει. Προσπαθησε να το κανεις

ΥΓ Η προσπαθεια να μιμηθεις διαχειριστη, ενω δεν εισαι, τιμωρειται με αποκλεισμο απο οσο θυμαμαι..
    Εγω ξερω οτι οταν καποιος γραφει μπουρδες και τον κοροιδευουν ολοι, απλα σταματαει να γραφει..τωρα εσυ γιατι συνεχιζεις μονο εσυ το ξερεις..Ισως να εθελοτυφλης.ΥΓ Σιγα μη μου παρει και το pc.

ΥΓ2 Και αυτα που εγραψες τωρα μπουρδες ειναι. ;)
    Απο ποτε οταν σε κοροιδευουν οι πολλοι και εσυ εισαι με τους λιγους εχεις αδικο? Οι πολλοι στην Ελλαδα ψηφιζαν οτι ψηφιζαν και φτασαμε εδω... Ειχαν δικιο? Πουθενα δεν εχει αποδειχτει οτι οταν κατι το λενε 7 και το αντιθετο 3 εχουν δικιο οι 7, εστω στις περισσοτερες φορες.Στην περιπτωση μας κιολας ειναι και λογικο καθως γραφετε 10-10 τα ιδια πραγματα απαντηση σε εναν μιας και εχετε κομπλεξ κατωτεροτητας και προσπαθειτε να το αποβαλλετε με την καλυψη των πολλων. Εγω μπορω να σας γραφω μονος και να μη με υποστηριζει κανεις δεν εχω θεμα :
    Αρχιζω και καταλαβαινω οτι δεν προκειται να βγαλω ακρη με την παρτη σου..Αλλα, Εχεις καταλαβει οτι εισαι σε ξενο νημα ετσι? ε 10-10 θα σου γραφουν, τι περιμενες δηλαδή εσυ?

Ρε παιδια,που εχετε μπλεξει?
    Το ιδιο εκαναν σε νημα δικο μου με συμμαχια σε σερβερ που δεν παιζουν καν. Το ιδιο εκαναν σε πολεμο της συμμαχιας μου σε σερβερ που δεν παιζουν καν, το ιδιο εκαναν σε πολεμο της συμμαχιας μου σε σερβερ που παιζουν αλλα δεν ειχαν δουλεια και τελος το ιδιο εκαναν σε πολιορκια δικια τους σε συμμαχια που δεν ημουν εγω και παρολα αυτα εγραφαν για μενα ενω στην αρχη δεν εγραφα.
  • μισο ψυχ να σου εξηγησω τι παιζει για να καταλαβεις

ο yourbossaek ειναι ενας πιτσιρικας ο οποιος αγορασε ενα λογαριασμο στο διονυσο 150 ευρω
    αυτος ο λογαριασμος ηταν στην αιμα
    αλλα εμεις μολις τον αγορασε τον σουταραμε γιατι μαθαμε οτι εκανε αναφορες στα μηνυματα των συμμαχων του σε αλλο σερβερ

και αυτο τωρα εχει χολιασει και εχει καμει κομμα με τον δρακο καταλαβες ;)
    Eιμαστε η ΑΙΜΑ, η αντισταση ειναι ματαιη..!!

• Asteriξ wrote:

Να σου πω.. ψήνεσαι να πάμε να σου ρίξουμε έναν στα γρήγορα.. αλλά μη πεις τίποτα του δράκου...
    Είσαι...?
    Α με αντρες φτιαχνεσαι εσυ? Σορρυ αλλα εχω διαφορετικο προσανατολισμο... Επισης προτιμω το αληθινο απο το εικονικο, του πληκτρολογιου.
  • ΜonTaniξ wrote:

μισο ψυχ να σου εξηγησω τι παιζει για να καταλαβεις

ο yourbossaek ειναι ενας πιτσιρικας ο οποιος αγορασε ενα λογαριασμο στο διονυσο 150 ευρω
    αλλα εμεις μολις τον αγορασε τον σουταραμε γιατι μαθαμε οτι εκανε αναφορες στα μηνυματα των συμμαχων του σε αλλο σερβερ

Ενω εγω παρακαλουσα να κατσω σε μια συμμαχια που ο μεσος παιχτης της ειναι 5 επιπεδα κατω απο μενα. Να τα λες ολα :)
  • yourbossAEK wrote:

Το ιδιο εκαναν σε νημα δικο μου με συμμαχια σε σερβερ που δεν παιζουν καν. Το ιδιο εκαναν σε πολεμο της συμμαχιας μου σε σερβερ που δεν παιζουν καν, το ιδιο εκαναν σε πολεμο της συμμαχιας μου σε σερβερ που παιζουν αλλα δεν ειχαν δουλεια και τελος το ιδιο εκαναν σε πολιορκια δικια τους σε συμμαχια που δεν ημουν εγω και παρολα αυτα εγραφαν για μενα ενω στην αρχη δεν εγραφα
    Ρε φιλε συγνωμη αλλα εχω πολλες αποριες..Για παραδειγμα,με τον προεδρο του εδεσσαικου εχεις καμια συγγενεια?

Δρακε εσυ εισαι?

ΜonTaniξ wrote:

μισο ψυχ να σου εξηγησω τι παιζει για να καταλαβεις

Εδω καταλαβα..απο πανω δεν καταλαβα.

"Η ανακτηση της λογικης ειναι πιο επιπονη απο την απωλεια της"

The post was edited 1 time, last by Psyxasthenis ().

• Psyxasthenis wrote:

yourbossAEK wrote:

Το ιδιο εκαναν σε νημα δικο μου με συμμαχια σε σερβερ που δεν παιζουν καν. Το ιδιο εκαναν σε πολεμο της συμμαχιας μου σε σερβερ που δεν παιζουν καν, το ιδιο εκαναν σε πολεμο της συμμαχιας μου σε σερβερ που παιζουν αλλα δεν ειχαν δουλεια και τελος το ιδιο εκαναν σε πολιορκια δικια τους σε συμμαχια που δεν ημουν εγω και παρολα αυτα εγραφαν για μενα ενω στην αρχη δεν εγραφα

• yourbossAEK wrote:

Λιγα σημεια στιξης λειπουν, ως συνηθως. Περιμενα οτι θα το καταλαβαινες. Μετα απο ικαριαμ περιμενω να με διδαξετε και ελληνικη γραμματεια. Δεν ξερω ποιο ειναι πιο αστειο απο τα 2.
    Δεν ξερω ποιο απο τα 2 που ειπες ειναι ποιο αστειο..Αλλα σιγουρα το μονο αστειο σημερα σε αυτο το νημα εισαι εσυ.. :rofl:

"Η ανακτηση της λογικης ειναι πιο επιπονη απο την απωλεια της"
  • Asteriξ wrote:

Να σου πω.. ψήνεσαι να πάμε να σου ρίξουμε έναν στα γρήγορα.. αλλά μη πεις τίποτα του δράκου...
    Είσαι...?
    Αυτα έλεγε και στη κυρά του και τη τρέλαινε ..και τον φωναζε Asteri μου..τωρα για να τα κανει χρειάζεται ειδικό "ζωμό"...κι ετσι η κυρα πρόσθεσε το "ξ"...

The post was edited 1 time, last by Karlos ().

• κωστακη που βριζεις οικογενιες απο διπλους
    τον νου σου οταν ερθεις απο το γερμανια να πηγαινεις τοιχο τοιχο ποτε δεν ξερεις

γι αυτο σε πεταξαμε ρε βρωμα και λυσσωδια γιατι εισαι κωλανθρωπος και μισεις πραγματικα κοσμο για χαρη ενος εικονικου παιχνιδιου

εισαι ενας μνησικακος σκατογερος απο αυτους που σκοτωνουν τον γειτονα για ενα κοματι χωραφι

σε κραταγαμε και αιμα αχρηστε χαρη σου καναμε
    Eιμαστε η ΑΙΜΑ, η αντισταση ειναι ματαιη..!!

• ΜonTaniξ wrote:

κωστακη που βριζεις οικογενιες απο διπλους
    τον νου σου οταν ερθεις απο το γερμανια να πηγαινεις τοιχο τοιχο ποτε δεν ξερεις

γι αυτο σε πεταξαμε ρε βρωμα και λυσσωδια γιατι εισαι κωλανθρωπος και μισεις πραγματικα κοσμο για χαρη ενος εικονικου παιχνιδιου

εισαι ενας μνησικακος σκατογερος απο αυτους που σκοτωνουν τον γειτονα για ενα κοματι χωραφι

σε κραταγαμε και αιμα αχρηστε χαρη σου καναμε

Δηλαδη τον κατηγορεις γιατι εβρισε μεσω διπλων σε ενα εικονικο παιχνιδι, και ταυτοχρονα του λες οτι για την κοντρα σας στο εικονικο παιχνιδι (και ενω δεν εχετε συναντηθει ποτε) να προσεχει γιατι ποτε δεν ξερει και ολα αυτα για αυτα που νομιζεις οτι σου ειπε μεσω διπλων! Τον πεταξατε? χαχαχαχα ΣΑΣ ΠΑΡΑΤΗΣΕ χωνεψτε το.
    Κραταγε κανοντας χαρη ο μοντανιξ τον δρακο στην αιμα χαχαχαχαχα
  • Αφού υπερασπίζεσαι τον δράκο που βρίζει οικογένειες να προσέχεις κι εσύ εκεί που περπατάς στο δρόμο πιτσιρίκο..

Και εκεί δεν θα έχεις ούτε 1-30-5.. ούτε 5άδες... ούτε νεροπίστολο.... ούτε αμβροσία...